Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Petr st.

Ahojte kamaradi, tak na posra... zachod spadne. Jen jsem jakz takz zvladl ischias a od utery mam vysoke teploty. Zase lezim. To je opravdu na posr...

Michal

Ahoj Petře , to mě moc mrzí , chřipka? :(

Petr st.

Mišo, pravdepodobne chripka, i kdyz me strasi covid.

Michal

Tak ti snad ne kamaráde :( , drž se a pokud si nebudeš jistý , raději zajet do nemocnice !

Petr st.

Chtel jsem jit na test, ale musim se na test dopravit autem, ja ale uz auto nemam a MHD pry jet nesmim. Syn me odvezt nechce, aby to, pripadne, nechytl.

Michal

Přesně toto já věděl , že bude problém u nevlastniků vozidla , nevím jak se to řeší .....měli by Ti poradit nebo vzorek vzít doma ...

Petr st.

Jako naschval, ma prakticky lekar dovolenou, aby mi rekl, co mam delat. Zavolal jsem na hydienu a tam mi rekli, ze mam volat 155, ti dojedou, udelaji test a rozhodnou, co se mnou Jenze na 155 mi rekli, ze oni s tim nic neudelaji a ze mam typicke priznaky chripky a proc volam 155, kdyz toto resi prakticky lekar. Nakonec mi dali cislo na infekcni do nemocnice. Tam byli velice ochotni, ze mam prijet a oni mi udelaji test, ale mhd jet nesmim. Co delat? Proste cekat, jak se bude muj stav vyvijet.

Michal
1x

Jak daleko máš nemocnici ?

Petr st.

Cca 15 km.

Michal

To ne dost nebo se domluvit s někým na SK a koupit si za 21€ test a udělat doma ....

Petr st.

Diky Mišo za radu. Dnes uz je mi lepe.

Michal
1x

Super !!!!! :)

Michal

Péťo , Jožko ahoj , jak se máte ? :) Anonyme mám jednu kamarádku a měla plicní chlamydie , má teď velké problémy , napíše To tady a pořád ji prosím , ty o tom víš vše :) díky moc a napište :)

Dadus

Ahoj, tak ja som ta kamaratka 😊 mala som hrozny kasel a dllho a zistene pľúcne chlamydie. Preliecena som bola mesiac atb azitromycin. Pocas liecby prišli problemy ako totalna insomnia, brnenie noh, svalovy tras, nechutenstvo a depresia, derealizacia, svalove zasklby...myslela som ze umrem...Myslela som ze vedlajsie ucinky ale po dobrati liekov to bolo uz takom stadiu, ze som nedokazala absolutne fungovat. Zaroven som ale brala aj dlho jeden sirup promethazin 5 berlin chemie, ktory som vtedy vysasila. Dokopy 3 mesiace a 6 flasiek. Neviem teda, ci moje problemy sposobuje infekcia alebo to mozu byt abstaky na ten sirup alebo psychika....fakt som v koncoch. Budem rada ak poradis.

anonym

Je to málo info. ,CPN se nedá tak snadno zaléčit, jsou to také toxiny které poškozují CNS, do diskuse se o tom nedá psát, je potřeba znát životopis , jestli je to v rodině je to složité, léčba může trvat i roky.

Michal

Vím , že je má maminka její také ....to je horší? Jak se To jinak daří? :)

anonym

Je rozdíl, jestli je zdědíš a nebo se nahodně někde nakazíš , je toho všude plno a hlavně v rodinách, lidi o tom nemají ani zdání. Dík za optání, nestojí to za nic.

Michal

Chápu , mi není taky dobře , bolí mě celý člověk , do toho pořád vykašlavám vazký hlen + únava , moje Dr. úzkost 🤣🤣🤣🙈, určitě vykašlavám bordel z úzkosti .....nemám slov , drž se :)

anonym
1x

Objednej si tinkturu chlamysan forte a diviznu i ta dadus, nadeš na netu.

Michal

Díky kámo kouknu na to :)

Petr st.
1x

Ahojte kamaradi, Mišo, je mi lito, ze se citis tak spatne a take to uz u Tebe trva dyl. Co to s nami je? Ze by to byl dusledek uzivani bzd? / Ja mam po chripce arytmii-silenou, staly kasel a take vykaslavam hleny. To jsem mel i pred chripkou, ale kasel nebyl tak urputny. Dr. mi rekla, ze kdyz budu kaslat 6 tydnu, pak s tim bude neco delat. Ja ji rekl, ze kaslu 2 roky. Ona se jen usmala. Na arytmii srdce mi rekla, ze az ji budu mit, mam prijit. Co si myslet? Jak vidis Mišo, doktori si z nas asi delaji legraci ( slusne napsano). / A jak se maš Jožko ty? / Drzte se vsichni.

Michal

Kamaráde děkuji , že jsi napsal :) , no u mě poslední prakticky půl rok špatný , to máme podobně kašel a vykašlávání už minimálně 2 roky , nejhorší je , že když má člověk nějakou diagnózu už k němu doktoři přistupují úplně jinak , pokud by přišel člověk bez diagnózy s těmi samými problémy postup by byl úplně jiný. Lituji dne , kdy jsem navštívil psychiatra . To nejsou doktoři , ale šejdíři ... psychofarmaka ať už AD či BZD mají na člověka fatální důsledky a tím jsem si po těch letech jistý. Nakonec má pravdu Anonym :))) a my marně hledáme , co nám je....drž se kamaráde a Jožko piš ty lajdáku :)

anonym

Arytmie je příznak chlamydiozy.

Petr st.

Jj, presne tak Mišo, uz mame diagnozu a jedna se s nami podle toho. Take lituji, kdy jsem sel poprve k neurologovi a diky nemu jsem skoncil, jak jsem skoncil (napsal bzd). Ty mas vyhodu, ze mas jeste cely zivot pred sebou. Ja uz to mam za sebou. Ale tesil jsem se, jak se zbavim bzd a ad a budu zase fit aspon na par zbyvajicich let zivota a ono prd. Mišo, kde zacit s chlamydiemi? To by nam mohl poradit anonym, jaka vysetreni nejdrive udelat. Jen se obavam, ze jakmile zacneme chodit po doktorech, budeme na tom cim dal hur. Ja uz jim fakt neverim. Kazdy se chce ukazat, jaky je odbornik, zacne psat milion prasku a my to zase odskaceme. / Ja zatim klepu na zuby, ze co jsem jedl 2 dny paralen, spanek byl super, tedy v ramci mych moznosti. Takze chripka byla k necemu dobra. Snad to vydrzi. Jen je nutne, coz je nekdy velmi tezke, vyvarovat se stresum./ Mišo, drz se a zase si dame vedet. A Jozka by se mohl take tady ozvat 😏. / Anonyme, zdravim.

anonym

Na chlamydie stačí dlouhodobě bylinky, podle poškození CNS , chlamysan a další tinktury nebo čaje, ale je to asi na roky a je to jenom zaléčení, nejde to psát co všechno je potřeba dělat, je toho hodně, ale dá se to .-) nejde tady psát všechno a hlavně se musí začít.

Michal

Já chlamysan vyzkouším i ty bylinky , pupalka si pamatuji :) , ale v pondělí si zajdu ještě k Dr. ať řeší to vykašlávání a kašel , s tím ať jdou do **** , že toto je úzkost ....bolesti celého těla ok dejme tomu "psychosomatika " , motání hlavy dejme tomu , ale hleny z úzkosti určitě nejsou :) , takže toto nechám vyšetřit a pak najedí na chlamysan a bylinky , prášky na spaní a AD kašlu neřeší nic a nechamsi předepsat benzáky seru na to , už jsem naštvaný :/

Petr st.

Mišo!!! To jako vazne, ze si nechas predepsat bzd? Ale jestli Te dostanou z tech sracek, tak to chapu. Vzdyt ja bych je take bastil, kdyby mi ucinkovaly.

Michal

Bolí mě tělo , každý jeden den teď .... kdo ví zda nechodím x měsíců z vyhřezlou plotýnkou ,mám skoliózu zad a kyfózu - oboje hrudní páteř , otočím trupem na každou stranu tak o 10-15stupňů a bolest , víc nejde , bolí to i zepředu a bolí i lýtka , jde to až do hlavy na jedné straně , snažím se rozhýbat , cvičit a nic ...takže kdybych teď měl po ruce prášek , který mě toho zbavi , lupnu ho hned , z toho jde do kopru i psychika ruku v ruce , takže napsal jsem BZD , pže vím , že uvolňují kosterní svalstvo , já už to vidím jinak raději ztrát BZD a být třeba 5 let "šťastný " než nebrat a 20 let se trápit ...samozřejmě , kdyby mě řádně ! vyšetřili a vyřešili příčinu a nemusel jsem beta nic budu moc rád , ale Péťo víme , jak to chodí ....

Michal

Jinak z BZD jsem venku od podzimu tuším 2018 ? Takže nějakých 19 měsíců , mám doma jen Xanax jednu krabičku asi rok jako SOS ....0,25mg sáhnul jsem po něm asi 5krat - 10krát během tak dlouhé doby sám nevím , takže možná by mi teď BZD pomohly alespoň na částečnou úlevu na dobu k vyřešení příčiny potíží ....

Petr st.

Anonyme, napis nam, prosim, podrobneji, cim zacit, jak co uzivat, ke komu jit? Ja si myslim, ze zde nebude na zavadu, kdyz to napises. Bud to bloknou, nebo ne. Diky./ Mišo, ja s tim kaslem take pujdu. Nechaval jsem to roky byt, ale ted po chripce se nemuzu ani zhluboka nadechnoit, protoze se rozkaslu jak tuberak.

Michal

Možná by bylo lepší , přeci jen tady ty témata už jsou mimo téma Rivotrilu , pokud by se nám nějak podařilo spojit a přejít na Messenger a psát si ve skupině ? S Jožkem jsem si psal a je to přeci jen lepší pro komunikaci ....a Anonym by se nám tam mohl rozepsat více , pokud souhlasíte ....

Petr st.

Mišo, chapu Te. Bolest pusobi i na psychiku a to je potom v pr...i. Ty nemas zadne vysetreni, rtg patere? Vim, ze spatna pater muze ovlivnovat cele telo - zazivani, spani, vylucovani, pohyb, chute, bolesti, cit - hmat, motani, ztrata vedomi - to vse jsem si zazil. By jsem totalne v haji pul roku. Pak jsem na zada dostal bzd a byl jsem jako v raji. Takze te Mišo chapu.

Petr st.
1x

Jj, souhlas.

Michal

Mám ale x let z5 , kde mi ortoped napsal v případě potíží , že můžu dojít přímo do zprávy , šel jsem tam a nevzal mě , vynadal a že bez žádanky nic , tak jsem se zeptal , proč to tam píše ?!! Pak koronavirus dlouho nic a pak obvodní u které jsem se pomocí nedočkal ....Oki něco vymyslím , napíšu tu zítra fiktivní email , kde napíšete a já vám dám FB a udělám skupinu , ať si člověk na veřejném fóru trošku hlídá soukromí :) Anonyme snad se přidáš :)

Petr st.

Je potreba udelat nove rtg. Pater je svina./ Dobre Mišo, napis email.

Michal

Ahoj mail napíšu dnes v noci/zítra omlouvám se :)

Michal

Tak email je symbolický [email protected] , napište mi mailem svůj fb , já vás najdu a vytvořím skupinu - kdo chce , Jožkův znám , toho tam přidám , Anonyme založ si klidně fiktivní FB , ale bylo by fajn , aby jsi byl s námi a napsal nějaké rady apod díky :) a dobrou noc všem

Petr st.

Mišo, mas to tam. Diky.

Michal

Péťo ahoj , vím , jen nějak hapruje FB zkoušel jsem to za poslední hodinu asi 10krát a nejdou nalézt lidí , prý nějaká aktualizace :) , hned jak to dají do pořádku najdu. A přidám Tě raz dva :)

Michal

Anonyme přidáš se k nám na diskuzi na FB ? :)

anonym

Zatím mě najdeš tady, nejsem spisovatel.

Michal

Oki, jen , že jsi psal ..."tady nemůžu psát podrobněji atd " , ve skupině na Messengeru můžeš :) ....

anonym

Není vůbec radno kamkoli psát, napíšu jen to základní, spíš na email.

Michal

Tak kámo celou dobu tvrdíš , že těch i formací máš strašně moc , že se to tady nedá psát apod , teď jen na mail , byť jsem kvůli tomu založil skupinu , kde bychom mohli být jen my 4 odtud , pokud tedy mail tak se rozepiš co nejpodrobněji a já to pak klukům napíšu , mail je viz výše :) díky

Petr st.
1x

Pro administratora. Dobry den, Dekujeme za upravu cislovani-listovani stranek. 👍

Petr st.

Anonyme, celou dobu-mesice-roky tady, i jinde, pises porad to stejne-par frazi, ktere stale opakujes. Chteli jsme od tebe podrobne napsat, jak a cim zacit s lecbou. Porad dokola jsi radil zalecit CNS a brat bylinky a vzdy jsi napsal dovetek, ze tady nemuzes vse vypisovat a az muzes, tak nic? Takze jsi jen blabolil. Ja to psal hned od zacatku tvych prispevku, ze meles porad dokola na vsech diskuzich to same. Lidi jsi urazel, sebe jsi povysoval. Jenom na teto diskuzi s tebou nekdo komunikoval. Jinde te bud ignorovali, nebo psali, abys neobtezoval svymi "nazory".

anonym

Musíš se snažit taky sám něco dělat a né čekat na někoho až to vymyslí, ono to není tak jednoduché.

Petr st.

Takze to je cela tva pomoc? Roky jsi delal vseznalka a najednou si mame pomoct sami? Vis co?

Petr st.

Ještě pro administratora - děkujeme, jen ještě otázku - kdybyste za PŘEDCHOZÍ a poslední stránkou oddělali ty "dlouhé čáry", možná by se tam vešlo více čísel? Děkuji.

Jozef 60

Ahojte,začal som xanaxom,aby bolo ešte lepšie pridal som rohypnol,po siedmych rokoch liečenie zo závislosti,skončil som na 0,5mg rivotrile ako náhrada dnes po trinástich rokoch potrebujem 5-6mg riva denne a liek na spanie. Je to cez 20 rokov čo sa trápim s panickou poruchou a závislosťou.často mi je zle,trpím ale nenariekajte,vždy sa všetko nejak vyrieši aj ja sa snažím roky znižovať,vždy sú to hrozné stavy,plače,tlak a podobne ale po malých dávkach a dlhodobé znižovanie nemá zmysel. Choďte na detox aliečenie .je to utrpenie,budete trpieť ale je to cesta. Jedna z ajnlepšich liečební po detoxe na psychyatrii je v Záluží .Keď to chcete vysadiť sami tak drasticky nie pomaly,pite tekutiny,berte vitamíny,jesť vám nebude chutiť,budete doslova živé mrtvoly s úzkosťami a strachom aké ste doteraz nezažili,ale bude sa to zlepšovať aj keď si budete myslieť že nie. Keď to vydržíte,tak potom nebudete nariekať ako po vysadzovaní po jednej kvapke. Musíte byť ako rambo,nepoddať sa a trpieť,keď bude veľmi zle,chďte na pohotovosť kde vám dajú injekciu,inak sa vám nič nestane. Ja idem od zajtra na to,lebo nie je na slovenskunrivotril a z rakúska a čiech to vziť ma nebaví. Zlé stavy potrvajú zhruba tri mesiace. Ale vážne treba mať silnú motiváciu,behať a chodiť ak bude treba aj v noci. Toho BLBA s CHLAMYIAMI nepočúvajte,on je sfetovaný a rád sa vtedy predvádza na fore. Dám vedieť po týždni ako to prebieha u mňa,ale nečakajte žebtu budem plačkať už som si to preskákal preskáčem si to aj teraz je to priamo cesta peklom.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce