Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

cipralex

Máte někdo zkušenosti s užíváním cipralexu večer?Já beru 10mg přes týden a narušuje mi spánek.Cítím se zmatená a v noci se potím.Jestli ta dávka není moc silná.Začínala jsem na 5 mg a zdálo se to být lepší.Mám jej ale krátce,takže nevím,co můžu čekat.Pokud bych jej užívala ráno,mám strach,že to nebude dobré.Lékař vám většinou řekne vydržet.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Klára
1x

Ajrín: Vydrž, přejde to. Cítila jsem se po vysazení úplně stejně. Zlepšilo se to tedy až dva měsíce a ty byly nepříjemné.

jája

ahoj já jsem ai před týdnem vysadila po 3 letech cipralex, zkouším to, zda už budu v pohodě, uvidím, ale mám od vysazení léku motolice,a čekám, za jak dlouho to přejde,každopádně je to nepříjemné.

denisa
1x

mozem sa opytat to motanie vam preslo?? ja mam to iste od vysadenia ze sa mi mota hlava ,vratila som sa spat k liecbe koli tomu ,zatial mi to neprestava.

Iva
2x

Dobrý den,mě Cipralex změnil život k lepšímu.Před ním jsem brala Fevarin,ale bez valných výsledků.Nyní beru Cipralex a mám radost ze života,dobrou náladu,ale účinky až za 3 týdny,jsem klidná,vyrovnaná,bez depresí,úzkostí. Ale než jsem v 50 letech to vyřešila,tak jsem brala neurol,lexaurin. Máme to v rodině,maminka bere Esprital,,ale já jsem ho zkusila,bylo mě po něm špatně, musela jsem ho vysadit po 3 dnech.Ale s Cipralexem,mám lepší život.Všem přeji,aby našli ten lék,který mu pomůže zas prožívat život.Někdy to trvá řadu let,.

Anna
3x

Je mi 49,život jsem prožívala na plno v rodině,práci, s přáteli a v různých funkcích. Cítila jsem ,že je toho najednou moc a nespaní řešila stilnoxem,neurolem,diazepamem. A pak se staly v krátké době věci,které mne takřka přes noc vyřadily z práce i ze života.Jen jsem ležela a říkala si ,zítra bude líp.Bylo to děsivé,mezi jiným jsem najednou vůbec nemohla jíst.Zhubla skoro 20kg,přestala vycházet s pokoje,ztratila zájem úplně o vše.Koníčky,knížky,nic.A nezbylo než vyhledat lékařku.Nyní beru mezi jinými léky 3 týden Cipralex ráno 1 a po 5 měsících začínám mít chut na jídlo,spaní je ještě neslavné,ale cítím,že se snad po tom neuvěřitelném kolapsu začínám zase malinko radovat a doufám,že mne Cipralex pomůže obnovit ztracenou rovnováhu.

Martina

Ahojky, chci se Vám zkušených Cipralexem optata na malou otázečku... "Má Cipralex vliv na sex až tak že po něm není žádná chuť na sex?" Děkuji moc..:) Martina

Martin

Já si myslím že má. Hodně se mi s tím oddálil orgasmus a někdy je jakoby na spadnutí a ne a ne.... Nemusím ani tak často... Jinak super lék. Stavy se lepší. Přeju hodně štěstí.

Tereza
4x

Dobry den,jen jsem se chtela zeptat.Moje maminka trpi depresemi a velmi spatne spi.Obzvlaste pak v noci,kdyz nespi trpi uzkosti a pak pres den,protoze je nevyspala,tak je nevrla a otravena a zla halvne na okoli.Ve cem dominuje hlavne muj tata,na ktereho vsechna ta neprijemnost od maminky pada.Mamka dostala prave zminovany Cipralex.zacala ho bart na noc.Velice si ho chvali,ikdyz ho bere tepreve krat.Chvali si dobry spanek a klid.Tak dobre se uz dlouho pry nevyspala a ma chut neco delat!Ale v cem tkvi moje otazka.Nevadi,ze bere tento lek prave na noc?Hodinu nebo cas uzivani jsem nikde nenasla,jen davkovani a to 1 tbl denne.Tak se ptam,aby si mamka jeste neuskodila.Dekuju Vam za odpoved.Tereza.

Daniela

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s účinky Cipralexu. Beru ho 10.den - prvních 6 dní půlku, to bylo celkem v pohodě. Teď 4 dny celý ráno a bolí mě žaludek, pocity na zvracení, občas pocit malátnosti,nesoustředění ... Ještě bych měla dodat, že na noc beru Neurol kvůli spánku. I tak moc nespím. Má někdo podobné zkušenosti?

Markéta
1x

Ahoj Danielo, neboj, nejsi v tom určitě sama, minimálně já mám stejný problém....

Marek
2x

Beru cipralex od listopadu. Zabral mi asi po 7 týdnech. Minulej pátek mi došel a nový balení jsem si opatřil v úterý. Takže jsem vysadil 3 dny. Myslel jsem si, že to celkovou hladinu ovlivní pramálo a tudíž, že se nic nestane. Po opětovném nasazení se ale dostavila úžasná ospalost vždy asi 3 až 8 hodin po požití. Doufám, že to brzy odezní. Zvláštní je, že vůbec nejlépe za posledních mnoho let jsem se cítil právě v době vysazení. Příjemnej, lehce euforickej stav. Proto je pro mne ospalost po novém nasazení nepříjemným překvapením. Celkově si ale cipralex nemůžu vynachválit. Po mnoha letech díky němu mam znovu dobré vyhlídky.

Baara

Marku, moje doktorka říká, že po vysazení má cipralex ještě "doběh", takže během těch 3 dnů na hladinu serotoninu podle mě pořád působí.

Jaruna
2x

Došel mi Cipralex a než jsem si opatřela nový tak uplynul týden. Zažívala jsem stavy zoufalství, závratí, nervozity, byla jsem jak tělo bez duše. Ulevilo se mi až po návratu k Cipralexu.

Petra

Beru Cipralex a s přítelem se pokoušíme o miminko, je potřeba prášky vysadit? Díky za odpověď!

Kati
1x

Ahoj, už je to skoro čtrnáct dní co jsem vysadila cipralex, který jsem brala po jedné tabletě denně tři a půl roku, nejdřív jsem myslela, že mám střevní chřipku, měla jsem průjem a zvracela, od tý doby mám, kromě toho že jsem hrozně plačtivá, bolesti hlavy, závratě, je mi jako když vylezu z auta, nejhorší jsou prudký pohyby očima, to se mi hrozně zatočí hlava a zhoupne žaludek. Začala jsem mít strach, že to snad neni z toho vysazení, ale že jsem nějak nemocná, tak jsem šla radši na krevní testy. Mám se bát že mi něco najdou, nebo je to opravdu z toho vysazení?(Jsem trochu hypochondr:))Díky K

verča
4x

asi jsi vysadila moc rychle,když bereš cipral. po1tbl, ,tak se musí nejprve snížit dávka na půl tbl.a pak na pul každy druhy den,obzvlášť když si brala lék tak dlouho..pak se objeví takový efekt,viz muj prispevek

Katka
2x

Ahojky.zjistla jem, že jsem těhotná, tak jsem cipralex vysadila, brala jsem 10mg asi dva roky.mám stejné příznkay po vysazení jako ty. je mi zle. ale vůbec nevím, jestli to je tím těhotenstvím, a nebo tím vysazením.

Lída

Dobrý den,je to z toho vysazení cipralexu. Taky to mám když hýbu očima motám se jsem strašně unavená . Antidepresiva nemůžu brát mám na ně pokaždé nějakou reakci. Jen cipralex a to jen 5mg. Teď ho vysazuji a hrozný stavy tak čekám zda to přejde. Působí to na mozek a chci být bez těchto léků.

verča
1x

Ahoj,já Cipralex beru už 2.5 roku a vše je o.k.,teď už mám sníženou dávku jen na udržovací efekt tj.1/2 tbl.asi před půl rokem jsme se s mudr. dohodla,že vysadím i tu udržovací dávku a to nebylo úplně idealní..sem tam se opět začala objevovat úzkost,už ne v takovém měřítku,mohla jsem to sama bez léku potlačit,ale raději jsem se vrátila ke své malé dávce,měla jsem strach ,aby se úzkosti zase nerozjela. Jinak jsem s Cipralexem max.spokojená,dřív jsem brala Seropram a podobné léky a ty mi úkosti ještě zdvojnásobovali,ale tento izomer mi už dlouho vyhovuje .

T
6x

Cipralex beru zhruba 5měsíců.cítím velkou úlevu.beru ho vždy ráno ve stejný čas ne na lačno.partnerka tvrdí,že jsem to zase já,ta pohodička.musel jsem být asi dost nesnesitelný.Mám trochu útlum v sexu,více se potim.Spím normalně.Občas si dam nějaké to pivko,nebo sklenku vína.Není to ale dobré,protože mám pak druhý den myšlenky jako kdysi.žádný lék se s alkoholem neslučuje.Jsem ale bohužel v tomhle případě slabší.Jinak ale když to shrnu tak mi moc pomohl.Všem držim palce.

Markéta
2x

Ahoj všem, já jsem teď dostala Cipralex. První 4 dny jsem brala pulku 10mg tabletky, pak celou denně, ale to mi nedělalo dobře. Přišlo mi, že se úzkost a deprese zhoršily, bylo mi na zvracení a navíc pocit, že mam pod lebkou vedenej elektrickej proud. Vrátila jsem se teda po 3 dnech k půlce, ale nevim, jestli jsem udělala dobře - jestli jsem neměla ještě vydržet. Díky za vaše názory a všem hodně zdaru!

Ivana
3x

Ahoj, beru Cipralex už tretí týden. po 14 dnech jsem zacala brát celou dávku - tedy 10mg a musim rict, ze po tom celém prásku mi bylo opravdu dobre - jako drív. Ale zhruba po trech dnech perfektního stavu jsem sla zase dolů, je mi do breku a nic mě nebaví. Chtěla bych, aby se to vrátilo zpet. Máte někdo zkusenost s tímto kolísáním, ustálí se to? děkuju

Jana
4x

já Cipralex 10mg beru od srpna 2006, ze zacatku spolecne s Denibanem, ulevilo se mi v podstate temer okamzite, nevím jestli to bylo jenom praskama, nebo jestli to udelala i psychika ze jsem verila ze mi bude fajn:-) S Denibanem jsem pak prestala sama a byla v pohode dál, bohuzel natolik, ze jsem zacala vynechávat i Cipralex a brala si ho jenom pri problémech. Ted uz se zase snazím pravidelne, i kdyz je fakt, ze o víkendech doma si ho neberu, nejak me to ani nenapadne, zato v práci vetsinou ano. Je fakt, ze se sexem mám problém, pác k nemu nemám absolutne chut, nevedela jsem, jestli to je tím, ze nový pritel není ten pravý, nebo jestli je to jenom mnou...no, tak asi jenom mnou kdyz to tu tak ctu. Kdyz prášky vysadím, tak obcas jedu z práce a mám chut vletet s autem do stromu, v pondelí jsem potkala nákladní vlak premýšlela, ze proste pridám plyn...zatím jsem jen u myšlenek, tak to snad i vydrzí, aspon dokud mám zvírátka. Je fakt, ze nez jsem zacala brat Cipralex, tak jsem vecer co vecer lezela v posteli, brecela a chtela umrit, pripadala jsem si strasne zbytecna, jako nekdo, kdo jen druhym prekazi v praci a v zivote. Ted mam tyhle stavy obcas take, ale ne tolik, a hlavne nebrecim, leda tak v praci, pokud me nekdo vystresuje. Bohuzel mam nevyhodu asi i v tom, ze delam v uzavrene hale, bez slunicka ktere podporuje serotonin. Driv jsem delala mistrovou , take zavrena v podniku pod zarivkama, po dvou letech jsem utekla, prisla jsem o energii, nedovedla jsem motivovat lidi, jezdila jsem do prace s velikou nechuti, i kdyz jsem ji ze zacatku vylozene zila. I kdyz je fakt, ze na tom melo velkou zasluhu i vedeni ktere stresovalo a k lidem se chovalo jako ke kusum do poctu, a to i kdyz lidi nebyli a dobrych bylo jeste mene:-( Pote co jsem dala vypoved jsem presla jinam, zase na mistrovou, ale tam jsem si nesedla se sefem, byl to naladovec ktery na vsechny rval a to jsem neminila absolvovat. v predchozim zamestnani i kdyz byl stres a buzerace, tak aspon se slusnym chovanim. potom jsem byla skoro dva mesice doma, zalezla , nemela jsem potrebu nekam chodit, kdyz jsem jela na pracak, tak jsem si nakoupila jidlo, ale jinak me desilo jit mezi lidi. Depresickama trpim zhruba nekdy od 17, ale opravdu des to zacal byt az 2005. Ted jsem vcelku v pohode, ale bohuzel, sedet u PC v kanclu pod zarivkama je na budku obcas samo o sobe, resit problemy take a okoli jaksi nechape, ze kdyz na mne tlaci v okamziku kdy potrebuju delat i neco jineho, tak se proste sesypu. V pondeli to doslo tak daleko, ze jsem dala pisemnou vypoved. Mam tyden na to, rozmyslet se, jestli ji myslim opravu vazne. Coz o to, myslim, i kdyz...ta prace me sama o sobe bavi, jen me stresuje, kdyz se nekdy nakupi vsechno najednou a behem 2 hodin po mne chteji udeat praci za celou smenu, protoze si vsichni mysli, ze zrovna ten jejich problem musim vyresit jako prvni, k tomu neustale zmeny primo od majitele...:-( Vim, ze praci si najdu vicemene bez problemu, ale...zase bude trvat rok a pul, nez s slozim a zacnu utikat? nevim, uvidim. Kdyby nekdo potreboval, nebo chtel pisnout, tak muzete na ICQ 202-987-959 JanaSD

Iva
8x

Jednu tabletu Cipralexu ráno užívám již skoro 2 roky. Protože jsem se cítila velmi dobře, zkusila jsem snížit před několika měsíci dávku na půl tabletky denně stím, že lék přestanu užívat. Stavy strachu a úskosti se však začaly vracet. Proto jsem se vrátila k 1tabletě ráno a je mi fajn. Deprese a nervování zmizely. Jen by mě zajímalo, jak dlouho je možné lék užívat.

NT
2x

Zdravim, mela jste problémy s vahou?

pepe
4x

Ahoj, mně mŮj lékař předepsal Cipralex na úplně jiné "onemocnění", než jsou deprese apod. stAVY,které jsou napsány v příbalovém letáku.Vždy mi moc pomohl, ale až tak po 14ti dnech, mezitím jsem pociťovala nežadoucí účinky(nevolnost, nechuť k jídlu, pocit na zvracení, pálení...)

pepe
2x

Ahoj, já neberu Cipralex na obtíže depresí apod.(jak je uvedneo v letáku),ale doktor mi ho napsal na něco jiného.Když ho začnu brát, pociťuji nežádoucí účinky, ale zatím vždy mi zabral tak kolem 14ti dnů.POciťovali jste při nasazení tohoto léku nežádoucí účinky?Popř. jaké a kdy odezněly?Díky

pepe
1x

jak taky Inka píše, že po Cipralexu přibrala, je to asi hodně individuální, ja jsem po něm zase zhubla a během třičtvrtě roku, co jsem ho neužívala, jsem přibrala... ja bych toto ale vůbec neřešila, hlavně, že vám pomůže a je vám dobře!

Vendula
2x

Ahoj,ja beru cipralex zatím jenom 4 den,proti depresi a uzkosti,zatím nic moc.Jsem taková oblblá a malátná,mám rodinu a starat se v tomto stavu o dvě děti je pro mne většinou nadlidské.Vedlejší učinky mám nevolnost ale prý to má odeznít během 14 dnu.Doufám že mi to pomuže.Beru1 tabletu za den a ráno.

Klára
2x

Dobrý den. Používám cipralex krátce jedu druhé balení a první 3 týdny hrůza. Malatnost, totální vycerpanost, nechut k cemukoliv. Muž mi hodně pomohl s dětmi i s domácností. Včera mi doktorka zvýšila dávku na 2 tablety denně a mam opět vše zpátky. Mizerie, depky a méně cennost ještě větší než předtím. Snažím se vydržet a věřit, že to zas jednou budu já. Ta veselá, společenská fajn baba.

Anna
7x

Dobrý den,ještě jednou. Opravuji svou chybu. Patří tam z pokoje,samozřejmě.Zaujal mne příspěvek Ivy,a tak se těším ,že po čase budu moct i já napsat,že mne život zase těší.Každopádně necítím žádné vedlejší účinky a vím ,že třetí týden je úplný začátek a že cesta k normálnímu prožívání každodenních starostí i radostí je ještě dlouhá.První dny jsem začínala se čtvrtkou,pak půlkou a teprve po týdnu beru celý prášek.Na radu lékařky beru ještě hořčík a B komplex.Stále si přes den ještě musím lehnout,ale už dělám pomalu běžné domácí práce,odpovídám na maily přátel a kolegů a těším se ,že se zase začnu těšit do práce,kterou mám ráda.I když vím,že to nebude tak hned,řekl-li by mi někdy někdo,že tak může vypadat deprese,nevěřila bych mu.A tak si važme každé pěkné chvilličky,kterou nám život přináší.

Dana
4x

Ahoj vsichni potrefeni:-) Cipralex je super lek moc mi pomaha.Poprve jsem ho zacala brat na doporuceni lekarky pred rokem a pul na deprese a uzkosti.Po 9 mesicich jsem ho pomalu vysadila,ale nebyl to moc dobry napad kolem letosniho unora se vse zacalo opet zhorsovat, nemohla jsem fungovat v praci,mela jsem neustale kolapsove stavy na omdleni, zvraceni,buseni srdce apod.v dubnu uz jsem skoncila jak se zamestnanim ve kterem jsme jiz delsi dobu byla nespokojena to urcite take prispelo a na neschopence.Znovu jsem zacala Cipralex brat na konci dubna a zacal vice fungovat az po 6 tydnech.Momentalne jsem od cervna v novem zamestnani ktere je zajimave, ale i docela o stresu, s Cipralexem je mi temer bezvadne, obcas jen malinky zachvat takove chvilkove vnitrni chveni a dobre.Uvidim jak se bude lecba dal vyvijet, ale moje nej prani je zit bez leku a bez uzkosti a depresi, je to totiz jako rakovina duse.Takze hlavu vzhuru a do boje,hodne sil a usmev na tvari preje Dadula

mooner
4x

Tak je to správně. Na stránkach o uzkostech a depresich se jen dovídáte jak je vsechno spatne, vsechno se sype... atd coz nehodlam rozvadet. Zato tady existuje nadeje, je skvelý tady cist jak se lidem dari dostat z depresi a uzkosti. jak se vsechno vrati do normálu. taky hodne pomuze cloveku vedet, ze v tom neni sam a je to jako normalni nemoc jen o dost horsi, ale lecitelna. DÍKY VÁM, a jak napsal jeden kolega na jinem foru - NEKRMTE JI A ONA CHCÍPNE!, doufam ze si to preberete tim spravnym zpusobem. DRŽTE SE A BOJUJTE, PŘECE SE NENECHÁME ;)

Al
1x

rozhodně ho berte jenom ráno... večer nikdy. neusnete.

juicy
1x

s tím nesouhlasím. Ze začátku jsem ho zkoušela brát ráno, ale bývala jsem ospalá, tak jsem to přesunula na večer a měla trochu problémy se spaním, ale myslím, že to bylo spíš tím, že si na něj muselo mé tělo postupně zvyknout. Nyní ho brávám večer a usínám bez problémů. Takže je to spíš individuální.

Martina
3x

Nevzdávejte to, lidičky.

Noris
1x

Ahojte, beriem cipralex 6. den, 1/2 10mg. Som z neho troska zmateny a citim sa tak divne.. po cca 6 hodinach pride velmi dobra nalada.. Ma niekto podobne skusenosti? co ma viac stve, ze mi z neho asi tlcie rychlejsie srdce a to ma desi.. mal taketo niekto?? preslo to alebo mam zmenit??

simič
2x

pokud vam busi srdce mel byste s tim zajit k lekari je to jeden z vedlejsich ucinku anebo pokud mate problemy se srdcem a lekari jste to nerekl. jinak kdyz si ho vemu rano takjsem dost ospalá a odpoledne mam naladicku jak kdybych byla sjeta ale je mi dobre a jsem v klidu:-)

evaneo
3x

cipralex cca. 5 měsíců jsem brala ..úplně nový život,ale od pasu dolů mrtvá...musela jsem si vybrat

iviiis
4x

Ahojky, cipralex opet uz pres mesic. pred rokem jsem ho vysadila, ale v cervnu se mi moje problemy zase vratili.ted uz mi zase konecne zabral, tak jsem stastna.neberu ho primo na deprese, ale na motani hlavy, slabosti a unavenosti- je to pry taky neco od psychiky. cipralex je super lek, muj neurolog mi rikal, ze neni vubec navykovy ani skodlivy, takze se muze brat bez obav i nekolik let. jinak s nim nemam zadny potize, zadny nezadouci ucinky.snad jen ze zacatku, kdyz ho zacnu brat- mela jsem take buseni srdce a slabost, to se mi ale srovnalo po case. takze vsem hodne uspechu

mauglinka
1x

cipralex beru večer už třetí tyden nějak nepocituji zatím úlevu akorát s e tsrašně potím a vnoci mam noční můry to pocení je ale neskutečné a se sexem si myslím že je to takové tlumivější.....

Niki
17x

Hezký den všem, tak jako každý z nás si myslí že všechno zvládne a nic ho nemůže porazit, tak i já se stavím do té řady.Když nemůžu tak vlastně můžu ještě 3krát tolik.Takže své tělo vůbec neposloucháme.Člověk sé stále za něčím v životě honí a chce něčeho dosáhnout aby se měl dobře a nebere zřetel na svou psych.rovnováhu.Kdyby mi todle někdo před pár měsíci říkal asi bych se mu vysmála,ale i já neposlouchala a stále pracovala a přepínala se až sem začala hyperventilační tetanií a končila jsem tak 1týdně na pohotovosti a myslela jsem že ve 30letech umírám, protože nerozumíte co se s vámi děje.Začala jsem utíkat z obchodu plém lidí, vlastně vůbec kde bylo moc lidí, mám 3letou holčičku ani s ní jsem nedokázala chodit ven obavy co se mi kde stane.Byla mi doporučena návštěva psychologa a nastolen Cipralex10 a neurol.Takové stavy byli opravdu příšerné, třes celého těla, že by mi kdejaký epileptik mohl závidět, pocit že uvnitř shořím, noci beze spánku se vlekli, kdo ten pocit nepoznal nikdy vás nepochopí, co vám vlastně je.Cipralex beru 27den a ještě je předemnou veliký kus cesty a boje, aĺe stavy se lepší, dokázala jsem jít i dnes nakoupit a neutekla jsém z globusu.Vím že dokážu i víc a budu se mmoc vrátit do práce, ale cesta je dlouhá a trnitá a tak všem přeji nikdo nic nevzdávejte a nekrmte ten STRACH a STRES co se to s námi děje a všechno je tou dnešní uspěchanou a hektickou dobou.Já vím že musím bojovat už kvůli té mojí berušce, která za to opravdu moc stojí.

Aneta
7x

Ahoj Niki,dobře znám ,to co prožíváš,nemohla jsem ani do obchodu,ale ani do vlaku,autobusu ,a to bydlím v obci ,odkud se do města jinak nedostaneš.IGlobus nebo Tesko se pro mne staly noční můrou,ale po nasazení cipralexu10,který beru už třetí měsíc se to neuvěřitelně zlepšilo.Takže držím palce,uvidíš,že se zase budeš cítit mezi lidmi dobře a určitě jsi skvělá máma a Tvoje Beruška nebude nikdy vědět,jak Ti bylo kdysi zle a na umření.Kdo nezažil,fakt nepochopí.Ještě já si kupuju k tomu léku v lékárně Dolomit-obsahuje hořčík a vápník a B komplex.To mi poradila doktorka a dočetla jsem se to v článcích o hyperventilační tetanii,myslím,žemi to opravdu v kombinaci s ciprem pomáhá neuvěřitelně.Také dobře spím,což nebylo léta a jsem opět ve své psychické pohodě.Ale ubrala jsem,dělám to ,co je nejdůležitější a umím už říct ne,když cítím,že něco nyní nechci.Měj se moc fajn.A vy ostatní taky.

Niki
1x

Velice děkuji za pozitivní zprávu, úplně se divím kolik lidí má problémi a stále se člověk táže proč.Už je to lepší, ale musím ´ještě čekat, hlavně všichni píší že mají lék ráno a já ho mám brát na noc, tak nevím jaký je v tom rozdíl.děkuji Nicol

Jaruna

Niki, také beru Cipralex ráno už 2 roky.

Meda
5x

Taky beru cipralex 10 mg rano . Nejdriv jsem myslela ze ho ani brat nebudu kdyz jsem si precetla nezadouci ucinky ale nejak vyrazne se u me neobjevili. Beru ho uz delsi dobu. Snad jen ze se citim nekdy dost ospala pres den. Jestli je to Cipralexem to nevim ?

Veronika
1x

Neví, prosím, někdo o možnosti napsat nějakému psychiatrovi mailem dotaz na škodlinvst Cipralexu v těhotenství. Osobně nechci. Brala jsem ho 1,5 roku na doporučení neuroložky - závratě, bušení srdce, nespavost, úzkost. Úleva byla po létech trápení nepopsatelná. Na dřívější problémy jsem si už ani nevzpomněla. Postupně jsem vysazovala, teď mám už jen půlku 2x do týdne, ale není to O.K. Mírné závratě zpátky, hrozně mě to omezuje. Chceme s manželem miminko a kdybych se k němu musela vrátit, abych věděla. Také uvítám vaše zkušenosti. Díky

Evík
1x

Ahoj,,¨taky beru Cipralex 2 hý den.Tak se k vám přidávám,na noc mám lexaurin,,ale toho se chci zbavit. S tím sexem to vím,,brala jsem Citalec a to samé..

Evík
1x

Ahoj,ještě o tom sexu,,neptal jste se ,jestli se s tím dá něco dělat?Aby to šlo normálně?

Adéla

Ahoj všichni,beru cipralex 2 a půl roku,poté co jsem přestala s kojením jsem úplně zkolabovala,doktoři mi řekli,že mám panickou poruchu v rámci latentní tetanie.takže mi tehdy trvalo asi půl roku než jsem se dala do kupy,cipralex mi pomohl strašně moc,už jsem nevěřila,že se z toho dostanu,občas ještě mívám těžký stavy,ale napíchám si magnézko a vezmu lexaurin a zase je pak lip.chtěla bych začít cipralex postupně vysazovat,přibrala jsem po něm 20kg a taky bych chtěla druhé mimi,doktorka na gyn.mi řekla,že v těhotenství se podobné léky nesmí užívat,mám strach,že jak ho přestanu brát,začnou další kolabsy,to bych fakt nechtěla,ani za tu cenu,že druhé miminko prostě mít nebudu.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce