Inzerce

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce
Odpovědi
Juri

Jednoznačne rivotril ( clonazepan) je bezpečnejší. Jeho nebezpečenstvo spočíva v závislosti. Ale nepoškodzuje natoľko zdravie človeka než farmaká ktoré su uvedené v príspevku. Ide o benzodiazepin s dlhým netabolickým polčasom ktorý ma, široko špektrálnym účinkom. Je dobre tolerovaný s minimálnymi v.u.

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. dubna 2019, 20:44:51

Jozef

Presne Michal, odišli a nooo..... .Michal ten melatonin je fakt dobrý plus trezalka. Ja tiež vysadim tentokrát mirtazen. Kukol som YT, a tak sjetych ľudí som nevidel po AD, a kvetiapine. Po rivotrile som tam nič nenašiel. Ale fakt začínam veriť, že lieky antipsychotika, neurileotika su veľmi škodlivé. Sestra ma osem ročného syna ktorý je autista :-( Strašne pribral po tých liekoch. Nedavno mu museli vysadiť kvetiapin. Mal nejakú reakciu naň. Takže súhlasím kamarát môj stebov. Doktori nás klamú.

22. dubna 2019, 21:18:24

Michal

Juri dík za informace ono já si sám zjišťoval na internetu, ale paradoxně v českém jazyce se o Seroquelu moc člověk nedozví, ale když napiše v AGJ nestací se divit kolik toho na něj vyskočí, mi už nesedí od začátku užívání to, že když jsem ho užil, během pár minut jsem cítil jak "vypinám" tlukot srdce, mozek, celé tělo, dech.... už v tu chvili jsem si říkal, co to je za léky?!... u Rivotrilu jsem toto neznal, ale souhlasím s tím co pišeš... Jožko je to tak od Dr. se pravdu nedozvíme :/

22. dubna 2019, 21:31:31

Michal

Dobré ráno, tak jsem včera/dnes na noční prohledal celý internet o Kventiapinu a bohužel je to pravda, články a videa jsou v angličtině, ale takové obrovské množstvú lidí není náhoda :( ještě dnes napíšu na jednu stránku, kde mi právě tyto mé pochyby vyvracela jedna psychiatrička ( je to online poradna) a jsem zvědav čím bude argumentovat...pak to napíšu, ale viceméně jsem již rozhodnutý vysadit...jem musím něčím pokrýt spánek, tak O5 a zase hledání alternativy...bludný kruh. Ahojte :)

23. dubna 2019, 07:17:55

anonym

Na léčbu nervů a potom na spaní hledej bylinky i tinktury, např. pupalka dvouletá a pod.

23. dubna 2019, 14:57:48

Lucie

no jak jinak Michale bude argumentovat než, že je to nenávykový lék a že se ještě s problémy s ním nesetkala a že lidé co to píší nejsou odborníci a kdoví jaké problémy vlastně mají atd atd, mají našprtáno ze škol a od farma firem , dyť je to živí, mají za to prachy , kdyby každý papkal jen melatonil, třezalku a medunku, čím by se živili?hmm? to by čuměli hle v čekárně nikdo, za měsíc by skončili sami na práškách a bez příjmů tááák jednoduché to je

23. dubna 2019, 10:59:22

Jozef 1 poděkování

Co potom brať ked všetko má tak hrozne negatívny vplyv na človeka??? Je to hrozné.

23. dubna 2019, 14:31:57

Michal

Ahojte :) no asi to tak je... v tomto odvětví asi stejně "dobré " léky neexistujou jen méně škodlivé a více ty patří mezi ty horší. Jak jsem pročital ty články v jednom stálo, že je to 6tá nejhorší a nejzneuživanější pozor ne lék, ale droga v USA. Nevim no zkusim přejít na bylinky, doplnky stravy apod. , ale otazkou je zda po x letech těchto pokusůna mém těle a NS je to vůbec mozné nebo už je má nervovš soustava tak zdevastovaná, ze je pozdě :) uvidime...

23. dubna 2019, 17:11:50

Jozef

Michal. Myslíš tym kvetiapin že je v USA zneužívaný?

23. dubna 2019, 17:17:30

Petra

Ahoj lidičky. Na každé krabičce léku ovlivňujícího psychiku by měl být nápis: UŽÍVÁNÍ JEN NA VLASTNí NEBEZPEČÍ. Brala bych tisíckrát závislost na cigaretách než závislost na lécích, zničily mi zdraví a nelze se z nich dostat. I ten alkoholik se po týdnu absťáku otřepe a funguje dál, protože i ten alkohol je přirozenější droga pro mozek než psychofarmaka. Stále tvrdím, že otevření dveří psychiatrie bylo pro mě otevřením dveří do pekla.

23. dubna 2019, 17:43:24

Michal

Jožko ano psal jsem o Kventiapinu... Lucko na odkaz kouknu.. Peťko ahoj líp bych to nenapsal!!! Já je otevřwl v roce 2009 sice s občasnymi panickými atakami, ale jinak bez fyz. bolestí, depresí a nezničený jako teď....to je výsledek 10ti leté "léčby" ... o těchto drogách by měl být nějaký pořad s těmi "odborníky" myslím, že paní Jílková by se toho dobře ujala....bych i do toho pořadu šel!

23. dubna 2019, 18:09:52

Jozef

Vraždiť pod vplyvom AD to už fakt je sila. Co nám to vlastne dávajú???

23. dubna 2019, 17:45:15

Michal

A Petro je fajn, že jsi se ozvala :)

23. dubna 2019, 18:10:52

Petr st.

Ja jsem za posledni rok poznal, co to je panicka porucha. Vzdycky jsem si rikal, proc maji lidi pri vysazovani psychicke problemy, kdyz maji dobry spanek, protoze ja mel psych. problemy z nevyspani. Az jsem, cca 3 tydny po vysazeni remer, dostal svou prvni panickou poruchu.? Bylo to vazne hrozne. Ten stejny stav jsem mel predevcirem. Teprve nyni, alespon trochu, chapu lidi s PP. Nevim, co s tim a nevim, co delat, az me to znovu chytne. Zpusobuje to remer?

23. dubna 2019, 18:32:17

Michal

Petře já ten Remeron neznám a nevim co to ani je, ale jako původní panikář a s panickými atakami za sebou mohu poradit, jde o to připravit se na to , když ae panická ataka spustí, co nejvíce Tě vyděsí zda rychlý tlukot srdce nebo hyperventilace, slabost nohou atd já se panických atak zbavil pravidelným kardiocvičením záměrně jsem své srdce rozbušil na vysoké obratky a tak pravidelně až když to přišlo mi to přišlo "přirozené" a v tu chvíli se musíš uklidnit nacvučit dýchací cvičení co Tě uklidní...ve zkratce dá se s tím pracovat a nenechat tu panickou ataku rpzjet do meze, kdy je to moc nepříjemné a myslí si clověk, že umře ....

23. dubna 2019, 18:51:37

Jozef

Peter neviem či je to spôsobené s vysadenia remeronu. PP bolo moje ochorenie na ktoré mi bolo nasadené rivo..... Jediné to mi pomohlo. Len nikto mi nepovedal ,že rivo sa má po mesiaci vysadiť. PP je hrozný strach, so strachu ešte väčší strach, a pridá sa sucho v ústach, trpnutie, búšenie srdca, pulz vybehne aj na 140 tepov za minútu, a prichádza panika. Peter zvládnuť PP, je dosť ťažké. Ale poradiť ako, sám neviem. Dýchanie do vrecúška a podobné, vraj pomáhajú. Ja som to ešte neskúsil. Len viem, že chce to čas kým PP odíde, ako prišla.

23. dubna 2019, 19:05:36

Jozef

Reneron je ak sa nemýlim, mirtazapin.

23. dubna 2019, 19:11:21

Petr st.

Michale, Jozko, moc dekuji za rady. Ja jsem z toho vzdy hrozne vydeseny a vycerpany. Prijde to najednou, bez varovani. Tlukot srdce, pocit, ze nemuzu dychat, cely se trepu a to i na pohled, cely jsem jako v kreci, pak prijde pocit, ze mi srdce bije pomalu a dycham pomalu, pak prijde opet rychle buseni, politi horka od hlavy, tech stavu je hrozne moc od strachu az po zoufalstvi a jsou cim dal horsi, ale nejhorsi je, ze me tento stav dohani k tomu, abych to ukoncil a to navzdy, toho se obavam nejvic. Zkousel jsem to rozdychat, ale zatim to nezvladam. Michale, kdyz to na me prijde, vzpomenu si na Tve rady a snad mi toto hodne pomuze. Dekuji

23. dubna 2019, 19:23:16

Michal

To chápu Petře je to moc nepříjemné.... a vzdy to překvapí něčím jiným a chodí to bez varování. Je hodně důlezité si v tu chvili i uvědomit, že člověk neumře, ze to přejde...já si v tu chvili i říkal snad pochopiš... "pojď do mě ty potvoro, vic neumíš" to je vše... mě nezlomíš, je to takový stav mysli-nastavení, ať to zkouší, ale že na Tebe nemá, ale je třeba se k tomu dopracovat, nicméně takové myšlenky mam někdy také.... jelikož je to přeživání=neustály boj a komu se chce porád bojovat....a jde na to brát sily...

23. dubna 2019, 19:35:19

Petr st.

Kdyz me chytla panika poprve, myslel jsem, ze umiram a chtel si zavolat pohotovost. Pak jsem ale nabalil veci do tasky s tim, ze pojedu do nemocnice taxikem. Jenomze jsem si rikal, ze kdyz prijede pohotovost, odvezou me na psychiatrii a kdyz se dostanu do rukou doktoru, urcite me nadopuji nejakyma praskama a tak jsem nakonec nikam nejel. Musel jsem ale zavolat nekomu a sverit se.

23. dubna 2019, 19:39:23

Jozef

Peter to je úplne typické pre PP. Je to pre teba niečo nové. Hrozne sa človek vtom záchvate cíti. Proste si myslíme, že už je koniec. Len pri tom rýchlo nedýchal, ani pri otvorenom okne. Tym si to zhoršíš . Ide o to, že príliš sa ti sa ti prekrvi mozog kyslíkom, a ten iba pridá na intenzite PP. Ona keď dosiahne svoj vrchol, tak postupne klesne na intenzite. A presne ako Michal píše ,radí tak postupuj. Po PP keď odoznie príde únava. Vtedy je dobre si ľahnúť a nasledovať si pulz a podobné. Všetko su to spustace PP. KEĎ SA POZORUJES A SLEDUJEŠ SEBA SAMÉHO. Peter zvládneš to

23. dubna 2019, 19:44:02

Petra

PP bušení srdce, třes a slabost. Mně pomáhají jen dechová cvičení, nadechnu se, zadržím co nejdýl dech a potom pomalu ústy vydechnu a stále dokola, zmírní to puls, někdy ta panika trvá dýl a pak jsem z toho vyčerpaná. Petře ta PP při vysazování psycho léků je normální, jsou narušené hladiny neurotransmitterů a mozek se snaží tu nerovnováhu opravit, ale rychle to neumí. To jen doktoři lžou, že absťák trvá týden, dva, copak oni nám vidí do mozku, že můžou toto říct?Brala jsem od srpna Lyricu 75 a když jsem přišla na to, že mi víc ubližuje než pomáhá, snažila jsem se jí zbavit a až teď jsem bez ní třetí týden a panické ataky stále denně, vařím směs čaje z kozlíku, chmele, heřmánku, meduňky, levandule a tymiánu, prolívám se tím celé dopoledne a mírné zklidnění pociťuji, jinak mi zbývá než se modlit. A hospitalizace? Co by mi tak asi v blázinci dali? Čím by mi tam zase "pomohli"? Jsem zavřená doma a modlím se a věřím, že budu alespoň v takovém stavu jako jsem byla před Lyricou.

23. dubna 2019, 19:47:25

Petr st.

Ahoj Petro, zdraviiiim Te. Jsem v tomto smeru "novackem", takze kazda rada je nad zlato, DEKUJI VSEM ZA NE. Doktorum neverim, proto jsem to tomu svemu ani nerekl. Petro, takze si myslis, ze mam PP z vysazovani? Ze mozek tim protestuje?

23. dubna 2019, 20:00:08

Jozef

Peter. Po akom čase, alebo po koľkých dňoch od vysadenia remeronu sa dostavili panicke ataky?

23. dubna 2019, 20:08:28

Michal

Petře nemusíš se bát eventuelně zavolat rychlou, jspu na to zvyklí panicke ataky mají velmi bězně, jen Tě uklidni, stabilizujou dají kspacku s magnezkem a jdeš domů PL se nemusíš bát... Petro říkám si to samé, klidně bych šel do PL na půl roku! Vše nechal a šel! Ale co by tam se mnou dělali jen by hýbali s léky nic víc nic míň, ano věřím, že umí stabilizovat a nějaké psychoterapie mohou být efektivní, ale nemohu se zbavit dojmu, že už to bez medikace nepůjde...kéž by člověk viděl do té hlavy a věděl co jíst co brát aby se to tam pohlo tím spravným směrem a fungovalo.... Ale mam trošku optimistickou zprávu duben je opravdu udajně pro psychiatrické onemocnění nejhorší měsíc! Léto bude lepší hlavu nahoru všichni!

23. dubna 2019, 20:15:06

Petr st.

Poprve jsem ji mel cca 3 tydny po vysazeni remer. Vydesilo me to natolik, ze jsem se k remer vratil.

23. dubna 2019, 20:15:35

Petra

Petře, určitě z vysazování. Protože Mirtazapin je lék všestranný, tzn. někomu ho píší na spaní, někomu na deprese a úzkosti, je silný bych řekla když pomáhá na více diagnóz a tak při vysazování se mohou projevit i poruchy, které člověk předtím ani neměl. Já např. teď z Lyricy mám nejen PP, ale i soc. fóbii a nemůžu ani do Kauflandu vkročit, nikdy jsem tento problém neměla a jsem paf z toho, zatím jezdí chlap a já se fakt modlím, aby mě to přešlo, protože to se fakt nedá takhle nefungovat.

23. dubna 2019, 20:19:16

Petr st.

Michale, ja se obaval, ze me doktori nadopuji nejakym BZD a udelaji ze me vetsi trosku, nez jsem. Je to strasne, kam jsme to dopracovali. Ale jak pises, bude lip.

23. dubna 2019, 20:20:59

Petr st.

Petro, diky za vysvetleni. Je mi lito, a soucitim s Tebou, ze mas takove stavy, je to opravdu na hlavu. Ale vsichni tady jste mladi a mate jeste dost sily s tim bojovat, ja uz jsem fakt unaveny, vycerpany.

23. dubna 2019, 20:25:46

Petra

A ještě ona Lyrica je i na neuropatii a mně se po těle stěhují zmrzlé jehličky po svalech v celém těle a pálí to a bolí, nikdy jsem tím netrpěla a během braní lyricy mně tuhly svaly a bolely klouby, ty klouby už nebolí, ona se mi v kloubech zadržovala voda a proto bolely a u psychiatry jsem byla v únoru a to už jsem měla z Lyricy chůzi ode zdi ke zdi a sestra mě napadla, že jsem sjetá, i s doktorkou se shodly, že sjetá jsem , já z čehóóó??? Ona z rivotrilu, jíte ho po hrstích, já, která denně odvažuje své 0,2mg riva a ani zrnko navíc, čuměla jsem, nezmohla jsem se na nic, vůbec nic, odešla jsem a ani mi nenapsali léky.

23. dubna 2019, 20:35:07

Jozef

Peter záchranka keby došla, tak yi pichnu apaurin. Ten by ťa úplne ukludnil. Magnézium možno ak by si mal tlak zvýšený. Iné nič by ti nedali len benzo....

23. dubna 2019, 21:30:50

Petr st.

Jozko, dekuji za info. Budu radeji, kdybych to nepotreboval, kdyby uz nikdy nebyla PP. Dobrou noc vsem.

23. dubna 2019, 21:44:41

Jozef

Michal keby si mal pravdu že apríl je taký na psychiku...... A bude lepšie keď po apríli. Tiež prajem peknú noc všetkým.

23. dubna 2019, 21:49:01

Michal

Jak se máte? Já první den bez Ketileptu....

25. dubna 2019, 10:38:29

Petr st.

Michale, Ty se pozvolna zbavujes prasku? Na co jsi ho bral? Co jeste jineho beres a na co? Jestli to muzes napsat.?

25. dubna 2019, 14:23:39

Michal

Ano zbavuji :) po 10 letech jsem zjistil, ze jsou k nicemu...moje puvodni diagnoza od 19let byla panicka porucha pote emocne nestabilno porucha + agorafobie, nyni mam diagnozu uzkostne-depresivni porucha a jednodusse za 10 let a xy druhu prasku mne nevylecilo nic :) ba naopak leky mi jen uskodily uz v tom nebudu pokracovat :) a zkusim bylinne prostredky a jine moznosti bez psychofarmak.... po me zkusenosti vic berou nez davaji.... a chci si zachovat "zdravy" rozum....dokud ho jeste mam...

25. dubna 2019, 22:49:55

Petr st.

Michale, Ty se jich zbavis. Mas muj obdiv. Plne souhlasim, ze prasky vic berou, nez davaji. S nimi clovek pada do propasti, ze ktere se velmi tezko dostava a nekdy, asi casto, ani nedostane. A jak se ted citis, kdyz jsi vysadil Ketilept? Ja jen lituji, ze za mych mladych let nebyl internet, vse mohlo byt jinak. Kazdou noc, kterou se nevyspim, proklinam den a doktora, ktery mi napsal BZD na bolest zad, nemel jsem zadne psychicke problemy a spanek mel jako miminko. Je to zoufala situace. Misto, abych si uzival v klidu posledni roky, mozna jen mesice, zivota, tak prezivam.

26. dubna 2019, 05:02:24

Petra

Petře, jaké poslední roky?? Opovaž se, já počítám s tím,že se spolu všemu zasmějeme, já svých 0,2 riva budu vysazovat taky ještě pěkně dlouhu, po vysazení té lyricy mám tak rozklepané tělo i nohy jak ani u snižování riva ne. O psychi lécích se jen lže, lže a lže a mělo by se o tom hóóódně mluvit jak tyto léky dokážou udělat z lidí uzlíčky narušených nervů, třeba kotelnice Jílková by mohla tohle téma rozjet jak už se zmínil Michal. Poslední lež, se kterou jsem se v tomto směru setkala byla taková, že jsem na otázku Jak se vysazuje lyrica dostala dvě odpovědi od dvou psychiatrů. Ta první mi řekla Úplně bez poblémů vysadíte. Ten druhý Těžce se vysazuje. Tak jsem si ověřila, že ten druhý mi nelhal. Napsala bych sem i zkušenosti s SSRI, jaké jsem s nimi měla trápení a způsobovaly mi vážné zdr. problémy, které jsou uvedené i v příbal. letáku, ale psychi mé problémy odmítali, sice jeden psychi se kterým jsem problém konzultovala se rozčílil , že snad ten můj pychi umí číst, ne? že SSRI to dělají, ale už bylo pozdě, zvlášť když to nasazené ssri nešlo vysadit tak rychle jak jsem potřebovala a řešilo se to rivotrilem. Past.

26. dubna 2019, 12:10:55

Jozef

Peter prečo tak píšeš??? :-( Ešte nás, teba čakajú pekne dni roky. Len ako píše Peťka, sme v pasci. Preto som sa rozhodol mirtazen vysadiť tak beriem 3,25 mg. Aby potom nebolo to co je pri rive....

26. dubna 2019, 12:31:28

Michal

Petře no vysazování probihá tak, že spánek horší o 300% z toho unava, ale narozdil od Riva nepocituji ty dalši věci jsko úzkost, motáni hlavy, slabé nohy apod.... musím stejně najít nějakou prírodní alternaci na spaní, ale už ty léky s prominutim seru nefungují stejně tak, abych normalně fungoval a jak píšeme vic berou nez dávají. Petro přesně tak toto tema by se mělo kvapem řešit, protože když na forech čtu, že AD, benzáky apod berou už děti okolo 15ti let vznikne totálně zničená generace plne PL a zničené životy, protože se neuvědomují to, co teď víme my, těch lží o SSRI a celkově psychofarmak za ty roky vím tolik, že dokrorům se opravdu věřit nedá.... ale pokud mi nic nezabere na spánek jsem rozhodnutý nebrat žádné AD stejně na mne nefungují a brát rivotril jen jako berličku nějakou směšnou dávku 0,125mg pro pocit, že v sobě něco mám a už to nikdy nebudu řešit a nechám to být tak jak to je.... budu dodržovat striktní režim, spankovou hygienu-takže změna práce a nechám to tak, nejdřive ale vyzkoušim silu bylinek a věřím, ze něco pomůže...drzte se kamarádi!

26. dubna 2019, 12:42:21

Petr st.

Omlouvam se, ze pisi pesimisticky, ale to je vse z tech prokletych prasku. Nespavost me vycerpava. Par tydnu bylo hej a ja si myslel, ze to tak zustane, znovu nespavost a je to porad dokola. Nekdy pred rokem jsem nahodne nasel forum rivo a miminka, kde si maminky stezuji, ze je mimino nenecha v noci vyspat a hned jim doktori, tem miminum, davaji rivo. Michale, ja si myslel, ze mas dobry spanek. Jasne, ze se ted asi zhorsi, i kdyz ne kazdy timto problemem trpi. Spankovou hygienu drzim uz 27 let a nijak se to na mne pozitivne neprojevuje. Take na me nepusobi zadne prasky-jen mi stav zhorsuji. Cim to je? Ja, bohuzel nemuzu ani umele vitaminy-zhorsuji mi spanek-divne,ale je to tak. Takze jako Ty, caje, ale jen ty, ktere chutnaji memu zaludku, protoze je mi i z bylinnych caju na zvraceni. Ja se opravdu picnu, vzdyt ja jsem samy problem! Petro, snad se nekdy tomu zasmejeme. Vazne by to bylo dobre zkusit to s Jilkovou, mozna by se na toto tema chytla. Mas to taky komplikovane. Ja myslel, ze uz Tvuj stav nemuze byt horsi a ejhle, Lyrika Te jeste vic rozhodila. Stejne to nechapu. Jsme tady vsichni asi "alergicti" na dalsi prasky na "hlavu", vsem nam stavy jenom zhorsuji. Jozko, zvladnes snizovat rivo bez pomoci AD?

26. dubna 2019, 15:29:54

Alenka

Zdravím Petře, vím, že jste Rivotril vysadil asi už pred 2 roky, chtěla jsem se zeptat, jestli jste si nechával dělat po vysazení nějaké kontrolní odbery na játra, ledviny, vitamíny, ionty atd.? Rivotril celkem hodně rozhodi organismus, především metabolismus. Mě třeba ponicil játra. A tělo nevstrebava vitaminy rozpustne v tucich tzn. vít D, K, A, E...stejně tak problémy se železem. Stejně jako vy nemůžu umele vitaminy, nikdy před rivo jsem s nimi problémy neměla. Je to prostě velké svinstvo.

26. dubna 2019, 16:45:29

Michal

Petře za to se neonlouvej, piš jak to citiš a vím, ze jspu i dny, kdy clověk nema silu a nejraději by si koupil lano a ukončil ten věčný boj-trápení, ale po kazdé bouři vyjde slunce byť na pár dnů, týdnů a kvůli nim stojí za to bojovat, v porovnání s Tebou asi ano, nicméně pointa je ta, že já asi od roku 2014-2016/7 nebral leky žádné a pak v únoru přišla nespavost .... tak jsem to začal řešit Rivem a spal, po informacích zde vysadil a nasadil Ketilept diky kterému jsem spal jak dřevo, nyní vysazen a ono byť nízké davky ac Riva tak Ketileptu dlouhou dobu něco před spaním zobnu už je to i psychická zavislost.... takže budu řešit co dál.... spánek se zhorsil když nic neuživám, ale neni to kritické jen o poznáni horší...

26. dubna 2019, 16:02:23

Petr st.

Michale, tolik roku bez niceho. Jenomze kdyz jsi nemel dobry spanek a chodil jsi do prace, chapu, ze jsi sahl po prasku Je dobre, ze chces zrusit nocni a spat pravidelne. To by Ti mohlo pomoct. Tvuj mozek se bude, vlastne uz se uzdravuje, protoze jsi "cisty". Ja stale snizuji remer, takze muj mozek se neuzdravuje. Docela mam strach, jake to bude, az uplne vysadim. Zkusenost, prvni, uz mam a proto se toho tak bojim a obavy, ze je muj mozek trvale poskozeny, mam take. Jak jedno nerozvazne rozhodnuti doktora, predepsat na bolest zad BZD, ovlivnilo-doslova znicilo skoro 1/2 meho zivota. Ja bych ho nejradeji .....

26. dubna 2019, 16:49:32

Michal

Ano o to šlo práce-nelze fungovat, pracovat a dělat každodenní povinnosti bez spánku to je sebedestruktivní....to chápu, také mám pocit, že spousta "doktorů" by měla jít za katr za tolik zničených životů, nejraději bych je někde zavřel cpal do nich půl roku rivo a psk jim řekl a teď ukažte jak to za týden 2 vysadire podle těch vašich slavných brozurek a bezvyznamných studií....musim do práce, zatím Peťo

26. dubna 2019, 17:04:50

Petr st.

Tak ahoj a at se v praci dari.

26. dubna 2019, 17:10:38

Jozef

Peter mne mirtazenen na začiatku pomáhal, ale došlo k prepadu. Ako keby prestal účinkovať. Skôr mi škodil ako pomáhal. Mal som to zvýšiť na 15 mg., no nezvýšil som. Bojím sa liekov typu AD. Tak som tych 7,5 mg znížil na 3,5 mg, a vysadim. Mám strach, že mirtazen by bol pre mňa veľkou pascov. Beriem ho zhruba 5 mesiacov, a radšej ho sa ho zbavím skôr ako po rokoch užívania. Nikdy som AD a podobné lieky nepoznal ktoré sa tu opisujú. Iba rivo....

26. dubna 2019, 17:31:20

Petra

Petře, hlavně se těch stavů vyvolaných léky nebát. Já si také musím říkat, to nejsem já, to jsou léky. Např. při vysazování SSRI je typické v absťáku agresivní chování, jakási zloba a odnášejí to ti nejbližší, vzniká stav kdy si myslím, že za všechny mé trable můžou ti kolem, člověk je za to napadá slovně a pak ho to strašně mrzí. Já to nevěděla, že to vyvolává vysazování léků, doktor mi vždy řekl, že je to má choroba, no potěš koště, já taková nebyla nikdy, až jednou v čekárně jsem se rozmluvila s jednou paní, která zrovna vysazovala cipralex a ta mi to potvrdila, že to má taky a tu na to upozornila psycholožka, že to dělají všechna ssri při vysazování a speciálně u žen, kterým rozhodí vysazování hormony, prostě z člověka ty léky , které měl na zklidnění původně jen proti úzkosti, udělají úplého blázna. A Petře, věř tomu, že všechno, co se děje, má nějaký důvod a Tebe ještě čekají dobré věci, ty totiž pocházejí z těžkých zkušeností.

26. dubna 2019, 17:35:21

Michal

Už jsem dojel nenínad to se projet pul hodinky na kole prirodou... co K? Jsi ok?

26. dubna 2019, 17:36:56

Michal

Já tu agresivitu u vysazováni lélů zažil...neni to člověk jdou to léky, ale paradoxně Paroxetin jsem vysadil vpohodě vše jsem vysadil vpohodě cgce to jen se zakpusnout a vydržet. Peťko teď je otázka zda nám ty léky tu NS opravdu nevratně nepoškodily :( protože já si myslím, že v nějaké míře určitě ano :(

26. dubna 2019, 18:28:27

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Trápí vás bolest zad?
Zatím hlasovalo 152 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Sabi (Odchlípení sítnice (Amotio retinae)) 24. května 2019, 13:13:02

Nechte tomu čas. Snažím se alespoň běhat, max posilovat s vlastní váhou - vím jaké cviky… Diskutovat

• Gabinka (Aloe Vera) 24. května 2019, 13:15:28

Dobrý den, jaké používáte přípravky s obsahem aloe na plet? Diskutovat

• Gabinka (ALOE VERA zázračná rostlina?) 24. května 2019, 13:17:30

Dobrý den, pravidelně piji extrakt,ale potřebovala bych poradit nějaké přípravky na plet?… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.