Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

cipralex

Máte někdo zkušenosti s užíváním cipralexu večer?Já beru 10mg přes týden a narušuje mi spánek.Cítím se zmatená a v noci se potím.Jestli ta dávka není moc silná.Začínala jsem na 5 mg a zdálo se to být lepší.Mám jej ale krátce,takže nevím,co můžu čekat.Pokud bych jej užívala ráno,mám strach,že to nebude dobré.Lékař vám většinou řekne vydržet.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Evík
1x

AHOJ Adélo,,moc bych ti přála aby jsi vše zvládla a vše proběhlo ok.Popravdě řečeno mě by nevadilo kdybych "konečně "po léku přibrala,,jsem jak kostlivec.Od narození jsem hubená a ted nervy a zdr. potíže co se přidali od jara...

Jaruna

Také mě zajímá užívání Cipralexu, když plánuji otěhotnět? S tím také souvisí moje obavy, co bude dál, protože vím, co mě čeká, když vysadím Cipralex ze dne na den. Máte někdo zkušenosti s jinou, šetrnější variantou, která nahradí Cipralex? Jinak tloustnutí mohu potvrdit, za dva roky mám o 7 kg víc a co je horší, nejdou shodit.

Adéla
1x

Ahoj Evíku,já jsem taky byla vždycky hubená,tak mi to ze začátku nevadilo,ale jde to pořád nahoru a nejde to zastavit,tohle mi už pochopitelně vadí.dvacet kilo už na sobě poznáš.beru cipralex 2,5roku a co za další dva roky?pokud ho budu pořád brát,tak se brzy neunesu.Jinak bych ještě chtěla říct,že beru půl desítky a před spaním,spím jak beránek,když jsem ho brala přes den,tak jsem zývala 50xdo hodiny.

Šárka
1x

Neví tu někdo jak je to s Cipralexem a alkoholem? V letáku se píše že se obecně nedoporučuje požívání alkoholu, lékař mi řekl že tu a tam můžu, tak si tu a tam dám, ale jelikož ho beru na úzkostnou poruchu, děsím se, co by se mi mohlo stát, kdybych to s alkoholem přehnala. Teda ne že bych se byla zvyklá opíjet, ale miluju dobré vínko a takový litr týdně (rozloženo do cca tří dnů) jsem byla zvyklá pít. Jestli jde o možnost ovlivňování účinku léku, to bych si prostě hlídala jak mi je, ale jestli to nějak nedevastuje orgány (játra, ledviny), když třeba víno sice výrazně omezím ale občas na párty \"zapařím\"... Jinými slovy, proč by se pít nemělo? Kvůli ovlivňování psychiky, nebo kvůli silné zátěži jater ledvin a pod.?

Evík
1x

Ahoj,dle mě alkohol zvyšuje učinek AD.

Evík

Zdravím Vás, v příbalovém letáku je napsáno, že cipralex neprohlubuje účinek alkoholu. Akutně by se tedy nemělo dít příliš mnoho, pokud člověk užije přiměřené množství (1-3 piva). Problém je v tom, že alkohol je v podstatě kontraindikován u všech psychických poruch, neboť zhoršuje jejich průběh. S pozdravem, Tomáš. toto jsem zkopčila z jedné diskuze...

mathew
1x

tak po tomto co tu citam tak to radsej ani nebudem papat mam predpisanu polku rano s neurolom a mam to uzivat 2 tyzdne myslite si ze sa mi to oplati jest 2 tyzdne mam 19 nedavno mi zomrel oco preto ma chytaju stavy ze idem zomret a podobne srdce a tak namotavam sa stale proste ale neviem ked to zjem tak sa domotam este viac ako tu citam bol by som rad za odpoved do rana kedy to mam uzit prvy krat tak dakujem tomu kdo mi do zajtra odpise dik """"!!!!!

Evík
1x

Cipralex?Jen 2 týdny?To je blbost,,začíná působit nejdřív po 2 týdnech!Jinak je mě líto tvejch stavů,,drž se!

zajda
2x

Pokud stav ještě trvá, zkuste přírodní slabé AD Felisio - výtažek z třezalky tečkované ( pro ženy pozor - ruší hormonální antikoncepci). Je volně v prodeji a mám s ním výborné výsledky.

Ivet
2x

Ajoj. Já beru Cipralex asi půl roku a můj názor výborný. Prošla jsem si těžkým životním obdobím a dostala jsem se z toho a konečně jsem to zase já. Pa pa

Míša
3x

Děkuju moc za tenhle komentar :) ja vzdycky potrebuju slyset to pozitivni ..... podle me nikdo kdo hleda podobne diskuze nechce slyset nic negativniho :) takze jeste jednou dekuji :)

grajda
2x

Já už ho beru přes rok a půl. Normálně na to chlastám (a v poslední době jsem si dával hodně), asi po měsíci bez počáteční nechutné nevolnosti, ale když jsem ho vysadil (a to už jsem zkusil asi třikrát), vždycky se po cca 2. týdnech problémy vrátily. Jinak co já vím, tak to není návykový, takže vysazení ze dne na den nevadí a mě ani nevadilo. To spíš až když se vrátila ta POSRANÁ deprese. Radši ani nemyslím na to, jak dlouho to ještě budu brát..... Nebojte se toho a prvních pár týdnů vydržte- není to procházka růžovým sadem, ale úleva se dostaví. Jura

Agla
2x

Ahoj, také užívám 4. měsíc Cipralex 10mg, užívám ho na úzkost - lehce fóbické stavy, ale spíše převažující úzkost. Zpočátku jsem dostala Deprex, jehož užívání jsem po třech dnech vzdala a přešla na Cipralex. Na nežádoucí účinky si nemůžu stěžovat, zprvu - tak první tři dny - jsem cítila lehčí nevolnost od žaludku, ale trvala tak 3 až 4 hodiny po požití, pak to přestalo, takže se tyto nežádoucí účinky daly zaspat. Občas jsem cítila pokles tlaku, takže při stávání z postele jsem musela chvíli čekat, aby se mi nezamotala hlava. Účinek Cipralexu jsem začala pomalu pociťovat po 5 týdnech, do té doby jsem musela překrývat Neurolem. Samozřejmě tu a tam ta úzkost vyskočí, optimálního, trvalejšího účinku a výraznější změny k lepšímu stavu dosahuje tak po 4 měsících. Při užívání antidepresiv je třeba být hodně trpělivý a hlavně nespoléhat jen na antidepresiva, ale do své farmakoterapie začlenit i kognitivně-behaviorální terapii, i třeba jen číst knížky o léčbě úzkosti a obav (autor Ján Praško).Tak hodně štěstí a hlavně trpělivosti s antidepresivy :-).

necromantic
3x

Ahoj, beru druhý den cipralex 10mg-půlku a po třech dnech mám přejít na celý, beru ho ráno, první den tj. včera jsem ho ani nějak necítil, říkal jsem si, že o něm ani asi nebudu vědět, ale dnes jsem si vzal podruhé půlku a pobolívá mě hlava, cítil jsem přes den trochu žaludek, ale ted večer je žaludek lepší, nicméně jsem pořád takový neklidný a zmatený, víc se potím, přesto věřím, že tyto nežádoucí účinky se tak do týdne vytratí a že je to kvalitní lék, jehož užívání vede k projasnění nálady a zbavení se nepříjemných pocitů v sociálních situacích. Možná bych doporučil všem že pokud nežádoucí účinky nejsou vyloženě nějaké přehnané, tj. zdraví ohrožující, možná stojí za to vydržet.

káča
13x

Ahoj, chci se jen podělit o zkušenosti, Cipralex beru 3 týden, první byl hrozný, už jsem ani nevěřila, že ty hrozné stavy pominou, ale pak si to sedlo a pomalu se to obrací k lepšímu. Myslím, že tak na 90%, už je to OK. Moc mi pomohlo, že jsem si přečetla názory ostatních, tak snad taky někomu pomůžu. Takže nebojte se, vydržte to s tím, že pak už BUDE LÍP!!! Doktorka mně na to upozornila,že ze začátku se to ještě zhorší a vedlejší účinky můžou být různé, já jsem si je tedy vybrala se vším všudy, ale opravdu, vydržte a ono to zabere. Tak hodně štěstí a nejste v tom sami. AHoj

luuca

ahoj katka ja beriem cipralex 5 deň a tiež sa cítim zle ale súfam že ked ešte týždeň vydržím tak to prejde. brala si k tomu aj nejaké ukludňováky, rivoril, lexaurina td???

Luboš
4x

Beru cipralex teprve 14 dní, ale pocituji nežádoucí účinky typu: ospalost, mnohem větší úzkost, občas mi naskočí sebevražedné myšlenky, malátnost, zmatenost, únava a otupělost. Prostě se to zhoršilo.Tak jsem se chtěl zeptat, zda-li někdo měl podobné příznaky a po jaké době odešli? Mám strach, aby vůbec zabral, když má takové vedlejší účinky.

FRANTISEK

Dobrý den, cipralex většinou zabere opravdu po delší době, musíte vydržet zda ani po měsíci nic je potřeba za lékařem aby změnil prášky.

Mira
5x

Ja sem zacal brat pred 10 dny. Prvni 4 dny sem jen lezel od rana do vecera v posteli a chodil jen na zachod ani sem nejedl. Myslel sem ze se z toho nedostanu. Po 4 dnu sem zacal mit trochu chut k jidlu tak sem si dal rohlik a ani sem ho nedojedl az vecer sem snedl dva nebo tri. Rano 5 den uz mi bylo lip ale furt sem se necitil dobre a potil se a trepal. Postupne to den ode dne bylo lepsi. Vcera 9 den sem byl dokonce i na pivo mezi lidi ale mel sem navaly uzkosti a chtel jit domu ale prekonal sem a vydrzel az do 1 do rana. Zacina se mi to lepsit ale stale mam navaly uzkosti. Ale kdyz si tady ctu vsechny ty clanky verim ze bude lip. Je mi 26 a nikdy sem AD nebral. Prave proto ja mam prej nejhorsi prubeh lecby. Uz se tesim az me to prejde. Nezabira mi uz ani moc rivotril jen me otupi ale uzkost mam furt.

Dáša
6x

Před 8 lety jsem Cipralex brala vždy ráno a souběžně první měsíc léčby jsem měla brát 3 Lexauriny 1,5 denně na zklidnění žaludku a celého organismu, protože jsem neměla vůbec chuť k jídlu, motala se mi hlava, souběžně spoustu somatických projevů, kdy mi bylo neustále blbě. Lexík jsem nasadila jen ráno a večer, a po týdnu ho stáhla ráno 1 a večer půl. Po dalším týdnu půl a půl. Do měsíce jsem byla jen na půlce na noc a cca po 14 dnech už jsem ho přestala brát úplně. Cipralex chce brát pravidelně, klidně i delší dobu(někdo ho bere i několik let). Já ho vynechávala už po dvou měsících, protože nesnáším se něčím cpát, a pořád se mi to vracelo, takže raději dlouhodobě a pravidelně. Souběžně jsem chodila ještě na psychoterapii, která mi dost pomohla. Věřte, bude Vám líp.

sarka
7x

Cipralex jsem začala brát před 3 roky, teď jsem na půlce a brzy jej vysadím celý. Chci Vás všechny povzbudit a napsat, že skutečně prvních 10-14 dnech se stavy zhoršují, mně bylo zle a nevěřila jsem, že se to změní. Cca po 10ti dnech nastalo zlepšení a pak pomaličku polehoučku se vše urovnávalo a pocity úzkosti absolutně ustoupily. VĚŘTE, že bude líp, opravdu to chce jen čas. Držím všem palce a přeji klidný rok 2009.

sarka
5x

...ještě chci dodat. Nespěchejte po zabrání léku na vysazení. Opravdu na vyléčení deprese, nebo úzkosti apod, je třeba trpělivost. Pomalé vysazování po 9ti měsích je možné, dříve ne, deprese i úzkosti se poté velice rychle vrací. A když Vám to ještě po roce nepůjde, nic se neděje, zkusíte to třeba za půl roku....... . Nejsou to jen mé rozumy, mám kamarádku psychiatričku a ta dle praxe výše uvedené doporučuje. Tak to je vše, mějte se a buďte trpělivý.

Mira
1x

Ahoj tak se to nedalo vydrzet tech 16 dni. Bylo to horsi a horsi v hlave me zacaly prelivat divne horka pichlave a zase sem jen a jen zacal lehavat. I doktorka uznala ze me asi nesedi tak sem dostal REMOOD. Beru 2 dny tak nemuzu posoudit. A byl sem poslan na neurologii a CTcko. Kdo zacinate Cipralex brat zkuste vydrzet aspon ty dva tydny ale pokud se Vam to bude jen horsit a mit pocity jako ja cim dal vic nebojte se a zkuste zmenit. I doktorka uznala ze az takovej nabeh by to mit nemelo.

netreba...
4x

Rad bych se zeptal na nekolik otazek - Kdyz jste meli deprese pripadne podobne stavy, tak jste proste prisli k doktorovi / doktorce a rekli, ze mate deprese a chcete neco na ne, pripadne jste si rovnou rekli o cipralex? Probihlala nad tim tematem nejaka hlubsi konverzace? A dalsi otazka - museli jste si chodit pro predpis na kazde nove baleni? Kdyz pisete, ze cipralex zabira po delsi dobe a po vysazeni se potize vraceji...tak nevim, co si myslet. Kolik baleni jste tak prumerne spotrebovali za dobu, po kterou to berete? Protoze si nedokazu predstavit, ze bych mel brat nejake AD po cely zivot :( Predem diky za kazdou odpoved...

zajda
3x

AD mi navrhl sám doktor. Pro silnou alergii na slunce a dlouhodobé problémy se spaním(sousedi ožralové) mi chybí serotonin, hormon dobré nálady. Existují prášky dvou typů - první pomáhá serotonin vyrábět, např. Trittico a druhé zabraňují vyplavování serotoninu z organizmu - Cipralex, Asentra. Po tritticu jsem i po 2/3 dávky byla tak ospalá, že jsem se bála řídit a 1/3 tablety nestačila. Na Cipralex tělo zareagovalo kožní alergií, rudé flekyvystoupily po celém těle a urputně svědily. Ani 10. den po vysazení a vysokých dávkách antihistaminik se to moc nezlepšilo. Až zmizí alergie, doktor poručuje zkusit Asentru. Mám totiž probém, že tělo přehnaně reaguje na jakékoliv léky. Dobré výsledky jsem měla po Felisiu, je to výtažek z třezalky tečkované, slabé přírodní AD a lze je koupit volně. Upravil mi spaní a držel bolesti na snesitelné úrovni.

sarka
1x

Každý problém je individuelní. Přijdeš-li k dr. a řekneš co Tě trápí, On sám posoudí co Ti dát. AD se berou delší dobu, ale celý život jen v některých případech. Pro předpis se chodí nejdříve po měsíci, pak se píší třeba balení 2-3.Po BRZKÉM vysazení se problémy vrací. Vůbec bych se léků, které mi mohou pomoci nebála. Držím palce.

lena
2x

Ahoj ma někdo zkušenost s užíváním cipralexu v těhotenství.Díky

Jiřka
1x

Ahoj všichni.Mám dotaz. Bere někdo cipralex i na jiné problémy-třeba jako mám např. já-bolest trojklanného nervu a páteře? Mě cipralex Dr. předepsala právě na tyto problémy. Přečetla jsem zde všechny příspěvky,ale nikdo takové problémy nemáte. Díky Vám za odpověď.

Simon
2x

Mě cipralex dr.předepsal na bolest páteře a žaludku, protože mi při různých vyšetřeních nic nenašli takže je to všechno údajně nervového původu a myslim že měl doktor pravdu - pomohlo to

Eva

Mně byl předepsán cipralex na nemoc neurologického původu /potíže s hlasem/, nevěřila jsem , že by mi mohla antidepresiva pomoci, a tak jsem se půl roku bránila. Cipralex jsem začala brát jako poslední možnost. A ono to pomohlo. Nejdříve následoval propad , ve 4.týdnu asi 45 % zlepšení, v 8.týdnu asi 90% zlepšení a teď čekám na 12.týden , kdy mají antidepresiva dosáhnout vrcholu. Po velmi dlouhé době nemoci, jsem už nyní za tento stav lékům vděčná.

Jarka
1x

Ahoj, taky mám předepsaný cipralex na bolest trojklanného nervu. Ty bolesti nejsou žádná sranda. Doufám, že mně pomůže, beru ho chvilku a nacítím se dobře. Takže uvidím časem. Držím Ti palce, aby Ti pomohl. Měj se fajn.Jarka

mara
1x

Beru taky na bolesti páteře. A dost mi pomáhá.

mamča
3x

Dobrý den, měřil někomu z vás lékař hladinu serotoninu ? Dostala jsem také Cipralex, zdá se mi, že lékaři se s podrobnějším prozkoumáním zdr. stavu nezdržují. Na úzkosti napíší antidepresiva a hotovo. Přitom úzkost a změny nálad mohou být způsobeny i jinými nemocemi.

Zuzu
2x

Ja jsem si dneska dala prvni prasek a jsem z toho nejaka cela zmatena a trochu vydesena. Lekarka mi to predepsala na zvysenou uzkost a taky trochu obsedantne kompulzivni poruchy. ALe videla me jen jednou, tak si rikam, jestli to bylo vazne nutne..ted kdyz tu ctu ty hrozne nezadouci ucinky, tak trochu lituju:\ taky mam trochu strach z ty chuti k jidlu a pribirani, jelikoz jsem takovy trochu pozitkar:)napiste sem prosim nekdo neco hodne pozitivniho o tom prasku:)

marek
1x

Neboj se nic,je to dobry lek,vyzkouseny. Doktori s tim maj tak dobre zkusenosti ze se mozna zda ze ho predepisuji ponekud bezhlave ale vydrz,za par dni budes ok. Ale jestli bys mela mit pocit zmatenosti tak se mozna vyplati zavolat doktorovi a poradit se o snizeni davky. Drzim palce.

larpy
2x

Bezhlavě??? Mě ho doktorka neustále chce měnit za citalec nebo citalon, prý to samé, ale ve vyšší dávce ... účinek stejný. Dřív to byl seropram, pak cipralex, poloviční hodnota. pak mi to chtěl zpět z escitaloprami na citaloprami (citalec, citalon - vyšší dávkování, stejný účinek). Proč? Beru to tedy asi 2,5 roku, možná to leze do peněz a je to drahé, mají malý rozpočet na pacienta, že?

nikča

ja beru prašky tyden a jsem klidnější kdysi jsem brala citalex,ale tento je perfektní...ze začatku pobolíva sice hlava ale potom je klidnější opravdu moc mi pomaha...zatím :)...držim palce

aninakr
3x

Ahojky, včera večer jsem si vzala druhý prášek, 1/4 (zvykám si na to postupně) - vážím 46 kg,měřím 164 a je mi 35. zatím mi po tom není zrovna nejlíp, beru ho na večer, jsem po něm nejdřív hrozně unavená. Včera to přes den šlo, ale dneska jsem na tom fakt nic moc, od probuzení si připadám jak mrtvola narvaná úzkostma, návalama a bušením srdce, všechno se snažím řešit rozumem a furt se uklidňovat...už jsem ho měla 1,5 roku a před 2 lety jsem vysadila a bylo mi fajn, ale vrátilo se to. Vím, že mi to pomůže a zase budu v pohodě, ale ty začátky jsou pekelný, jako kdybych to nebyla já..ale přejde to, určitě. Dnes chci začít už půlku, musim to dát... a dáme to všichni, jen tomu věřit a mít v okolí podporu, která je moc důležitá, jsem už 2 dny i s 5 letou dcerkou u sestry, abych na to nebyla sama a hlavně, aby malá byla v pohodě a trochu mi to pomáhá ...uf už aby to bylo za mnou...vydržet. Držím vám všem palečky

Maruška

Ahoj, Tak taky jsem začala brát tento lék. Mám občas úzkostné stavy - hlavně když jedu z práce, konkrétně v tramvaji, ráno nic jsem v pohodě a večer to na mne přijde. Zkoušela jsem to zvládnout sama, jenže při té úzkosti prostě nemůžu odpoutat myšlenky. Máte někdo nějaký recept jak to udělat? Jinak Cipralex beru od včerejška, tak doufám, že vše bude ok. Přeji všem hodně zdravíčka!!!

iii
1x

Ahoj, také jsem měla úzkostné stavy a pocit svírání hrtanu a udušení a hlavně cestou z práce v dopravních prostředcích. Musela jsem někdy i vystoupit a jít pěšky domů. Pomáhalo mi cucání bonbonů, čtení knížky, nějak se odreagovat. Ale moc to nepomáhalo. Cipralex beru asi 3 měsíce a cítím se lépe, jen jsem přibrala asi 4 kg. Nevím jestli ten strašný stav byl psychikou, nebo alergií. Jsem alergická na pyl a prach a ten v dopr. prostředcích je dost. No nic přeji všem hodně štěstí.

Hanča
2x

Milá Maruško,také to znám a všimla jsem si ,že se stavy úzkosti dostavují,když je člověk unavený,nebo ve stresu.Cipralex beru od června 2008 a stavy postupně zcela vymizely.Kromě toho taká chodím na jogu a moc mi pomáhá relaxace,kterou se tam učíme. Ahoj! A přeju Ti ,aby Tě to také úplně přestalo trápit,ono to není hned,ale vydrž a uvidíš.Cipr mi zabral asi tak za 6 týdnůJe to ale individuální.

dana
2x

JÁ JSEM SI DNES VZALA SVŮJ DRUHÝ CIPRALEX . A NIC MOC DOBRÝ POCIT. NEMŮŽU SE NA NIC SOUSTŘEDIT. ANI SNAD MYSLET. TAKY JSEM ZKOUŠELA ÚZKOSTI ZVLÁDNOUT SAMA ASI ROK . NEJDE TO. PŘICHÁZELY ČASTEJI A ČASTĚJI. TAKŽE OD PONDĚLÍ BERU CIPRALEX. ALE NEMŮŽU SE UČIT . A ZA DVA TÝDNY MÁM ZKOUŠKU. ZABERE TO?

Hanča

Dani vydrž,snaž se hodně odpočívat a dobře spát,já jsem na začátku brala cipralex ráno po půlce,po týdnu až celý a k tomu rivotril a na noc prothazin,to vše na předpis mé MUDr. a myslela jsem,že se z toho nedostanu,první zlepšení se projevilo tak za týden a pak už to bylo stále lepší a lepší.Držím palce!

katarina
2x

Cauky lidicky, beru jeden mesic Cipralex, pribrala jsem 3 kg, v noci se hrozne potim, mam nocni mury, nedosahuji orgasmu...nevim zda mam jeste v uzivani pokracovat nebo se na to vykaslat. Psychika se mi zlepsila, ale na druhou stranu vice resim postavu, pac po tomto leku pribiram. Lekarka mi rekla at to beru dale, ale ty vedlejsi ucinny jsou velmi neprjimne, tak nevim :-(

candoss
1x

po 14 dnech užívání cipralexu jsem zjistil že jsem mrtvej na spodek.

evinazboru

i já.....:-(

lyborek

stejná zkušenost v tom sexu, dnes to zkusím s tabletou na podporu erekce

Mila

Cipralex užívam asi 3 roky vždy ráno podľa pokynu lekára. Predtým som niekoˇko rokov striedala prozac, deprex, seropram a účinky boli rovnako dobré. Mám však problémy so spánkom , tak večer si dávam stilnox. Pomáha, ale je silne návykový. Skúsila som aj antidepresívum remeron, ktorý mi mal pomôcť s insomniou, no absolútne mi nesadol, preto som sa vrátila k cip. a stil. Cipralex síce návykový nie je, ale môžem potvrdiť, že znižuje libido.

Nikola
1x

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jak je to s těmi nežádoucími účinky u Cipralexu, zejména když se začíná brát, na co se mám připravit :-) Mám citlivý žaludek i tak, trpím na záněty, tak bych nerada, aby mi k tomu ještě bylo víc špatně nebo víc nevolno... :( A taky, jestli se po něm přibírá, nebo je to spíš zvýšená chuť k jídlu, pocit hladu nebo jak. Moc díky za info! Držte se!

marketa

ahoj, ja ho beru 3. den..prvni a druhej to byl des, zvracela jsem, nebylo mi moc dobre, ale dneska uz je mi fajn. jenom se bojim toho,abych nepribrala a v sexu aby to taky klapalo, tak to snad bude v pohode,jako to mas ty..:) vsem preju hodne sil.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Podle čeho se rozhodujete při výběru matrace?

Zatím hlasovalo 59 lidí

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce