Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním

Již potřetí se léčím z depresí. Poprvé to bylo před pěti lety. Potom byl čtyři roky klid. Bohužel se situace tentokrát opakovala znova již po roce. Pokaždé (a vypadá to, že i tentokrát) pomůže léčka Citalecem v kombinaci s Neurolem. Neurol postupně není potřeba a Citalec jsme brával vždy přibližně asi 5 měsíců. Tentokrát to vypadá, že u Citalecu zůstanu déle, aby se nemoc nevrátila. Chtěl bys se podělit o zkušenosti s léčbou i problémy samostnými. Mějte se a kdo má chuť tak napiště. Díky.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Sára

Jojo.Já vím...není to super volba,ale myslím,že mám trochu výhodu v tom,že mě nikdy super moc nepomáhal:-).Nebo jsem tedy necítila extra úlevu.Má mi jen naladit takovou hladinku,po týdnu začnu snižovat.100 dětí obědů? Tak to jste velká školka! Aspon máš co dělat,já jsem s klukama na očr a do práce bych někdy klidně šla. Měj se fajn.S.

Jana

Naše školka se skládá ze dvou budov. Odloučení pracoviště má kapacitu 50 děti a my 100 děti. Ještě k tomu 26 zaměstnanců. Tak že vaříme docela dost. Jinak doufám že je ti snad líp. Začíná být hezky tak hned bude lepší nálada. Měj se hezky. J

Sára

Ahoj Jani,tak je to pořád jako na houpačce.Nemám uz takové záchvaty úzkostí,ale nálada pořád nic moc.Jako bych na sobě měla hozenou deku.Už snižuji lexáč.K dr. jdu myslím 18.6.Taky ted chodím k tomu psychoterapeutovi a ten říká,že se to dá zvládnout i bez ad...ovšem je to ta těžší cesta.Tak si jednou říkám to zvládnu a po druhé jak moc už jsem z toho unavená a že to prostě nedám..Hrozně mi vadí ,že mám strašně málo pocitů radosti.I když už nějaké jsou.Doufám,že tobě je dobře a věci kolem pozůstalosti zvládáš v pohodě.Měj se krásně.S.

Jana

Ahoj Saro teď už jsem na tom docela dobře opadl stres. Ten pocit kdy na tebe vše padá znám i to že je to jak na houpačce.obdivuji tě že si troufám to zvládnout bez ad. Já to nedokázala. Pozůstalost jsem přenechal manželovi a svegrovi ať se starají my se ségrou jsme vyply. Měly jsme toho dost když byla babička. Teď ať se starají oni. Držím ti pěsti ať to zvládneš. Myslím že musíš ještě chvilku vydržet na nějaké výsledky je asi ještě brzo. Tak se drž a když budeš chtít tak zas napiš.

Jana

Oprava troufas nejak mě blbne počítač.

Sára

Ahoj Jani,myslela jsem ,že se to docela dá.Ale v uterý se mi udělalo blbě,tak jsem zavolala dr a ta mi ppo předchozí dolmluvě předepsala citalec 10. Zatím beru půlku,po pěti dnech celý.První dva dny byly ok,ale včera večer jsem už cítila,že noc nebude nic moc.A měla jsem pravdu.Do té doby jsem spala docela ,docela dobře. No a dnešek taky stojí za prd.Manžel je se synem pryč a druhý je u babičky.Odpoledne přijedou a pojedeme na výlet.Mám obvyklé strachy-zda mi něco není a jestli zaberou prášky atd. Dneska je hezky tak máš asi vnoučátka.Užívej dne..S.

Jana

Ahoj citalex mě neseděl ani jednou. Trittico je pro mě lepší. Nejsou po něm také stavy. Lépe sedí. Jinak manžel stále marodi už je na nervy a já s ním. Vadí mu už i děcka. Prostě by potřeboval do práce. Je stále nerv i. Co povodně u vás nebyly. Tady v poho. Drž se. J

Sára

Ne,ne.Naštěstí ne. Ale pršelo tady slušně.Mě už dvakrát citalec pomohl,tak snad to vyjde i ted. A jak dlouho ti trvalo,než se ti udelalo líp?Nemyslím uplně,to vime všichni ,že to trvá.Ale kdy ti to začalo zabírat?Za chvilku jedeme k manželově mamce na kafe,tak to snad trochu uteče. Každý den člověk čeká,kdy už bude líp..Měj se hezky,drž se a manželovi hodně sil.S.

Jana

Ahoj mě to začalo zabírat asi za dva až tři měsíce. Teď už beru přes rok pomalu rok a půl. Stále to není ok občas se to znovu ozve. Ale už čím dál méně. Tak snad to bude jen lepší. Ty se drž. Máš děti tak pro ně. J

Sára

Dva až tři měsíce...no nazdar. Příští týden mám kontrolu u dr. takže jsem zase strachy bez sebe.Chodím s tím už dlouho ,ale ted jsem tam delší dobu nebyla,tak se zase strašně bojím. Jsem už z toho strašně unavená. Dneska bylo venku hrozně,to mi taky moc nepřidává .Zitra se chystáme někam na výlet,tak snad to bude lepší. Měj se hezky a napiš,jak si s tím bojovala ty. Ahoj S.

Jana

Ahoj bojovala jsem ale byla to hrůza že začátku jsem nebyla schopna slezt z postele jít nakoupit byl horor. A ty myšlenky co když je to něco jiného co budu dělat atd. Podržel mě manžel a také vnoučata. Postupně se to lepsilo no teď až na výjimky je to ok. Ty se drž nic si nepripoustej. Dobře to dopadne. Ahoj. J

Sára

Ahoj Jani, píšu jak se vede.Určitě je to mnohem lepší,ale 100 procent to určitě není.Já mám horší dopoledne,i když včera byl už celý den super..dneska je to horší.Vždycky se snažím někam odjet ,at nemám čas nad tím přemýšlet.Ale na to aby mi bylo úplně dobře je asi brzo.Mě taky pomáhá hodně manžel a děti,pořád se snažíme něco dělat.Dneska půjdeme asi někam do muzea...venku je fakt divně.Měj se hezky a zase napiš..S.

Anonym

Tak jde život

Anonym

Tak jak je

Jana

Ahoj Saro jak dlouho bereš ad. Myslím že budeš na zlepšení čekat ještě chvíli. Ono to chvilku trvá než to zabere. Já beru už rok a půl a stále se v tom občas placam. Buď ráda že máš podporu v dětech i manželovi ono to půjde ale pomalu. Tak se drž užívej si léta a sluníčka odpocivej měj se krásně. J

Sára

Ahoj Jani,já vím,že to trvá .Ale znáš to ,když už je ti líp a pak zase na nic...tak mě to nějak vzalo.Dnes beru citalec 25. den .Lexaurinu už jen třičtvrtě a.Dnes se vrací syn z tábora a zítra jedeme na pár dní do Olomouce,tak se těším.Je to prý moc hezké město.Co ty? Už máš určitě vnoučata na prázdninách.Naše děti by se od babičky nejraději nehly...má bazén,zahradu..pořád tam blbnou.Tak se měj krásně a užívej léta.S.

Katarínka

:-)

Katarínka

Ahojte dievčatá, Jani zdraví Ťa :-) Aj Teba Sára. Je pravda, ž aj mne Janka pomohla aj toto fórum:-) Na začiatku som myslela, že to nedám všetky tie úzkosti atď. ja som to mala zase spojené s chporobami srdca ... Merala som si tlak zo začiatku každý deň niekoľkokrát, dnes už to vôbec nerobím... ale boli to katastrofálne pocity a nábeh AD nekonečný. Je beriem Citalec20 plne mi zafungoval až po roku ... Na večer mala som 2/3 trittica už mi bolo znížené na 1/3 a verím, že sa toho zbavím úplne.... Ináč sa mám fajn leto fajn obdobie :-)

Katarínka

:-)

Jana

Ahoj kati že ses konečně ozvala jak si užíváš prázdniny. Jak ti je já jsem v poho docela. Saro užívám si jak vnoučata tak i to že jsem docela v poho. Těším se na dovcu a co vy.

Jana

Ahoj holky kam vyrazíte na dovcu. Já opět do Karlovic v jesenikach. . Už se těším jedu i z vnouckama.

Katarínka

:-)

Katarínka

Ja tiež v pohode :-) snažím sa čo najviac oddychovať :-) A čo naši ostatní z fóra?

Sára

Ahoj holky! Tak jak užíváte léto? Mě dr. zvýšila dr citalec na 20.Měsíc jsem brala 10,a bylo to lepší,ale říkala,že 20 je obvyklá dávka a bude to rychlejší.Tak po navýšení mi bylo asi dva dny hůř,ale dalo se to.Jinak je to mnohem lepší,ale špatný myšlenky samozřejmě občas jsou.Na dovolenou se chystáme do jižních Čech a na konci srpna do Marjánek. Letos se bohužel naše milovaná Itálie nekoná. A odkud jsi ty Katarinko? Holky mějte se krásně...snad nám přes léto bude fajn...Sára

Katarínka

Ahojte Sarka ja tiez beriem Citalec 20 mg, vecer som brala este 2/3 Trittica ale teraz po roku ho mam znizene na 1/3 a idem na 0 aby mi ostal iba Citalec :-) Mala som problemy s uzkostami a so spankom... Spanok je ok a uzkosti este trochu ostali hlavne ked mam menstruaciu alebo vela stresu... Vela sa snazim hybat a zamestnavat si hlavu... ja som clovek cinny cize musim byt v pohybe :-) A ty ako?

Sára

Ahoj holky,doufám,že se máte fajn. Já ted tři dny nic moc. dr mi zvýšila citalec na 20. měsíc jsem brala jen 10,tak nevím,jestli to může být tím..Je to strašně nepříjemný,už jsem myslela,že bude líp...Ach jo.Na dovolenou se chystáme jen tady po Čechách. Měli jsme jet do Itálie,ale raději jsme to zrušili..Takže jižní Čechy a pak mariánky. A co Katarinko,jak se máš ty? A jak dlouho už ti je dobře? Mějte se krásně..Sára

Jana

Ahoj holky tak se pomalu chystám na dovcu. Kati jak je u vás musíte stále met roušky. V práci ještě tento týden a pak volno. No letošní léto Teda nic moc. Navíc hrozí opět roušky aspoň zatím v jesenikach. Snad to odvoláji než pojedem.predstava že opět bude rouška mě děsí. Já to přežiju ale co děcka. Jinak teď jsem docela v pohodě. Snad to tak zůstane. Triticco beru jednu večer a docela to vyhovuje. Užívejte si léta mějte se fajn a napište.

Sára

Ahoj holky! Tak koukám,že jsem napsala dva stejné příspěvky,protože jsem nepřešla na další stránku a myslela jsem,že jsem to špatně poslala:-). Jak se máte? Už dovolenkujete?Katarinko to stejné co máš ty měla moje sestra,takže vím o co jde.Kolikrát jsem musela být na telefonu aby mi mohla zavolat,že pojedeme na pohotovost.Ale ted už je ok:-) Počasí na tento týden vypadá celkem dobře,tak snad to vydrží.Mě je docela fajn,i když špatné myšlenky jsou pořád..hlavně dopoledne.Odpoledne a večery jsou celkem fajn.Ale uklidnuji se ,že to beru necelé dva měsíce,z toho měsíc jen tu desítku.No.Uvidíme.Příští měsíc už bych snad měla jít do práce..měli jsem nouzový provoz kvůli koroně.Jsem zvědavá jak to všechno bude školy,školky atd. Holky mějte se fajn ,držte se a hlavně užívejte léto!! Napi Ahoj S.

Tomas

Ahoj vsem,jsem tady uplne novy.citalec beru 14 dni 10 mg a dnes mi ho dr.zvysila na 20 mg.Jinak stavy dost na prd,jako na houpacce,dva dny docela ok a pak sesup dolu.Navic me ted uz asi 4 dny trapi bolest nohou,kdyz jdu dostavam do lytek krece a mam jakoby vse natahle a tezke.Dnes se k tomu pridalo paleni rukou,no asi se uz ze me stava magor.Spanek nic moc,budim se kazde 2 hodiny a kdyz usinam,tak na vickrat,pze pokazde kdyz skoro spim sebou trhnu,projede mi za krkem divny pocit a jsem vzhuru.Cvokarka mi rekla,ze mam uzkostnou poruchu a ze je ted toho vsude plno.Tak nevim no.Jeste pred mesicem sem delal triatlon a ted si prijdu jak troska.Se zajmem sem cetl tady tu diskuzi a mam jen strach,ze zlepseni neprijde a bude to stale takove jako ted.chjo.Tak snad nekdo napisete:)Ahoj

anonym

Léčit následky virů !

Anonym

Tak jak je

Ela

Ahoj Tome, začátky takové bývají.Ze začátku to opravdu jsou stavy nahoru a dolů. Děj tomu čas vše bude za čas ok. Vím to z vlastní zkušenosti, když je ti blbě máš strach aby to tak nebylo napořád. Neboj spánek se upraví i ty úzkosti. Já jsem měla velké problémy se spaním a všechno se upravilo. Začíná být venku krásně, využij toho, když je ti blbě běž ven vyběhej to. Já jsem nemohla vydržet doma, chodila jsem i na 2 hoďky se psem do lesa. Drž se bude líp a nevzdavej to. Tak se opatruj a hlavu vzhůru.

Tomas

ahoj elo a moc dekuji za reakci.no prave,ze vsude ctu a o mi doktorka rikala,ze se to zlepai,ze to tak nebude porad,ale tezko se tomu veri,kdyz tu vlastni zkusenost nemam.treba vcera byl cely den relativne ok a vecer sem koukal na telku a naraz mi sla myslenka,co kdyby na te zidli vedle tv nekdo sedel a zacal sem si to predstavovat a uplne sem se zase z toho slozil,ze zacinam byt blazen.strasny.no a dneska pres den,kdyz je ta hlava zamestnana,tak to docela slo,i kdyz takove navaly strachu atd byly obcas,ale dalo se.taky mam pocit,ze se to ted zhorsilo,ldyz sem zacal brat 20 mg citalecu,pred tim sem bral 14 dnu jen 10 mg a takoveto stavy sem nemel.tak nevim no.nejjorsi je,ze si porad rikam a mam strach ze se zblaznim.jak rikam,je tezky vylezt z baraku,natoz jitbehat a to sem jeste pred mesicem bezel pulmaraton.zitra mam sezeni u psychoterapeutky,tak uvidim.dnes bylo tak krasne a ja ten den prozil sice relativne v klidu,ale bez radosti.budu rad,kdyz zase napises:)pekny vecer.

Sára

Ahoj Tome.Všechno co píšeš je normální...tedy při uzkostech:-) To že je ti po navýšení citalecu hůř to tak taky je.Já brala měsíc 10 a pak mi zvýšila na 20,že prý je to obvyklá dávka a taky mi bylo hůř.Opravdu vydrž,je to běh na dlouhou tratˇ,lépe se ti udělá nejdříve po měsíci.Všechny ty stavy které máš znám a opravdu člověk pochybuje zda bude líp.Ale bude uvidíš.Já tedˇ beru druhý měsíc,je to už mnohem lepší,ale ještě mě spousta věcí rozhodí.Nebo prostě někdy je mi divně jen tak.Drž se,klidně napiš.S.

Tomas

Ahoj Saro,no docela sem se pobavil tim,ze je to normalni:))no ja uz pomalu asi ani nevim,co je normalni.v nedeli vecer mi bylo super,nebylo mi nic.v pondeli rano sem vstal,docela ok,ale jak sem se probral,tak zase navaly do hlavy,fest me boli za krkem a z toho se mi asi toci hlava.navic po kazdem jidle je mi tezko a zacal sem vic grkat:)nevim jak to jinak napsat.nevim,zda je to z tech leku a tak se zase bojim,ze je nebudu moct uzivat a budu zase zacinat od zacatku s necim jinym.paradoxni je,ze kdyz lezim,tak mi neni skoro nic,ale jak vstanu,tak se vse rozjede.ted tedy mam aspon 3 dny pokoj od debilnich myslenek,ale zaseje mi zle a toci se mi ta hlava.u me je to tak,ze lazdy den je mi neco jineho.jinak pracuju jako reditel obchdoniho domu s nabytkem a asi uz tonedam.uz tak tam ted chodim na par hodin a moc to nejde,takze asi dam neschopenku.no nic pozitivniho nemam:( mame jeste 3,5leteho syna,ten chce peci a proste na to neni sila i ldyz teda se premuzu a jdu si s nim hrat,ale je to vycerpavajici.snazim se i neco nacist,co to teda mam,nebo proc,ale asi toho necham,pze me to pak rozhazuje jeste vic.snad zaberou nekdy ty leky,aby to bylo aspon trochu k ziti.ted je to naprd.tomas

Sára

Ahoj Tome,opravdu všechno co píšeš se děje. Nevolnosti,krkání a pořád na sobě něco hledáš.Znám to.Ještě ted mě občas něco pořádně vyděsí,ale už to nejde do té hloubky.Klidně si vezmi 14 dní neschopnost,uleví se ti,zabere to a budeš klidnější.Pak už je zase lepší jít do práce. Já mám dva kluky 11 a 5. Byl to mazec,přišla jsem si úplně na nic.Všechno mi bylo úplně jedno.No děs. Drž se ,za chvíli bude líp! Sára

Tomas

Ahoj Sáro,přesně, pořád na sobě něvo hledám, pozoruju se. Žačne mi pískat v uších a zase mě to úplně rozhodí, pak to přejde a začne něco jiného. Je to šílený. Teď asi 3 dny bojuju s tím žaludkem. Mám pocit jako bych tam měl tunu kamení a nevím, zda je to práškama, nebo mi něco je, nebo je to zase nějaký příznak úzkosti a stresu a poříd a pořádo dokola. Včera sem byl v práci a šel sem po obchodě a blikaly zářivky, úplně mi to udělalo špatně, že sem měl pocit, že uiž mi navždy v těch očích bude takto blikat. A zase mě to vyděsilo. Beru tedy k tomu citalecu i frontin 0,25mg. jednu nebo dvě tablety denně. a zase sye cítím blbě a mám obavu, že na tom budu závislý.Nejvíc mě štve, že si pořád říkám, že se nemuzu tak pozorovat porad, ale to proste nejde, me to ten mozek to tam háže sám. Moc děkuju za podporu, přijde mi , že to trvá věčnost. Tomáš

Sára

Ano,je to tak.Ten pocit,že "co když to takhle bude navždy"? Že takhle se přece nedá žít.Mě to vyvolala konkrétní nemoc.Když ji vyloučili asi tři lékaři,našla jsem si něco jiného..a pak zase něco jiného a tak pořád dokola.Frontin neznám,já jsem na začátek měla na pomoc lexaurin.Ted už ho asi měsíc nemám vůbec.Až ti začne zabírat citalec,nebudeš už potřebovat jinou berličku.Jak ti je dneska? S

Tomas

ahoj a pekny den,frontin je vlastne neurol.akorat je to asi jina znacka.takze vlastne to same co lexaurin.me to taky asi vyvolal strach z nemoci a taky sem si pak nachazel dalsi a dalsi nemoci.a i ted se porad musim kontrolovat,ani nechci ale mozek to dela sam.vsechno vnimam,kazdou bolest a ze me boli zada aza krkem a bricho.a pak zase jdou divny myslenky.dneska sem byl dopolko v praci a ted sem doma.premyslim,ze zkusim terapii mindfulness.prijde mi to zajimavy,nechci byt jen na praskach.v noci sem zase blbe spal,nejhurje,ze se probouzim,ze sebou trhnu a nevim chvili kde sem.zase maji zacit horka a to mi tez moc neprida,syn bude chtit k vode,ale nejak to budem muset dat:)a ty se jak mas dnes?

Sára

Ahoj Tome a všichni. Dneska to bylo fajn,mě zase sluníčko a tohle počasí pomáhá,nemám ráda deštivo a zataženo.Zítra jdu po dlouhé době do práce.Na jednu stranu se těším a na druhou mám trochu strach.Situace se tam po coroně uplně změnila,bohužel k horšímu.Je to tam dost vypjaté a je tam dusno.Já jsem se vždycky budila kolem čtvrté ráno a pak už to nestálo za nic.A taky jsem moc nejedla...zhubla jsem ,až se mi to nelíbilo.Ale ted se zase cpu jak kdybych rok nejedla:-).Drž se a neboj,určitě bude líp! A co Janička A Katarinka? Jak se máte holky? Mějte se všichni krásně S.

Ela

Ahoj Tome, Sáro a všichni z dřívějška. Mám po třech 12 hod. směnách. V těch horkých dnech je to šílené. Tome ty stavy které máš opravdu dělají ty léky . Je to ze začátku na prd. Pocení, bušení srdce, šílená nespavost, to jsem měla já no hnus. Nechutenství, jedla jsem jenom banány a čokoládu 70 procentní hořkou. Zhubla jsem 10 kg. Po měsíci a půl se to začalo lepšit. Užívala jsem také jako Sára Lexaurin, pak už nebyl potřeba. Taky mi dělalo dobře sluníčko, vitamín D je dobrý pomocník při uzkostech. Tome smekám, že chodíš do práce. Já jsem byla na neschopence. A za čas mi práce pomáhala úplně stejně jako Sáře. Tak se držte všichni v téhle blbé korona době a co nás nezabije to nás posílí. Zatím ahoj a dobrou noc.

Tomas

Ahoj vsichni, tak se zase tady jdu vypsat. Vikend byl sileny, pres tyden to jakztakz slo, ale jeden den nemohl zapudit myslenky a myslel a musel sem myslelt na dychani, to bylo strasny..Potom to presslo a ted mi zacalo tak divne piskat v usich, slysim to hlavne v noci a nejde mi u toho spat, nikdy sem toto nemel. A pres den se zase porad bojim a porad ten zvuk jak kdyby hledam. Ja uz mam pocit, ze nepatrim se svym psanim sem, ale uplne nekam jinam. Porad mam strachz, delaji mi divne zvuky, vsehcno jak kdyby slysim uplne vice nahlas nez je. Bral sem teda tech 10 mg 14 dni a ted beru 14 dni tu 20 mg. Nevim, zda ty stavy jsou z tech prasku, nebo je to porad dokola ta uzkost, nebo ze se uz ze me stava blazen:_(

anonym

Jsou to jenom hloupé kecy, příčinou jsou viry a toxiny, tímto způsobem se ještě nikdo nevyléčil a nevyléčí !!!

Jana

Že tě to baví už zas se mezi nás pleteš. Stejně tě nikdo nebere. Bylo dlouho neměl jsi se do koho navážet. Takže hurá opět do toho je tu nekdo nový tak to zkusim třeba to vyjde.

anonym

Jsi naivní :-)

Jana

Hlavně že ty ne

Jana

Ahoj všichni vidím že se po dlouhé době vrátila Ela. Jsem ráda že jsi na tom dobře. Já se vrátila z dovce užívala jsem si s vnoučata. Bylo to hezké. Vidím že je tu i někdo nový zdravím Tome. Je to přesně jak psaly holky běh na dlouhou trať. A nikdy nevíš kdy zvítězis. Ty stavy opravdu můžeš met i z léků. Jak píšeš každý to zvládá jinak já bojuju už rok a půl a stále někdy ta potvora vítězí. Chce to čas. Sary už je lepší jak v práci. Kde pracuješ že jste ještě měly volno. Tak se držte a pište.

Sára

Ahoj Jani a všichni! Pracuji jako managerka v jednom hotelu v centru Prahy.Ted jsem byla celý víkend a bylo fajn.Je pravda,že není moc čas přemýšlet a to je někdy lepší.Nicméně stále nevíme jak to bude dál.Jsme zaměřeni na zahraniční klientelu a té je opravdu málo.Mám tam fajn kolegy,tak doufáme,že se to nějak zvládne.Jinak je mi už celkem dobře.Tome neboj se,neblázníš.Vážně to jsou nežádoucí účinky.Zvonění a pískání v uších,je myslím i v nežádoucích účincích,takže bud v klidu...Mějte se všichni co možná nejlépe a zase napište.S. PS: to samozřejmě platí i pro tebe anonyme:-)

anonym

Bez komentáře.

Tomas

ahoj vsem:)anonyme pokud te to bavi pis dal:)ale ja tve prispevky nectu:)jinak holky diky za podporu.vcera to byl mesic co sem zacal lecbu.je zajimave,ze kazdy den je mi neco jineho.uz se tim tak trochu bavim,co asi bude pristi den:)jinak u me je to ted tak,ze sem sel na PN.uz me to nebavilo se stresovat jeste praci.ted sem byl 4 dny docela ok.dokonce sem zacal i vice jist,upravil se mi i spanek.budim se ted 2 krat za noc.a to je uz hratelne.piskani v usich je stale,ale nejak ho nevnimam uz tak inzebzivne,ale mam novinku a to,ze mi prijde,ze se mi tak nejak divne mota hlava.jako bych byl na lodi nebo jak to napsat.a jinak sem si vypozoroval,ze ne teda delaji zle i ta vedra co ted byly.tak se mejte a zase napiste:)tomas

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce