Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním

Již potřetí se léčím z depresí. Poprvé to bylo před pěti lety. Potom byl čtyři roky klid. Bohužel se situace tentokrát opakovala znova již po roce. Pokaždé (a vypadá to, že i tentokrát) pomůže léčka Citalecem v kombinaci s Neurolem. Neurol postupně není potřeba a Citalec jsme brával vždy přibližně asi 5 měsíců. Tentokrát to vypadá, že u Citalecu zůstanu déle, aby se nemoc nevrátila. Chtěl bys se podělit o zkušenosti s léčbou i problémy samostnými. Mějte se a kdo má chuť tak napiště. Díky.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Tomas

ahoj jani a vsichni.ta doba je silena a obcas mivam taky pocit,ze to zase zacina,nastesti to vzdy brzy prejde,takze neurol zatim nedavam.jinak s tou skolkou jani vim o cem mluvis.nam ji ted v pondeli zavreli,pozitivni ucitelka a hotovo.tak mame maleho doma.vcera volala hygiena,ze ma jit na testy.3,5 lety decko.silenost.ale ja se zenou nemusime.delam v obchode ,kde denne pridju do kontaktu se stovkama lidi.to nikdo neresi:)davide co u mudr?drzte se a hlavne pevne zdravi v teto dobe preju.tom

David

Ahoj vsem. Jeste den pred navstevou psychiatrie jsem se uplne slozil a museli me odvezt na pohotovost. Byl jsem tak slabej ze me vedli z auta, v brise cihla. Pichli me injekci a vetsina tech hnusnejch stavu me presla. Druhej den na psychiatrii se zhrozili ze beru 3xdenne lexaurin 3 a oxazepam na spani. Pry se toho musim zbavit. Dostal jsem k citalecu jeste mirtazapim. Dalsi ad. Ktery ma pomahat se spanim a jidlem. Tak se uvidi. Moc vam vsem dekuju!

Jana

Davide uvidíš jak ti to zabere. Mě zabralo až triticco. Tome už jsi v poho. Už jste od zítra také zavření. Školky zatím jedou nikdo neví jak dlouho. Doufáme to nebude až do vánoc. Držte se. J

Tomas

Ahojte,Davide nejsem teda doktor,tak jen ma osobni zkusenost.ja bral zezacatku 3 krat denne neurol 0,5 mg a na spani stilnox a nasledne trittico.a sqm doktor rikal,ze klidne neurol mam davat dle potreby,ze je to i zadouci nez zacnou pusobit antidepresiva.takze ja se toho nebal,ted uz to nepotrebuju a v klidu sem ten neurol prestal brat.to bys to podle me musel brat mesice a mesice,abys mel nejakou zavislost.ale jak rikam doktor nejsem ,jen osobni zkusenost.jani jo,lepsi mnohem nez na zacatku.kdyby nebyla ta blba doba,takbych byl uz ok,ale takto jeste porad nejaky stavy jsou,ale jde s tim zit.drzte se a piste:)

Sára

Ahoj všichni! jak se vede? U mě nic moc nového .Práce pořád pomálu ,tak jsem si našla ještě brigádu když mám volno jezdím na kole .A co u vás? Hlavně Davide ty ,už je ti lépe? A co Tomáši ty, jak se vede ?Už si určitě v pohodě. A co Jani ve školce, máte otevřeno? U nás měla paní učitelka covid ,tak máme zavřeno .My jsme tam ale syna stejně nedával i,takže nás to nijak netrápí. Koukejte se všichi ozvat,at vím,jak se vám daří. Krásný podzim všem ,Sára.

David

Ahoj tak jsem se na nejakou dobu odmlcel. Omlouvam se, clovek ma asi tendenci chodit sem kdyz neni ok. Me bylo uz vazne docela dobre. Dokonce jsem s mirn tresem tela zvladl udelat krovy na baraku. Jenze jsem zacal vysazovat lexaurin. Uz jsem bral jen dve ctvrtky toho slabsiho za den. Jenze po dvou dnech jsem citil takovou uzkost a tres celyho tela, ze jsem honem nasadil 3mg za den. Ted uz jsem na 2mg ale zas me zkamenel zaludek a nemuzu poradne jist. Snad zabere brzy zabere mirtazapin. Saro ja mam prace zase az nad hlavu. Asi jsem se uhnal tou stavbou a vubec vsim tim stresem okolo. Vcera me psych. reka at zvysim citalec na 30mg. Tak jsem ted doma s rodinou. Mame dve deti takze se nenudim. Bral bych to vse jako nejaky zastaveni v zivote, ktery muselo prijit kvuli prepinani sil. Problem mam jen ten ze jsem osvc a na nemocensky me zaplatej jen socialni a zdravotni. A zivotni pojistka u pojistovny kterou platim neuzna psychicke potize! Takze bez prijmu. Tezko si clovek pak muze odpocinout a zastavit. Jesteze bylime zatim u rodicu a ty nas podpori. No tak jsem to ze sebe vysypal a ted jdu koukat s detma na pohadky. Diky vsem ze tady jste!

Jana

Ahoj všichni co se psychiky tice jsem ok. Ale jinak to za moc nestojí. Opět se mě vrátily bolesti ruky kdy se ani moc nevyspim.Zacal kolotoč po doktorech. Snad to k necemu bude držte se zdraví. J

Lenka

Ahoj, chtěla bych poděkovat zakladateli této diskuze třeba si to někdy přečte a následně i pisatelům kteří svými příspěvky mi pomáhají už devět týdnu přečkat to nelehké období, období čekání na lepší zítřek a vědět od vás že bude zase dobře. Takže DĚKUJI VÁM

Jana
1x

Leni není zač každý z nás sí tím prošel. Mě také hodně pomohlo si s někým rozebrat situaci. Když budeš potřebovat jsem tu. Klidně se ptej. J

Tomas
1x

ahoj vsem,tak se zase hlasim,u me tak uz nejak staly stav,sem na citalecu cca 4 mesice.stav se zklidnil,ma to ale sve limity,obcas se to naraz zhorsi,ale zase se to vyrovna.hlavne uz rano nevstavak s tim,jak mi zase bude,ani si kokikrat nevzpomenu,dam taetu a jdu a do toho stavu dojdete vsichni.moc dobre si jeste pamatuju ty prvni 2 mesice.musite to vydrzet a nebat se si pomoci.treba lexos,nebo neco co vam dal doktor.ja se toho nebal a casem to vysadite v pohode.moc mi tady ta diakuze pomahala a dekuju vsem,co se mi snazili pomoct,takze ted bych zase ja chtel pomoci dalsim.doba je na nic,stresy vsude okolo,ale musime to zvladnout.davide pojistku sem resil taky a pokud by bylo jeste aktualni,tam si ji napis na zada:))jen takova rada.a co ostatni,jak se mate?drzte se a piste!!

Jana

Krásné a spokojeně vánoce všem hlavně bez stresu. J

Darina

Tak jak je

Jana V

Ahoj všem, už rok sleduji celou tuto diskuzi. Jsem na tom stejně. Beru už rok Citalec 20. Po tom co mě 2x odvezla sanitka. Bylo to strašný. Pomalu jsem se z toho hrabala. Neurol už od dubna neberu. Občas se mi to vrátilo, ale na chvilku. Ale teď se mi to vrátilo v plný síle. Úmrtí babičky, mamce přišli na rakovinu, syn onemocněl a já to nedala. Je mi jako před rokem. Ležím, zvracím, na jídlo se nemůžu ani kouknout. Napadají mě různý blbosti. Je mi prostě zle. Hrozně se bojím že tím budu muset projít znovu. Přitom už mi půl roku nic nebylo. Byla jsem ok. Naivně jsem si myslela že po lécích už se to nemůže vrátit.....jak blbá sem byla. Už beru Neurol opět, jen půlku 0,25. Celý nedam. Hned usnu. Po ty půlce aspoň nějak funguju. Je to zase peklo na zemi

Jana V

Měl jste to někdo že se Vám to takhle vrátilo? Už takhle nefunguju 3 dny. Kamarádka tvrdí že to přejde rychle. Že to měla cca 5 dní... mě překvapilo že jsem musela najet zase na Neurol. Bez něj bych asi chcipla. To jediný mě pomůže

Sára
1x

Ahoj Jani,asi se to stát může. Ale myslím ,že třeba týden budeš brát neurol a pak se to zase zlepší .Měla jsi těžké období a to je na psychice znát .To je jako by si už při chřipce sice neměla teploty ,ale šla by si ven běhat .Taky by se ti stav asi nezlepšil ..Zkus se poradit s dr. třeba ti na chvilku zvýší bud neurol ,nebo citalec. Drž se a dej vědět jak ti je.Ahoj Sára

Jana V

Ahoj Sáro, nejspíš máš pravdu. Zítra mě vezme psychoterapeut, už jsem s ním domluvená. Rána hrozný jako vždycky. Odpoledne se to otočí a od 5ti mi nic není. Tím se namlsam a ráno znovu. Aspoň večer užiju muže a syna. Jinak se jim vyhýbám. Berete někdo ještě Neurol nebo něco podobného? Já jsem po tom úplně mimo, jako blbec, buď spím nebo nějak nevnímám, taková pěkně mimo. A to beru jen 0.25. Tenkrát jsem si vzala 0.5 a do čtvrt hodiny jsem usnula a 4 hodiny mě nemohli doma vzbudit. Takže pulim i 0.25. Teď jsem brala celý. Pěkně jsem odpoledne spala..

Jana V
1x

Musíme bojovat, nikdo mi dodnes neřekl z čeho to mám. Jestli z přepracování nebo z max strachu. Než se mi toto stalo byla jsem 40 let ok. Zastávám řekneme veřejnou funkci, jsem furt na očích. A poprvé se mi to stalo v letadle. Dostali jsme se do velkých turbulencich a bouřek. Měla jsem strach že spadneme. To letadlo opravdu lítalo sem a tam. Neletela jsem poprvé, ale tohle jsem před tím nezažila. Syn říkal a jsme mrtví. V ten moment jsem se úplně složila, spotili se mi ruce, ale tak že mi z nich tekla voda do kalhot a já se smířila s Bohem. Všechno sme si vysvětlili, celý můj život.....A od té doby co jsme se vrátili se mi začali objevovat paniky, ale tak že jsem myslela že mám infarkt. 2x mě odvezla rychlá s tlakem 220 na 120. V nemocnici mi dali kapacku a poslali domů. Nikdo mi neřekl co to je. Až kamarádka mi řekla že to měla po porodu a ať jdu na psychoterapii. No a tam se to nějak pak začalo řešit. Někdo mi řekl že toho už bylo moc, někdo že mám postraumatickou stresovou poruchu atd. Psychoterapeut mi řekl že diagnóza je michanice od všeho. Rozjeli se mi v podstatě všechny možný psycho poruchy a úzkosti. Půl roku sem nemohla mezi lidi. Před postackou jsem utekla. Autem nejezdila taky skoro půl roku. Úplně mě to paralyzovalo doma. Všude mi bylo zle jen doma dobře. A když se to všechno srovnalo, tak mi přišlo tohle. Tak jsem opět všechno zrušila a čekám a věřím že to přejde.

Jana

Ahoj Jani mě se to vrátilo po 5 letech. Když už jsem byla 3 roky bez léků. Stačilo nedorozumění v práci a bylo to zpet. Do toho jsem onemocněla a v prací stále chtely abych nastoupila hrozily mě vypovedi a já se složila. A jsem znovu na lekach už skoro dva roky.. Do toho zdravotní potíže. Ale ustala jsem to. Trvá to chvily než se seberes.. Je To docela normální. Já se z toho dostávala skoro 10 dní. Měla jsem štěstí že mamzel za mě vše udělal. Ale také jsem nejedla skoro nic jen rohlik a trochu čokolády. Dost jsem zhubla. Diskuze tady mě moc pomohla. Když si budeš chtít popovidat tak napiš. Přejde to ale ne hned. Chvilku to trvá. Moc držím pěsti ať to zvládneš. J

Jana V

Holky děkuju, dnes mě muž odvezl na psychoterapii. Tam mi řekl terapeut v podstatě totéž. Za pár dní to přejde. Bylo toho na Vás moc. Řekl mi ať beru určitě neurol. Že se nemám bát a nehrat si na hrdinku. Tlumit to než se to rozjede a zbytečně se pak mučit. Dneska mi je o trochu líp ale stejně se mi v hlavě lihnou divný myšlenky. Už aby to přešlo. Znáte to všichni...všechnu práci jsem zrušila. A mám si psát deník. I kdybych ho nikdy nečetla. Prostě bojovat. Nelezet. Tvořit. Taky jste furt brečely? Já se třeba denně 3 x rozbrecim....

anonym

Je to poškození CNS toxiny od bakterií, diskuse je zavádějící zdravotnictví to neléčí, podívej se co je složitá bakterie !

Jana

Ahojky. Já nebrecela ale měla jsem stále úzkost e myšlenky. Co když je ta nemoc úplně něco jiného. Co když přijdu o práci a v podobném stylu. Nemohla jsem ani ven. Když bylo víc lidí v obchodě vždy jsem odešla. Radši jsem nechodila ven. Postupně se to lepsilo. Ale i teď mám výkyvy. Sem tam mě to popadne. Drž se. J

Jana V

Svatá pravda. V obchodě se mi udělá občas zle i teď. Moc lidí mi vadí taky. Muž chce na dovolenou. Vůbec si nedovedu představit, že vlezu ještě někdy do letadla. Taky se moc pozoruju. Do loňského roku jsem nic z toho neznala 3 práce jsem měla a malý dítě. Jenom sem makala. Spala 4h denně a vydělávala peníze. No a teď můžu pracovat tak 4h denně a i to je moc. Úplně se mi změnil celý život. Pamatuju na muže když říkal synovi. Maminku si vyfotíme ať víme jak vypadá. Bac a za rok bylo všechno jinak. Teď mám sice menší plat, ale vidím denně svého syna jak roste. Já ho do 6ti let ani neviděla. Byl u babiček. Když se mě někdo zeptal co syn. Říkala jsem asi se má dobře. Babičky nic neříkaly. Vidíte jak jsem byla blbá????? Tahle nemoc měvrátila na zem. K rodině. S manželem jsme se po tolika letech srovnali. On se stará o všechno. Začal i vařit. Já jen doufám, že zase budu normální. I po tom roce se mi to vrací. Doktorřekl že už jsem to měla hodně rozjetý. Jani ale ty ses z toho dostala úplně ne? Pak se to vrátilo? Musíme si ty výkyvy holt hlídat. Jenže já nikdy nepoznám spouštěc. Přijde to z ničeho nic. Moc Vám děkuju

Jana V

Ještě jsem se chtěla zeptat, když máte výkyvy čím to řešíte? Taky léky? Dřív jsem to vydržela, ale psychoterapeut mi řekl právě žádný hrdinství. Že Neurol jednou za čas je asi tak škodny jako brufen....teď mi povolil ho brát cca 14 dní než se to srovná

anonym

Psychoušové Ti nepomůžou, normální doktor, ale léčit nervy a čistit tělo od toxinů, rady na diskusi neposlouchej všichni jsou nemocní a nevědí co mají dělat ! malé dávky neurolu tě nezabijou.

Jana V

Ahoj. Koukám nikde nikdo. Už se mi to pomalu lepší. Zatím ještě zlobí žaludek, ale jinak vesměs to jde. Akorát balím dárky. Občas mi teda vadí syn a děti, když se tu moc lítá a zlobí. Spíš teď vyhledávám klid....Nemám moc náladu na hluk. Věřím že jste ok.

anonym

Je tochlamydie...

Jana

Ahoj opět jsem nemohla přihlásit. Už máte napeceno. Já zvládla 12 druhů ale manžel pekl se mnou moc mě pomohl. Jak to prožíváte covid všude okolo i u nás v práci naštěstí jsem do styku nepřišla. Dárky jsou letos pohtiz vše přes net. Ale už mám hotovo pište jakse daří. J

Jana

Já se z toho dostala jak jsem psala. Ale hranice jsou moc tenké nikdy nevíš kdy do toho znovu spadnes . Někdy stačí maličkost. Pište. J

Jana

Už zase anomym hází rady zas to zkouší na tebe nikdo jiný ho nebere.

Jana V

Já díky tomu výkyvu 14 dní jsem pozadu. Cukroví mám 8 druhů. Od tchýně dostanu 2 a od mámy taky. Nějak si vzájemně pomáháme a podporujeme se. Dnes má syn narozeniny, tak čekáme hosty. Kdyby mi bylo blbě odcházím...manžel má rymicku. Je mu hůř snad než mně....zrovna na vánoce. Neuroly zatím beru. Mam popravdě strach je teď vyhodit. Aby se mi to nevrátilo. Radši to přes svátky vydržím...možná to zkusím mezi svátky...zdravím všechny

Jana

Já taky nejsem ok chytla jsem mocak a tak i po dvou atb nejsem v pořádku jaksi se nemůžu s toho vyhrabat. Vánoce na krku a opět v práci v oslabeni už to zase tahnu 14 dní. A to jsem už měla met dovolenou. Musím to nějak přežít ještě po a ut. Pak už mám dovolenou. Dnes jen odpočívám. Tak zatím. J

anonym

Jednou by si ráda brala, sama se neumíš léčit !

Jana

Už několikrát jsem zadala abys mě vynechal. Asi tě to baví. Jinak asi nemáš co na práci. Vždy když je tu někdo nový.

Jana V

Je to opravdu hekticka doba. Bojím se upřímně něco chytit. Nevím jak to snasite vy, ale já od té doby co se mi to stalo vůbec. Dřív jsem prechodila i zápal plic. Tolik jsem kaslala že jsem si zlomila 8 zebro vpravo. A dneska? Rymicka a jsem ko. Manžel stále ko. Marodi a já se mu vyhýbám. Je mi ho chudáka líto. Jenomže teď to chytit nemůžu. 4 dny do Vánoc a kluk už teď leze po stropě. Nemůže se dočkat. Stejně s dětma jsou Vanoce nejkrásnější. Ta jeho radost. Ještě věří...Jani drž se, mocak je previt. Moje máma s ním byla nakonec v nemocnici. Snad 14 dní.....měla zánět už celého spodku....

Jana V

Ahoj všem. Nikdo se nehlásíte, přesto Vám všem přeju lepší rok 2021, než ten předchozí. Abyste byli hlavně zdraví. Nic jiného nemá smysl. Vánoce jsou hektické a stresující pro všechny. Hlavně pro nás ženy co? :-) všechno mít tip top. Mně hodně pomáhá muž. Silvestr je naštěstí v jeho režii. Vánoce jsme přežili v klidu. Zvládli jsme i oboje rodiče. Mně už je líp, ale stále se v tom trochu plácám. Počítám že po svátcích se to pomalu srovná....mějte se....

Jana

Ahoj také preju pohodový nový rok snad lepší než tento at už to vše skončí. Vánoce byly v pohodě ovšem teď a mě leze asi viroza. Snad to zvládnu. To je to počasí hnusne. Všem preju ať to dáme a ta potvora nevyhraje. Držte se. Také vidím že nas sem už moc nechodí. Asi jsou vsichni v pohodě a to je moc dobře. Jen mě chybí ten pokec tak se Jani měj hezky a zase se ozvi. J

Lenka

Krásný nadcházející rok 2021 ať je pro nás plný zdraví, lásky a pochopení.

Lenka

Jani u mě to vypadá že na mě něco leze už 4 měsíce😀 ale léčba pomalu zabírá .Tak ať jsi brzo fit.A jestli to zvládneš tak o tom ani nepochybuji a Jani V placám se v tom taky a stále doufám že to lepší ještě přijde

Tomas

Ahojte vsichni,tak se taky hlasim a preju do noveho roku hlavne to zdravi.ja sem na citalecu pul roku a taky me to obcas chyta jeste,ale s tema hruzama z leta se to neda srovnat.obcas lupnu neurol a nejak to neresim.ale treba jeden za mesic.vypozoroval sem ,ze proste uz neunesu tolik co driv a snazim se s tim srovnat.proste to tak je.ucim ae rikat i ne a proste si toho tolik nebrat.drzte se vsichni:)

sára

Ahoj všichni! Tak u mě podobně jak u Vás .Vánoce byly krásný,ale ted to ne mě nějak dolehlo .Konec v práci ,začátek v nové..synova škola a pořád ten covid. No .Druhý den mi není nic moc .ještě nikdy se mi to nestalo.Když jsem brala citalec bylo vše ok.Doufám,že to zase přejde .Vyděsila jsem se úplně to představou těch hrozných stavů..Je asi pravda,že už vždycky budeme slabší jak říká Tomáš. Přeji Všem krásný, bezstarostný a klidný rok 2021. Mějte se co možná nejlépe Sára.

anonym

:-)

Jana V

Vítám v novém roce. Jojo. Situace se lepší. Ale stejně, ve čtvrtek mě čeká psychoterapie. To honeni kolem Covidu mi nedělá vůbec dobře. Teď v mém okolí zemřeli 2 lidé na nemoce spojené s Covidem. Všechno si moc beru. Přesto neurol snižuju, pomalu postupně. Někdy je hůř někdy líp. Pravda je co psal Tomáš už toho tolik neunesu. A to jsem už půl roku na Neurol ani nesahla a brala jen Citalec. No jak říkala dr. Zkoušíte kolik vydržíte. No moc ne. Teď jsem na 2 Neurolech denně 0.25. Příští týden zkusím jeden a uvidím....mějte se hezký a držte se

Sára

Ahoj Jani V,jsem ráda ,že už ti je o kousek lépe.Mám to stejné.Půl roku beru citalec a nic a najednou tohle.Ty vánoce a vše okolo je prostě náročné. Asi dva dny jsem měla navály horka a nebylo mi nic moc ,potom lepší.Ted se nejak necítím dopoledne,ale není to hrůza.Včera a dnes,potom co jsem si tady přečetla,že se nemám trápit jsem si vzala půlku lexaurinu ráno. Zatím se mi nikdy nestalo,že by se mi při braní citalecu stav zhoršil.A máš dobrého psychoterapeuta? Já jsem chodila,ale pak přišel covid a znova jsem nezačala. A co Janička? Co ruka a to ostatní,už jsi v pořádku? Zítra jdu do práce,tak se celkem těším.Ted jsem skoro měsíc neměla žádný režim,vstávala jsem kdy se mi chtělo,povinnosti taky nic moc. A to není dobře.. Mějte se krásně a napište.S

Jana

Ahoj holky já moc v pohodě nejsem chytla jsem covid.na testy jdu v stredu ale příznaky jsou jasné.Saro ať se ti daří v nové práci.Jani drž se je to těžké.Vim že se to dobře říká.Ale u nás jsou pozitivní oba kluci i s manzelkama.Ja sama jsem děsně unavená a vůbec nic necítím jen bych spala.Tak se mějte.J

Jana V

Mně právě taky. Nikdy by mě nenapadlo, že po braní Citalecu se to může zhoršit. Jo může a dost. Dr. mi řekla rovnou že to je normální. Když je toho moc. Což Vánoce jsou. K tomu panika z Covidu a další věci. Ráno už jsem vstávala normálně a teď mě to zase zlobí. Ty rána jsou nejhorší. Nemůžu 2 hodiny vůbec fungovat. Jseš dobrá že jdeš do práce. Já dneska přišla v 10. Naštěstí můžu chodit v kolik chci. Protože hlavně pracuji teď z domova. Jinak bych to nedala. Popravdě beru Citalec rok. Po roce jsem se vrátila cca do doby braní po 3 měsících. Úplně mě to hodilo zpět. Moji blbostí. Nechala jsem to zajít moc daleko. Neurol sem si brát už nechtěla že to vydržím a vydržela. 5 dní a konec. Kdybych ho vzala hned jak mi řekla doktorka tohle by se mi nestalo. Terapeuta mám snad dobrého. Chodím k němu od jara. Docela si rozumíme. Já nikdy nikde nebyla tak tomu nerozumím jak to chodí. Vždycky si povídáme tak 50 min. Různě se mě ptá co je nového atd. Doporučí mi co změnit. Co dělám špatně a tak. Furt mi říká že pracuji na prd. Že jak nemám pracovní dobu od do. Že dělám stále. Ať si udělám rozvrh. Pracuji od 7 do 4 a hotovo. Kdo chce něco po 4 má smůlu. A víkendy vůbec nic. Jenomže v mojí pozici to jaksi úplně nejde. Jsem starostka......lidi mě furt kontaktuji, furt něco chtějí. Nezajímá je, že chvíli chci mít klid, aspoň večer....Furt mě drti. Je to náročná profese.....Takže emaily vyřizuji do 4h. Pak už neotevřu mail. Muž mi to zakázal. Všechno drží v rukou on a kociruje můj workoholismus. Protože bych zas dopadla stejně. 20h denně v práci a na lécích a ještě si nechat nadávat když někomu zrovna neteče voda nebo mu blbě vyvezli popelnici ev mu nesvítí u domu lampa.....

Jana V

Za všechno můžu já. A ať dělám co dělám je to málo. Teď jsem sehnala w dotace za několik milionů korun a zase mi to na zasedání vycetli, že i tak je to blbě. Jestli jste někdo koukal na film Vlastníci tak to je přesně ono. Úplně se to hodí i na úřady. Každej Vám poradí ale skutek utek. Jani to je mi moc líto. Co dýchání? Koho znám kdo to měl tak každý měl úplně jiný průběh. To mě tak mrzí. Myslím holka na Tebe....drž se. To je pech. Jo a Sáro v nové práci hodně štěstí. Držím pěsti a s tím režimem máš pravdu. Ale nepřehánět to. To jsem právě udělala já. Režim je skvělý. Ale odsud sem. Já teď nemám žádný jen že ráno vypravím dítě do školy a konec. To mi terapeut taky vyčítá že tak jak jsem makala 20h denně tak že teď makám 4. Že furt nemám tu rovnováhu. Popravdě nemám. Stále ji hledám.....starost a práce nejlepší lék. Hlavně fyzická pro mě. Celý léto kopu zahradu. Už se těším na jaro. Já sem zahradník hadr. Už tlačil do země pomalu semínka rajčat. Ještě chvíli a půjdou....

Jana

Ahoj Jani no docela to jde i když je to jak na houpačce.Jeden den pohoda až na to že nic necítím druhý strašná únava a nevolnost.snad už se to trochu zlepší.nejsem schopna nic dělat.Tak se mějte hodně zdraví J

Jana V

Tak to mě moc mrzí. S tou únavou mi to říkal kde kdo. Už je to lepší? Teď to měl kámoš a byl ko 10 dní. Už to má lepší. Za to jeho otec na to zemřel. Ale měl další onemocnění. I bez Covid na tom byl špatně. Je to blbá nemoc.. ..držím pěsti ať je brzy lépe

Jana

Ahoj trochu se to lepší začíná se me vracet čich ale jde to pomalu. Únava trvá. Snad to bude lepší jak se máš ty. J

Jana V

Ahoj. To jsem ráda, že je to lepší. Je to blbá nemoc. Já to mela asi v zari. Jenomže na testy mě poslala až kamarádka po 14 ti dnech, takže negativní. Tak vlastně nevím. Je to viróza. Nevím, jak u Vás, ale tady doktoři neordinuji. Na dveřích papír, je Ti zle volej. Takže léčí po telefonu. Mně rovnou řekla proč tam lezu. Že ji můžu nakazit. Tak jsem ji řekla kam mám teda jít? Do masny, nebo květinarstvi? Od čeho tam jsou? Já musím taky sedět na úřadě a nikoho to nezajímá....už aby tohle skončilo....Mně je už lépe. Neuroly vysazuju. Už mám jen jeden ráno a od soboty končím. Blbý jsou rána...už chodím i do prace. Když nic nedělám je to horší než když pracuju. Tak to pomalu zase zkouším....drž se a ozvi se zase jak je

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce