Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Michal

Kouknu, ale CRP je součástí běžného odběru krve na zjištění zánězltlivých paramatrů v těle

anonym

Zkus požádat doktora, musíš to prostudovat, test není potřeba stačí posoudit příznaky, mě stačí co píšete.

Michal

Ok přečtu si o tom už jen ze zvědavosti :) díky :)

Jozef

Michal ak by si niečo našiel o tom čo nám tu anonym radí, buď tak dobrý daj to sem. Ja som hľadal ale nic som nenašiel len bežné chlamidie....

Michal

Jožko taky mi po zadání vyskočily chlamydie nebo nějaké odborné články o nitrobuněčných tekutinach apod čemuž nerozumím :) ...

anonym

Bakterie vylučují toxiny a ty poškozují celou CNS i všechno ostatní v těle, dpokud to nepochopíte, tak se nemůžete léčit, nejsou to nějaké běžné bakterie, jsou složité.

Michal

No pochopit nejsme lékaři nicméně jsem si teď po noční otevřel složko a měl jsem jednu velmi nepřijemnou nemoc 1/2018 a dělali mi snad všechny testy na viry a bakterie je tu to i Tvé PCR, dale jen část ;) KFR, EBV, Parvovirus B19 DNA, adenovirus, mycoplasma, anti-Parvovirus B19 no vypisovat tu A4 nebudu... měl jsem pozitivni cituji anti-Coxsackie v.typ B2 VNT (titr) výsledek 8 a to samé typ B2 4 (hraniční) ...takže já měl vyšetřwní na vira a bakterie co lze ( bratr je laborant v nemocnici tak ví) ... ono ne všichni máme stejnou příčinu a dalši věc je, že človék příjde-li k lekaři s touto hypotézou a má psych.diagnozu maximálně mu zvýší psychofarmaka a pošle domů = REALITA :) ....

Michal

Jo upsal jsem se ten hraniční B3...těch Coxsackie virů je 1 - 6 :)

Michal

A tak měl jsem ještě hlavně ten anti-Parvovirus B19/lgG ELISA (index) 8.33 (od 1,1 je moc :D )

anonym

I ostatní paraziti vylučují toxiny ne jenom chlamydie, ale chlamydie a borelie se neléčí, ještě se podívej na stránky fifti- fifti, test ELISA nic neprokazuje, jinak nejsem doktor, ale je potřeba sledovat potíže rodičů a ostatních,něco se i dědí, přenašeči nemívají pdotíže.

anonym

Oprava : fifty- fifty,------- opravdový zabiják - skrytá infekce chlamydie.

Jozef

Tak toto je pre mňa ako matematika :-)

Michal

Jak říkám měl jsme veškeré testy kvůli myokarditidě.... veskeré virové a bakteriální přes infekčňí i Hiv a nevím ci ještě-přeléčeno vše, bylo to z angíny.... a fyzika dokupy že Jožko :D

Jozef

To áno Michal. Ale k veci. Michal ako sa máš

Michal

No kamaráde unaveně a pracovně 12tky za 7 dní 6tá :) takže chápeá ....sotva se vyspím, najím a zase jedu naštěstí poslední :)

Michal

Fuuuu tak noční poslední hrozná...když už nemám energii jdou na mě silné úzkosti a dnes i derealizace....dlouho jsem neměl a celkem silné... vy jste všichni na PN to lze tak dlouhodobě ( nemám to v plánu to by byla moje "smrt" a propad do deprese)

Jozef

Ahoj Michal tak to úzkosť to je nečudo. Nočná to je zabijak. Plus stále zmeny počasia to robí svoje. Nikdy som nebol na počasie citliví len ako znižujem rivo.... To uz keď ma prísť búrka tak fuuu zmena nálady úzkosť.... Uber trošku kamarát môj....

Michal

Ahoj Jožko kamaráde! Co nového ty i ostatní? Bohužel si nemohu dovolit přijít o praci ...fyzicky náročnpu bych nezvládal :/ a s mým oborem lze slusně vydělavat jen v zahraničí a na to si netroufnu :/ ....to jsou vedra co? Jak je snášíte? Ja 30+ zle...

Jozef

Ahoj Michal. Tak ja zatiaľ nič také snáď to, ze som skúsil ASHTONOVEJ manuál a ono to fakt funguje. Len musím počkať ešte na kontrolu u psychiatricke, a dohodnúť sa snov na predpisaní dostatočného množstva dia..... Nechcem to zakríknuť kríze povolili bolesť ustúpila a môžem chodiť bez pomoci bárl. Michal ja som z juhu slovenska a tu je bežné, ze 35 39 je bežné tak som na to zvyknutý, aj ked po pravde človek je stoho ako lopatou capnuty po hlave..... Už by som aj ja najradšej do práce nastúpil a makal ale to uz asi nebude možné nakoľko ja mám fyzicky namáhavé zamestnanie. Po operácii to uz vraj ani nebude možné to mi neurochyrug po kontrole povedal. Čiže neviem čo budem robiť. Prácu s mojím vzdelaním si len tak ľahko nezoženiem. Ja si to ani neviem predstaviť prácu kde by som sa nejak fyzicky nenamahal. Dúfam, že sa to nejak porieši. A ako mi aj žena povedala nemám sa stým teraz zaťažovať. Rivo.... to je to co musim dať preč aj keď som ktomu prinútený lebo na sk nie je a niekdy už nebude. Inak by som nič také neriešil, že vyhadzovať a prežívať muky. Mne to sedelo a bol to dobrý liek ktorý nepotlacal len úzkosť a PP, ale pomáhal žiť aj epileptikom . Dovolím si tvrdiť, že AD su väčším jedom ako rivo..... A to som skúsil len trittico, a mirtazen. Michal kamarát môj drž sa si borec.

Petr st.

Ahojte vsichni, jak se mate? Michale, tolik nocnich po sobe? Mas pak pres den dobry spanek? A kdyz nemas nocni, tak vecer v pohode usnes? Dnes si ale clovek moc praci vybirat nemuze, takze se prizpusobi. Ja jsem rad, ze uz nemusim.do prace. Jozko, mas stesti, ze mas takoveho psychiatra, ktery i nasloucha pacientovi. V nasi zemi je bezne, ze se prestane vyrabet lek, ktery pacientum vyhovuje, ale z nejakeho duvodu, se vyroba zrusi. Ja jsem toto poznal na vlastni kuzi. Nejdrive lek na srdce, pak Remeron. Psala se petice na minist. zdravotnictvi. Odpoved od pani ministrne prisla az po zaslani vlakna na netu, ktere citalo tisice lidi, kteri byli na leku 30-40 let. Ministr. nedalo vysvetleni, jen napsalo, ze vyroba byla zastavena. Kasle se tady na lidi. Penize, to je to, oc tu bezi.

Michal

Čau chlapi! Ano to víš, že jde o peníze... jak na tom pak budou lidi je jedno :/ ... no jde o to, že dělám práci, kterlu zvládán-náročnější bych nezvládl s těmito problémy. Spím pak nějak v rámci možností. Když mám volno usínám kolem půlnoci - 1 ráno nejdříve. Daň za noční směny. Držte se kamarádi! Štve mě, že prohrál Attilka Végh ( pokud sledujete) zatím ahoj :)

Jozef

Ahojte bratia ,sestry. Akurát som po kontrole u psychiatricky. Tak od predošlej kontroly u nej si prešla všetko, čo sa týka Ashtonovej, a povedala, že nemieni spochybniť niečo čo ashtonová rieši pri vysadzovaní BZD. A jednoducho mi to schválila a podporila ma tým že mi pripísala dva balenia diazepamu a v auguste po operacii sa ide na ostro. Neľutujem že som od predchádzajúcej Dr prešiel k tejto . Proste u nej to nefunguje ako u tej starej.... vysadiť a hotovo a idete domov. Tato da svami vyrozpráva akceptuje vaše potreby. Keď chcete skúsiť nejaký liek alebo metódu liečby. Preberie to s človekom. Je to psychiater psychológ v jednom. Ako sa máte v tejto horúčave???

Michal

Ahoj brat! Tak to je moc dobře, že jsi spokojený a cítíš empatii a snahu pomoci ze strany psychiatričky. Můj psychiatr je fajn, ale tak z 50% léky a mdikaci ano, ale myslím, kdyby volil v roce 2009 jinou formu léčby a trošku psychoterapii apod dnes bych zde nepsal :/ ... jinak nevím jak vy já se chladím teď jsem si ji zrovna otevřel vychlazenou desítkou :)

anonym

Alkohol škodí nervům i imun. systému.

Michal

Anonym, to jedno pivo je 100krát zdravější než jákkýkoliv txp psychofarmak ;)

Petr st.

Ahojte vsichni, Jozko, to je fajn, ze Ti psych. vysla vstric a predepsala dia. /Jj Michale, kdybychom vsichni tusili, co nas potka, resili bysme nase stavy jinak, nez praskama. Ale uz se stalo, tak nezbyva, nez "bojovat". / U nas sileny vedro a sucho./ Anonym, to jedno, nebo dve piva, nikomu neublizi./ Mejte vsichni pekny vikend.

Michal

Žijete kamarádi? :)

Jozef

Ahojte.... Ahoj Michal. Trošku ťažšie obdobie tak nooo. Nejake úzkosti mám a dosť nepríjemné. Dúfam, že máte sa lepšie :-/

Libor

Jak vysadit 0,5 mg po cca 8-9 letech?

Libor

Já jsem tabletu rozpůlil a po asi týdnu na půlce prássk do hlavy strašné stavy točil se celýsvět, tak jestli to tak někdo taky měl ?

Michal

Ahoj Jožko taky mám blbé období :/... Libore vysazuj pomaleji je to náročné po 8-9 letech :( ... vítej mezi námi.... tady se podporujem byť diskuze trošku utichla...

Petr st.

Ahojte chlapi a novi prichozi! Nejak jsme se vsichni odmlceli. Ja maloval cely byt a predelaval, co bylo potreba. 3 roky jsem nemel energii na fyz. praci, tak to ted dohanim a hlavne mam chut do prace. / U me trochu lepsi spani, ale stale to neni na skakani. Nyni jsem na 3,20 mg Remeronu a skoro pulku snizovani mam za sebou. Trohu se zmirnila panika a nemam ji tak casto, ale stale je to velmi neprijemne. Pisete, ze mate blbe obdobi. Je to moc zle?

Michal

Tak jak to jde dál kamarádi? Peťo super, že je líp!!! Gratuluji :) , Jožko už po operaci nebo jak jsi na tom? Petro a ty? K. jak si uživáš těhotenství? :)

Tomas

Je prosim vas pravda, ze rivo konci uz aj v Rakusku? Najde sa na tomto fore niekto, komu sa uspesne, ale fakt uspesne podarilo vysadit rivo, pretoze podla vsetkeho skutocne konci v celej Europe. Ja uz mam iba zopar tbl. riva, beriem 1/2 z 1/4, uplne minimum, a nedokazem ho uplne vysadit. Presiel som vsetky fora, nikto o tom uz nic nepise, to sa vam ho fakt podarilo uspesne vysadit? Lebo mne teda nie :-( To len ja mam problem? :-( Da sa este zohnat rivo na medzinarodny recept v CR, AT, alebo HUN? Ma s tym niekto skusenosti? Dakujem za odpoved.

Michal
1x

Ahoj Tome, mi se Rivotril podařil vysadit úplně, chtěl jsem se k němu vrátit, ale přehodnotil jsem to a neberu ho, takže prakticky od listopadu 2018 jsem bez Rivotrilu, záleží jak dlouho a jaké množství si užival... to je asi nejpodstatnější. Já asi téměř 2 roky v kuse, ale pověršinou 0,5mg vyjímečně 1mg někdy 0,25mg, zda lze vyzvednout Rivotril na mezináridní recept nevím, ale selským rozumem si myslím, že záleží i na pojišťovně, ale někdy tady z Sk vyzvedával v Čr, možná někdo poradí...jinak v ČR je Rivotril dostupný...

Jozef

Ahojte . Tak 21vého som šiel na neurochyrurgicke oddelenie. A ráno ma mali operovať. Večer sa tam okolo mňa zhuklo 5 neurologov, a hľadeli do tabletov, a na mňa. A hovorili, že nieje možné, že som prišiel po svojích keď vidia nález z MRI. Že chodím normálne a niesom na opiatoch. Tak zasadli, a konzultovalu môj stav ,a odložili mi operáciu stym že keď telo to samé opravuje bude lepšie do toho neripat. Ale ak by sa to vrátilo tak momentálne bez čakania pod nože. Tak som už aj vymenil motor hahhh som ho utiekol. Tak to teraz cítim v krížoch. Tomáš rivo.....ti vydajú v čr na bežný sk recept.... Ja vysadzujem podľa ASHTONOVEJ MANUÁLU. Zatiaľ to ide no nič nejdem zakríknuť. Držte sa.

Jozef

Zabudol Som napísať, áno je pravda rivo...končí aj v maďarsku. Už iba dopredavaju čo majú na skladoch. Viem to na isto, lebo do maďarska chodím často. Ale maďari majú generikum s názvom clonazepamum vyrába ho poľsko. Rakúsko neviem či aj tam ROCHE sťahuje...... Ale ako prvé bolo poľsko potom slovensko teraz maďarsko, rakúsko. Tak sa už stym ponáhľajú a ro riadne.

Petra

Ahojte, zdravím všechny, nevíte někdo, kam píše ještě ten anonym s bakteriemi, potřebovala bych se s ním spojit, díky.

anonym

Ahoj, jsem všude :-)

Petra

ahoj, můžeš prosím napsat na [email protected] , díky

Petr st.

Ahojte kamaradi, uz mesic jsem na tom dost spatne. Totalni vycerpani z nevyspani. Jsem v polovine snizovani Rem. Pred mesicem jsem dostal antibiotika a od te doby skoro nespim. Kdykoliv jsem musel neco uzivat, i v pocatecni dobe uzivano Rivo a byt jen umele vitaminy, spanek se pokazil. Nevite, proc to tak je? Obavam se, ze mam poskozeny mozek. Kdyby mi pomohl na spani jakykoliv prasek, nevahal bych a bral jej. Jenomze mne nezabira nic, opravdu nic. Co delat? Vim, ale ...

Martin

skus gerodorm na spanie

Michal

Peťo ahoj! To mě moc mrzí, ze máš takový zdravotní propad....doufám, ze se zase odrazís ode dna a budeš vyhlížet lepší zitřky! Já jsem také velmi citlivý na jakkekoliv léky, ale antibiotika mě spíš unavovaly, na co je bereš jsou nutná, když Ti toto způsobují? Jinak je to hrozný lék hrozná sračka , ale měl si někdy ten Kventiapin na spánek opravdu úcinkoval bezkonkurenčně? Mozná už jsem se ptal někdy, také mam následky-velmi špatnou paměť :/ drž se a napiš!

Petr st.

Ahoj Michale, diky. Dostal jsem anginu, takze atb. byla nutna. Mne nespavost zpusobuji i vitaminy, jakekoliv, a take leky na srdecni arytmii, proste cokoliv. Vubec nechapu, proc to tak je? Proc se timto narusi spanek. Psychiatr mi to nedokazal vysvetlit a tvaril se, ze si vymyslim. Pritom tento problem mam 27 let. Takze jsem nemohl brat nic, abych si nenaboural spani. Kventiapin, aj. mi nepomohlo k lepsimu spanku, spis naopak. A jak se dari Tobe Michale? Stale mas nocni smeny? A jak se mate Petro, Jozko?

Michal

Ahoj Petře, ano mám dnes 3 noční, proto píšu až teď.... u angíny antibiotika nutná to chápu :/ vůbec netuším proč takto Tvé tělo reaguje nic racionálního mne bohužel nenapadá :( u mne takový střed, takže si raději nestěžuji a chápu, že je to hrozná situace, když léky ani lékaři nedokáži pomoci a poradit....

Honza

Jen jsou dva typy angíny.. virová a bakteriální. Nepoužít ATB u druhé verze muže vést k revmotaidní artrtidě, napadení srdení chlopní.. Jaká to byl ATB? Nekterá interagují s GABAAnergními receptory. Mohou působit ulevu i zhoršení uzskoti, nekterá jsou odvozena od námelových alkaloidu, nekterá mají vliv na hladinu adrenalinu a noradrenalinu..

Petra

Petře, já jsem kdysi brala nějaká antibiotika na močový měchýř, je to už hodně dávno, nepamatuju si jaká, ale moc dobře si pamatuju, že jsem z nich měla psych stavy, a to deprese a až úzkosti, takovou směs a nespavost tam byla taky, bylo to i v příbalovém letáku. No, jinak snad ani jak mi je psát nebudu. Mějte se kluci.

Petr st.

Ahoj Petro, Michale, Jozko. Michale, diky. Jsem rad, ze aspon Ty mas "zlaty stred". Petro, takze i ant. zpusobuji nespavost?. Ja si rikal, ze mam poskozeny mozek z rivo a proto mi nedela dobre brat atb. Asi to bude oboji. Petro, jestli muzes a chces, napis, jak Ti je. Ja jen prezivam. Uz jsem mel par mesicu relativne dobre spani a pak atb a konec spanku. Uz me to zacina sr.t a to nebyvam sprosty, ale slusne mi to nejak nejde. Tak se vsichni mejte a at je konecne LIP !

Ovesova

Ahojte ten blazen s bakteriama sem píše hodně často. Taky se s nim chci spojit. Ale nechci sem dávat svůj e-mail. Taky se chci poradit. Vysazuji už to nechci. Vysazuji po roce na citalecu 20mg půl roku jinak 10mg predtim teď jsem už 3 týdny dole na 10mg vysazuji id začátku července a téd mě nějak chytla úzkost znovu tak nevim co to je zda vydrzet kousnout nebo navýšit. Chtěla bych ty bakterie nějak taky řešit asi hlavně kandidu na kuzi atd.

anonym

Když jsem blázen, tak si trhni nohou !

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce