Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Michal
1x

Josef 60 , drž se ! Snad Ti ta bojová pevná vůle vydrží ! Bude to asi těžké , ale přeji hodně štěstí , po každé bouří vyjde slunce ......když si tím projdeš , tak si pak zkus udržovat to , co Ti vyhovuje , jen se nenech zlákat na antipsychotika , rádi je předepisují na spaní , úzkosti apod .....nenech se oklamat , že je to dobrý lék :) drž se a napiš :)

Jozef 60
1x

Ahoj MICHAL až teraz som si prečítal čo Si mi napísal.Ďakujem a vidím že máš skúsenosť a chápeš problematiku znižovania. Samozrejme Psychyatrička mi predpísala chlorprotexin,tiapridal, tritico,poznám tie lieky z minulosti,no neužívam ich,to by som bol odstavený,ospatý,nervozny......taže ešte raz dík a čauko.

TEREZA

MÁTE PROSÍM PANIKU + OCD MYŠLENKOVOU NAJEDNOU

Bigbossfunk 1

Mě pomáhá také beru 6mg denně ráno odpoledne a večer

Jozef 60

Ahojte,sľúbil som že o týždeň sa ozvem. Viem že je to blbé sa chváliť,no som šťastný,z 5-6mg za deň som už treti deň na 1,87/ Teda 3x denne 0,5mg +1/4z0,5. Myslím si že to najhoršie ma ešte len čaká,aj teraz to nie je celkom pohoda ale nie je to"peklo" ako som predpokladal./Lebo viem z minulosti keď som znižoval,mám za sebou 3x detox a 3x liečenie no ani na jednom som nevydržal do konca,pre príšerné absťáky,úzkosti,depresie,ataky. Ozvem sa o týždeň a ak sa to znižovanie bude dariť,poviem vám fintu akú používam. Bodaj by to fungovalo,mnohý by ste aj pri panickej poruche,či depresiach mohli túto moju metodu požiť. Čau,čau,čau

Michal

Jozef paráda , držím palce , no těch léků jako náhrada je teda dost . Ono člověk musí nějak rozumně posoudit , co je pro něj dobře . Nejtěžší bude asi vysazování na 0 , nejsem si jistý zda to v tak krátkém časovém horizontu zvládneš , nicméně máš tam na to "odborníky " , tak snad ano . Problém je v tom , že oni ty účinky a absťaky znají z knížek , na vlastní kůži je to trošku jiná "pohádka" spíš horor. Drž se a napiš , Tvé informace budou přínosné pro ostatní . Ahoj M.

Jozef

Ahojteeeee Michal, Peťo, Petra a nový..... Veľmi mm a mrzí, že som tu dlho nebol, ale proste leto...... Teraz som trošku v úzkosti, lebo je výročie keď sa ore mňa začalo peklo a prosil tu o pomoc ked rivo..... na sk prestali voziť. Ale zvládam to, a vďaka vám tu som rivo..... vysadil a som bez..... už vyše roka..... Mihal ako sa máš??? Je to lepšie??? Peter tyyy náš otec tohto fóra..... Teda ty špekulant tk paralen.... 😁.Teší ma, že ti lepšie aj ked nie dobre...... Ale stym sa musíme zmieriť, ze dobre už nebude ale aspoň lepšie. Ja teraz by som strašne chcel nechať fajčenie, ale nejak sa mi nedá, nedarí. Ale tu to nebudem........ nakoľko tu je téma o inom. Mišo to že doktori radi predpisujú ako náhradu antidepresíva a iné v tom máš pravdu..... Doslo nahovaraju človeka ich užívať. Tiez sme tu preberali trittico ked mi ho dali no našťastie som sa ho nedotkol...... JOZEF 60 . Ty kokso šesť mg riva...., plus na spanie niečo? Chlape dolu klobúk pred tebou, že ideš nato tak ako píšeš..... Uffff ta predstava ked som to ja dával dole ma desí.... Tie panicke ataky, depky ktoré som nepoznal. Úzkosti schudol som dusil som sa a všetko možné, a ty ideš na to tak surovo???? Tedaaaa ja ti držím palce aj keď mám docela obavi ako spomenul Mišo dr to poznajú s knižiek a pacietov ktorých maju v p.i. ked su na detoxe. Hoď sem ako to dávaš a s čím ti pomáhaju na detoxe.....

Michal

Čau Jožko u mě stále stejné na prd :D, nicméně právě jsem si myslel y že mi moc neprospívá kouření a někde se i píše , že přestat kouřit je jako začít brát AD ( myšleno pro tělo a psychiku ) , tak jsem se do toho dal mám za sebou první den a to je teprve absťáčik :D :D :D , ale jsem zvyklý , nicméně se bojím na noční pocení a nespavost , už celkem i chápu závisláky na heroinu :D , kolik kouříš denně ?

anonym

Toho BLBA s CHLAMYIAMI nepočúvajte -:D nikdy se nevyléčíte -:)

Michal

Anonyme já nic takového nepsal ...

Petr st.
1x

Anonyme, jdi už někam!!! Poradit neumíš, ale strašit ano!!!

Jozef

Ahoj Michal. Neviem ako u teba, ake u mňa fajčenie zvyšuje intenzitu úzkosti. Ale celkovo cítim, že mi to berie kondičku. Kurniiillk ja 15 az 20 dam denne. Neviem kde, a ako začať stym nechať to. Michal super ked vydržíš fuuu máš vyhraté. Musím sa toho zbaviť ako aj riva...... A to potenie dáš Michal. ANONYM SI NÁŠ ČÍTAM TVOJE PRÍSPEVKY A PATRÍŠ MEDZI NÁS. A MÁŠ PRAVDU. MY SA UŽ NIKDY NEUZDRAVIME LEN SA TAK TROŠKU BUDEME LEPŠIE CÍTIŤ 😊

Michal

Tak je třeba si naplánovat odkdy a připravit se na to - stanov si den D :) , musíš se pevně rozhodnout , že chceš přestat to je základ a jelikož kouříš 15-20 (jako já ) absťaky ať si říká kdo chce co chce nejsou příjemný ( byť je to individuální ) , já volím cestu , že se nezbavíme hned nikotinu - mám náhražku a i tak mám stavy , ale je to mezikrok k úplné abstinenci , nějaké omezování , snižování kouření apod u mě a všeobecné nefunguje . Nejdřív přijde peklo , pak se to otočí a zúročí na dobro atť už fyzicky , tak psychicky , tak finančně . To rozhodnutí je základ no :) ...informací , rad, zkušenosti máš na netu hafo, lidí často volí i léky champix nebo welbutrin , ale to já vynechám.

anonym

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Michal

Anonyme zase buďme soudní , když jsme tady já , Péťa a všichni psali ok máš pravdu , co s tím dej nám tady , psal jsi nemůžu mluvit , když jsme psali ať jdeš k nám doslupuny na fb , říkal jsi ne, mail ne , tak buďme objektivní ty Tvoje příspěvky jsou fakt mimo :) , Víš co nám je , vše víš už x let , ale pořád jsi vprdeli. ...tak ten pupalkový olej a Tvá hypotéza asi nefunguje ....

Michal

Sorry za chyby ...svítí slunce :) , na fb máme skupinu , přidáš se ? A proč nejsi ty zdravý ? Když už víš vše x let ? 🤔

anonym

Odkazy nečteš a neposíláš dalším, mě za x let už není pomoci a mám větší starosti v rodině , řešíte jen blbosti.

Jozef

Michal určite som rozhodnutý prestať stym..... Určite lieky nejaké ako píšeš, by som do seba nedal ked chcem stym prestať.... Poznám hrúzu ľudí co to nechali, a je im lepšie po každej stránke a uz ako oni hovoria nikdy cigaretu do huby..... Teda skúsim to..... Neviem kedy, 😂 ale príde den, ze stym skončím....

Michal

Ok :) , ono je to vše na Tobě , já mám druhý den a už to znova absolvovat nebudu . Jednou , vyzrát si to až do dna a nikdy víc to souhlas :D

Jozef 60
1x

Ahojte,ten s chlamýdiami ma štve,mal som kamoša čo chlamýdie dostal pri pohlavnom styku s prostitutkou. ON mal teploty,zle sa cítil,to isté i jeho manželka/lebo sexuálne žili/,sú z východu.šťastie mali v tom že ona je zdravotná sestra a dala si krv na rozbor a muž sa priznal,lebo aj on musel dať krv keď,to mali za sebou okamžite obaja išli z humenného do *Bratislavy ležať do nemocnice.Tri týždne boli spolu na jednej izbe a brali silné antibiotiká a lieky. PO troch týždňoch a testoch boli OK. Takže ten aktivista čo tu straší chlamýdiami ich má asi v hlave. Keď si o tom prečítate,chlamýdie len tak ľahko nedostanete a to by posielali už dávno pacientov s psychyckými poruchami na krvné odbery za týmto účelom. Inak ja som na dávke 2x DENNE - 0,5mg rivotrilu,nič sa nedeje. som ok,pohoda klídek. Keby som nevedel aké staršné stavy som prežil pri vysadzovaní v minulosti,tak by som tomu neveril že to môže mať/vysadzovanie taký /pohodový priebehh. v minulosti vysadzovanie to bolo peklo,depky,chcel so spáchať samovraždu čo som tak trpel a preto chápem všetkých narkomanov aj alkoholikov. Z vlastnej skúsenosti viete že to utrpenie pri výsadzovaný má 1000 odtienov.Viem si predstaviť prečo ľudia skáču z okien,po vlak,proste radšej volia koniec ako utrpenie keď nastanú psychycké problémy. Ahojte,ozvem sa a vydržte,no na chlamýdie zabudnite.Jedno je prečítať si príznaky ktoré sú také isté pri sto ďalších ochoreniach/boleriorza z meningitíny,dokonca rôzne alergie na zvieratá a potraviny majú podobné príznaky. Na chlamýdie zabudnite nik z Vás ich nemá. Nemám pekné slová pre toho strašiaka anonyma,keby vedel pomôcť tak by poradil,veď neviete či nie je chorý na nejakú dušennú poruchu je to proste extrovert na diskusie.

Petr st.
1x

Ahojte moji milí - Jožko, Michale, Petro a ostatní. Tak jsme se tu zase sešli a jsem tomu rád (i když Petra už jsem dlouho nenapsala). /Jo, kamarádi, odvykání kouření mám také za sebou. Já jsem ale u této závislosti odhodil cigarety ze dne na den a už jsem nikdy do hu.by cigaretu nedal. Můžu ale říct, že bych si někdy i zakouřil, stále mi to i po těch letech (5 let) chybí. Někdy se chovám jako feťák - vidím na zemi nedokouřenou cigaretu - takovou dlouhou, pěknou :-) a mám chuť ji zvednout, zapálit a dát si aspoň jednoho šluka. Nebojte :-), nejsem pr-se. To jsem chtěl jen ukázat, že pokušení je stále ve mně. / Co se týká anonyma, je zbytečně na něj reagovat. Možná má Josef 60 s názorem na něj pravdu a Ty Mišo, jsi to napsal přesně. Když tak vše ví, jak to, že není OK? A svádět vše na chlamydie? Anonym už na několika jiných fórech píše stále dokola to stejné a to už ho "znám" cca 5 let (jinde vystupuje jako Jean, ale charakteristické pro jeho téma jsou chlamydie a pohrdání ostatními). Je to všeználek, ale když má konkrétně podrobně něco napsat, tak jeho rada zní - "snaž se také sám". To není kamarád. / Jožko, já jsem byl sice pár dnů (Paralen) dobrý, ale opět jsem - víte kde! Vůbec nechápu, že se to stále dokola opakuje OK - KO. /Jožko, tak Ty máš roční výročí vysazení Riva? Neměj úzkost! Buď na sebe hrdý! Jsi borec a zvládl jsi to super. A to kouření také dáš. On ten správný čas přijde. Prostě si najednou řekneš – proč já vůbec kouřím? A šlahneš s tím./ Míšo, bude líp, po všech stránkách. Jsi mladý a tělo se se vším líp vyrovná./ Jožko 60, jdeš na to docela rychle, ale jestli nemáš problémy, tak jenom dobře. Drž se a dej nám vědět./ Mějte se všichni moc krásně a zase si sem napíšeme.

anonym

Vůbec nemáš tušení co je chlamydie, budeš tady něco psát, to si ještě povíme a kde jsou ti vyléčení , proč tady nenapíší jak se jim daří, jste všichni naivní.

Jozef

Ahoj Peťo. Áno mám výročie po úplnom vysadení riva...... Som z jednej strany štastný, z druhej mi počasie a iné veľa podobné situácie pripomínajú stav v ktorom som bol. Absťáky, strach ísť von, p.p., a ako píše milióny odtiene čierno čiernej tmy a doslova nejakého rozkladu mojej osobnosti. Peťo vieš myto uz budeme mať asi tak ako píšeš OK, potom KO. Fajčenie musím dať je to niečo, čo ma ničí a ja tomu holdujem. Ale musím nájsť deň chvíľu, moment ked to nechám. Proste vyžrat si to do dna so všetkou parádou. JOZEF60 ty kámo dávaš to. Ja som z 0,5 riva..... šiel z jedného dňa na druhý na nulu..... Najviac bolelo ked som to skúšal dať na nulu pri 0,3. Vedy ma riadne hodilo o zem, a musel som to dať na 0,5 0,5 a stabilizovať. Potom to už šlo.... Držím ti palce.

Jozef 60

Ahoj te akurát som prišiel zo Švajčiarska. Bol som sa iba previesť autom,ako to bude fungovať,ako sa budem otriasť od strachu a ono nič.Akurát únava,ale príjemná,káva počas jazdy na linkách tam aj späť. Krásne pocity počas jazdy. V kuse som spravil 1300km,až potom som si v nejakej dedinke na francúzskej strane 6km od hraníc pospal. Idem si teraz ľahnúť. Rivo si chcem dať ale už mi nejde.Mám z neho tlak na čele pri koreni nosa,tiež sa z neho divne cítim. Dnes keď sa vyspí napíšem tu z akých byliniek príjem čaj.

Jozef 60

Dobré ráno. Mal som pocit že som Ok. Ale v podstate aj som. Keď som ráno prišiel domov,nechcelo sa mi spať tak som Vám všetkým na fóre napísal. Za tri dni som najazdil spolu 2750km. Ako som písal,všetko ale naozaj všetko bolo v pohode,ale ono je to aj tým že tá panická porucha za roky sa zrejme preliečila,no keď som s zobudil po dvoch hodinách spánku,klepalo ma,zle som sa cítil,no zaspal som znova a zobudil som sa o 7,30hod. Štyri dni som bol bez rivotrilu,no o 8,00 som si dal 0,75mg/1+1/2tablety 0,5mg/ a po pol hodine som v pohode. Nechcel som to hrotiť,bolo to spojené aj s únavou z tých troch dní cestovania autom. Viete že spanie v aute je o ničom a nejedol som,akurát pri Ženeve som si v lídli kúpil suchú bagetu aplátkový syr. V lidli nikto žiadne rúško a tak som sa dosť bál korony,potom som natrafil na Slováka čo pracuje niekde v syrárni a tak sme sadli vonku na kávičku.Poviem Vám jedna káva v prepočte na euro asi 5,50e. V lídli ceny oprotilídlu na Sk oveľa vyššie. A ešte diaľničnú známku som si musel kúpiť celoročnú. Ale celý špás ma vyšiel na 370eur. Ale som spokojný,otestoval som sa a môj strach z cestovania je na nule.Takže podarí sa to určite znížiť aj Vám a problémy z vašich paník a depresí vám určite ustúpia.Predtým som išiel do cudziny mal som slabé nohy,slabosť tela,tlak vysoký,nenormálna panika a úzkosť,takže používal som veľké dávky xanaxu a rohypnolu, neskôr rivotrilu a sanvalu. Čo pomáha mne : uvarím si čaj a to- repík,k tomu čaj na pankreas 3sáčky,mätový čaj dva sáčky,medovka dva sáčky,pamajorán mám svoj takže to dám od oka,ľubovník jeden sáčok/keď som vysadil rivo tak som zvýšil o jeden sáčok,žihľavu zatiaľ čerstvú asi za hrsť,šalviu tú tiež mám čerstvú,to zalejem vriacou jeden liter. vodou/všetko spolu/ nechám to vyluhovať asi 30minút a viac. Potom popíjam v priebehu dňa. ale aj v noci keď sa prebudím. POZOR keď čaj dopijem,zalejem ďalší a pokračujem v pití. Za deň vypijem dve až tri dávky. Ja si hi sladím sladidlom a pridávam citron. Skúste. Ak vám to bude znižovať tlak,tak ho pite menej. Nepil som ho s rivom ale min.dve hodiny pred užitím riva dve hodiny po užití riva. Na mňa to funguje,ja som bol pripravený na boj vrátane pohybu a zatiaľ som nezabehol ani meter,akurát občas sa prejdem do kopca aby som sa spotil a unavil.

Petr st.

Ahoj Josef60, tak to jsi si poradne zajezdil! Dulezite je, ze se citis dobre. Kolik beres rivo celkem? Z toho, co jsi si vzal, by me driv, nez jsem mel na rivo toleranci, asi uspalo na nekolik dni. A snizujes rivo? At se Ti dilo dari.

TEREZA

Dobrý den máte někdo kombinaci léků 2x denně lamictal 100mg + 1+1 rivitrol 0,5mg?dDĚKUJI ZA ZPĚTNOU VAZBU......

Petr st.

Omlouvam se Ti Anonyme. Chlamydie, borelioza-nelecitelne, zakerne onemocneni

anonym

Nemáš za co, patřilo to vedle, ale máš to nastudované a jsou i další mikroparaziti.

PETR ST.

Je to sakra nebezpecna a nelecitelna infekce s dost tezkymi nasledky, i kdyz se to leci.

anonym

Viry, bakterie a další paraziti působí nervové ptíže, ale nikdo to neléčí, kdo to nechápe nemůže se vyléčit !

PETR ST.

Anonyme, rika Ti neco jmeno dr. Kubala? Nezkousel jsi lecbu u nej? Vis neco o nem? //

anonym

Nezkoušel jsem to, není to dobrá volba, používá ATB dlouhodobě a je strašně drahý.

Petr st.

Jj, je to tak./ Ale konkretne u boreliozy, v druhe fazi, jsou ATB minim. 4-6 mesicu-v zahranici. V CR jen 4 tydny-proto pak trvale nasledky.

Petr st.

Anonyme, muzeme si pisnout mimo toto forum?

anonym

Boreliozu jsem neřešil, jenom chlamydie, nevím, asi Ti neporadím.

Petr st.

Na žádost uživatele byl tento diskusní příspěvek smazán

Michal

Čau psal jsem Jožkovi soukromě,vtak napíšu i tady , mám extrémní bolesti nohou hlavně klouby , kolena a kotníky , přidaly se i klouby na rukou , někdy hruď , prvně i klíční kost až rameno . Čekám na krev , výsledky 22.12. vypadá to na revmatoidní artritidu , ale odběry mám i na chlamydie a další věci . X měsíců mi nikdo nevěřil , že mám bolesti prý psychosomatika - přistoupil jsem i na AD , vytrpěl si začátky ( 3tydny cca) , pak už bral vpohodě , ale efekt 0 , mám teď další , ale brát je nebudu . Ikdyž si vezmu 40 kapek algifenu bolest je neměnná , paralen nebo Ibalgin nereaguje nic. Morfin nebo Vicodyn jako Dr. House nemám :) , bolí to dost ...ale co se dá dělat . Toto je můj update , tak pak napište svůj , ahoj Michal

Petr st.

Ahoj Michale, jsem na tom stejne, bolesti kloubu, svalu, slach, revma take zjisteno, chlam taktez. Nyni zanet zaludku, dvanacterniku, cekam na gastroend-hadicku do zaludku. Stale zvysena teplota. Je to na h...o. Anonym mel pravdu.

Michal

Ahoj Petře , kamaráde můj , včera jsme psal s Jožkem , tak jsem se mu zmiňoval , určitě se také ozve. Já mám ty příznaky , které jsem psal , ale teploty nemám , mám teplotu ok a tlak ok, trávení ok , ale mám ty bolesti a vše co jsem popisoval , no všechny příznaky popisovat nebudu , mám i rozmlženě vidění , takové divné pocity v hlavě , motanice , ale za ty roky jsem si na spoustu věcí zvyknul. Ale letos začaly ty bolesti , že jsem přestal věřit , že toto může být psychosomatika. Ale lékaři mě ignorovali . Můžeš nějak podrobněji popsat co a jak se časově událo ? Jak Tě diagnostikovali , co tomu vše předcházelo apod rád si to vyslechnu , pže to absolvují také. Mám za sebou vyšetření cév na nohou ok , plíce ok , neurolog mě odbyl vyšetřením v oblečení za 2 minuty bez nadsázky a tak jsem vlastně až dodnes trpěl s bolestma a jediná léčba která mi byla indikována byl hořčík a antidepresiva :( . Nyní mám čekat zase 22 dní na výsledky krve , kde je zahrnuto i revmatoidní artritida a chlamydie . Jsem zvědavý. Hlavně by to chtělo nějakou úlevu. Dnes mám lepší den , kdy bolesti ustoupily. Ale mám dny , kdy mám extrémní bolesti , povětšinou nohy lýtka klouby kolena a kotníky - extrémní někdy se to přestěhuje do rukou , někdy směr ramena klíční kost no takhle něco mi je a nevím co. Na hrudi také občas bolesti , ale negoogluju nehledám nic s tím nenadělám . No je to ironie vůči Anonymovi . Zvláštní už nevím co si myslet / nemyslet a napsat. Takže je možné , že mě třeba někdo rok "léčí " na psychiku a v těle mi jede chlamydie na plné obrátky ? To naše zdravotnictví je k pláči. Drž se a napiš kamaráde !!

Petr st.

Michale, ja zacal koncen zari bolesti slach v zapesti prave ruky. Po trech tydnech bolesti vsech slach, kotniky, pridaly se klouby, svaly, zaskuby svalu, silena bolest hlavy, trnuti sije a tvari. Po case paleni svalu, jehlicky po tele. To vse se po tele stridalo. Na ortopedii mi napsal 2x ATB na zanet slach a kdyz nic nezabiralo, zacal jsem patrat proc. /To uz mi bylo spatne od zaludku a na zvraceni, coz trvalo 2 mesice a jeste pred tremi dny./ Nejdriv jsem myslel na kliste, nebo i stipance od neceho. Test na borelii Elisa i Wester blot negativni. Sel jsem na infekcni - test na covid negat. Jen chlamydie a revmat. pozitivni. Na ortopedii treti ATB, nepomohly. Zacal palit zaludek. Pred tremi dny jsem zahajil detox. Piji 3 l tekutin denne. Prekyseleni organismu muze vyvolat bolesti vseho. Jim zasadite potraviny. Piji kefir. Zatim vsechny potize ustoupily-bolesti atd. Jen paleni zaludku a okoli pali a zaludek boli. V patek zjisten zanet. / Michale, zkus jeste testy na borelii a zacni s detoxem tela. Chce to srovnat psychiku, coz se mne vubec nedari. A chce to hodne odpocivat a spat-to mi take moc nejde. Rozmazane videni jsem take mel a zda se, ze je to trochu lepsi, ale neni vsem dnum konec, kdo vi, jestli to neni jen momentalni zlepseni. Dej zpravu a myslim na Tebe.

Petr st.

A Michale, i kdyby jsi mel borelii, nebo chlamydie, tak ani s jednim se neda nic delat = neni zadna lecba. Aspon dle nazoru tech, co timto onemocneli. A chlamydie jsou bud plicni (laicky receno), nebo pohlavni. Ja mam plicni (se kterou jsem se v minul. setkal), ale je to jedno, kterou clovek ma, nebo mel v minulosti.

Petr st.

Jeste oprava - vse u me zacalo koncem srpna.

Michal

Nevím proč , jsem na telefonu a komentáře to píše do dlouhého sloupce , celkem blbý na komunikaci a čtení :)

Petr st.

Mne se to take na mobilu takto zobrazuje.

Michal

Tak já tady včera respektive k ránu napsal dlouhou zprávu a vůbec tady není . Ale stěžoval jsem si na zdravotnický systém , že by tím admin ?

Michal

Každopádně jsem nenapsal jediný vulgarismus , no znova to psát asi nebudu :/

Petr st.
1x

Michale, muzes mi napsat na muj email, uvedeny pro anonyma.

Admin

Dobrý den, Michale. Váš příspěvek nebyl smazán, je na straně 53. Přeji příjemný večer. Vaše Ordinace.cz

anonym

Zdravím, jak dlouho píšu o chlamydii, není jedno jaká je to chlamydie, každá působí jinde v těle a může být i několik virů, bakterií pohromadě, léčba je složitá hlavně používat bylinky a správnou stavu.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce