Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Michal

Kamaráde ahoj! Tak jsme všichni na hromadě. Já si myslím, že takové problémy z Rivotrilu čistě jen nejsou. Musí to mít jinou příčinu. Ano to máš možná pravdu. Ale já pokud budu v tomto stavu delší dobu, tak to ID budu mít, jestli ne donivik doktor léky, ať vezme zodpovědnost. On si trošku naběhl do zprávy mi napsal , že mám 10let trvale problémy bez reakce na medikaci , když jsme zmínil ID otočil o 180 stupňů. Ale já mu řeknu jasně , že to sám napsal a jestli si bude protiřečit a lhát obrátí se to proti němu. Já nechci lži ani nic jiného , chci jen pravdu a spravedlnost. Jestli mi domicil tělo léky čas se nevrátí , ale až sebere zodpovědnost za ve činy. To je celé. Nejde to tak dělat. Já jsem teď v jedné skupině na fb a tam nekecám 14-15 létě dečka berou AD, Neurol, Rivotril , antipsychotika úplně běžné, jestli my, kteří na to dojeli s tím nic nebudeme dělat čeká je stejný osud a to na nedopustím. Ikdybych to měl zveřejnit a jít s mým příběhem ven a lidí všichni by měli udělat to samé. Jinak budou ne stovky ale deseti tisíce zničených lidí a hlavně ZBYTEČNĚ!!!!!! Úplně zbytečně předepisováním léků, které nemají brát nebo mají brát krátkodobě. Můj názor.

anonym

Endiaron chlamydie nevyléčí píšu ti to spoustu měsíců, dopadneš špatně,to srdce jsi měl taky do CPN, doktoři ti neříkají pravdu, CPN je tabu .

Michal

Anonyme, Endiaron jsem bral, 4krat za dva dny, protože jsem byl 40 krát na záchodě, myokarditida ne tu jsem měl z anginy sice první v životě, ale to si jsem jistý, fakt jsem tehdy chytil nějaký moribundus, ale brutálně silný. Teď to je aktuální, ale já můžu dělat jen to , že chodím k Dr a snažím se léčit sám, psychofarmaka neberu a jdu teď na sono a v úterý na výsledky testů na boreliózu, artritidu , chlamydie atd víš jak , co mám dělat. Kdyby mi někdo nabídl , pojď na týden do nemocnice řádně Té vysetrime políbím mu i nohy, ale já byl i na pohotovosti a dali mi hořčík, já nemůžu za to, že nefunguje zdravotnictví , antibiotika neseženu, mám vybrat lékárnu nebo co mám dělat chápeš. Já věřím , vím!!!!! Že toto není žádná psychosomatika nebo úzkost , ale moje možnosti , co s tím dělat jsou omezené.

anonym

Anginu působí chlamydie, těch příznaků je spousta, žlučník a kameny všeho druhu je taky CPN, jako dítě jsm měl anginy , že jsem nemohl jíst a strašně často hned potom cystycké ledviny a spousta kamenů, momentálně mám sežrané všechny klouby, žena cukrovku, rakovinu, bajpás a taky od CPN do školy jsem skoro nemohl chodit, nikdo netrpěl víc než naše rodina a o dětech ani nebudu psát a o rodičích už vůbec né, všechno je prohnilé, do toho ještě korona vir, nemůžu ani napsat co nás čeká !!!

Michal

To mě moc mrzí kamaráde , nikomu nepřejí zdravotní problémy. No já to mám tak, že raději tady nebudu než se takhle trápit, takže úzdravě dávám nějaký čas, ale omezený ....a už dlouho tomu nedám....

Jozef

PREPÁČTE ZA TIE CHYBY V TEXTE, ALE MAN4ZAPNUTÝ PREDIAKTIVNY TEXT ZAPNUTÝ.

Michal

Ahojte, tak po 9 měsících trápení první malý pokrok a to ( přesto, že jsem řekl o bolesti a lokalizoval místo několikrát ) žlučník. Mám v průměru 1,6cm velký šutr. A to už je na žlučník slušný šutr. Otec měl tak poloviční a vytrpěl si jak pes. Zítra výsledky revmatologie, tak jsem zvědav........

anonym

Je to příznak chlamydie, já taky nemám žlučník a matka měla 260 kamenů, je na to celík zlatobýl, je to brnkačka.

Michal

Tak u Dr jsem byl , vstával brzy, nevyspaný, ale dodržují veškeré termíny. Doktor nemocný, sestra "zapoměla" zavolat. Takže budu čekat další měsíc - výborně české zdravotnictví jen tak dál. Trval jsem ať se podívá alespoň na výsledky borelióza a chlamydie negativní.

anonym

To jsm Ti mohl říct já a už jsem Ti to napsal, že to bude neg. je to jasná chlamydioza, nesmí se o chlamydiích mluvit, je to tabu a dělej si co chceš, dopadneš jako já, zaléčuju se jenom osm let a stáo mě to spoustu peněz a pojšťovnu taky, další viry jsou na obzoru.

Michal

Tak ale psal jsi, že jsi ko nedávno, tak tím pádem ta léčba nefunguje a nemá to smysl, když to trvá 8 let a nic....

anonym

Má to smysl, ale CPN škodí i v nalém množství a dlouhodobě, každé tělo na to reaguje jinak, kdybych to neléčil, tak bych tady už asi nebyl, marodil jsem od narození, nikdo mi diagnozu neurčil, až teprve na netu jsem si ji určil sám, do té doby jsem trpěl !

Petr st.

Michale, takze šutr. Hezky. A na to nikdo dlouho neprisel? Je to bordel. Aspon uz vis, co Ti je. I ty ostatni bolesti tela mohl udelat zanet zlucniku. Zanet mohl putovat po tele. Ja to uz 3 mesice zazivam u zanetu zaludku. Kluci, nejak si uzijte vanocni svatky. Ja budu o suchych rohlicich a varenych bramborach-uz 3 tydny. Tak se vsichni drzte.

Michal

Ne za 3/4 roku nikdo než jsme si vydupal žádanku na ECHO říkám, že mě tam bolí, ale nevím zda se tím vysvětluje bolesti svalů a kloubů těžko.....mám dojem, že mám k tomu ještě další srandy. Kamaráde já jedl xy dní brambor a vařené maso, černý čaj a rohlík , ale cokoliv jiného s ním bolí mě zkucnik, cítím se hrozně slabý, taková nadlidská únava ....drž se já pěkně svátky mít nebudu ...

Petr st.

Michale, ja jim uz 3,5 mesice strasne malo a zhubl jsem 8 kg. Jsem take totalne bez energie a i kdyz uz beru 1 mesic prasky na zazivani, bolest celeho bricha + paleni, mam stale. Ja take nebudu mit pekne svatky. Pro me, jako by nebyly. Jen lezim a nic nevnimam.

Michal

Ono ty svátky u mě vždy byly o televizi, odrhovačkách na které se rád podívám a o JÍDLE, teď když není to jídlo, tak je to blbý. Zdraví blbý, nastrojil jsem stromek - s nechutí, povinnosti. A těžko si nějak ty svátky udělat hezké, nic se nezmění ani za den, týden, dva. Já dneska zkusil trošku gulášov3 polévky - hned těžko, pálení u žlučníku. Druhé jídlo 2 míchaná vajíčka skoro na sucho miluju je a už jsem je neměl týdny. Přežil jsem. Ale vlastně každé druhé jídlo i v malém množství mi dělá problém. No celkem se bojím budoucnosti, dlouho takto žít nejde....a hlavně ani nechci. Co je za život trápení žádný :)

Michal

A Anonyme já to moc dobře pochopil , že jedny testy mohou odkrýt problémy, druhé ne, podle ceny, ale já prostě nemůžu jít k DR a říct toto....už tak s psychiatrickou diagnózou se dívají skrz prsty, místo aby člověku pomohli , toto mi neprojde. A finance na placení že svého jen tak nemám. Respektive jsem ve stavu , že nechci vyhazovat peníze jen tak....

anonym

Jedině se léčit alternativně, tinktury, bylinky, v dnešní době Ti neporadím a bude to ještě horší, taky mám různé potíže a nemůžu s tím nic dělat.

Michal

To chápu, ale jak s těmito problémy chodit do práce ....

anonym

Chce to PN , hledej rozumného doktora, a užívej tinkturu chlamysan, lichořeřišnici, tužebník, ale poctivě asi tři neděle a taky ten celík.

Lenka

Zdravim Petre,Michale a Jozefe. Preji Vam alespon trochu klidne vanoce a v novem roce jen to dobre. Take ja bojuji se zdravotnimi problemy (otekla a bolava kolena,unava,zanet tlusteho streva) odeslana na revmatologii,odber krve a cekam na vysledky.Co vim uz ted ze mam spatne vysledky hodnot ledvin. A to jsem jeste paroxetin nevysadila. Jsem ted na 1,4 mg a jeste budu dost dlouho vysazovat. Myslim na Vas a drzte se.☺Lenka

anonym

Ty máš taky asi chlamydie, užívej taky bylinky, výsledky budou o ničem, místo AD beru 40 let 0,5 neurol, nemít bolesti kloubů tak se dá vysadit

Petr st.

Ahoj Leni, jsi hodna, ze ses ozvala. Take my Ti prejeme pekne svatky a at je v novem roce lip. Take se drz..

Michal

Čau :), tak na Štědrý večer sanitka, po půlnoci , kámen mi ucpal přesně celý krček žlučníku, což je ta horší varianta než běžná kolika, no nejhorší je když přojde ještě dál a třeba dvanácterník, ale to je výjimečně ....a já vydržím hodně, nikdy jsem si 155 nevolal, ale po 50 kapkách algifenu a pak dalších 30 cca a nic, tak to bylo zlý....hoši to bylo .....operace mě čeká .... Snad už se nerozjedou záněty to už by byl konec.

Petr st.

Michale, tak to tedy byl Stedry vecer! A jsi doma? Jak Ti ted je? Co s Tebou v nemocnici delali?

Michal

Ok stručně volám 155 extrémní bolest, borec, že jsou všechny sanitky pryč ať si vezmu něco od bolesti ( ikdyž jsem mu řekl o 80 kapkách algifenu) , po 30 min volám znova naštěstí to vzala holka a ok, že posílá. Čekám 22 min nekonečné , přijela nějaká stará paní to nebyla snad ani doktorka :D, borec jel rychlostí asi 20km/ hod sanitkou! Jako by se nic nedělo - já v ukrutných křečích. Po příjezdu si říkám konečně mi ulegí. Dali mě na postel a čekal jsem 40 min na doktora ano 40 min, byly tam hodiny nekonečných 40 min. Dvě injekce do zadku, rentgen , krev ....pustili mě domů sotva jsem stál na nohou , v taxíku mi řekli, že musím zpátky vysoké leukocyty 26 , tak že jedu ne až přijedu zítra po 3 hodinách zpátky , krev, echo a plánovaná operace, břicho mě bolí i teď ....kolem a kolem velký špatný ....mít infarkt nebo se kámen dostat až do dvanácterníku nedivil bych se, kdyby člověk dřív umřel. Korunu tomu dala sestra totálně arogantní stylem co dali jsme si rizecek na Vánoce nemohli jsme si dát něco jiného ....a podobné poznámky u člověka v bolestech. Neskutečný, jinak doktor fajn , jen se divím, že nemám ani antibiotika kvůli zánětu.

Petr st.

Ach jo, to nase zdravotnictvi. A jdes aspon brzy na operaci?//Ja uz tolik mesicu paleni od ust, zaludku az po streva. K tomu bolesti zaludku a strev. Doktor sice udelal gastroskopii, ale nic nerekl a latinsky neumim. Prelozil jsem si to podle slovniku a vysel mi zanet zaludku a jicnu, zaludecni kyla, nedomykavost jicnu a dvanactniku. Pri druhe navsteve mi bylo receno, na muj dotaz, ze muzu jist vsechno. Takze doktor na baterky.

Michal

Mám doma uvážit a zítra se případně nebo kdykoliv domluvit a zavolat na chirurgii, jsem předběžně domluvený a tím, že mi to dělá možná xy problémů v těle ač nechci, tak to absolvuji. Měl jsem to probrat ještě s OL, ale ordinuje až ve středu. Petře zkus jiného doktora, když Ti napíše takové věci, tak se musí léčit přeci jedna po druhé nebo zajdi za tady tím znova a řekni mu co dál....

anonym

To ale nebude poslední problém, je to teprve začátek, chlamydie je prevít a nikde se nedovoláš, mám to všechno za sebou, v dnešní době tomu nikdo nechce věřit :-) týden mě bolí zub a nikde žádnej doktor, žral jsem jenom prášky, zejtra teprve jdu a myslím, že to je váček.

Michal

Jj a to ještě nemám vyhráno, mám to břicho takové nafouklé a citlivé , bolesti oproti té kolice 1 z 10, ale zda je to normální nebo ne netuším :( ....zuby jsou taky svinstvo ať Ti je líp 🙏

anonym
1x

Bývá taky zimnice, žluté bělmo a tmavá moč a další příznaky, matka to měla dlouho a často, trpěla jako pes, já jsem měl dva kameny ale bez bolestí, operace být nemusela.

Michal

Reagovat, vše kontroluji a ještě den dva podle toho počkám. Pročítal jsem zprávy a je tak vlastně latinský napsáno, že asi ten zánět mám, tak proto, ale stolici, bělmo, moč mám v pořádku, tak se uvidí další dny zda se to zlepší nebo zhorší. Tobě ať to dopadne dobře se zubem. U mě když bylo nejhůř a nepomohly prášky na bolest ani hřebíček a šalvěj, tak jsem se trošku připil, chlast pomůže na vše ( má chvíli) , ale už je že mě abstinent a volím jiné strategie, ale upřímně někdy bych se z toho všeho vožral ....a kdo ne co :)

anonym

Modlil jsem se za zub a bral ATB , zatím bolesti ustupují, tak taky počkám , nerad pych něco dostal nějakej kurva vir, je to bordel u Tebe to chce dietu a potom nějakej čajíček, celík najdi si něco na netu řepík a pod.

Michal

Ahoj, tak pocitově to trošku je lepší, piju čaje suché pečivo a počkám do středy na tu OL, přeci jen když bude průšvih bolest se dostaví w nemocnici mám 10 min, tak přinejhorším.....snad To bolest povolí!!! Držím palce kamaráde !

anonym

Operace žlučníku nic neřeší, je to jenom jeden příznak CPN , musíš pokračovat v léčbě jinak se dostaví další kameny a další nemoci, všechno co jsi prodělal má na svědomí CPN a CTR.

Michal

Je to možný no, jako podle sona mám játra, slezinu, ledviny, prostatu vpořádku, plíce taky, cévy taky, odběry dvakrát až na ty leukocyty kvůli zánětu taky, ale stejně mi není dobře a kdybych opominul celý žlučník, pořád tu jsou ty svaly, klouby atd, takže je to asi dost reálné :(

anonym
1x

Dej na mě, promarodil jse polovinu života , spousta kamenů , a všechny možné nemoci, nikdo na to nevěří a neumí to léčit a ty ostatní viry to nás ještě čeká, nemůžu tady psát co si o tom myslím.

Michal

Chápu, musím nejdříve vyřešit ten žlučník a stabilizovat se a pak začnu s léčbou bylinami.

Michal

Dnes obvodní, sama mi léky proti bolesti opět mi ani neprohmataka břicho - nic. Nicméně doktor z chirurgie "zavolejte si po návštěvě obvodní, dá mi číslo a naplánujeme operaci" . Dnes volám - teď se neoperuje zavolejte si za měsíc - bordel, bordel, bordel ....na tom jednom a stejném oddělení ti řeknou, že potřebuješ včas operaci a za 4 dny zavoláš a nevezmou Tě.....ach jo.

anonym

Užívej celík , zlatobýl podle návodu a nečekej na operaci , nedáš si poradit, člověk bez žlučníku není v pořádku a zdráv, zrovna tak i slepé střevo je velmi potřeba !

Michal

Těch bylinek je nějak hodně abych se nesjizděl ještě bylinama :). Už se mi podařilo ho zklidnit po týdnu a bolesti ustoupily. Přeji všem zde šťastný Nový Rok kamarádi a kéž bychom v něm našli zdraví, které nám všem tak chybí ! Opatrujte se Michal :)

anonym
2x

Nevím co myslíš, celík zlatobýl je jedna bylinka , nějak se moc bojíš , jinak celkovou virovou situaci vidím černě, je to jen otázka času a ani se nedá přát zdraví, spíš štěstí.

Michal

I ty předchozí na chlamydie víš , co myslíš COVID?

anonym

Nejdřív na ten kámen a možná taky ostropestřec a ten covid a další nové viry.

Petr st.
1x

Kamaradi, tak je za nami ten sileny rok. Co nas ceka v novem? Uvidime. Michale, ja dopadl u doktora stejne. V utery jsem jel se silenou bolesti a nevolnosti do nemocnice. Doktori nemocni s covidem, takze potrebne vysetreni nemel kdo udelat. Mam si zavolat v pulce ledna. Je mi doktoru lito, ale kdo ma cit s nami? // Preji vsem, at tento rok je o hodne lepsi.

Michal

Nemocnice fungují .....ale jen v seriálech. Jinak je péče mizerná a se stejným problémem s jakým přijdeš odejdeš bez řešení. Místo aby člověku pomohli, tak ho ignorují a pošlou pryč. A tady ty lidi máme obdivovat? Jak je v televizi ? Ne nebudu.....za celý rok jsem pomoc nedostal. Smutný, ale reálný.

Michal

Anonyme, Petře, Jožko berete vůbec nějaké léky krom bylin?

anonym

Zdravím, co potřebuješ vědět, v mém věku musím něco proti bolesti na nervy a na tlak, ale strašně malé dávky, nemůžu moc bylinky na žaludek, doktoři se na mě podepsali

Michal

Ani nevím konkrétně, ale psychika rozházená( úzkost, nervozita) a fyzické bolesti nohou, zad ....teď jsem čistý od všech léků, nepiju, nekouřím a jednodušše, tak by se člověk cítit neměl, tak uvažuju o nějaké medikaci na moje problémy, které by mi mohly pomoci, ale zároveň, aby mi nezpůsobily časem ještě větší víš. Takže nechci být závislý za půl roku na tramalu nebo xanaxu, ale trošku si pomoci něčím....jooo kdyby člověk věděl, že vše zmizí za půl roku klidně l, ale moc tomu nevěřím ....

anonym
1x

Bakterie , viry , paraziti, působí na CNS a tím působí všechny nervové potíže, asi jsi nestudoval ten odkaz co jsem poslal, to je jasné, že je potřeba užívat něco na uklidnění a oblbnutí CNS vyčistění od toxinů v těle a zaléčení trvá roky, jsou i bylinky na uklidnění pupalkový olej, kozlík, divizna na noc , ale také se to musí po 14 dnech střidat, na netu se dají všechny byliny najít a v lékárně nebo na netu koupit i nějaké neuroly a podobné se taky dají , ale nesmí se překračovat určitá dávka.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce