Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
anonym

Jste nenapravitelní, nemůžu sem dávat články

anonym

Nejčastěji se ale chlamydií nakazíme ze vzduchu, kapénkovou infekcí a to navíc chlamydií, která zrovna nemusí být ani aktivní. Proto jsou často více či méně napadené celé rodiny včetně jejich domácích mazlíčků, nebo lidé bez zjevné příčiny nákazy. Chlamydie se v těle usadí a žijí jako nitrobuněčný parazit, to znamená, že se před imunitním systémem schovají dovnitř buňky. Tam se dále výrazně nerozmnožují, to znamená, že nevyvolávají akutní onemocnění a žádné velké příznaky, jako je horečka nebo vážná nemoc. Ale co dělají, je, že škodí velmi zákeřně svými toxiny – nedělají to záměrně, prostě produkují toxiny, ty se vyplavují do těla a škodí. Jmenují se endotoxiny, lipopolysacharidy. Ty způsobují člověku velmi mnoho bolestivých, nejčastěji subjektivních potíží, tím jak se vyplavují do těla. Vždycky je to více obtíží najednou.

Michal

Já mám tyto problémy 11 let , jakto, že se nikdo z rodiny do této doby nenakazil? Když jsem s nimi denodenně v kontaktu?

anonym

Tady se to nedá psát , neznám každého člena rodiny potíže, už jsem ti napsal, že jsou jen přenašeči skoro bez potíží, ale tam se počítá spousta příznaků o kterých nemáte ani tušení a je to taky tabu, myslím, že jsi o CPN nic nečetl, chlamydie dokáže řídit člověka.

Michal

Aha rozumím , četl pár článků , chápu , že se to někomu nemusí projevit , na co kamaráde tedy bereš xy let ty BZD , když víš , že se jedná o chlamydie ?

anonym

Protože na řadu nemocí nejsou léky a taky je tělo poškozeno prací a konečně taky stáří, myslím, že ještě něco zažijeme, např. poškozené klouby i od CPN se nedají léčit, nárůstky na kostech a pod.ještě něco pošlu.

Michal

Jak je ? Já sice vysadil všechny léky , ale je mi vcelku na **** .... Začínám mít pocit , že ty "léky" mi zhuntovaly tělo , protože když člověk nechlastá, nebere drogy, nekouří a ji pestrou stravu , takto by se cítit určitě neměl ...

anonym

Užíval jsem bylinky protivirové a čistící několik let a na začátku spoustu ATB, nemůžeš čekat zázraky, je to na roky.

Petr st.

Michale, ja si myslim, ze to jsou dozvuky z vysazeni.? Dr. Asthon psala, ze muzou v tele pretrvavat latky dlouho, ze je mozne i v kostech. To by pak bylo dost tezke vycistit telo, kosti. A bylo ti takto pred uzivanim prasku?

Michal

Anonyme , určitě to je na dlouho souhlasím , snad se to bude zlepšovat .... Petře ahoj vůbec ne cítím se diametrálně jinak , před užíváním léků jsem se cítil fyzicky fit a měl jen úzkost / PP , teď se cítím psychicky dobře , ale fyzicky zle a když se cítím fyzicky déle zle , tak pak samozřejmě přichází újma i na psychice ... A těch fyzických neduhů je dost :/ co spánek alespoň trošku lepší kamaráde?

Petr st.

Miso, to je mi lito. Opravdu nechapu, proc to s nami tak clouma. Je to zacarovany kruh. Vsichni tady, ty, Jozka, ja, jsme se tesili, az budeme mit vysazeno, ze zase bude dobre a ono to je porad spatny. // Ja dnes dal cca 1 hod spanku. Docela me posledni dobou-od vysazeni, coz uz je 14 dnu, boli hodne hlava. / Miso, kamarade, co delat, aby bylo zase lip? Asi nic, jen cekat, jak se to bude vyvijet.

anonym
1x

Dej si napsat tetracyklinová ATB jedno nebo dvě balení nikoho nezabije, jsou to příznaky CPN, kdybych se neléčil sám, tak jsem byl dávno pod drnem, kolik Ti je ?

Michal

Petře , co dělat ? Nevím :) ... Čas ukáže :) nicméně teď měním práci a mám časový prostor asi si udělám kolečko u Dr. ... Ikdyž si myslím , že zbytečně. Anonyme , reálně 30 , pocitově 62 :( , ale když se jednou za čas stane , že mi je dobře , užívám si den na 100% bohužel těch dní je nějak čím dál méně .... jediné co mě drží je víra v lepší zítřky , naděje a fantazie , večer si vždy představuju jaké to je být zdravý a co bych dělal , co si dokážeš předatavit to i zrealizovat , snad se mi to podaří , držte se chlapi! :)

anonym

Užívejte na noc tinkturu Bělotrn a Divizna dá se to objednat na netu, už jsem to psal , ale jenom tři neděle a potom něco jiného, do horkého čaje, nikdo jste neposlechl, řešíte prkotiny , víc mi nedovoluje napsat !

Petr st.
1x

Miso, Ty jsi tak mlady!!! To je obrovske plus. Budes mit "svuj" plnohodnotny zivot zpet. / Ale bude lip, musime verit, i kdyz nam neni nejlip.

anonym
2x

Správně léčil doktor Grünstein ze švejka, to bylo čistění a léčba

Petr st.

Anonyme, jsi me pobavil 🤣👍.

Michal

Bělotrn , Divizna objednám :) , Petře co z toho věk je jen číslo , je důležité jak se citiš :) ... Mě taky pobavil , sranda musí být 😂👌

anonym

Myslím to vážně, používal chinin,--Chinin má hořkou chuť, v menších dávkách povzbuzuje chuť k jídlu, v ultrafialovém světle fluoreskuje. Jelikož se jedná o alkaloid, má chinin zásadité vlastnosti. Léčivé vlastnosti Působí jako slabé analgetikum, protože tlumí centrum bolesti v centrálním nervstvu. Působí také jako mírné antipyretikum, protože tlumí udržování tělesné teploty a potlačuje látkovou přeměnu. Snižuje tak horečku. Zpomaluje srdeční akci. Snižuje tak krevní tlak.[2] Má příznivé účinky při léčbě lupu erythematodes[2]. - působí proti parazitům

Michal

Dobré poledne kamarádi :) , aha to máš pravdu já myslel , že máš na mysli klystýr 😄

Michal

Chinin se dává do Tonicu tuším :)

anonym

Výplach by taky neškodil nějaké bylinky a s chininem taky rozumě :-)

Christian

Získejte certifikát ielts online bez přípravy Jsme organizace specializovaná na pořízení IELTS, TOELF a GRE certifikace. Můžeme poskytnout originální ielts certifikát bez zkoušky pro ty z vás, kteří z jednoho nebo druhého důvodu nejsou schopni absolvujte test nebo získejte požadované skóre skupiny požadované jejich instituce, zaměstnavatelé nebo velvyslanectví. Můžeme vám pomoci překonat tuto túru nabídkou bezplatných testů v IELTS, TOEFL IBT a GRE. atd v případě zájmu kontaktujte další podrobnosti skype: online.service75 kontakty email: [email protected] Whatsapp: +44 7537 129721

Jozef
1x

Ahojte Peter,Michal, Anonim. Peťo tie bolesti hlavy sú prirodzené po vysadení benzaku tiež aj AD. Fuhhh ja si to užívam s bolenim hlavy. Mám to od dectva zanechalo mi to zápal mozgových blán. Peťo Michal to zabil. STRACH OBAVY TOHO, ŽE ZLE SA VYSPÍM A PODOBNÉ. Je to ako by si živil to s čím bojuješ. Dúfam Peťo som ta nenahneval tým čo som napísal. Ale dáš to si 14 dní po vysadení. Strašne mi je ľúto toho aké trápenie tu máme samí so sebou. Michal Peťo píše úplne to isté co mbe povedala moja dr, že su to dojazdy s toho vo sme užívali a potrvá kým si to sadne a receptory v mozgu začnú vylučovať prirodzený trankvilizer na potlačenie úzkosti. Tiež mám PP, úzkosť diagnózu. Fuuuu to boli stavi ked tri krát štyrikrát denne som zomieral pulz 160 trpnutie jazyka derealizacia pocit, že su to posledné minúty v mojom živote. Doslova som aj po plafone v tej panike behal a vyzeral ako vo filme exercista ked vyhanali diabla stoho človeka 🤣🤣🤣🤣Záchranári vedeli o čo ide hodili do mna ako kopiju injekciu asi apaurin, a zaspal som a zase potom na plafóne. Az mi dali rivotril, a všetko prešlo. Michalllll nestras stym co si napísal ohľadom stavu tvojej chrbtice. Vieš, že to ma celkovo vplyv aj na psychiku???? Som tym presvedčený pretože som si tym prešiel, len preto, že som bol tvrdohlavý a neurológ mal kdesi výsledok s MR, a čakal prachy aby ma posunul ďalej..... Michal nechcem tu tému meniť na úplne niečo iné...... Asi by sa to sem nehodilo. Ak chces vedieť viac o prejavoch toho čo si písal, napíš mi na fb Jojo Berty, alebo [email protected]. Abe sme tu tému ohľadom vysadzovania psychiatrických liekov nezmenili na niečo úplne iné. Peto drž sa . Dáš to. Vies ja som som si uz povedal, ze iné mi neostalo nez si zvyknúť na to, že po vysadení nie som fit..... Ale snáď ked uz si zvyknem a všetci my tu, tak nám bude fajn, a možno sa aj vsetci stretneme a spolu si poviemie naše príbehy, a cestu k benzodiazepinom, a dáme to na youtube. 😁😁😁Pekny večer a noc.....

anonym

Nechci do toho kecat, ale jsou to příznaky chlamydiozy, mám to za sebou, hospitalizace a spousty prášků asi deset druhů a všechno na nic, nemůžu to tady napsat na plnou hubu, nakonec jsem se musel léčit na vlastní náklady.

Jozef

Ešte som zabudol doplniť pre slovákov ktorí si to tu čítajú RIVOTRIL JE UZ SPÄŤ NA SLOVENSKU DOSTUPNÝ. Oznámil to doktor Zelman primár psychiatrickej nemocnice Hronovce.

Michal

Ahoj Jožko kamaráde na Fb - Messengeru by to bylo mnohem lepší , ale při vyhledávání vyjede a tímto Nickem mnoho osob máš tam nějakou profilovou fitku nebo něco jak Tě poznat? :)

Jozef

Michal mam tam profilovu fotku trosku psycho na nej vyzeram. 🤣🤣🤣 ,a titulnú vo fitku taká čiernobiela..... A profilova v tielku. 😁

Michal

Ok kamaráde , zítra napíšu :)

Paj8

Děkuji všem za info https://www.ordinace.cz

Paj8

http://www.ordinace.cz

Michal
1x

Ahojte jak je ? :) U mě bída a bída ... Poslední měsíc se mi nejdříve rozjelo nepochopitelně motání hlavy, jako kdyby porucha motoriky , z toho úzkost , pak strach jít ven , deprese ...všechno jen z toho blbého motání . Nešlo to vůli ovlivnit, říkal jsem si, že by agorafobie? Ale ne, nemám strach chodit ven , mám strach , že se mi zatočí hlava tak , že upadnu třeba , zkoumal jsem proč??? Psal jsem i s Jožkem , tímto Tě zdravím kamaráde :) a měl to podobně od zad , ale pak jsem pátral dál a ještě do prosince občas jsem bral ten Kventiapin , už ho neberu vůbec , ale předtím jsem ho bral delší dobu ( po Rivotrilu ) , načetl jsem tolik informaci až jsem se zděsil , co všechno to může způsobit !! Od parkinsonismu, přes poškození středního mozku, extrapyramidové než. účinky , konkrétně nebudu vypisovat raději , cukrovku , plicní embolie, ucpávání cév , atd fungujou na bázi blokování dopaminu až 80% ano dopaminu , který je tak pro tělo důležitý, má se vysazovat alespoň tak dlouho , jak to člověk dlouho bral . Já vysadil ze dne na den . Teď se mi to vrací . A v porovnání s Rivotrilem bych si troufnul dvakrát horší lék než Rivo i než. účinky a to je co říct. Našel jsem i spoustu příběhu , jak to z lidí udělalo doslova trosky. Než mi ho psychiatr předepsal cituji "šetrný a nenávyková lék , bez problémů vysadit" , tak jsem se ještě informoval u dvou nezávislých psychiatrů . Oba mi tvrdili , že je to bezpečný lék , šetrný , lež , lež , lež ....proč nám Ti lékaři pořád lžou? Proč nás dostávají do takových situaci , je to hazardování s lidským zdravím , kolik lidí se tak trápí ? Je to smutné ....už pár měsíců neberu nic a už nevezmu do pusy žádná psychofarmaka , bez nadsázky radši chcípnu než něco už brát . Sorry za dlouhé psaní , ale člověk to nemá komu říct . Jednou když jsem začínal brát Kventiapin na straně 24 napsal nějaký člověk , co způsobí vysazení - měl pravdu , měl sakra pravdu :) ignoroval jsem to a věřil lékařům - chyba ! A lituji velmi lituji dívku , která tady psala tuším Kateřina a brala i v těhotenství 300mg ( já 25mg) , co ji čeká z toho mě až mrazí , dnes jsem byl na procházce 30min , kdy mi bylo fajn a tak jsem si to užíval , jen se projít a cítit na chvíli fajn ! Budu makat na tom ať mi je co nejlépe a do těla už žádnou chemii působící na NS a mozek nikdy víc ! Držte se!

anonym

Kolikrát jsem ti psal, že je to chlamydie, prožil jsem to a nikdy jsem nebral AD přesto že mi mudr řekl jak sem ještě pijdeš,tak jedeš k psychoušovi, chce to ATB a bude po problému a vyčistit tělo od toxinů. Nemůžu víc napsat, platí to pro každého, bakterie působí na mozek a celou CNS !!!

Michal

:/

Jozef

Michal zdravím ťa aj ostatných. Viem, že sa tu raz preberal kvetiapin s Katarinov ktora tiež prekrivala rivo...... kvetiapinom. Ja som si myslel, že uz dávno si ho vysadil. Súhlasím stebov, že dr. klamú o liekoch, zvlášť o tých čo sme my hrali..... Aj mne od trittica, mirtazenu ,sulpiridu chceli do úst natlačiť na vysadenie riva..... no intuícia mi .....to nedovolila..... Vzal som to tým, že klina klinom vybiť treba. Michal je mi veľmi ľúto čo som čítal. Ale bude dobre......Peter ako sa darí????

Michal

Ahoj kámo :) , no teď už to neberu delší dobu , ale přeci jen nějakou dobu jsem to bral a pak narazově jednou za čas , když jsem se potřeboval vyspat ... Vím , že už to jsou nějaké měsíce co neberu , ale četl jsem , že se to má vysazovat tak dlouho , jak to člověk bere a může se to projevit později a nějak mi to sedí , že to zhoršení je z toho ... No uvidíme jak to dopadne :/

anonym

Řešíš prkotiny , píšu to stále vybít bakterie a viry , čistit tělo, uvidíme jak to dopadne.

Petr st.

Jozko, Michale, kamaradi, jak ja vam davam ve vsem za pravdu! Doktorum vubec nezalezi na tom, jak s jejich "bezpecnymi" leky dopadneme. Samozrejme by znelo z jejich ust dost strasidelne, kdyby rekli-nebezpecny lek. Je to tezky a beztrestny hazard s nasim zdravim. / Nevim, jestli je to nahoda, ale i ja mam po vysazeni motani hlavy, k tomu i bolesti hlavy. Pricital jsem to caste zmene pocasi-tlaku. Ale je mozne, ze vse ma na svedomi brani "bezpecnych leku". Doufejme, ze se z tech problemu dostaneme. Ale za jak dlouho?

anonym

Je to chlamydioza

Michal

Anonyme , ale přeci ty léky a jejich brání mají taky dopad na tělo , nemyslí si , sám to musíš vědět ,když jsi užíval xy let benzáky nebo užíváš , teď nevím ... Určitě to chlamydioza může být a napadá mě teď Jožko Petře vykašlavate někdy hleny? Já občas ano , takže teorie Anonyma nemusí být mylná , ale na mne určitě léky stopy zanechaly ... Deprese se dají vždy rozehnat , ale ty úzkosti a motání hlavy to je děs běs , Peťo co spánek ?

anonym

Benzáky jsem užíval víc jak čtyřicet let a nikdy jsem neměl žádné motání a bolesti hlavy, ani jiné stavy, až po přemnožení CPN, dneska to beru protože jsem starý a na jisté bolesti nejsou léky a ani to nikoho nezajímá, deprese je blbost, je to působení toxinů a bakterií na nervy, všichni jste od doktorů popletení, jinak bych musel použít sprostá slova. :-) P.S. Dva roky jsem nespal !

Michal

To je divné , že z toho nic nemáš ani motání bolesti apod. ono záleží možná i na jaké problémy jsi původně benzáky užíval ? Já na úzkost , projevem úzkosti je i motání hlavy např. už sám kámo nevím , co si o všem myslet , za to je projev psychické nemoci , projev z užívání léků , projev chlamydiozy... Fakt nevím , kde je na 100% pravda , kdybych to věděl dělám kroky , které vedou k úzdrave a lepšímu životu - já to nevím - vím kamaráde , že mi to píšeš po xy - té a je to jako hrách na stěnu házet , ale já dokud neuvidím asi černé na bílém diagnózu ( správnou ) , tak pochybnosti a plácání se v tom bude pořád. Paradoxně já mám ofiko úzkostné - depresivní poruchu , což je téměř směšné , protože jedině u čeho mám deprese a úzkost je z toho jak se fyzicky cítím , kdybych se fyzicky cítil dobře , žádné psychické problémy bych neměl , protože bych v tuto chvíli naháněl holky , běhal , byl někde v kině , na večeři , v přírodě , na chatě , na futsale a všechny koníčky a že jich je , které dělat nemohu , tak sedím u TV a koukám na blbou ulici , protože se cítím jako v pasti ....

anonym

Řešíte neřešitelné, správnou diagnozu vám nikdo nenapíše, takový je postup, všechno se píše na psychické nemoci je to jednodužší, dají ti AD a je to vyléčený, to si musíš něco načíst, jinak všichni co tady píší budou to konce života brát nějaké prášky a budou mít různé potíže a to píšu slušně, zaléčit CNS trvá řadu let a na to každý nemá, všichni čekají na zázrak.

Petr st.

Ja uz take nevim, co to s nami je. Anonym ma urcite v necem pravdu, ale take to bude i nasim uzivanim bzd. / Michale, ja vykaslavam hleny uz velmi, velmi dlouho, cca 20 let (BZD jsem uzival 26 let). Nikdy jsem nekouril, nepil alkohol (v mladi asi 5x vyzkousel, ale nechutnalo mi to) a nemuzu pit ani kavu. U doktora mi bylo receno, ze hleny mam z toho, ze jsem kouril 🙄 a basta, pry namam zatloukat. Take mam alergickou rymu, ale na vysetreni se na nic neprislo, ani na RTG plic/. Miso, ja mam psychicke problemy, protoze nespim. Kdybych spal, jsem v psych. i fyzicke pohode a stejne jako Ty bych si uzival zivota ( az na ty holky), protoze take mam spoustu konicku, sport. aktivit, na ktere nemam nyni silu a stejne jako Ty, koukam na blbou ulici 😜

anonym

TV na nervy škodí, vůbec nemáte o chlamydioze ponětí, kdyby jste prožili to co já , tak by to byl váš konec, na spaní užívej bylinky a nečekej až ti dají prášky

Michal

Anonyme je pravda , že ty prášky z dlouhodobého hlediska nepomohou vůbec , ba naopak berou a tvrdě berou. Pomohou třeba na chvíli , ale ne tak , že by byla příčina odstraněna , ale jen člověka oblibují a jako by y příznaky ztlumí :( co jsi prožil ? Petře já právě pár let vykašlávání hleny také , ale kouřil jsem a dost , ale i kuřáky co znám , tak takto hleny nevykaslavaji , jsem zvědavý , co řekne Jožko....nakonec má Anonym pravdu a my léčíme něco co vyléčit těmi léky nemůžeme .... :( Ach jo ....

Michal

Anonyme a co tedy na ty úzkosti a motání hlavy , když ne prášky - neberu žádné , ale dlouhodobě ty úzkosti apod člověku přerostou přes hlavu ...

anonym

Při velkých potížích se musí brát prášky , ale současně i spousta bylinek, už jsem to psal, berou se asi tři bylinky najednou a třikrát denně, je potřeba taky vybít bakterie a viry, je toho spousta např. lichořeřišnice, šalvěj a pod.na netu najdeš tinktury.

Michal

Ahoj chápu , prášky než se stav stabilizuje zároveň bylinky ať se příčina zlepší , pak pokračovat s bylinkami a léky vysadit...

anonym

Přesně tak, podpořit imunitu a brát poctivě a vydržet.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce