Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním

Již potřetí se léčím z depresí. Poprvé to bylo před pěti lety. Potom byl čtyři roky klid. Bohužel se situace tentokrát opakovala znova již po roce. Pokaždé (a vypadá to, že i tentokrát) pomůže léčka Citalecem v kombinaci s Neurolem. Neurol postupně není potřeba a Citalec jsme brával vždy přibližně asi 5 měsíců. Tentokrát to vypadá, že u Citalecu zůstanu déle, aby se nemoc nevrátila. Chtěl bys se podělit o zkušenosti s léčbou i problémy samostnými. Mějte se a kdo má chuť tak napiště. Díky.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jana

Kati zatím jen vařím uklízím budu met doma opět tchyni střídmě se v péči. Po14 dnech teď nemůže být doma. Tady je to hrozne. Snažím se i relaxovat. Jak to vypadá u vás. Máte roušky já si musela ušít. Tak se ozvi. Ahoj

Ela

Ahoj Jani sedim doma na dovolené a budu si brát ošetřovné na syna. Narodila se mi vnučka Anička máme velkou radost. V práci chaos neměly jsme roušky tak holky šily látkové, domov je zavřený, ale i tak máme strach že se to dostane dovnitř to by byla konečná pro ty lidi věkový průměr 80-90a víc let. No doma se učím s malým vařím uklízím pořád dokola. Tak se všichni opatrujte a napište. 😊

Jana

Ahoj Eli gratuluji k vnucce aspoň máš nějakou radost. My jsme nucené doma školka je zavřená do odvolání. Roušky tu také nejsou siju. Za chvilku mě bude hrabat. Tak jen uklízím. Můj je také doma. Lezeme si na nervy. A ještě tu teď budu met tchyni nevím jak to zvládnu. Psychicky. Tak ahoj a napiš.

Iva

Eli, gratuluji k vnučce.Hlavně, že to dobře dopadlo.Tak si tak říkám, nic jsme nestíhali a teď jsme doma a nějak si s tím nevíme rady. Doba nás zaskočila. Tolik volného času, ale za jakou cenu. Řeším resty na které nebyl čas. Roušky jsem taky šila. Prožívám to naplno s rodinou. Tam kde bydlí syn, tak už to tří mají a dost lidí mají v karanténě. Musel zasáhnout starosta, hygiena ze začátku nereagovala a pak byl průser na světě. Někde se to vzalo na lehkou váhu. Dcera pracuje pro firmu, která zásobuje zdravotními pomůckami pečovatelské domy. Měli objednané roušky a další zboží. Němci jim to zadrželi. Jezdí osobně po těchto zařízeních a ví jaká je situace. Je to drsný. Její manžel je kamioňák. Vozí kontejnery s potravinami. Točí se s kolegou tak, že si doslova předávají volant. Auto jede ve dne v noci. Co bude dál nikdo nevíme. Asi to mělo přijít, vše se neděje jen tak. Má to vždy svůj důvod. Třeba ten, aby jsme si uvědomili, jak je snadné přijít o to nejcennější. Věřím, že to všechny zvládnem i když to nebude vůbec lehké. Děvčata držte se 🤗. A přání nám všem, hlavně zdraví. Teď už to není jenom fráze.

Jana

Holky přijďte pokecat. Moc mě chybite. Tchyně chce stále jít domů. Neumí pochopit že nesmí ven ani do obchodu sotva dojde na wc. Moje nervy nevím jak dlouho to vydržím. Ale říkám si kdoví jaká budu já v 84letech zda se jich doziju. Valcim jak se dá. Snad už to půjde k lepšímu tak se držte a napište.

Iva

Jani, umím si představit co zažíváš. Je to brnkačka na nervy. Starala jsem se o maminku s demencí a postupně totálně ležící. Dělala jsem to při práci, protože doma s mamkou byl ještě tatínek. Bylo to fyzicky hodně náročné. Ale psychicky ještě náročnější. Je to těžší než se starat o děti. Oni ty naši starouškové mají svoje hlavičky. No, kdoví jaký budeme mi. Drž se. Je to boj. Já teď valčím ve sklípku. Snažím se dodržet systém totální likvidace nepotřebných věcí. Vyhodit, nevyhodit, je to těžké. Mám za sebou úklid prádelny, to je tam najednou místa... Čistím si tak i hlavu. Pustím si pěknou hudbu a to to lítá. Nejdřív jsem myslela , že se vykašlu na velikonoční výzdobu, nebralo mě to. Slibují sluníčko, oteplení. Tak vyrazím na větvičky, kopřivy na pročištění. Hlavně se nenechat semlít, tím co se děje. Hlavu vzhůru, mi to dáme.👍🌞🌞🌞

Jana

Ivy dík za podporu. Taky bych měla dělat výzdobu ale nemůžu se ani vzdalit.chtela bych jít také na nějaké větvičky. Je to dost daleko. To víš ve městě. Taky jsem uklizela skříně systém hodí se vyhodí se. Ovšem není to kam dát sběrný dvůr nefunguje. Snad tchyně zaspi ať můžu jít. Říkám si hlavně zdraví ostatní snad přijde. Tak ať to ve zdraví přežijem. Ahoj.

Ela

Ahoj holky, já včera dezinfikovala 😄tak jsem se do toho dala, že pak nás stipalo v nose všechny 😄. Mám jenom sanytol. Vyvaruju roušky zehlim a dodávám rodině. Učím se s malým no řeknu vám třeba matika mě vycerpava 😄😄😄. No mám strach z nákazy a bojím se o mamku astmaticku a brácha je cukrovkar na inzulínu je mu 36 a už se léčil i na ledviny. Jani rozumím ti se seniory je to hodně těžké. Mamka má už dlouho u sebe svoji maminku je jí 88a tchýni ta je taky tak stará. No a už z toho pořádně blbne. Teď jak tam nejezdím a nemůžu jí pomoct je to pro ni strašně vysilující, hlavně psychicky. Voláme si často říkám blbiny do telefonu ať jí aspoň trošku rozesmeju. No a tak je to u nás, vnučku taky nevidím jenom co mi dcera pošle na mobil. Je super takový bobisek malý. Tak se všichni opatrujte mohli by už do Říma najít pořádnou vakcínu nevím ta bude tak za rok. Uvidíme jak to dáme. Jsem s váma držme se všichni a pište 😘

Ela

Jo a jsou vlastně Velikonoce, úplně jsem je zazdila. Nechtěla jsem dělat žádnou výzdobu, ale jak jsem si četla vaše zprávy tak jsem dostala chuť. Takže taky půjdu na nějaké větvičky zlatý déšť mám, je to keř u lesa tak natrham. A výzdoba bude aspoň pro Aleska rád barví vajíčka. Beránka upecu a slus. Uklizeno a vydezinovano mám dopředu 😅😅😅

Jana

Ahoj Eli také to s pečením nebudu přehánět. Není pro koho děcka k nám nemuzu a my toho moc nepotřebuje. Uklizeno mam. Jen trochu vyzdobit a bude to. Mrzí mě že děcka přijdou i narozeniny. Není možné nic koupit. Teď v dubnu má Anetka a hned po ní Eliška. Tak to oslavíme snad v létě. Ahoj a držte se.

Iva

Taky mě mrzí,že nemůžu být s vnoučaty. Terezka měla 25. března šest let. Popřála jsem jí po telefonu. Dárek pro ní mám a nemůžu jí ho dát. Těšila se k zápisu a dostane to elektronicky. No tenhle stav zamotal více lidem život. A nikdo nevíme, co bude dál. Musíme věřit, že se dá lecos zvládnout. Bohužel může být hůř. Pustila jsem se do oken, včera mě to šlo a dneska se s tím flákám. Upeču bochánky, pokud seženu kvasnice. U nás je to nedostatkové zboží. Kdyžtak je nahradím sušenými. Beránka jsem koupila. Máme rádi biskupského, ale ta cena za něj mě povalila. Dneska jsme měli škubánky s mákem. Taky řešíte co vařit? Jdu na ty okna👎. Opatrujte se. Jsem ráda, že píšete, je to milé, když víte, že v tom nejste sami.🌞

Jana

Ahoj na okna se také chystám. Droždí tu také není používám sušené. Velký rozdíl mezi ním není. V práci ho také používáme. Beránka si upecu. Už jsem zkušebně pekla byl dobrý. V obchodě neví co by za to chtěly. Není nad to si upéct doma. Aspoň víš co tam dáš. Chuť je také lepší. No to budou velikonoce. Ještě že můžu met s děckama videohovor. Jsme ve spojení každý den. Každý den přemýšlím co vařit. Už ani není na nic chuť. Peču buchty 3x týdne. Můj je na sladké. Na velikonoce upecu pisecky dort beranka. Aby toho nebylo dost odešel mě sporák tak jsem musela koupit nový. Ještě že fungují eshopy. Jeden den jsem objednala na druhý den přišel. Tak budu zkoušet novou troubu. Snad bude dobrá. Tak pište ahoj

Iva

Jani píšeš, že budeš dělat písecký dort beránka. To máš recept na těsto na beránka? Mohla by si sem napsat recept? Zaujalo mě to i pro to, neb bydlím kousek od Písku. Dík předem 👍

Jana

Ahoj dostala jsem recept od kolegine. Ale nevím sama zda by se povedl beránek. Až jsi to napsala tak jsem si to uvědomila. Radši to dám do klasické dortové formy. Recept 3 bílky vyslehat s 1 lžíci krupice cukru. Postupně přidat žloutky další 4 lžíce cukru 5 až 6 lžic horké vody půl prášku do pečiva 3 lžičky kávové oleje. A5 lžic polohrubé mouky. Upéct. Krém nahoru 2 šlehačky 2 ztuzovace 3 lžíce cukru 1 želé červené a 1 průhledné. Želé uvařit nechat schladit. Potom rozdrtit. Nechat par kousků na ozdobu já vykrojim kytičky. Šlehačku rozdělit do půlky dát nadrcene želé. Dort potrit jahodovou marmeládou dát bílou šlehačku pak na to s nadrcenym želé. Popřípadě pocakat čokoládou a nechat vychladit nejlépe do druhého Kolegine řekla že tak dělá i beranka nevím zda to bude držet. Radši vsadím na klasiku a Beránka upecu jen piskotoveho s bilkovou polevou. Tak dobrou chuť.

Iva

Dík za recept. Mám jeden takový rodinný. Říkáme tomu ,,rumové škubánky".Vznikl když se mojí babičce připálil piškot na dort. Jako vzorná hospodině ho nechtěla vyhodit. Tak to spálené odkrojila. Zbytek rozřízla na půl,promazala marmeládou, nakrájela na kostky a vyskládala do skleněné mísy. Pokapala to rumem s vodou. Na to nalila vanilkový pudink a dala další vrstvu piškotu a opět provlhčila. A na to nakonec dala vrstvu šlehačky. O tu mísu jsme se s bráchou vždycky porvali, protože se každý snažil tomu druhému sežrat jeho díl. Dělám tu ňamku dnes už cíleně. Piškot si na to peču extra. Dá se to vychladit do ledničky, ale většinou to ani nestačí zchladnout. Dávám to do stejné mísy po babičce a peru se o tu ňamku s manželem. Zítra jdu péct bochánky,.sehnala jsem jen sušené kvasnice, tak snad se povedou. Ten recept zkusím. Musíme si dělat radost na duší i na jazýčku. Virus nevirus.😷👍😁.

Katarínka

:-)

Katarínka

Ahojte dievčatá, ako sa mi máte? Ja tak striedavo, oblačno a slnečno každý deň je iný :-) znižujem trittico čo mám večer - beriem už iba tretinku zo 150, spím zatiaľ dobre. Mám ešte ráno citalec. Inak nerobí mi moc dobre home office aj keď som si doma upratala. No uvidíme čo a ako. Čítala som, že vám chýbajú vnúčatká tak verím, že ich čo najskôr uvidíte...

Katarínka

:-)

Jana

Ahoj holky já mám stále 1 tabletu tritica vecer. Jinak stále je doma. Jak dlouho Budem kdo vi Velikonoce pohoda.

Katarínka

:-)

Jana

Ahoj holky v pondělí nastupuji do práce. Zatím úklid.

Katarínka

zdravím

Jana

Nikdo nikde jak se daří. Co u vás taky vám to už leze krkem. Roušky hrůza. Jako alergicce se mě blbě dýchá. Moni ozvi se nám. Eli Kati Ivo jak je.

Anonym

Ahoj

anonym

Chlamydiozám se špatně dýchá

Katarínka

je tu niekto?

Jana

Nikdo se neozval. Už si myslím že tu jsem sama

Anonym

Ahojky

Miki

Tak vás tady všechny zdravím, koukám, že je třeba to tady trochu zpestřit a oživit. Já se poprvé setkal s GAD v roce 2012 a musím říct, že mě hodně pomáhalo číst tady o MOOnovi a ostatních jak se s tím perou. Začlo to panickou atakou u televize a cca 14dní to postupně gradovalo až jsem už nevěděl kudy kam, nemohl jsem pomalu vylézt z postele, natož někam dojít, nespal jsem 14 dní v kuse, šílený stavy.. no ve finále citalec 20 1x denně a neurol 0,5 3x denně léčba byla dlouhá, ale po pár měsících se koněčně začalo dařit lépe a lépe, neurol jsem postupně vysazoval ( cca měsíc braní ) a zůstal jen na citalecu, jak šel čas tak jsem omezoval přísun i citalecu tzn že každý rok jsem ubíral o cca 4tinu prášku až jsem skončil na udržovací dávce 7,5mg citalecu, to beru stále až do tedka, musím říct že celých 8 let až na pár výkyvů bez problémů a štastný život! Inu co čert nechtěl, před týdnem bum a jsem v tom zpátky, ty úzkosti jsou zpátky, ale co jsem už zapoměl je jak strašný je nespat a k tomu druhý den fungovat s detmi, v práci atd,,no peklo na zemi opět. Již týden nespím - předevčírem jsem si už zobl půlku zolpinaxu před spaním abych zabral a zabral ale jen do 4h rána..zbytek bdění a zoufalost, to samé se opakovalo i včera, dnes jsem nevydržel a zavolal doktorovi aby mě předepsal neurol a vypadá to, že začínáme opět bojovat :((( ještě, že mám takovou ženu jakou mám! Nestydte se a pochlubte se jak jste na tom vy ostatní,,mějte se fajn

Jana

Ahoj miki já s tím valcim už podruhé poprvé to bylo dva roky pauza čtyři roky. Teď znovu bojuju už více než rok. Jsem na tritticu na celé tabletě. Vše bylo v pohodě než jsme si vzaly k sobě nemhouci tchyni. Stres hubnutí nespavost. K tomu práce. Je mě zle budu muset navštívit doktorku. Už to nedávám. Doma je to na rozvod. No snad se to zlepší. Tak se ozvěte.

Miki

Ahoj Jani, no vim o čem mluvíš, je to děs, prostě nemám vidinu na zlepšení, mám hrozné stavy, nejhorší jsou v noci kdy nespim, druhý den pak sekundy neubíhaj, mám strach, že přijdu o práci o rodinu o všechno prostě hrůůza! Jak spíš v noci? A co ti pomáhá na to spaní? Zatím se drž a bojuj

Katarínka

Ahoj Jani po dlhej dobe som tu nakukla, to mam moc mrzi ze sa mas horsie... ale to iba preto ze Ti zase bude lepsie :-)

Sára

Ahoj Miky a spol.Já před čtyřmi lety po císařském řezu strašné stavy.Vše se ale díky citalecu zlepšilo.A po cca roce a pár měsících jsem vysadila a vše bylo v pořádku...až ted.Vyděsila mě možnost nemoci (kterou lékař vyloučil),ale já uz mu nevěřím a hlava jede na tisíc otáček.Zatím to není tak hrozné,ale 100 procent to není .Myšlenky mě občas přepadnou.Nevím zda brát lexaurin,aby se to nerozjelo.Zda tak může fungovat. Máte někdo zkušenost,že lexaurin může zabránit rozjetí? K dr. jsem objednaná. Díky moc za rady. Hezký den všem Sára

Jana

Ahoj Saro lexaurin tě jen uklidní. Možná že právě to potřebuješ. Zatím se nenervuj pokud to není potvrzené tak se to dá. Vím že se těžko radi. Ale tím lexikem to nepokazis jen si dej pozor je navykovy. Já beru na spaní občas oxazepam ten n avykovy není.Tchyne mě zemřela tak se vše dostává do starých kolejí ještě nějak přežít čtvrteční pohřeb a snad to bude zase ok. I když nevím co jsme měly babičku u nás šla jsem o 8 kg dole. Tak snad se dám zase do pořádku. Miky drž se každý den už bude líp. Přece nenechá tu potvoru vyhrát. Saro počkej na vyšetření a uvidíš. Jinak pište jsem tu pro vás. Mě tento veb také hodně pomohl. Držte se.

Sára

Jani dekuji. Snažím se bojovat.Na vyšetření jsem už byla a vše bylo v pořádku.Jen mě ted napadají otázky zda to udělala pořadně,jestli něco nepřehlédla a tak dále..No.Mám dvě děti,tak chci být co k čemu. A kvuli čemu to začalo tobě? U mě je to vždy obava z nemoci..Všem držím palce..Sára

Jana

Vím jak je těžké si takové myšlenky zahnat. Možná že by ti nějaké lehčí ad pomohly. Můj spouštěč bylo úmrtí tety. A nemoc na kterou zemřela od té doby jsem se začala moc sledovat. A to mě nepridalo. Až jsem skončila na AD už podruhé. Tentokrát ale vysazovat nebudu. Nechci to znova prožívat. Už jsem to konečně dostala pod kontrolu. A snad to tak i zůstane. I když mě také občas napadají divné myšlenky. Ono to asi nikdy nebude ok. Ale nesmíme tu potvoru nechat vyhrát. Ty jsi byla u koho psychiatr nebo obvodní. A neboj určitě to bude v poho. Drž se a napiš.

Sára

Ahoj Jani,takže to máš podobné jako já...Byla už jsem min. týden na odborném vyšetření (kvůli nemoci které jsem se bála) a bylo to v pořádku.Ale jak říkáš...pořád se sleduji a napadají mě otázky zda se někde něco nepřehlédlo,zda je doktorka dost kvalifikovaná a tak...No a tak. Je to ubíjející.A ty už bereš ad jak dlouho? Já jsem před těmi čtyřmi lety brala citalec. Měj se hezky a díky za reakce. Sára

Jana

AhojSaro poprvé to bylo dva roky. Cítila jsem se skvěle tak jsem vysadila. To asi byla chyba. I když 4 roky jsem celkem byla v poho. Pak přišly problémy v práci. Banální nemoc a já do toho spadla znovu. Teď beru už více než rok. Tento veb mě hodně pomohl. Teď chci zase já pomoc oplatit. Naše původní sestava už nechodí řekla bych že jsou už v pořádku. To je moc dobře. Moc jim to preju. I když bych s nima ráda pokecala. Tak zas napiš.

Sára

Ahoj Jani,já jsem sem chodila v r. 2015,ale to jsem jen pročítala a moc mi to pomohlo. Dnes ráno mi bylo pěkně zle...nějak si nejsem schopná připustit,že výsledky mám v pořádku. Tak jsem se objednala ještě jednou na to samé vyšetření (já vím,je to divné).No a ted se zase bojím toho vyšetření které přijde. Měla si to podobně,nebo si měla jiné potíže? Měj se moc hezky i všichni ostatní...S.

Anonym

Vše při starém

Jana

Ahoj Saro zbytečně se nervujes. Vím jaké to taky jsem měla pochybnosti. Já si také představovala tu nejhorší variantu. Nechtěla jsem nikde jít. Poznala to na mě moje doktorka a doporučila mě ad. No pak se to začalo zlepšovat. Teď až na výjimky se to dá. Pokud nemám stresovou situaci jako byla poslední dobou. No snad to znovu sklouzne do normálu. Napiš jak jsi dopadla a hlavně se nenervuj. Máš děti tak tě snad přivedou na jiné myšlenky. U mě to tak funguje až na to že to jsou vnoučata. Tak se drž a napiš. J

Sára

Ahoj Jani,tak jsem po druhém vyšetření.Bylo zse v pořádku. Tak ted doufam,že už bude lepší můj "stav ohrožení". V pátek jdu k psychiatričce,tak to s ní proberu a uvidím.Stavy jsem měla vážně strašné.Moc děkuju za podporu. V pátek dám vědět jak jsem dopadla.Ahoj Sára

Jana

Ahoj musíš se domluvit a probrat jak píšeš. Mě to hodně pomohlo. Snad už jsi se uklidnila když máš vše v pořádku. Možná bude dobré kdybys měla nějaké slabší ad. Ona už ti poradí. Pak napiš. Já teď chodím po rehabkach. Ruka a rameno mě bolí ale tentokrát nějak moc.Snad se to uklidní. J

Sára

Ahoj Jani,tak to si neviděla,co se mnou udělala dr.! Léčba šokem! Poslala mě na třetí vyšetření (jinou zobrazovací metodou) .Přímo z ordinace zavolala svému známému ze školy a objednala mě...no já byla úplně ve smrti! No,ale během dvou hodin jsem měla výsledky a bylo. V ten pátek se mi samozřejmě ulevilo,ale cítím,že asi něco budu muset vzít.Už sice nemám konkrétní strach,ale v pohodě prostě nejsem.A ty znáš i nějaké slabší ad? Já vždycky brala citalec. Myslíš,že pokud mi není tak hrozně,může mít léčba lepší průběh? A co máš s rukou? A můžu se zeptat odkud si? A třeba co tě baví...Měj se hezky.S.

Jana

Ahoj to je teda síla. Já beru trittico říkala mě doktorka že je teď nejlepší dá se rozdělit na tři dávky. A je dobrý. Ona ti nic nedala. Ruka mě bolí více méně pořád už několik let. Pracuji jako kuchařka v mš. Nemoc z povolání. Vždy jdu na rehabky na chvilku to pomozte a pak nanovo. Já jsem z Hodonína a ty. Moje zábava je cestování hlavně památky hrady zámky. Nějaké dobré wellness. No a moje zlatíčka tři vnučky a vnuk. Taky pokud chceš napiš něco o sobě kolik máš děti. Ahoj měj se fajn. J

Sára

Jé,Hodonín,tam musí být krásně.Já bydlím kousek od Prahy,směr Kladno. Mám dva kluky..je to sranda.Pořád fotbal.A největší pochvala je:mamko ty máš nohy jako Roberto Carlos :-).K dr. jdu zítra,protože říkala,že se mi po těch výsledcích uleví asi jen na chvilku a měla pravdu.Ale zatím mi není tak hrozně,rozhodně ne tak, jak mi bylo po tom porodu-to zdaleka. Tak pořád doufám,že to bude tak,jže ta léčba bude třeba snesitelnější..Nevím..prostě doufám. Jani měj se moc hezky a děkuju za zprávy.Zítra dám vědět co jsme vymyslely...S.

Jana

Tak jak jsi dopadla.

Sára

Ahoj Jani,no ...Zkoušíme na 14 dní pouze lexaurin.Bud se sklidním ,nebo ne.Byla jsem celkem v klidu.Dr. říká,že to může být přechodné..že jsem se fakt jen dost vystresovala (to já holt umím).Jak říkám,není to tak hrozné,ale sto procent to není. Citím se taková roztřesená,křehká..uvidím.Kdybych se horšila,mám jí hned volat.A jak je ted tobě? Chodíš do práce,nebo máte školku zavřenou pro nedostatek žáčků? Měj se hezky S.

Jana

Ahoj my už normálně funguje. Decek je poměrně dost. Dnes už jsem vařila 100 obědu. Já jsem teď už docela v pohodě. Už vše vrací do normalnich koleji. Jen teď ještě starosti s dědictvím a vyklízení bytu. Ale snad to teď už bude ok. Drž se snad ti lexik pomůže. Ale bacha na něj. Měj se fajn. J

Sára

Jojo.Já vím...není to super volba,ale myslím,že mám trochu výhodu v tom,že mě nikdy super moc nepomáhal:-).Nebo jsem tedy necítila extra úlevu.Má mi jen naladit takovou hladinku,po týdnu začnu snižovat.100 dětí obědů? Tak to jste velká školka! Aspon máš co dělat,já jsem s klukama na očr a do práce bych někdy klidně šla. Měj se fajn.S.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce