Inzerce

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce
Odpovědi
Michal

Už jsem dojel nenínad to se projet pul hodinky na kole prirodou... co K? Jsi ok?

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. dubna 2019, 17:36:56

Michal

Já tu agresivitu u vysazováni lélů zažil...neni to člověk jdou to léky, ale paradoxně Paroxetin jsem vysadil vpohodě vše jsem vysadil vpohodě cgce to jen se zakpusnout a vydržet. Peťko teď je otázka zda nám ty léky tu NS opravdu nevratně nepoškodily :( protože já si myslím, že v nějaké míře určitě ano :(

26. dubna 2019, 18:28:27

Jozef

Michal Peter, Peťka. Raz, som tu skopiroval článok od Dr Blaxa. Vysadenie rivotrilu, a AD, údajne zanechajú trvalé následky. Zvlášť, u psychiatrických pacientov. Že by kecal???? Ja si to nemyslím. Každý tu bojujeme s niečím, s cim si vlastne ani poradiť nievieme. Asi to sú tie trvalé následky. U každého nejaké. Ked sa tak zamyslíte . Ked je krásne vonku, radšej aj ked na barlach skackam vonku, a nejak sa snažím tym ukľudniť. Alebo sadnem do auta , a len tak jazdím, zastavím niekde kde je príroda a super stav.

26. dubna 2019, 19:01:26

Petr st.

Petro, Jozko, Michale, ja se z toho picnu! Jako, vztek a ostatni negativni vlastnosti, ktere jsem nikdy nemel, maji na svedomi prasky? Ja byl vzdy pohodar, vesela kopa a nyni? Protivnej, vzteklej, naladovej a k tomu hrozne sprostej, coz jsem nikdy nebyl. Kdyz na nekoho vyjedu, tak se pak omlouvam, ale vim, ze se tomu nemuzu ubranit a zase se vzteknu a je jedno, jestli na lidi, nebo treba jen na kladivko 😆. Jozko, radil jsi se ohledne mirt s doktorkou? I kdyz proc, stejne dobre neporadi. Mne remer take uz 3 roky nezabira, ale musim ho brat a vysazovat pomalu. Petro, ja se vsech stavu strasne obavam. To je take nova vlastnost-jsem ze vseho silene vystresovanej. Petro, kez bys mela pravdu, ze me cekaji dobre veci. Cim dele snizuji, tim mam mensi chut verit v pozitivno. A jestli ma Michal pravdu v tom, ze NS je nenavratne poskozeny, tak to mam malou nadeji, ze budou dobre veci. Michale, Ty jsi jel na kole do prace? Ja bych take rad jezdil, ale nemam energii. Kdyz jsem minuly tyden jel cca 12 km 😊, myslel jsem, ze padnu a v noci jsem neusnul ani na vterinu. Dnes jsem na zahradce a sekal jsem travu. Podle psychiatra bych po takove praci mel spat dobre, ale ja to mam vsechno nejak naopak-zkratka divnous obecny 😊. A co nase mamina K? Nejak se nam odmlcela. Ze by poslechla moudre hlavy a nechodila na fora, ktera ji zneklidnuji? Mejte se vsichni moc fajn.

26. dubna 2019, 19:18:32

Michal

Já to samozřejmě nevím zda to tak je, ale myslím, že amo, že to dlouhodobé užívání leků tělo prostě poškodí, částečně zregeneruje, když je člověk čistý, ale uplně už nikdy...ano na kole jezdím pravidelně od března do listopadu měsičně cca 300-400km. Nevím proč K přestala psát asi se pravda o Kventiapinu špatně čte, ale já z toho radost take nemám :( taky všem fajn večer...

26. dubna 2019, 19:40:18

Jozef

Peter, radil som sa s Dr, ale povedala aby som šiel na 15 mg. Mne mirtazen bral energiu a nejak úzkosť, závrate mel som sneho na 7,5 mg. Plus slabosť v celom tele. Teraz, ako som na 3,25 mg, tak rano vstanem normalnejsie. Po 7,5 mg som sa musel vrátiť do postele. Úplne zle. Mirtazen prestal plniť svoj účel. OK, zdvyhol by som to na 15 mg, a zase mesiac, dva mediace super, a potom zase prepad??? Tak casom by som skončil niekde na 45 mg. A to nechcem. Tak týždeň dva budem dávať 3,25 ,a potom obden. Bojím sa toho lieku, zvlášť stoho co ty prezivaš po ňom. Je dobre, že si to tu zverejnil. Pomôže to veľa ľuďom co vlastne je aj mirtazen, mirtazapin. A asi aj PP mi po xxxx rokoch spustil mirtazapin.

26. dubna 2019, 21:49:39

Petr st.

Jožko, jasně, když Ti nedělá dobře, zbav se ho. Já jsem reme dostal jako výpomoc při snižování rivo. Ale jsou lidé, kterým asi pomáhá a kterým nečiní problém jej vysadit velmi rychle.

27. dubna 2019, 14:16:55

anonym

Bylinky na nervy - tinktury, místo AD frontin

27. dubna 2019, 14:36:53

Michal

Aninyme Frontin to jako vážně? :D

27. dubna 2019, 15:14:49

Petra

Kluci, já myslím, že tělo je schopno se regenerovat do původního zdravého stavu. Všechny buňky mají svůj cyklus obnovy a vždycky to nějakou dobu trvá. Anonyme, víš ty vůbec co je frontin? Stejnej humus jako rivotril, vzniká na něj velice silná fyzická závislost, omluvte mě všichni, ale musím to napsat, anonyme chceš radit, ale tvé rady stojí za ho.no.

27. dubna 2019, 15:47:02

anonym

Mám to vyzkoušené, ale je potřeba vyléčit právě buňky od bakterií, zatím jsem tady nic nečetl , imunitní systém na to nestačí :-)

27. dubna 2019, 16:24:16

Michal

Však proto se divím, sám fičí na benzo a moralizuje a radí výsměch :D už ho aspoň nemusíme brát zcela vážně :)

27. dubna 2019, 16:21:12

Petr st.

Já vám říkal, že ten anonym bude stejný, kterého jsem kdysi, cca před rokem, požádal, aby si své rady nechal pro sebe. Je to přesně stejný typ, stejně blbé rady, jak píše správně a výstižně Petra, na h...o. A máte se všichni?

27. dubna 2019, 18:02:28

Petr st.

Ještě nenapsal, že máme zaléčit chlamydie a další jeho blbosti. Ale tím by se "expert" prozradil. Jestli to není ten stejný anonym, tak jsou všichni anonymové stejně potrhlí.

27. dubna 2019, 18:06:09

Jozef

Myslim si, že ignorácia na príspevky ktoré nemajú hlavu ani pätu a neprinesú skúsenosť, a zdravú radu ako si pomôcť netreba ani reagovať. Ak reagujeme iba tym toho človeka zabávam. A o to mu asi aj ide. Peter. Chcel by som ta poprosiť o radu. Mám mirtazen na 3,25 znížený užívam ho cca 5 mesiacov. Ako dlho by som ho mal vyhadzovať. Pani K ho vysadila s 30 na nulu po mesiaci, a dosť maka stoho zlé stavy ako je zvracanie a ine.... Ak môžeš poraď prosim ťa....

27. dubna 2019, 18:33:09

Petr st.

Jozko, tezko radit, kazde telo reaguje jinak, ale jsi docela na nizke davce. Na zahr. foru radi snizovat o 10% za mesic. Jsou tam ohlasy, ze to je moc rychle. Ja snizuji o 5%.

27. dubna 2019, 21:18:54

Jozef

Peter ďakujem. Len som trošku rozčúlený. Dr hovoria, že AD nie su návykové. V letáku o lieku píšu, vysadiť postupne aby sa predišlo syndrómu s vyradenia. Vsak je to mohli rovno napísať aby sa predišlo absťáku. Strašne klamú, a som stoho smutný....

27. dubna 2019, 22:39:11

Petr st.

Jozko, nesmutni! Doktori nam nerikaji pravdu o lecich. Proste rychle predepisi prasky, aby meli od pacienta pokoj. Jestli se pak bude pacient tezko prasku zbavovat, to uz je nezajima. Jozko, preji Ti dobrou noc.

27. dubna 2019, 23:02:32

Jozef

Peter určite je to tak. Už po skúsenostiach od septembra,ako to začalo s rivoltrilom,je to tak. Recept na zbavenie sa lieku ten nepoznajú. Peknú noc Peter a všetci.

27. dubna 2019, 23:39:33

Zora

Pýtala som sa dr. Čo mi bude predpisovať ak skončí rivo, tak mi povedala, že buď frontin, neurol, ktorý som mala predtým, alebo skúsime Timonyl, tu ešte o ňom zmienka nebola. Má s nim niekto skúsenosti?

11. května 2019, 18:25:30

PJ

Dobrý den, od března beru AD Sertralin Actavis. Bohužel občas trpím nespavosti. Dr. mi predepsala Diazepam. Dnes na kontrole na psychiatrii mi bylo řečeno, že Diazepam bych k tomu brát neměla a predepsala mi Rivotril. Že v případě potřeby si mám vzít půlku a kdyby nezabral, tak celou tabletu večer. Sertralin beru ráno 50mg. Máte s tímto někdo zkušenost? Pomůže rivotril na spaní? Navíc se bojím vedlejších účinků, po nasazení AD mi bylo cca měsíc dost zle. Děkuji

30. dubna 2019, 16:51:30

Michal

Ahoj vedlejsich ucinku se bat nemusis nema temer zadne max ospalost z pocatku a a no na nespavost pomuze ikdyz primarne na nespavost neni, ale jak ctes je velke riziko ve vzniku zavislosti, takze doporucuji uzivat jen kratkodobe, z rozjeteho vlaku se pak tezko vyseda....

30. dubna 2019, 19:09:03

PJ

Díky. Mně ho právě dala na nespavost..... Ale jsem rozhodnuta brát ho fakt jen v krajním případě

30. dubna 2019, 21:41:34

Michal

Tady tyto léky jsou zrádné víš v tom, že 1) učinkují dobře 2) nemají vedlejší učinky jako např. již zmiňované AD 3) Doktpr Ti je pohodlně bude psát ať má klid jenže, roste na nich tolerance, vzniká fyz. i psych. závislost a pak když je člověk chce vysadit-nejde to, pak teprve zjistí co je to za "drogu"... takže vyjímečně nevadí/pravidelně krátkodobě v nízkých davkách nevadí.... ale dlouhodobě i v nízké davce=problém velký problém...

30. dubna 2019, 21:55:58

PJ

Je mi to jasné. Mně na začátku k těm AD predepsali Neurol a i ten jsem brala jen když to bylo fakt nutné. Tak s tím Rivotrilem to bude asi podobné

30. dubna 2019, 22:00:17

PJ

U Neurolu mi říkal, že závislost vzniká cca po půl roce pravidelného užívání. Ale asi je to individuální u každého

30. dubna 2019, 22:02:57

Michal

Ono benzodiazepanu je plno xanax, neurol, frontin atd i rivotril coz je klonazepam, lisi se jen casovym polocasem vylucovani na kratkodobe strednedobe a s dlouhodobym polocasem uvolnovani=rivotril, ale zavislostni potencial je na vsech ... pul roku je uz dlouho, ale odviji se to take na mnozstvi mg , ktere clovek uziva... zda 0,25mg nebo 2mg ....kolem kolem ber to s rozumem obcas a pokud to lze temto "lekum" se v dlouhodobem horizontu vyhni a jedna dulezita vec lekarum moc never :) my co jsme tady jsme dukaz :)

30. dubna 2019, 22:19:40

PJ

Neurol jsem brala 0,25. Ten Rivotril by měl být stejná dávka. Já se doktorum vyhýbám, co to jde. No ale byla jsem ve stavu, že už to nešlo. Ale jakékoliv léky beru jen v krajní nouzi ☺️

30. dubna 2019, 22:44:26

Jozef

Ahojte. Ako sa máte??? Michal ako si na tom bez kvetiapinu???? Ja ôsmi deň na 3,25 mg mirtazu.... Dnes pociťujem bolenie hlavy. Dúfam keď to dam obden, že to nebude nejak...... Inak na stu na slovensku to vrie za rivo..... Ludom podochadzali zásoby tak záchranky nestíhajú aspoň toľko som sa dočítal na slovenskom fóre..... Ľudia to chcú dať zmedializovat podobne ako s lexaurinom ,keď ho prestsli pred dvoma mesiacmi na Slovensko voziť. Ako sa toho chytila TV, lexaurin a xanax bol do dvoch týždňov späť v lekárňach

2. května 2019, 12:41:54

PJ

A můžu se zeptat, proč na Slovensku tyhle léky zakázali?

2. května 2019, 15:02:08

Michal

Ahoj na pi*u s prominutím, otec infarkt, takže naopak sypu léky na nervy...

2. května 2019, 15:52:51

Jozef

Michal to ma strašne mrzí. Dúfam sa tvoj otec stoho dostane, a bude v poriadku. :-(

2. května 2019, 18:38:59

anonym

Však proto se divím, sám fičí na benzo a moralizuje a radí výsměch :D už ho aspoň nemusíme brát zcela vážně :)

3. května 2019, 10:34:02

Jozef

PJ. Podľa vyjadrenia Roche je to vraj liek ktorý má spústu vedľajších účinkov, a preto ho stiahli. Ale to nieje pravda. V balení kde mali byť 2mg tablety boli 0,5 mg. Tym distribútor vážne ohrozil bezpečnosť lieku a štátna kontrola liečiv na slovensku dala Roche pokutu. Roche následne nepodpísala registráciu rivotrilu ba slovensku. Proste Slovensko .........

2. května 2019, 18:45:13

anonym

Pokud zavčas nedojde k léčbě, mohu se šířit dál: především do NERVOVÝCH TK ÁNÍ A MOZKU. Stejně tak mnohdy napadají imunitní systém.

2. května 2019, 21:09:46

Michal

Jožko děkuji kamaráde něco jsem vypil snad bude zítra líp... děkuju!

2. května 2019, 23:51:08

Jozef

Michal zvládneš to. Bude lepšie...... Otec sa ti uzdraví aj ked viem ake to je hrozné ked ten najbližšiemu sa zrazu a nečakane prihodí niečo vážne. Ale bude to OK. Len Michal ak sa milim prepáč, ale s alkoholom mierne. Radšej ten rivač si daj na upokojenie.

3. května 2019, 09:34:21

Petr st.

Michale, pridavam se k Jozkovym slovum. Drz se.

3. května 2019, 11:28:13

Michal

Jožko musel jsem si dát par piv a jednoho panáka bylo toho na mě moc....Petře děkuju !

3. května 2019, 11:35:12

Petra

Michale, bude to dobrý s tátou. Určitě je na specializovaném oddělení a dostane stent. Držím palce:

3. května 2019, 11:38:41

Michal

Děkuju Peťko!

3. května 2019, 12:29:20

Jozef

Ahoj Michal. Tak ako? Otcovi sa polepšilo???? Aj tebe? Ak budes mat nato náladu napíš.

5. května 2019, 12:58:09

K

K ma dost stresov aj bez tohto fora kde len citam ako ludi nicia. Momentalne bez liekov neviem byt a po 7rokoch na rive to asi zvladam po vysadeni zo dna na den celkom dobre. Robim to pre male. Necitam kvoli nemu pretoze sa nechcem zbytocne stresovat dost mam toho aj tak. Ja som uz raz kvent vysasila a bolo to v pohode co sa o rive a ad neda povedat. Teraz mam jedinu obavu ak vysadim nebudem spat ineho sa nebojim. Ziadnych trvalych nasledkov a podobne. Ludia maju problemy s tlakom, srdcom, stitnou, cukrovkari, schyzofrenici keby sa oni zamyslali ste ze musia brat denno denne nieco aby prezili hodia si uz davno lano. Ja sa suzujem myslienkami a vycitkami ze v tehu beriem nieco cim skodim malemu. To mi velmi stupnuje uzkost. Nie ze este dalsie veci o vysadeni. Mirzaten som tiez vysasila a prezila abstaky. Jedine po com abstak nebol bol kvent aj ked som dost zle na tom ze ho beriem ale hlavne kvoli malemu. Bojim sa o neho velmi. No nespat a trapit sa asi tiez nie je pre neho dobre. Neverim doktorom ale snazim sa robit tak aby som fungovala a citala co najmenej negativ. Po porode zacnem spanok riesit inak nebudem sa bat skusat. Vsade pisu ze v tehu zaberaju vyssie davky ako mimo teho z dovodu uplne ineho metabolizmu zeny. Cize aj to bude dovod preco michalovi stacilo menej a mne viac a hlavne on nebral rivo 1.2mg 7rokov v kuse cize abstaky trvali kratsie a s mensou intenzitou. Ja som to zacala riesit šoarat sa v tom a robilo to viac zle ako dobre. Majte sa pekne a drzte sa:).

8. května 2019, 10:51:46

Petr st.

K take se drz a az se Ti narodi babetko, napis, budes-li chtit. Zatim si uzivej tehotenstvi a bud v pohode a netrap se. Drz se.

9. května 2019, 09:32:05

Michal

Ahojte otec lepší, ale tlak pořád vysoký a nedaří se ho snížit léky...já nic moc, mi čím dal víc trn Ketilept nesedí mluvil jsem o něm s psychiatrem a řekl pokud chci z5 Rivo můžu, ale vždy musím brát par měsíců a pak třeba měsíc vynechat a bude to vpohodě...uvažoval jsem nad tím a asi takto bral jsem Rivotril byl jsem na tom mnohem líp než na Ketileptu a důsledky jsou prakticky stejné...brát něco co mi nepomáhá a je to taky jed nebo brát něco co pomáhá....asi mám jasno byť ho ještě neberu, ale nebaví mne pořád toto řešit. Zkusím jestě jednou AD na měsíc pokud nezqberou do 6týdnů.....welcome back Rivo...nedá se nic dělat...co vy?

10. května 2019, 18:47:47

Petr st.

Ahojte, Michale, to je fajn, ze se otec zlepsil. Ten vysoky tlak take pujde dolu, chce to cas. Tvoje rozhodnuti, vratit se k rivo, chapu. Ja, kdyby mi zabiral, tak ho nikdy nevysadim a bral bych ho klidne az do smrti. U nas trochu zaprselo, ale je to bida, obzvlast u nas na jizni Morave. Vcera jsem mel ze sve zahradky prvni jahodu, krasne cervenou, ale byla jak z gumy. I kdyz jsem zaleval, neni to ono. Mejte se vsichni.

12. května 2019, 09:17:15

Jozef

Ahoj Michal. Tesi ma ze otcovi je lepšie ,a ako Peter píše, s tlakom sa mu to upraví. Ja byť na tvojom mieste, rivotril je dostupný na slovensku tak nespekulujem. Nebral si veľkú dávku nemal si toleranciu. A veľa slovákov si rivo... v ČR kupujú a neriešia, ze nie je na svk. Tiež budem asi rozmýšľať podobne pokiaľ mi rivo poskytne, a dávalo duševnú pohodu. U nas tu na juhu slovenska to prší. Ak nie cez deň, tak v noci. A už by aj mohlo trošku prestať. K. Nerieš, ze berieš kvetiapin. Potrebuješ pokoj spánok. Si tehotná a potrebuješ psychickú pohodu.

12. května 2019, 09:53:02

Petra

Michale, je fajn, že je tatíkovi lépe a jak píšou kluci, tlak se mu upraví a bude dobrej. U nás prší dost a je to dobře, příroda to potřebuje, místy už místo stromů jsou suché třísky. Hezkou neděli všem a bez trápení.

12. května 2019, 12:18:27

Michal

Petře, Jozko, Peťko, K, ahojte všichni diky moc za podporu. U nás také lije jako z konve, ale mi to nevadi mam třetí noční, no vadí jen pri jizdě na kole :) No tak hlavně jde o to, že jsem bral Rivo a bylo mi 10krat lip nez teď, ten Kvetiapin mi děla hrozně zle když to vezmu kolem a kolem jen zajisti spánek, ale jaký spanek-vypne, není to ono...dělám jak umim a co musím :) drzte se všichni a mějte se hezky PS. Petře jahod ještě bude :) a Jožko doufám, že koukáá na MS v hokeji! :)

12. května 2019, 17:39:48

Michal

Ahojte, tak po dlouhé době místo Ketileptu Rivotril 0.25mg ....spal jsem 5 hodin a 1krát se vzbudil....na Ketileptu jsem byl schopny spát 9ca více hodin těším se až si to sedne do starých kolejí...lituji, že jsem ty antipsychotika někdy bral!!

13. května 2019, 14:37:22

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Chodíte na pravidelnou prohlídku k očnímu lékaři?
Zatím hlasovalo 706 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Alžběta (tonsilektomie) 15. října 2019, 09:06:03

Dobrý den, v pátek mi odstranili krční i nosní mandle, nosní jsou v pohodě ani nevím, že… Diskutovat

• Danka (Kvalitní kontaktní čočky) 15. října 2019, 09:52:05

Pokud po nich máš suché oči jak píšeš a nepřijdou ti kvalitní, tak bych to neriskovala a… Diskutovat

• Olga (HUBNUTÍ) 15. října 2019, 18:54:53

O něm jsem četla, ale nezkoušela ještě. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.