Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Petr st.

Jj, anonyme, uz vim, ze mas pravdu.

Michal

Já ještě nevím nic no kamarádi , musím čekat :(

anonym

Na nic nečekej a léč se , vím jak dopadne test :-)

Michal

Jak dopadne ?

Petr st.

Michale, at dopadne, jak dopadne, zacni s detoxem a bylinkami. Staci prozatim koprivovy caj, ten cisti. S bylinkami by mohl poradit anonym. Nebo ti dam kontakt na bylinky. I kdyz poradit by ti meli v kazde specializovane prodejne na bylinky. Pij hodne cistou vodu. Spocitej si, kolik litru mas vypit 0,035 krat tvoje vaha a vyjdou ti litry. Vynechej cukry a tucna jidla. Hodne ovoce a zeleniny. Je to vse tak sileny a vycerpavajici.

anonym

Asi egativní

Michal

Ahojte dobře , tak od pondělka začnu praktikovat , takže kopřivový čaj koupím mám za rohem Arniku. Vidí spočtu je pravda , že piju více slazené nápoje a vodu vypiju třeba 2 krát půl litru denně s hořčíkem. Každou radu si cením a budu aplikovat. Napsal bych maila , ale nechci tady psát své jméno celé pro cizí lidi , přeci jen je to tady napořád. No Anonyme spíš bych chtěl aby tak něco ten test našel , protože doktoři mi nevěří a už padla věta PL , nevím proč bych tam měl jít a nechat do sebe sypat tunu léků , když mám bolesti apod a dopovat se antipsychotiky na spaní a antidepresivy. :(

Petr st.

Michale, o stranku zpet, mas muj email.

Michal

Zítra odpoledne nebo k večeru napíšu kamaráde , děkuji :) a drž se !

anonym
1x

Kopřivu někdo nesnáší a hořčík nedoporučuju, jsou spousty tinktur a bylinek na čistění těla, lichořeřišnice v. tužebník, třapatka n. a další i houby.

Michal

Petře a Anonyme ahoj , napíšu až zítra není nějak síla , bolí mě tělo a co nesnáším jsou motanice hlavy. Zítra koupím tu kopřivu a poptám se i na další bylinky , ono je to šílené hořčík do sebe což horem dolem magnosolv, pže mi to říkají dokotři, další mi říká vápník , tak jsem koupil , další draslík , tak jsem koupil , další diozin , tak jsem koupil - vše vniveč .

anonym

Hoď to všechno do záchodu, jestli je to CPN jedině ATB, píšu TI to několik měsíců !

Michal

Anonyme a kde mám ty antibiotika jako vzít ? .....

anonym

Jó, to je to naše zdravotnictví, musiš mít známosti, taky jsem se tomu divil, ale jde to.

Michal

Bohužel no :) , když jsem měl problémy se spánkem salonku antipsychotika , když jsem měl po angine myokarditidu , tak jsem na pohotovosti dostal prvně Helicid :D , až když má člověk problémy , tak zjistí, že když si nějak nepomůže sám , tak mu nepomůže asi nikdo .

anonym
1x

Ale léčit se musí příčina a né jenom následky, popisuješ celou dobu příznaky CPN,najdi si příznaky na netu, za každou nemocí stojí CPN a CTR , nemůžu tady psát, potřeboval bych použít hodně sprostá slova.

Petr st.
1x

Michale, nejsou k nicemu, uzivej je, hlavne horcik a D. Samozrejme by bylo lepsi tyto vitaminy do sebe dostat pres potraviny.

Jozef

Ahojte. Tak som sa sem cez Michalov odkaz ktorý mi poslal do masegera dostal. Mišo brooo, úplne ťa chápem, a viem o čom to je čo opisujes. Na posledy ako sme písali som bol ešte v pohode. Na tretí den bolesti v krížoch a pálenie v ľavej nohe. To ešte pohoda bola. Na druhý deň ma ráno z WC ťahali na paplóne ktorý podomňa dali. Úplne ma to hodilo na zem a každý jeden pohyb tak extrémne bolestivú vlnu do oboch noch vyrážalo, že som si myslel, ze toto uz nie je dobre. Teraz zase to isté prejdem len za pomoci barlý. Hrôza hrôza hrôza. Čo je na tom ešte hnusné, ze psychicky sa teraz cítim divne.... Divné pocity v hlave také ako prázdno v nej a na opak. Nejaký strach slabosť frustrácia........ Celé zlé s nami tu. Peťo, čítam, ze ani ty niesi OK, . Musia to byť riadne bolesti ked je dvanastornik zapálený. Videl som človeka ktorý mal nejaký záchvat dvanstornika. DES TO VIDIEŤ, NIE EŠTE PREŽIŤ. Snáď si to napíšeme už aj niečo pozitívne, le vidím, ze to ide snami nejak dolu vodou. Michal ruky čím najďalej od tramalu, tralgitu, dorety. Ak by ti to dali aby si to bral, ani to neskus. Je to všetko morfin ktorý ma na psychicky chorých ľudí opačný efekt, alebo vyvolá v tebe takú eufóriu, že sa budeš smiať aj na svojom prste. Plus ultra návykové...... Prajem vám pekné predvianočné dni aj momentálne by to bol vtip pekné dni ked sa máme tak ako tu píšeme. Ale dáme to.

PETR ST.

Jozko, moc te zdravim!! Jj, jde to s nami z kopce a ja dal ficim dolu. Na tyto vanoce jsem se moc tesil a nakonec z nich mam strach a co bude dal, ani nechci vedet. / Jozko, to mas vse od patere? Ty jsi s ni byl na operaci, tak proc to nahle zhorseni? / Michale, a co ty?/ Mejte vy pekne vanocni svatky. Myslim na vas.

Michal

Ahojte kamarádi. Já pořád stejně na dokonce hůře, což jsem myslel, že už moc nejde. Můj zdravotní stav je takový, že mám denodenní bolesti nohou , kloubů , kotníků, kolen, zápěstí, loktů už i klíční kost. Někdy více a někdy méně , ale primárně nohy každý jeden den. 5 dní zpátky jsem měl silný asi žlučnikový záchvat, za 2 dny ok, ale nyní mám 3 dny průjmy. Čekám na 17.12 k OL na kontrolu, která žádná kontrola není a řekne mi ať přijdu za měsíc a beru AD, s psychiatrem jsem se pohádal, když jsem mu řekl , co dál ? Když bude můj zdravotní stav , takový , že zažádám po 12 letech na psychiatrické ambulanci a praní léků do těla horem dolem o ID, řekl mi prakticky , jestli jsem normální, že mi nic není a jsem zdravý a jdu pracovat. Tak jsem mu řekl , že jsem od 18ti let vkuse pracoval , ale můj stav se natolik zhoršil , že nyní pracovat nelze a on evidentně neví co se mnou a jeho "léčba " nefunguje. Idiot. Mysli si, že bych nešel pracovat? Zvláštní je, že mi do papíru napsal minulou návštěvu, torpodní problémy psychické i fyzické nereagující na léčbu. A druhou návštěvu mi řekne, že mi nic není. České zdravotnictví je k pláči , psychiatr empatie 0, pohotovost Ti dají hořčík a obvodní Té pošle k psychiatrovi - kruh se uzavírá. Čekám tedy na výsledky revmatologa ( celý měsíc ) a vlastně toužím po tom ať mi najde nemoc :D , ano až tak je to v naší zemi špatně, že je člověk bezmocný. Ještě dodám perličku, po půl roce návštěv mi psychiatr řekne, ať jsi jdu zaběhat - výborná rada pane "doktore" , doktore na recepty.....takže tak. Svátky pěkné nebudou, to vím už teď. Držte se chlapi a mějte se co nejlépe ! Jediná výhoda je, že jsem schopný dlouho spát, takže část tady té denodenní noční můry můžu alespoň strávit spaním sice s živými nepříjemnými sny, pže člověk už má všeho dost, ale alespoň spí.....

anonym

Je potřeba test PCR nebo jiný na viry a bakterie.

PETR ST.

Michale, vsichni jsme uz zdravotne a psychicky v prd..i. Ja jsem na tom stejne, jako ty-bolesti a k tomu i to zazivani. Navic mam paleni svalu, kloubu a po tele mi pichaji jehlicky stridave po celem tele, hlave, obliceji a uz to trva 3 mesice. Co se to deje? Jedna pani, ktera mi pomahala se snizovani!m mi rekla, ze jsou to stale dusledky z vysazeni, ze jeste nejsem z toho venku. Tato infirmace me nejdriv potesila-konecne vim, co mi je. Jenomze, ted uz tomu neverim. Je toho tolik a nove zdrav. problemy se pridavaji, ze si rikam, ze moje telo uz ma vseho dost. Myslel jsem si, ze to vyresi doktori. Nevyresi. Zacarovany kruh. Jedine, co Ti preji Michale a zavidim, je spanek. Ten se mi nedostava kvuli psychice. Svatky uz neresim - dieta-zadny rizek, zadny salat. Polykani prasku a lezeni. Taky se mej, Miso.

Michal

Je mi to líto. Doktoři ne že nepomůžou , doktoři nám zničili zdraví a teď se tváří , že ne . Potom Tě mají za blázna. Nikdo nepřevezme odpovědnost, nikdo. Kdyby mi doktor řekl ano zvolil jsem špatnou medikaci, předepisoval jsem 2 roky Rivotril to nebo ono , člověku to nepomůže , ale alespoň se mu dostane něčeho. Ale ještě mi bude tvrdit do očí, že mi nic není, že si vše snad vymýšlím. Já se chovám k lidem slušně , ale nejraději bych mu rozmlátil hubu. Jehličky po těle nemám a to vysazování je blbost , je to už dlouho. Buď má člověk nemoc, kterou neumí určit nebo má tělo zdevastované léky, žádná další varianta není. Není to žádná úzkost ani deprese ani psychosomatika či se snaží navykládat. 2 možnosti 1) fyulziologická nemoc 2) následek léků . Já jsem se s vámi nikdy neviděl, ale všichni tady já ty , Jožko a Anonym jsme normální inteligentní lidé , kteří jsou zhuntováni zdravotnictvím ....je to smutné, ale je to tak.

Petr st.
1x

Miso, je to tak, mame zhuntovane telo "diky" doktorum. Takovy jsou doktori, ne omluva, ale urazenost. Je to jedna pakaz. Co ja si vyslechl od doktoru, za posledni pulrok, za ponizujici diagnozy a nazory, zkratka, vse je od psychiky, protoze vam nic neni. Je to nase zdrav. k placi a asi to jinde ve svete nebude jine.

anonym
1x

Pánové souhlas, ale je potřeba se léčit slespoň alternativně a nes... na to, je spousta bylinek a přípravků na zaléčení virů je potřeba vytvořit v těle nehostinné prostředí pro všechny parazity a vyplavovat toxiny, přečíst si co je to herx a kdy nastává a nebát se na začátku zhoršeného stavu.

Michal

Hoši já jsem dneska na něco přišel. Nemusí to být pravda, ale já od jisté doby mám problémy se žlučníkem a minulé úterý jsme měl ten žlučníkový záchvat velmi silný. Od té doby mám průjmy, možná zánět , může vlézt i na slinivku apod a tak jsem si říkal, co to hergot může být ta bolest kloubů , zkucnik, nepiju už ani kapku pěkně dlouho, nekouřím , spím, jím zdravě a tak jsem tak NEČEKANĚ googloval a vyskočila na mě Crohnova choroba , mám teď asi 3 dny šílené průjmy. A já vždy měl tuto nemoc na paměti, pže můj otec ji má a má ji i bratr je dědičná . Jenže nejčastější projevy jsou průjmy a horečky . A pak čtu , že u asi 30% nemocných se bakterie dostávají skrz střeva a napadají klouby hlavně dolních končetin, dále záněty oči a žlučových cest. Nechci být nějaký sugestivní, ale ono prakticky mám vše. Žlučník a průjmy může mít člověk sám od sebe, ale ty moje chronické bolesti DKK a hlavně kloubů vypadají podivně. Názor? Hoši to jsme dopadli zjišťovat si sami, co u jaké nemoci mohou být projevy. Nejsmutnější na tom je, že u každé návštěvy se ptají, kdo se s čím léčí v rodině. V každé zprávě mám otce a bratra Crohnova choroba, to je jako nenapadlo , že to může být příčina? Já nad tím ani neuvažoval dokud jsem si to nepřečetl.....

Michal

U některých nemocných dominují projevy v jiných oblastech těla. Může se jednat o bolesti kloubů, ledvinné a žlučové kameny, zánět duhovky a závěsného aparátu oka nebo kožní onemocnění zvané erythema nodosum...... Škoda, že vám nemůžu ukázat zprávu, kde si stěžují na bolest oka, problémy se žlučníkem a bolesti kloubů a v záhlaví je nemoc otce a bratra Crohnova choroba. Teď když to čtu, tak mi to přijde až vtipné. Když to není diagnostikované, tak je to jedno, ale že ti nenapdlo ani jednoho doktora za 8-9 měsíců je opravdu zvláštní.

Petr st.

Tak Michale, jsi na to prisel. Uz vis, co Ti je a muzes se lecit. To je dobra zprava. Ja nevim, proc se me telo zblaznilo.

Michal

Kamaráde jen to sedí, ale víš jak to je. Dokud není diagnóza - není léčba a trápení pokračuje. Jak se cítíš konkrétně, zkus to popsat , moc dobře vím, jaký je to boj.....

anonym

Zadej to do PC - Opravdový zabiják – skrytá infekce chlamydie

Michal

Anonyme může být, ale pochybuju že ty testy u revmatologa to odhalí :/

anonym

Ty jsi na tom podobně, ještě k tomu máš borelie !

anonym

Komentáře skáčou jak se jim zachce, je to Petr st.

Petr st.

Michale, citil jsem se 3 mesice na umreni, hlavne kvuli problemum se zazivanim. Ostatni jsem musel brat, ze uz to tak asi zustane. Ale treba na neco prijde neurolog a kdyz ne, tak se svym zdrav. stavem asi nic nenadelam.

Petr st.

Ja mam toho moc - arytmie nekolikrat do minuty, 24 hod denne, 6 mesicu v kuse. Ale tady uz mam diagnozu-bezvyznamne extrasystoly. Horsi a nejasne, ale hlavne velice neprijemne-3,5 mesice stridave po tele paleni svalu -jako bys svaly posypal peprem. 3,5 m stridave po tele=trva par minut, bolesti kloubu -kotniky, kolena, kycle, pata, ramena, lokty, zada u lopatek, tuhnouci krk, bolest klicnich kosti. Stabilni, 4 mesice, bolest slach a kosti u zapesti a prstu ruky. A co je uplne divne - ruzne po tele, hlave, koncetinach me ostre picha kuze - pichani je jen vterinove. 3 mesice je mi na zvraceni a nemam chut na jidlo (toto jsem pricital uzivanim 3x po sobe ATB, ale nebude to asi jen tim) - pali a boli zaludek, paleni pres hrud-jicen az do pusy-opet pali vse jak posypane peprem a jidlo chutna stejne palive. Bolest na leve strane pod zebry. Na prave bolest a paleni pod zebry. Vysetreni na gastru - nedomykavost jicnu. Mozny zanet zaludku, mozny zanet, nebo vred na dvanacterniku. Nelze vyloucit Barrettuv jicen. Vraceni obsahu ze strev do zaludku. Ale nechapu, jak to vse mohl videt, kdyz se mi pri vysetreni porad zvedal zaludek, ktery chtel vypudit hadicku. Histologie ze vzorku jicnu a zaludku bude 23.12. Pred 14ti dny me zacaly palit a bolet streva- opet jen na par vterin, ale nekolikrat za den. Pred 2ma dny svedeni a rezani oci, ale stacily kapky do oci a je to lepsi. Hlavne me otravuji ty jehlicky po tele, hlave, koncetinach. To je vycet mych problemu. Z netu jsou mozna ( podle souhrnu vsech priznaku) ruzna onemocneni - borelie, chlamydie (u nich vysledek pozitivni-ze jsem se s nimi nekdy v minulosti setkal), autoimunitni onemocneni, revma, nedostatek vitaminu. Jenomze vse, az na chlamydie, je negativni. Jeste v lednu jdu na neurologii, tak uvidim, co tam mi reknou.

Petr st.

Kdybys Anonyme napsal, ze mam chlamydie, tak to ano. Berelie mam 2x negativni - dvema ruznymi testy. Ale i kdyby ano, kaslu na ne, protoze ja nemuzu brat ATB. Takze zhebnu

anonym

Nezhebneš, ale je to potřeba léčit, má je spousta lidí i známé celebrity, jenomže jsou to celebrity :-) P.S. jakým testem ti to dělali ?

Michal

Chlapi čau, tak já se připojují zase od včera , už jsem usnul a dnes nestíhal. Petře polovinu příznaků znám a ty máš dvakrát tolik , je to vlastně totálně tělo v ***** ty jehličky jsem psal, že nemám, ale x krát se mi stalo naštěstí jen občas, že jsem měl pocit, že mě někdo jako by štípne- píchne špendlíkem na vteřinu a těch vpichu je desítky na různých místech v určité oblasti, ale jen na vteřinu. Dám příklad naposled jsem to měl na hrudníku a těch štípanců bylo třeba 20 najednou rozprostřené po hrudníku. Nepříjemné , chvilkové ale člověk je z toho nesvůj. Já byl dnes u OL , průjmy pokracuji a to co že mě jde už není klasická stolice vypadá to jako snad hleny červeno bílo hnědé , fakt to nejde popsat - hnus, plus příměs krve se mi zdá :/. Dostal jsem Endiaron , který jsem si tedy měl koupit sám a je volně prodejný a SONO břicha urgentní , šel jsem tam hned, kde mě poslala a nevzali mě až v pondělí. Což už mě vůbec nepřekvapuje, krev ve stolici a co nic se neděje . Teď cítím jen šílenou únavu a vyčerpání , takovou nezdravou, že člověk jen leží jako tělo bez duše. Je to děs ...vlastně nevím , co by se muselo stát , aby člověka brali vážně , mám červené oči, bílý jak stěna, vyzdimany , unavený, bolí svaly , klouby, průjmy, motolice .....a nic :(

Petr st.

Ja jsem take totalne bez energie, uplne vysaty. Michale, ja take mel doporuceni -akutni -a objednali me za tyden, pry to staci. Ja byl na umreni a oni meli "dost casu". Jim blbe nebylo.

Michal

Přesně ....nechápu. Empatie nebo nějaké morální hodnoty ....jako já vydržím. Spíš už je to dlouho celkově x měsíců no :(

anonym

Michal : Nic nenajdou , je to v tom břiše trachomatis, mám to všechno za sebou, pořádné testy , PCR a pod.

Michal

No u mě když nic nenajdou, tak ne to na pytel no, pže mě budou hnát na psychiatrii s kecama o uzkostech a psychosomatice, což vím, že je blbost ....takže jedině pak samoléčba :/

Petr st.

Anonyme, elisu a western blot. Diky, ze radis, ale radis nekonkretne.

anonym

ELISA je špatný test , myslím, že tě tahají za nos.

Petr st.

Psal jsem i western blot. A jaky testy znas Ty, anonyme?

anonym

Western blot by měl být dobrý, ale ty tvoje potíže se mi melíbí, je potřeba hledat ještě něco jiného od CPN to asi nebude, nějakej jinej vir.

Petr st.

A jak se jinej vir hleda? A jaky viry mas na mysli? Co je to za test? Anonyme, pis jasne, konkretne.

anonym

V denšní době ti nikdo neudělá test PCR , vymlouvají se , ře je to drahý a že to není potřeba, já si ty viry nepematuju je jich spousta ale hlavně borelie, je to stejně všechno v hajzlu.

Michal

No je pravda, ze virů je hodně, když jsem měl zánět srdce, měl jsem nějaké coaxil vir, viry A, B ( píšu příklad ) nechce se mi hledat zpráva - jednodušše 4 -5 druhů / typu virů. A to jsem se cítil fit a myokarditidu chytil na Slovensku, kde jsem denně chodil na výšlapy. No dnes mě pro změnu probudila tenzní bolest hlavy jako u kocoviny. Jak víte, tak já na pivka chodil, ale už abstinuji x měsíců a stejně se kocovina dostaví :D. Boli mě tělo hlava a vše od pasu dolů mimo mojeho .... :D další "pěkný" den. Proč ??? To se dozvím asi tam nahoře až ...

Jozef

Ahojte. Peter áno overovali mi chrbticu v dobe keď som vysadzoval rivo.... Hrôza že zase sa to nejak tam posr.lo. Dnes uz je to lepšie, prejdem bez pomoci barlý, ale bolisti su pálenie v lavej nohe, pravej stehno ako by mi ho psy trhali. Žeriem doslova flektor granulat aby aspoň trošku bola bolesť miernejsia. Čo je na tom najhoršie lekári do dovolania netobia vyšetrenie akým je CT, MR koli korone...... Tak neviem ani ja ani dr co mi vlasne je. Dosť to ma veľký vplyv aj na psychiku . Som naučený frčať, a teraz doma...... Píšeš, že všetko to s čím sa tu trápime moze byť tým, ze sme vysadili rivo....., plu ty remeron. Moze byť, a som si tým istý. U mna to zanechalo trvalé následky. Somaticke, ale aj psychické. Michal vo všetkom stebou súhlasím....... ID???? To zabudnime na to. Kym si hlavu pod pazuchom neodnesies k posudkovej lekárke šancu nemáš. Alebo obálku s cennými papiermi. V tom prípade by si to mal schválené. Vies veľa ľudí berie ID, ze to zahrali na debilov a šli na par týždňov do liečebne plus doložili obálku..... A maju ID, a nič im nie je. Je to smutné, ze to tak funguje, ake je to krutá realita.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce