Inzerce

Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním

Již potřetí se léčím z depresí. Poprvé to bylo před pěti lety. Potom byl čtyři roky klid. Bohužel se situace tentokrát opakovala znova již po roce. Pokaždé (a vypadá to, že i tentokrát) pomůže léčka Citalecem v kombinaci s Neurolem. Neurol postupně není potřeba a Citalec jsme brával vždy přibližně asi 5 měsíců. Tentokrát to vypadá, že u Citalecu zůstanu déle, aby se nemoc nevrátila. Chtěl bys se podělit o zkušenosti s léčbou i problémy samostnými. Mějte se a kdo má chuť tak napiště. Díky.

Inzerce
Odpovědi
Katarínka

Ahoj Eli tak super presne tak hlavu hore a ide sa ďalej :-) Rozhýbeš to určite čoskoro a šup šup domov... a vás ostatné dievčatá tiež zdravím, ako sa máte?

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. srpna 2019, 18:20:15

Ela

Ahoj holky,jo mám tam nějakou destičku co to drží pohromadě.Muže se vytáhnou po roce ,ale může tam i zůstat.Tlak mám už v pohodě a bolesti jsou zvladnutější.O berlich chodím v pohodě i rychle už takže je to lepší.Jinak psychika normál jo zvládla jsem to neměla jsem propad normálně jsem si pobrecela že jsem šmatlavec a nemehlo😅a teď se soustředuju jen na tu nohu a ať se brzo uzdravim.Tak papa a pište 🥰

10. srpna 2019, 19:06:01

Katarínka

tak super teda dobré vyhliadky :-)

12. srpna 2019, 12:42:53

Jana

Ahoj je dobré že jsi to zvládla kdy jdeš domu. Teď to bude běh na dlouhou trať. Kolegyně marodila skoro rok. Ale teď nikdo ani nepozná že měla úraz. Držím pěsti.

13. srpna 2019, 22:06:01

Katarínka

Janka ako si sa mala na dovolenke? Verím, že si si oddýchla :-) Eli daj vedieť ako sa máš krok po krôčku a budeš hopsať onedlho :-)

14. srpna 2019, 08:16:09

Jana

Kati já jsem stále na dovolené teď jsme s mamzelem v lázních. Užíváme si pohodu procedury a klid. Odpočívám. Eli dej vědět až tě pustí.

14. srpna 2019, 19:15:50

Ela

Ahoj,tak se hlásím už jsem doma od pondělka.Byla jsem už na převaz.Mam takovoi sádrodlahu, když jdu na převaz tak rozstřihnou obvaz rozevřou tu dláhu já vyndám nohu skontroluji jizvu hybnost prstů otok pak přiloží krytí namočené do detinfekce na jizvu a zase opatrně nohu vsunout do dlahy a obinadlem to zabandažují.No 19.8jdu na rentgen pak 23.8vytahovat stehy a pak rehabilitace.No do Vánoc mám vystaráno.Strašně mě to štve , ještě nemůžu na tu nohu našlapovat ani trošku tak skáču o berlích už jsem se naučila i po schodech.No stejně pořád ležím s nohou nahoře a koukám na ten binec .I když chlapi říkají, že oni nic nevidí 😅😅😅.Tak se opatrujte a dávejte na sebe pozor.🤗

16. srpna 2019, 21:19:45

Katarínka

Ahoj Eli tak parádička :-) A čo celé tie dni porábaš či iba komanduješ? :-) :-) Jani tak to je jasné, že si si oddýchla. Ja som dnes po 2 týždňoch v práci celkom to zvládam... Stále ma však trochu trápia tie úzkosti ináč ostatné problémy vcelku pominuli ale nie som teda ešte fit... Nechápem prečo tie úzkosti keď tie mali odznieť ako prvé...No nič bojujem ďalej. A vy ako?

19. srpna 2019, 12:27:35

Ela

Ahoj Kati,jo máš pravdu ležím ,leduju nohu která vypadá blbě fialovo modro napuchlá, mám ji ve zvýšené poloze jak ji mám chvíli dole tak se ujišťuji že je to moje noha😬 vypadá fakt blbě.No a do toho pozoruji jak se zvětšuje hromada prádla na žehlení,kluci sice vaří i umyjou nádobí ale nesklízí takže odkapavač je přeplněn 😅.No tak už je začínám komandovat 😉.No a čumím na Tv.Zitra jdu na kontrolu k obvoďákovi a v pátek do nemocnice vytáhnout stehy tak jsem trošku nervózní ta noha je dost citlivá.Tak píšu tak pozdě večer spím po obědě a pak čumím na blbosti až do noci.Papa pište a opatrujte se.Kati úzkosti povolí bude úplně dobře jedeme dál 🤗🤗🤗.

21. srpna 2019, 23:45:26

60616263
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Chodíte naboso?
Zatím hlasovalo 49 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • n.lo14@seznam.cz (Afty – léčba) 20. srpna 2019, 10:15:21

Dobrý den, mohu se zeptat, jak se daný gel s aloe vera na afty jmenuje a kde ho sháníte,… Diskutovat

• Libor (vypadává ní vlasů) 20. srpna 2019, 10:16:45

U mě zabral gel provexin, vtírám si ho do vlasů 2x denně a vlasy mi přestaly padat.  Diskutovat

• Zpětná reakce (vyhřezlá plotýnka) 20. srpna 2019, 12:54:28

Velmi kvalifikovaná odpověď od pana s jménem: Pič,vážím si ji. Opravdu, jste kapacita.… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.