Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jozef

Ahojte. Michal ja fakt neviem ako sa vyjadriť čomu vlastne veriť. Ale ak ny som uz mal veriť všetkému čo sa tu o chlam.....píše, adi by som zblbol. Michal, Peter ako môžu tak klamať o trebarz kvetiapine, že je to bezpečný liek na vysadenie a celkovo. Jedného času som sledoval benzo poradňu, a tam adiktologovia vrelo odporúčali práve tento liek. Michal tu potvrdzuje ako ho to robilo. Čomu, komu veriť? Zo vsetkov uctov k Anonimovi ,je to uz pritiahnuté za vlasy. Nezabudnem na článok nerologa dr. Blaxa ktorý sa vyjadril : Užívanie BZD zanechá trvalé následky. Mal úplnú pravdu. Je to boj o pár dní byť v pohode a potom týždne v pi...č. 😁. Dnes v práci neskutočne závraty šija ako v betóne nekoordinovana chôdza úzkosť ako vo zveraku.... To uz potom niesú chlamidie, ale anakondy. Tak hrozné to bolo. Abtak ma to rozbilo, že som musel ísť domov, a od toho vyčerpania z úzkosti a zavratov som zaspal a teraz lezim ako nejaký....... Vzal som flektor ba uvoľnenie krčnej....... tak to ustúpilo. Ale mám pocit, že som aj chorí . Neviem priatelia, ale to bude asi tym ako sa vyjadril dr Blax. TRVALÉ NÁSLEDKY. Peto jasné mas vysadené nečudo, zesa ti motá hlava a tiez aj bolí. Su to dojazdy. A nik ma nepresvedčí že nie je to tak. Abtakmi sme prešli, teraz čakať kym si to sadne. Ale kedy???? Kurnik idem sa zničiť do fitka, je mi super. Idem do lidla a som ako na kolotoči . Uvažujem začať brať lieky na alergiu. Mám veľké podozrenie, že sa mi vrátila alergia. Lebo denne ma bolí hlava. Bolesť vyžaruje od dutín smerom do zadu. Plus2od krčnej tlaty do hlavy a očí. Teda bojujeme, bojovať budeme. Dáme to.

Petr st.

Ahoj Jozko, take si rikam, ze jestli se mam psychicky trapit jeste tim, ze za vse muzou chlamydie, tak se muzu rovnou odstrelit, protoze zbavit se jich, neni vubec lehke a jejich lecba antibiotiky, jak jsem se docetl, je take na prd, protoze je to opet zasah atb do tela a zniceni mikroflory, ktera, jak mi rekli v lekarne, se neda obnovit, i kdyz budes uzivat pro a prebiotika. Ta sice na nejaky cas muzou stav v zazivacim traktu upravit, ale po jejich douzivani se vse vrati zpet. A opet je to zacarovany kruh. Zkratka PRIROZENA mikroflora se neobnovi ( ani po drzeni protikvas. diete). Samozrejme doktori budou tvrdit, ze se mikrofl. obnovi ( jde preci o to, aby lide utraceli za leky), ale jde jen o docasny stav behem uzivani pre a probiot. Takze Michale, netrap se chlamyd. a i to vykaslavani hledu a vse ostatni bude dusledek uzivani bzd./ Jozko, take se priklanim k tomu, ze za nase soucasne, a asi i budouci problemy muzou bzd. Je par dnu, doslova, trochu lip a pak je to na spagat. Jak pises Jozko, bojujeme a budeme bojovat.

Michal

Ahoj chlapi! Zdravím vás všechny :) , já jsem na tom nejhůř za posledních x let , ale přijímám to tak , jak to je. Věřím , že se to zase zlepší . Kéž by člověk si byl na 100% jistý , jak si zlepšit zdraví a tou cestou jít, pociťovat každý měsíc být 1% progres , ale vědět , že jde správně. Já byl původně chlamydiozou také skeptický, ale už nejsem , pže jsem za x let poznal xyz lidí s těmito problémy a nikdo není vyléčen , takže tato varianta není úplně zcela z cesty. Střevní mikrofloru asi nejde upravit lusknutim prstů , ale časem se spravit dá . Já jsem teď špatný , ale je otázka času pokud se to nezlepší , kdy se nechám hospitalizovat. Nechám si prošetřit tělo křížem krážem , nenechám se odbyt a budu zase o kousek moudřejší. Minimálně se někam posunu a trošku se mi uleví. Pak to budu řešit dál dle výsledků . Co můžeme dělat teď ? Žít zdravě , spánková hygiena , strava , dělat příjemné věci , snažit se trošku sportovat pokud jsou síly a užívat vitamíny , minerály a bylinky. Nic víc asi jako samoléčbu dělat nemůžeme . Držte se , Já jsem na tom zle. Ale jediné , co bych neudělal je , že bych se nenechal hospitalizovat na PL, proč? Tam je třeba Kventiapin jako lék na prvním místě , jak na spaní , tak na úzkost a zklidnění a to jsem si už 100% jistý , že je moc moc zle ... PrY šetrný nenávykový lék , ok proč jsou po něm takové stavy , způsobují řadu nemoci a vysazování je opravdu velmi velmi nepříjemné ? Šetrnost si představuji jinak. Takže rád bych klidně šel do nějakého zařízení se nechat stabilizovat , prokonzultovat a "léčit" , ale toto bohužel s léčbou nemá nic společného . Ahoj M.

Petr st.

Michale, chapu Te. Kdyz je cloveku zle, chce vedet proc. Budu drzet pesti, at doktori pomuzou.

Petr st.

Ahoj Michale, jak je kamarade? Jak to, ze jsi na tom byl vcera nejhur za x let? Muzes-li, napis. Je mi to moc lito, ze je vse tak, jak je. Drz se!!! A co Ty Jozko? Uz je lip? Co se to s nami vsemi deje?

Michal

Ahoj Petře , to není jen včera , beru to jako momentální období . Vůbec netuším proč ! Byl jsem relativně ok a ze dne na den se mi začala motat hlava , pocit závratě , jako na lodi - nejistá chůze , z toho mi začaly úzkosti , až náznaky panických atak , nepřestávalo to a začaly z toho strachy chodit ven a deprese , takže počátek to má vše v závratích - proto se nechám vyšetřit , může to být totiž cokoliv a samoléčba není na místě . Pokud budu fyzicky zdravý ok , ale můžu mít nějaký zdravotní problém, který to spustil a pak šla i psychika dolů a nabalily se na to úzkosti a deprese , ale vše má původ v těch závratích no. Může to být "blbý skříplý nerv" nebo páteř nebo únava , kdo ví , ale myslím , že odběry a nějaký rentgen jsou na místě . Člověk nemůže vše házet na psychiku ( nebýt potíží jsem ok), takže psychické problémy vychází z fyzického stavu chápeš ...co ty?

Petr st.

Michale, urcite si nech udelat co nejdrive celkove vysetreni. Jak pises, muze to byt cokoliv. Ale snad to bude "jen" od patere. Ta dovede delat ruzne problemy ( i zazivaci, dychaci, srdecni atd). Ale to uz mas urcite nastudovano. Mas fyzicky narocnou praci? Nebo sedave zamestnani? Neprepinas se napr. ve fitku? Ja vim, hloupe se ptam. Toto mas jiste zmapovane. Dej vedet, jak je a jak pochodis u doktoru. Drz se!! Myslime na Tebe.

Michal
1x

Petře díky kamaráde ! Jasně, že to může být páteř , mám i celkem bolesti hrudní a při rotaci do stran to bolí a mám ji moc ztuhlou , ale jak píšu nechci si nic diagnostikovat a zanedbat , děkuji Ti , jinak z těchto důvodů moc pohybu nebylo no , já cvičím jen protahovací cviky a kardio , namakanec náš z fitka je Jožko , já nechodím :) a práci končím k 29.2. po x letech , ale je také zčásti sedavá jeden z důvodu proč ji měním :) hezky večer kámo a dík za podporu :)

Jozef

Ahojte. Michal, Peter chrbtica vie narobiť šarapatu. A to riadnu. Od tlakov do hlavy, neskutočne závraty, úzkosť, búšenie srdca, tras, rozostreny zrak, pískanie v ušiach. Až to fakt človeka psychicky položí. Je to hnus . Plus to stuhnuté svatvo. To až tvár je stuhnuta. Tiež stým bojujem a neviem skade ľava, prava. Konzervatívna liečba je dosť o liekoch ktoré sú dosť agresívne. U mňa to začalo driekovov chrbticou, az kym platnička praskla, a musela von. Ale ono to má domino efekt. Uľaví sa sa v lubalnej časti chrbta, začne hradná potom krčná. U mna momentálne ide o extrémne stuhnuté svatvo v ľavej časti krčnej...... Čo sa týka fitka tam to viem krásne uvoľniť ,a prejdú aj tie hnusné závraty. Tlak som si musel merať dvakrat denne, a zapisovať a dr to zhodnotil tak, že trošku nižší, ale inak v pohode. Vraj :-/ . Neurológ mi odporúča nechať prácu ktorá je manuálne dosť namáhavá, ale to si nemôžem dovoliť . Tak dnes cely den sa povalujem v posteli čo tiez pre mňa nie je veľmi príjemné. Ja fakt si myslím, že som hypochonder, le uz to začínam hádzať na rivo..... Ze stoho mi mi tak sakra stuhlo svalstvo v oblasti krčnej.... Michal som tak na 90% presvedčený, že u teba a tiez veľa ľudí ide o chrbticu podľa toho co si tu opísal. Len tí ambulatný neurologovia stoja za prd. Kým človek neprestane chodiť ako jw, tak to majú kdesi. Ťahajú iba prachy za iniekcie a podobné a nic to nerieši. Preto si daj bacha na to, a nedaj sa.

Petr st.

Ahoj Jozko, to jsem ani netusil, co vse za problemy muze byt od patere. Vsechny stavy co jsi popsal, jsem u sebe pricital abstinencim priznakum. Ono to bude asi oboji. Ja s tim ale nikam nepujdu, protoze prave neurolog mi zpusobil zavislost na rivo. Mam z doktoru strach.

Michal

Ahoj chlapi no , mě bolí celý člověk , snažím se hýbat včera asi 40min kolo dnes procházka , ale pohybové ústrojí mě bolí jako čert , paradoxně se mi hlava motá o trošku míň, ale bolesti o 50% větší , doslova každej krok , ale to bude dobrý , vydržím hodně a to se stabilizuje nebo mi něco najdou naší šarlatánští "lékaři " ...nějak bylo nějak bude ...

Michal

Jediné co bych nechtěl je slyšet , to je od psychiky a máte psychosomatické problémy , tady máte AD :D , pže jediné co mi psychicky dělá zle je fyzický stav :)

Jozef

Ahojte. Peter adi to bude oboje. Vsak vysadzoval som ked som čakal na termín operácie..... Ale vtedy som zažil aj deoresie co nikdy som nevedel co to je, a ako strašné to je fuuuu. Dnes som skúsil piť vodu. Proste ako na kolotoči...... Cosi som okolo toho googlil, a našiel som článok, ze zabúdame na pitný režim. A u mňa to platí. Ja vôbec nepijem vodu. Skratim to. Vypil som politra, to motanie trošku bolo miernejšie, po hodine ďalší politer a uz som začal fungovať. Dnes cca 2,5 az 3 litre som do seba supol. Nechcem nic predbiehať, zajtra uvidím.... Michal čím skôr k dr.,a nedať sa. Absolútne AD to neporiesia co opisujes.... Ja fakt neviem ci bas ešte abstaky mucia aj ked máme vysadené uz dost dlhú dobu. Alebo uz sa musíme naučiť stym žiť, že život po dopovani sa BZD bude dlho bolieť :-(

anonym

:-)

Lenka

Ahoj kluci. Jak se Vam vede? Doufam, ze lepe a lepe. Ja jsem na zacatku dlouhe cesty, ktera nevim jak dopadne....☺ nejhorsi je na tom to, ze je na to clovek sam. Zdravim a preji vse nej...Lenka

Petr st.

Ahoj Leni, nejsi na to sama. Na jakou cestu ses vydala?

Lenka

Ahoj Peto.Jsem rada ,ze jsi se ozval.Ja jsem na ceste snizovani ad a jelikoz se bojim a snizuji pomalu bude mi to trvat dost dlouho. Mam ale dalsi zdravotni potize, tak abych se toho konce dozila. Ja mam znamou primarku psychiatru v duchodovem veku a ta mi take neveri, ze se takto pri vysazovani citim. Pracuje v Dobranech a tam pacientum vysazuji paroxetin pry bez problemu. Chtela abych si sla k nim lehnout, ze mi zmeni medikaci ale jim moc neverim.Radeji budu sama snizovat. A jak se ti dari? Myslim na tebe.pa

Petr st.

Leni, jestli mas nejake zavazne zdravotni problemy, tak se na snizovani nesoustred, proste nesnizuj. Nechat se hospitalizovat jen kvuli vysazovani a s tim, ze Ti zmeni medikaci, to je k nicemu. /Leni, ja pri starem, jednou nahore, tricet krat dole. Opatruj se a zase napis. Dobrou noc Ti preji a take Jozkovi, Michalovi a vlastne vsem tady.

anonym

Musí se léčit celá CNS , čistit tělo a vysazovat dlouho, změnit oblbováky i alternativně.

lenka

Ahoj kluci, jak žijete?") Já chodím zatím pořád do práce a jinak je tu dost liduprázno a depresivně. V Praze svítí sluníčko a já věřím , že Vám všem je fajn a jste v pořádku. Pa

Petr st.

Ahoj Leni, Jozko, Michale a ostatni, u nas take mrtvo. Ja ma nad 65 let, nikam nechodim, vyhrazeny cas na nakupy vyuziji mozna jednou za 10 dnu, nemam doma nic do zasoby na nekolik mesicu, jak to nekteri maji. Ziji a nakupuji stejne, jako pred koronaviren, jen rouska je zmena. Tak snad jste vsichni v poradku. Opatrujte se.

jozef

moze mi niekto zohnat rivotril tablety dakujem kupim

anonym

užívej jiné oblbováky, frontin a pod.

Petr st.

Zadam zdvorile zrizovatele, administratora tohoto fora, aby umoznil listovani po vice strankach. To znamena, abych mohl jit o vice stranek dopredu, nebo zpet. Nyni je to mozne jen po jedne strance a to znamena, ze chci-li se podivat na zacatek diskuze, musim klikat po jedne strance, coz je silene. Take upravte moznost jit na konec, nebo zacatek diskuze, tzn. moznost preskocit vsechny listy (stranky). Dekujeme.

Admin

Dobrý den. Děkujeme za námět na zlepšení. Pokusíme se tento problém vyřešit. Prozatimním řešením může být přepsání stránky v URL, tz. že na 4 stránce, je url: https://www.ordinace.cz/diskuse/7306/?page=3 (1. se nepočítá, je nulová). Když tedy chcete 10 stránku, přepíšete page=3 na page =9.

Petr st.

Dobry den, dekuji za reakci. Vas odkaz nefunguje. Take mi pripada zbytecne, abych prepisoval stranky, kdyz se chci dostat na jinou. V predchozi verzi tohoto fora bylo mozne libovolne prechazet na jine stranky. Snad se Vam to podari i na teto verzi. Dekujeme.

Petr st.

Kdyz tuto upravu neudelate, odradite spoustu lidi sem chodit. To si prejete? Ne? Tak s tim neco urychlene udelejte. / Take se mi nelibi, ze mazete nektere prispevky, ktere neobsahuji nic, co by bylo v rozporu s pravidly tohoto fora. Dekujeme.

Petr st.

Pro admin: Dobry den, dekuji za reakci. Vas odkaz nefunguje. Take mi pripada zbytecne, abych prepisoval stranky, kdyz se chci dostat na jinou. V predchozi verzi tohoto fora bylo mozne libovolne prechazet na jine stranky. Snad se Vam to podari i na teto verzi. Jestli se Vam to brzy nepodari, bude toto forum "mrtve" Od aktualizace-zmeny vzhledu tohoto fora, mnoho lidi toto forum nenavstevuje. A na vine je prave ta NEmoznost libovolne strankovat. Tak prosim o rychlejsi reakci. Dekujeme.

Petr st.

Pro ADMIN: děkujeme, už je to lepší, ale má to menší- větší? nedostatky. Když kliknu na nějakou stránku, není poté zobrazena modře=výrazně, tudíž nevím, na jaké stránce stojím, protože všechny zobrazené stránky jsou jen šedé=mají stejnou barvu. ZA nabídkou- možností "PŘEDCHOZÍ" je dlouhá čára, pak teprve čísla stránek, která se schovávají POD nabídku-monžnost "NÁSLEDUJÍCÍ" - tzn. vidím číslice 41, 42, potom už jen 4 (další se schovává za nabídku "NÁSLEDUJÍCÍ") poté vidím číslici 46. Tzn. nevidím číslice 43, 44, 45. To znamená, že se mohu pohybovat jen o 3 číslice vpřed, nebo vzad. Také není možnost jet jen na ZAČÁTEK, nebo KONEC diskuze, aniž bych musel stránkovat. Snad bude i toto možné. DĚKUJEME!!!

Admin
1x

Dobrý den. Zapracujeme na tom, abychom diskusi upravili. Bohužel to chvíli potrvá. Buďte tedy shovívavý, snažíme se dělat, co je v našich silách.

Petr st.

Samozřejmě, nespěchám. Je toho v dnešní náročné době na každého moc. Děkujeme a přeji hlavně pevné zdraví!!!!

Petr st.

čtete prosím i výše. Ještě dodatek: když kliknu na stránku 46, tak se mi zobrazí stránky 44, 45, pak už nevidím číslice, a zobrazí se-vidím číslici 49 (pořadí číslic, které vidím: 44, 45, 49), takže stránku 46, kterou jsem navolil, nevidím. Ještě další připomínka: když kliknu na str. 46, tak by se mělo objevit číslování od str. 46 a ne od číslice 44 a číslice 46 by měla být zvýrazněná jinou barvou, abych věděl, na které stránce stojím. Děkuji

Petr st.

Pro ADMIN: dobry den, uz to skoro je. Prosim, vyzkouseli jste strankovani i v mobilu, nebo tabletu? U zobrazeni fora v mobilu, kdyz mam displey na Vysku, nezobrazuji se vubec stranky. Kdyz dam displey na Sirku, mohu se pohybovat Zpet jen o dve stranky (cisla) a Dopredu pouze o jednu. Vyzkousel jsem zobrazeni fora i na tabletu. U nej je jedno, zda mam displey na vysku, nebo na sirku- je moznost strankovat Zpet o 2 stranky, Dopredu jen o 1 stranku. PC jsem nezkousel. Proc jste predelavali puvodni verzi fora? Tam strankovani fungovalo vsude, i v mobilu. Hodne lidi pise z mobilu. Ale dekujeme za snahu. Snad se vam to podari dotahnout "k dokonalosti". Dekujeme.

Jozef

Ahoj Peter. Konečne tu niekto napísal aby sa dalo listovať v tomto fóre tak ako pred tým. ĎALEJ JOZEF KTORÝ CHCE KÚPIŤ RIVOTRIL NIE SOM JA!!!! Peter alo sa máš po vysadení remeronu? Je to dobré???? Snáď to dávaš a si v pohode. Ja tak trošku už ponorka doma. V uliciach prázdno , úplne psycho. Tak nám dáva ten vírus. Snáď to nebude mať dopad ako v taliansku, docela sa obávam o rodičov. Posielam všetkým pozdrav.

Petr st.

Zdravim Te moc Jozko, kamarade! Chybel jsi tu a ostatni take. Uz mi bylo smutno. //Listovani fora neni uplne 100%. Snad to Admin jeste upravi.// Mam 2 mesice po vysazeni Remer a je to lepsi. Na jak dlouho, se uvidi?// Jozko, divam se na Slovensko, jak zapasite. Vsechny staty bojuji, ale zatim se to jevi na strasne dlouhy boj. Nejhorsi je, ze to postupuje tak rychle, umira tolik lidi a obrana zadna. Je to velmi smutna doba. Ja jsem ohrozena skupina-senior a docela mam obavy. // Jozko, jsem moc rad, ze jsi se ozval. Snad napisou i ostatni. Aspon takovy kontakt je v teto dobe fajn. Jozko, hlavne at jsi zdravy a to same preji i ostatnim.

Petr st.

Pro ADMIN: Dobry den, ta uprava strankovani je z vasi strany konecna? To snad ne! Predstavte si, ze nekdo navstivi tuto diskuzi poprve. Postavi ho to na 1. stranku a pak musi strankovat jen po jedne strance DOPREDU. Kdyby toto forum melo napr. 200, 500 a vice stranek. Dovedete si predstavit jak dkouho by mu trvalo dostat se na posledni stranku? Neni vam divne, ze od nove verze zobrazeni stranek sem nikdo nepise? //Ja jsem si dal posledni stranku do oblibenych, takze kdyz otevru diskuzi, jsem na ulozene strance. Jsou ale taci, kterym nejde dat posledni stranku do oblibenych, ci zalozky. Prave, ze jsem dostal nekolik emailu, ze vzdali chodit na tuto diskuzu prave proto, ze musi klikat po jedne strance dopredu, protoze nemaji moznost zalozky. // To je tak slozite, aby pri otevreni diskuze, fora, se zobrazily stranky tak, ze bude zobrazeno napr. 10 stranek, pak ostatni budou skryte pod teckami na ktere kdyz kliknu, tak se rozbali a zobrazi se dalsich x stranek a jeste se zobrazuje posledni stranka. A k tomu jeste moznost jit na libovolnou stranku, kterou chci zobrazit. Vubec nechapu, k cemu byla tato nova aktualizace stranek dobra. // U puvodni verze se najednou zobrazovalo cca 15-20 stran najednou a kdyz jsem klikl na posledni, tak se ukazalo dalsich cca15-20. Takze jsem se dostaval dopredu o minimalne 15 stranek. //Chodim na zahranicni forum, ktere ma vic jak 5 tisic stranek. Tam se mi zobrazuje az 100 cisel stranek, tzn. ze se pohybuji az o 100 stranek dopredu, nebo zpet. Pane Admin, jestli nebude strankovani dostatecne rychle, opousim i ja toto forum, diskuzi. Dekuji.

Admin

Dobrý den, Váš podnět na zlepšení jsme přijali a děkujeme za něj. Rozumíme také tomu, že v současném stavu je pohyb mezi stránkami obtížný a stránkování upravíme. Nicméně překódování systému není otázka několika hodin. Pokud máte k této problematice nějaké další připomínky, můžete využít kontaktní emailové adresy: [email protected]. Přidáváním komentářů ohledně tohoto tématu úpravu neuspíšíte. Děkuji za pochopení, Tým Ordinace.cz

Petr st.

Pro Admin: urcite nechci pridavanim komentaru vec uspisit. Netusil jsem, ze je to tak slozite. Dekuji.

Michal

Ahoj borci :) , taky vás zdravím s přeju vám zdraví a mnoho sil!!! Mám vás rád , držím vám palce :) a co říci k aktuální situaci no , mnoho lidí umřelo , mnoho ještě umře , u nás se bude ještě dlouhou dobu situace zhoršovat , teď je to jen ticho před bouří , jsem zvědavý jak se s tím naše zdravotnictví popere , snad dobře ...ale vyhlídky jsou děsivé, co ovlivnit můžeme , to ovlivnime ( prevence , dodržování pokynů , ...) , zbytek má v rukou náš osud ! Držte se Michal

anonym

doktor Grünstein

Petr st.

Ahooj Michale, take moc zdravim. Jj, situace je velmi smutna a vazna. Z tech udaju, kolik denne umre lidi, jde hruza, strach. Ano, je nutne, aby se dodrzovala narizeni vlady. Kdyz vidim z okna, kolik lidi slo v sobotu a v nedeli ven na prochazku, nechapal jsem. Jak Miso pises, je to na nas a na osudu. Drz se kamarade a samozrejme i ostatni.

Petr st.

Pro Tým Ordinace.cz. Dobry den Tyme! To jste skoro za 1 mesic nebyli schopni upravit strankovani? Je to pro vas tak slozite? Dejte si poradit nejakym programatorem. Mejte pekny den. P.

Michal

Petře ahoj kamaráde , jak se máš ?

Petr st.
1x

Ahooooj Michale, nebyt Covi 19, tak by zivot byl prijemnejsi. Po psychicke i fyzicke strance tim padem nic moc. Docela se mi pred tim zacalo fajn spat. Pak prisel strach a zase je vse v haji. Byl jsem 3 tydny zavreny doma a ted, kdyz jsem sel na 2 hodiny na prochazku, tak jsem se zhrozil, jak jsem fyzicky zchatral. Miso, a co Ty? Jak se mas? Psal jsi, ze menis zamestnani, tak je to lepsi? Mej se kamarade. Zdravim tez Jozku a Petru.

Michal

Ahoj kamaráde :) , to je dobře , že jsi spal lépe , nenech se tím rozhodit co se děje , jsou věci , které ovlivnit můžeme a které ne :) , chod ven , ale někde se projít do lesa , parku a bude líp :) nebo se protahni doma :) , vše se spraví :) . U mě tak 50/50 žádná sláva :) , aktuálně jsem měsíc doma a nezaměstnaný po xy letech, pže teď se práce nedá ani sehnat ani pracovat tam ,kde bych chtěl , tak mám takové "prázdniny" :)

Jozef

Ahojte borci. Zvlášť Peter. Teší ma, že si na tom lepšie a spíš ako tak. Áno covid-19 každému komplikuje život. Je to tak, musíme to prijať, rešpektovať. Žijem v tomto období asi tak ,že jednoducho von musím. Inak by mi bolo asi dost zle. Už nech to skončí. Tiež s chcem zmeniť zamestnanie, aj ked prácu ktoru robim xxx rokov ma baví a mám ju rad, no pre moju chrbticu to je zabijak. Len ke to tak ako Michal píše, v súčasnej situácii to zrejme nebude možné. Všetkých tu pozdravujem,a dufam4,ze korona onedlho pominie

Lenka

Ahojte, vidim, že sú tu už staršie príspevky, ale ja práve prežívam peklo. Mam panickú poruchu a kvapky rivotril som začala brať v decembri 2017.Na začiatku som brala kvapky 2-2-5.Od minulého roka som dávky znížila a dostala som sa k užívaniu 3-0-0.Moje telo veľmi zle reagovalo na všetky AD a až po roku sa mojej psychiatricke podarilo trafiť mi liek. Beriem Eliceu 2.5mg ráno. Rivotril nemám už asi 2 týždne a posledne dni si všímam, že sa mi toci hlava, je mi na zvracanie, telo akoby ani nepatrilo mne, pistanie v ušiach, tlaky na hrudi. Chcem sa spýtať, ako dlho po vysadení trvá, kým sa mi z tela dostane aj to minimum a abstaky prejdú? 😏🥺😥

Lenka

Ešte by som chcela povedať, že aj keď som rivotril nemala, respektíve mi dochádza, tak som ani nepanikarila, ani som to nemala v hlave, až do teraz, lebo som nevedela čo mi je, tak som si poprecitala články a natrafila na vašu diskusiu. Ide hlavne o to, že psychiatrička objednala rivotril z Rakúska a v stredu mi ich ma dat, len neviem, či ich chcem, keďže pri tak nízkom užívaní mam zrejme astak. Ďakujem za každú radu.

Michal

Lenko , takže bereš Rivotril něco přes dva roky a od minulého roku jsi snížila na 3-0-0 takže 0,3mg za den z původních 0,9mg, to byl asi rychlý skok a rychlé snižování , vnímala jsi ty problémy už při snižování nebo až když jsi Rivo vysadila úplně ? Myslím si , že v Tvém případě se Ti povede Rivotril vysadit, přeci jen nebereš ho až tak extrémně dlouho a ve vysokých dávkách ...klonazepam se vylučuje z těla až 10dni , jak dlouho to může trvat ty abstinenční příznaky je tak individuální , že je to těžké říct. Vem si ho k sobě a třeba zkus vysadit více postupně ať se tolik netrapíš...drž se !

Lenka

Ahoj Michal, ďakujem, že si sa ozval, práveže to som si myslela aj ja. Vôbec som sa necítila pri znižovaní dávky zle, až teraz, čo mi síce nejde do hlavy, lebo už som ho nemala asi 10 dní, ale posledne dni stavy, ako som opisovala. Dnes to bolo najhoršie. Prezrela som kabelky, či tam náhodou nemám, lebo tie závraty, pistanie v ušiach, malátnosť, pocit na zvracanie boli neznesiteľné. Nasla som fľašku a mala som tam úplne na dne, tak sa mi podarilo nakvapkat 3 kvapky a do pol hodiny sa mi až rozsvietilo. Mam si od lekárky ten rivotril vziať a vysadzovat po kvapke, alebo radšej pretrpieť toto a už sa k tomu nevracat?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce