Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním

Již potřetí se léčím z depresí. Poprvé to bylo před pěti lety. Potom byl čtyři roky klid. Bohužel se situace tentokrát opakovala znova již po roce. Pokaždé (a vypadá to, že i tentokrát) pomůže léčka Citalecem v kombinaci s Neurolem. Neurol postupně není potřeba a Citalec jsme brával vždy přibližně asi 5 měsíců. Tentokrát to vypadá, že u Citalecu zůstanu déle, aby se nemoc nevrátila. Chtěl bys se podělit o zkušenosti s léčbou i problémy samostnými. Mějte se a kdo má chuť tak napiště. Díky.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jana

Stojí to za houby už měsíc to tahnu v práci sama a když přijde posílá pichne mě v zádech a nemůžu se ani ohnout chodí na opichy a injekce. V pondělí musím být fit tak to snad nějak zvládnu.

Jana

Eli jak se máš holky a co vy.

Ela

Ahoj holky, já se držím práce potom doma můj malý Alešek 10roku a do toho vnouček dva roky.Je to zároveň sranda je pozorovat jak se mezi sebou hašteří ale všechno moc škodí 😉.Jinak v práci je to náročné pořád přijímají nové holky zaučuji ne každá na to má.Vanoce a Nový rok proběhl v klidu 👍🏼. Teď čekáme na pokyny insolvenčniho zpravce a budem bojovat 5let.A já mám heslo co nás nezabije to nás posílí 😉 . Někdy nemůžu usnout zobnu neurol 0;25a spim👍.Je ta doba náročná . Těším se na vnučku narodí se koncem března 💓. Myslím na Vás držte se a pište.Zatim pa

Jana

Nějak mě komentář přeskočil dopředu. Za 28.11 2019.nevim co se stalo.

Anonym

Ha

Jana k

Proč to nejde hned na konec

Jana

Nevím ale nějak to skáče.

anonym

Je to diskuse o ničem

Jana

Tak nediskutuj

Iva

Jani, jsem v Bechyni, lázeňský dům Olga. Je to malé lázeňské městečko v jižních Čechách. Pokud ti vyhovuje spíš klid, tak je to tu to pravé. Nemohu porovnávat s jinými lázněmi, neb jsem ještě nikde nebyla, ale já si tu užívám právě ten klid a pohodu. Je to tu přímo balzám na nervy. Jsou tu zaměřeni na pohybový aparát. Mají internetové stránky, můžeš se na to podívat. Jsou tu lidi z celé republiky, někteří i po několikáté. Za mě je to tu bájo. Protože mi přeje počasí, užívám si i výšlapů do okolí. Prostě lázně se vším všudy.

Jana

Podívám se já byla v laznich Bohdaneč na neschopenku a v Bludove jako samoplatce. Ale chtěla bych i letos. V lázních je fajn.

Katarínka

už som tu

anonym

Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy: náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamydií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnózu přesně, protože nemoc má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit.

Jana

Kati tak napiš jak se vede.

Jana

Ahoj holky jak se daří. Opět se nám ozval. Zajímavé je ze my jsme se sem nemohly dostat on jo.

Beruška

Zkouška

anonym

Ahoj Beruško :-)

V

Bude to dobrý

Helena
1x

Tak jsem si četla o té chlamydii a ono na tom fakt něco je,on má i trochu pravdu.ale zjištění je dost náročné a testy dost drahé,proto se příliš nedělají

anonym
1x

Testy nejsou potřeba, stačí příznaky, promořenost je veliká !

Jh

N.

Katarínka

Ahojte dievčatá :-)

Katarínka

Ahojte dievčatá, ako normálne umenie sa sem dostať. Takže ako sa mám? Mám sa celkom fajn. Chodím do práce a pracujem naplno keď to preženiem tak mi to telo aj psychika riadne vracia. Už pár mesiacov chodím 2 krát týždenne trénerom cvičiť v posilke a je to fajn chrbtica sa mi zlepšila. Potom chodím raz týždenne na jógu ak sa mi podarí. Ináč som pribrala 7 kilo :-) v mojom prípade je to super aj svalová hmota narástla. Niekedy najmä pri zmenách počasia sa necítim dobre a samozrejme pred menštruáciou to ma dosť hnevá a neviem či sa to ešte niekedy úplne napraví... Nie telesne ale skôr úzkosti. Nepijem stále a nefajčím,kávu sporadicky a hlavne bezkofeínovú. K psychológovi chodím menej pomohol mi síce ale je o finančne strašne náročné ak chodíte ku súkromníkovi. Zvažovala som že si kúpime i psíka ale potom som to zavrhla pri mojom aktívnom štýle života... A vy ako dievčatá ináč chýba mi to naše klábosenie ako vážne....ozvite sa. Jani Teba moc pozdravujem.

Katarínka

:-)

Jana

Ahoj Kati já funguji jak se dá. Teď momentálně to už třetí měsíc tahnu v práci sama jen s holkama které jsou jen jako výpomoc. Kolegyně je dlouhodobě nemocná snad údajně až do prázdnin. Někdy jsem také taková rozhozena. Snažím se zabavit co když si vezmu vnuky tak je o zábavu postaráno. Už to bude rok co jsem se přidala do diskuze. Za ten rok jsem usla velmi dlouhou cestu ale stále to ještě není ono. Jak se říká běh na dlouhou trať. Chybí mě také náš pokec. Ale snad už se sem dostaneme líp. Jen sem moc nechodite. Ela už tady také dlouho nebyla. Jsem ráda že jsi se ozvala. Měj se hezky.

Katarínka

Fiha tak to si frajerka, že to zvládaš. Ja tiež stále čakám na ten deň kedy to bude úplne ok... ale to asi nebude už nikdy. Zmeny počasia mi moc dobre nerobia... no takže tiež válčim ďalej :-)

anonym

Je to chlamydioza....

Katarínka

:-):-)

Jana

Ahoj stále se mezi nás plete pořád to ještě nepochopil. Taky někdy přemýšlím zda to vůbec skončí. Ale beru to jak to je.

Katarínka

:-)

Jana

ahoj kde jste kdo

Helena

Jak je vám?

Jana

Docela teď ok

Jana

😊

Jana

😊

Iva

Tak koukám co nového, jak která ,,valčíte" a ono skoro nic. Mám za sebou lázně. Bylo mi tam fajn. Lázně by měli být pro nás ženský povinný! Bohužel jsem musela poslední dny řešit úmrtí maminky, tak mám teď takové smutné období. Za necelé dva roky jsme s manželem vyprovodili na poslední cestu šest svých blízkých. I o tom je život. Peru se s tím jak se dá. Musela jsem sáhnout po ,,berličce na bolavou dušičku". Manžel se snaží mě z toho dostat, tak pořádáme výšlapy po okolí. Chodíme deset až patnáct kiláčků. Lesem, přes louky, po polích. Jsou místa, která má člověk za humny a ani je nezná. Lidi jezdí do světa a snadno se sem pak zatáhne kdejaký svinstvo.🤧😤😷 Čeká mě operace ,,skákavých" prstů a pak se uvidí. Jaro visí ve vzduchu, léto přijde možná dřív než jaro a nechci ani pomyslet, že vánoce jsou skoro za dveřmi. Tak je ten rok krátký! Děvčata dejte vědět,jak u vás jde život. 🤗

ovy

to je teda dlouha diskuze

ovy
1x

tak ja mam zas neprijemny stavy. dedek ma pravdu toxiny atd. vsechny priznaky co popisuje nemam ale jen uzkosti a depky potlaceny praskama. uz sem byla dobra tak sem zacaal vysayovat mesice jsem sla dolu a pak nejak jsem to podcenila pokazila a sup zpatky ted na jinych uz mesic a zas propady chvilky dobry a pak zly. co muzu delat___? Jak se tohojednou provdy zbavit_? Co plati naty toxiny pomuze zbavit se toxinu od depresi a uzkosti? vim ze je to beh na dlouho trat. delam ted nizkosacharidovou a vzsokou tuk dietu. taky cisteni strev. probiotika hodne co mame delat dedku prosim_:? poradis mi prosim? jsi moudry clovek ale lidi nechcou slyset co rikas dekuju

anonym

Mimo diskusi.

Jana

Ahoj Ivo nějak se sem nikomu nechce nebo už je všem dobře. Pomohly ti lázně. Já když byla minule tak jsem měla klid rok. Ovy jak dlouho se v tom placas.piste chybí mě pokec.

Anonym

Nějak to tady vazne

Iva

Jani jsem ráda, že ses ozvala aspoň ty. Lázně mi určitě pomohli a nejenom fyzicky. Pro mě to byl balzám na duši. Jenom ta mamky smrt mě hodila zpátky. Vím co nejvíc potřebuji, u mně je to klid a pohoda. Je to boj s vlastním tělem a duší. Všude vládne stres. A to je těžký nepřítel. Pokud je těm, co sem psali lépe, tak jsem za ně ráda. Ale ten pokec mi taky chybí.💋

Ela

Ahojte vsichni zdravim nové lidičky co zavitalali do teto diskuze.Ja už se počítám do té starší skupiny jsem stále na citaleku 20.Nehodlam ho vysazovat aspon zatím.Mam plno starostí v práci i v osobním životě ale bojuju.Ti co mě znají z diskuze vi😁.Mela jsem celkem škaredou zlomeninu kotníku a rozchodila jsem ho sama bez rehabek musela jsem co nejdříve do práce.No v praci nejsou lidi dělám ošetřovatelku v domově pro seniory v Ostravě.Ted máme strach z coronaviru.Krizovy režim.No a čekáme do rodiny přírůstek vnučku Aničku ma se narodit koncem března.Takze radost i starost.Jinak je mi celkem dobře někdy zobnu něco na spaní stilnox nebo neurol nejslabsi 0;25.Ale malokdy většinou jsem z práce tak unavená, že spim jak mimino.Opatrujte se všichni co jste tady nevěstě hlavu když není dobře bude lip.Hlavne zdraví a hodné lidi kolem sebe.Chodim tady méně ale v dobach krize mi to hodně pomahalo.Tak zatím naschledanou.💓

Jana

Ahoj Eli to je dost že jsi se ozvala. Jak bojujete s korona virem máte dost Fousek tady vůbec nejsou taky bychom je potřebovaly jako školka jedeme dál ale je to hrůza. Jinak já jsem v pohodě. Víš že jeto rok co jsme tady. Já dal beru trittico nehodlám výsadní docela bych chtěla vědět co Monca vůbec se neozyva. Tak se drž.

Jana

😊

Jana

😊

Jana

Jak žijete v této těžké době. My už jsme zavření zatím na týden pak se uvidí.

Katarínka

:-)

Katarínka

Ahoj no sme doma :-) Home office s nejasnou viziou kedy toto vsetko skonci :-) Ale bude lepsie. Inac sa ucim viac byt doma a relaxovat, kdédze stale lietam hore dole. A vy ako?

anonym

Na nervy spoustu bylinek !

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce