Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Friduča

Dobré ránko, tak hezky najíždím na druhý měsíc.. Vám všem pochopitelně gratuluji.. Jinak Rimalko tohle jsou rozhodující okamžiky... Většinou to dopadne tak, že se člověk dřív, nebo později po takovém úletu rozkouří ( vím o čem mluvím ).. Není to jen receptory.. Možná někde v podvědomí je ta myšlenka = už jsem selhala, tak si dám jednu a prd se stane.. Stejně už je to fuk.. a stupňuje se to.. Hodně jsem o tom přemýšlela a něco na tom je...Já jsem vydržela poměrně dlouho dobu dát si jen u pití...Ale pak jsem to rozšířila o cígo po obědě a pak už to zase jelo... MYslím, že je to poměrně běžný model.. Jen to má někdo ryhchlejší.. TAkže opatrně a nevzdávej to a nepodceňuj !!! Ivoč - já vylezla ze sálu, manža usnul na chodbě a říkám, tak tohle je přesně okamžik, kdy bych si zapálila :)))) Ale neměla jsem nejmenší potřebu to udělat.. je to zvláštní...Je to opravdu o té hlavě, ta dělá prostě moc... :))) A hodně nám pomáhá :)))) Táhnout to vůlí bych rozhodně nechtěla.. to si pamatuju a to byl mazaec a prakticky dopředu prohranej boj... :(((( Chtít je půl vítězství !!! Jinak Kaka se s novou láskou taky prý chystají, ale kdy to nevím :)))) Pálí jednu za druhou :))) Musí se rozhoupat holka naše !!! Já co se týká váhy zatím dobrý... Nevážím se tedy, ale nic nepozoruju.. Ke cvičení jsem se tedy zatím nedostala.. není vůbec čas, ale budu muset....Chybí mi to a bolí mě záda... Když jsem cvičila bylo tohle fajn.... A i to uklidňuje.. člověk vypne a dá si do těla... :) ))Mám to ráda...

irena

někdo mi krade příspěky zase mi jeden dlouhej zmizel.Psala jsem jak jsem se šampíkem třetí měsíc končila a švindlovala abych ušetřila, apak další 2-3 měsíce měla pěkný depky. Takže si též myslím , vydržte co možná nejdýl. Ale jak poradit Stenlimu nevím.Rimanko, ty dělej , že se ti to zdálo a vydrž . Kamile to je paráda, že, jo? já taky čuměla. Friduč blahopřeju k porodu a že jsi vydržela, Valjo tobě to uteklo , kdo by řekl, že jsou to už 2 roky, jsi borec a Vlasta taky.A Ifka s manžou taky. Asi jsme borci všichni, ne?

Stenlák

Ahojky děkuji ti za psaní a že jsi se ozvala . Je to těžký . Nekouřit nám všem co to myslíme naprosto vážně změnilo život . A že to je těžké netřeba psát . Někdo to má snažší někdo těžký bylo by sobecké si myslet že všichni to mají v pohodě . Každopádně jsi mě už pomohla . A za to ti děkuji . S

Jan Cidrych
2x

Vážený pane .Já Vás dost dobře nechápu. Už to ,že jste se odhodlal přestat kouřit je velmi dobré. Víte ještě nedokážete ocenit své (doufám ,že pevné rozhodnutí) NEKUŘÁCTVÍ JE TA NEJLEPŠÍ VĚC CO JSTE MOHLI PRO SEBE UDĚLAT. Ještě to nedokážete zhodnotit. Napovím Vám. Přestal jsem kouřit sám ,nechtěl jsem být otrok cigaret. Z montáží omrzlé nohy ale ix let potom . Když jsem se dostal na Karlovu kliniku ,tak mi pan profesor říkal co jsem dělal ,tak jsem mu řekl že jsem pracoval v polobotkách v mrazu. Později mi bylo řečeno,že kdybych kouřil ,tak cévy by nebyli takové průchodné a bud bych přišel o nohy a nebo vůbec bych nežil. Ale o tom všem VY když přestáváte kouřit nevíte a nevěděl jsem to ani já. Ted to máte těžké ,přestáváte a ještě si ani neuvědomujete tu OBROVSKOU VĚC ,kterou jste dokázali. Já se třeba tak trochu usmívám při slovech hrdinové a podobně. V každém případě si každý musí vážit člověka ,který si vybojoval boj se závislostí. Těžko na cvicišti ,lehko na bojišti. Časem až se budete vzdalovat od poslední cigarety ,se budou dít věci. Je rozpracováno co vše se bude během Vašeho úspěšného nekuřáctví dít s Vaším krásným nekuřáckým tělem. Budou se Vám čistit plíce,cévy , popelavá plet dostane ten správný nádech a budete se cítit perfektně .Já dnes děkuji bohu ,že jsem se tak rozhodl a sám bez pomoci . Takže to máte lehčí a držte se. Později sami oceníte svůj příkladný postoj ke svému JÁ . Chce se od Vás jedinné VYDRŽTE

irena

Mirko ozvi se ,jak přijedeš do Olmíka. Už to máme skoro vymyšlené aby to Stenli měl při cestě .Stenli musíš najet do OL. směr PV u fakultní nemocnice je zastávka tam by jsme v 10,00 čekali,a asi 1 km je odbočka na dálnici na Litovel. Kukni na mapu.

Denis

Ahoj všem, tak podobnou zkušenost jako Lenka jsem udělal z alkoholem taky, bylo to 4.den od začátku. Druhý den jako bych škrtnul ze života,jak mi bylo blbě, ale zároveň to byl můj den D, první bez cigarety. Proto se teď hospodě vyhýbám obloukem a provádím sebemrskání ve fitnesu, abych z makovice vyhnal veškeré zbytky pokušení. Divoké sny pomalu ustupují, bolesti žaludku také, jen ty zažité okamžiky, kdy to bez cíga nešlo, mě dělají pořád problémy. Jinak souhlas se Sylvou, též zabíjím pohledem,asi dost přesvědčivě, protože někteří známí už se všimli a ptají se co se děje....Champixu a všem odvykačům třikrát zdar.

Friduča

No jo, už se nám to blíží... Těším se na Vás !!!

Megan

Končo a co bylo zase o nás v televizi? Jestli ta bitka otce se synem, tak tam jsem opět zasahoval:-)

Friduča

Jo,jo Megouši to jsem taky viděla a hned si na tebe vzpoměla :))) Máte tam divočáky... :) )))

Konča

Ano Megánku, otec vzal na syna nohu od stolu tím ho tloukl. Denis si zaslouží blahopřání neb bojuje jako lev a to je super.

rimankaaa

Ahojte, zlatíčka - ako pekne na mňa myslíte, a dobre a tuho myslíte, lebo cigaretke sa vyhýbam oblúkom :) ja fakt neviem, čo mi jeb*o v tú sobotu (teda viem z čoho hh), ale mám ponaučenie do budúcna ;) musím sa viac snažiť, keď som sa už na to dala.. len sa bojím, že to nezvládnem - tak dlho bojovať a najmä keď to čítam o vás, že po toľkých týždňoch - po vysadení CH to tak hrozne zvládate!! no na druhej strane si pochvaľujete, ako dobre je bez tých smradom.. snáď časom prídu naozaj aj tie krajšie a pozitívnejšie myšlienky :) všetci sa držte, ja mám teraz frmol, tak preto len tak v krátkosti, keď bude viac kľudu, ozvem sa papiny

rimankaaa

a počítam si pekne poctivo nanovo, tak dnes, ehm, opäť 2. deň :D

Stenlák

Rimankaaa ono to je běh na dlouhou trať . Já jsem si myslel že po třeba dvou měsících budu za vodou a nejsem . Respektive jsem protože už kouřit nebudu , ale jako trpím stále . Jenže je to fajn . Těžko se to dá popsat . Já nevím když jsem vysadil léky byl to strašlivý mazec postavil jsem se do cesty tornádu dostal jsem takovou nakládačku že na nějaký psaní nebylo pomyšlení . Měsíc jsem ležel v posteli pak to přecházelo a za další měsíc bylo už dobře ! Musel jsem se samozřejmě zříct představy že první benzodiazepin byl pomalu jistě lepší než první sex . Ale to já umím . Prostě byl a už není adios amigo . S cigaretami je to stejný u mě . Prostě už nekouřím kouřit nebudu nemám s tím problém cigarety odešly - bolest zůstala už je lépe jen díky champixu podle mě to bude trvat docela dlouho . Ale až se řádně na sebe naštvu vysadím ho nechám se zliskat a bude to prima . :) Musíš se naučit žít pro jinou věc . Tak jaké kapely posloucháš ? Muzika PowerWolf HammerFall DimuBogir DarkFunreal nebo jiné ? :) Napiš Stenli . A moc si vážím toho že nepodvádíš máš to za dva a brzy bude 80 jako mám já dnes .

Lenka

Dobrý večer, po dalším nekuřáckém dnu---Dnesk už mi bylo celkem fajm-po absolutně proválené neděli-jen mne bolí záda.Tak se trošku zregeneruju-zítra cvičení u nás ve vesničce-a asi taky najedu na chůzi.lehký běh-Končo-Ty si píšeš deník? Já jsem zatím ve fázi teorií,krom pár aktivit..-tak doufám,než začnu pořádně cvičit,tak že moc nevyrostu...Závidím Denisovi akceschopnost..Rimanko- držím palce-já jsem několikrát přestala,a po pár dnech,týdnech,zase začala-s větší a větší frustrací-až s champixem se zadařilo-zatím-a snad to mám v hlavě tak srovnané,že nezačnu/aspoň teď mám paniku ze znovuzačnutí.../Stenláku-myslím,že bude jen líp...Musí Lenka

Konča

Krásné ráno champixmani a champixmanky:-) Tady u nás mlha, ale snad se brzy rozpustí. Leni deník si nepíši, a jak jsi na to přišla, že bych si ho mohla psát? Přátelé bude líp. Stenli neboj se toho vysazení, ale počítej s tím, že na půlečce denně musíš být půl roku. A pak musíš mít zásobu a kdykoli na sobě pocítíš, že myslíš na cígo více než jindy, tak si půlečku zobneš. A budeš zase OK. Po půl roce se to láme, alespoň u mne to tak bylo. Fyzická závislost bych řekla, že tě opouští do těch 3 měsíců, ale psychická je dlouhodobější. Vždyť kolik desetiletí jste s tím smradlavým nikotinem žili, vaše tělo se nyní čistí, regeneruje a učí se být opět nekuřákem. Statistika vyléčených se udává až po 1 roce od poslední cigarety. Ale i potom člověk musí být na pozoru. Zítra mám za sebou 16 měsíců a jsem šťastná jako blecha, že nekouřím. Taky k tomu dojdete, ale bohužel jste ještě na začátku. Chce to čas. Nelitovat se, že jste o něco přišli, ba naopak musíte se radovat, že získáváte svobodu. A vo tom to je:-) Jsem se nějak rozepsala:-)

30
73x

www.imgbank.cz/images/cidrych1.jpg

Konča

SUPÉÉÉR. ŘVU SMÍCHY A SKORO SE VÁLÍM PO ZEMI. DOUFÁM, ŽE ZÍTRA BUDE POKRAČOVÁNÍ:-DDDDDDDDD TO SE NĚKOMU HÓÓÓÓHNĚ POVEDLO. HNED NÁM SKVĚLOU NÁLADŮŮŮŮŮŮŮŮ:-DDDDDDDDD

Jan Cidrych
4x

Moji hodní přátelé.Znáte to přísloví? Kdo se směje naposled ,ten se směje poslední. 30+30 cha cha .Tedy řeknu Vám přátelé to zobání champixu ,zde vidím ty vedlejší účinky. Je to síla co. Já Vám řeknu ,než si zasírat mozek druhým svinstvem ,tak radši mentol bonbon. Stenlák proč nemáš plyn? Jsi mladý pln síly a yyženeš z hlavy myšlenky na cigáro. ČLOVĚK ABY vÁM POŘÁD RADIL. Ale řeknu jednu věc ,je opravdu škoda těch co měli dobře našlápnuto a nevydrželi,je to škoda a já bojovník proti cigaretám z toho mám špatný pocit ,mohlo nás být více .Jste taková rodina ,že no já na to byl sám a vše zvládl. Je to ale také o DISCIPLÍNĚ a CHARAKTERU . PEVNÁ VŮLE je třeba a jít za svým jak ohař. ´ ps. Se smutkem vzpomínám na ty co se mi smáli a nadávali mi ,když jsem jim fandil. Asi málo že Jsem ted pozván na podnikatelskou večeři náštěva z Turecka guvernér ,tak na Vás budu myslet

Friduča

Dobré ránko, všichni se hezky držíte a to fajn !!! Jsem moc ráda..Každý má holt jiný průběh a nezbývá nám než to prostě vydržet... Pokud chceme bý voňavý a nekouřící :)))) Mám toho tady dneska moc.. Takže jen Vám všem blahopřeju a držte se !!!! Stojí to za to !

Stenlák

Dobré poledne dneska je krásně a mě dovezly uhelný brikety tak to jdu uklidit :) S .

milena

Tak,všechny zdravím.Dnes to je 3 měsice,co jsem přestala kouřit,ale stále bojuji.Champix beru jen někdy,nalada pořád nic moc.Všichni jste fakt dobří,sama vím o čem tady píšu.Pokud vam to klapne,myslím ten sraz,tak si to všichni pěkně užijte.Mějte se pekně,já se zase ozvu.ahojky

Konča

Pro Milenu jsem složila originální fanfáru♫♫♫♫♫♪♪♫ a ke 3 měsícům ti holka posílám VÉÉLIKOU GRATULAČKU. A poropó - proč ses nepřihlásila na sraz? Ještě bys jistě mohla???? Na srazíku se ti nálada zlepší. Pojeď:-)

Jana

Zdravím všechny, nekouřím a CH nejím už 9 dní a nic. Tak to má podle mě fakt každý jinak. Já prostě nevidím důvod, proč bych kouřila, takže nemám ani depky. Jsem šťastná jako blecha, nevěřila bych, že se mi to vůbec kdy povede. Recept na CH mám pro jistotu ale pořád u sebe a kdyby se to nějak zhoršilo, poběžím pro něj. Mějte se moc hezky.

irena

nemá v tom prsty Stenli?Je to dost dobrý. Mirka se neozývá.A já mám zánět hrtanu a strašidelně mně bolí v krku.Jano a kolik a jak dlouho jsi kouřila?

Jana

Kouřila jsem 14 let necelou krabičku denně, u piva i dvě krabičky. Sama jsem nedokázala přestat ani na den. Takže CH je opravdu zázrak pro mě, pomohl mi nezapálit si a dal mi čas srovnat se s myšlenkou, že pro kouření není jediný důvod, tudiž k tomu už teď tu berličku nepotřebuji. Ale nevylučuju, že mě nesejme nějaký nával chuti, proto mám ten recept u sebe.

30+30
56x

www.imgbank.cz/images/kurzak.jpg

Jan Cidrych
6x

Vždy se může smát ten úspěšný a to nejste VY ,kteří přestáváte kouřit pětkrát do roka ale JÁ KTERÝ NEKOUŘÍ TŘICÁTÝ ROK . Chce to nálít si čistého vína a ne se pořád hrdinové všedních dní masírovat . neuvěřitélné,úžasní ,hrdinové ,šikulky ,skvělí bojovníci, a taková to hesla jako na prvního máje. To má tak někdo starosti. Být Vámi tak si hlídám spíše recidivy a že jich je za rok. Vždy jsem psal ,že si na mne vzpomenete až si zapálíte.Tuto diskuzi opustilo mnoho chudáků so se mi smálo .Výsledek? Ten ostatně Ti s recidivami znáte .Normálním přeji hezký den.

Konča
1x

Jani jsi šikulka. Blahopřeji. Fridu do 2 měsíce ti přeji stále pevnou vůli. Nedej šanci ponoukačům:-)

Konča

A pokračování je tadýýý. :-DDD Já už přes slzy nevidím na monitor:-DDDD To se hnedka pozná INTELIGENT od YNTELIGENTA :-DDDDDDDD

Konča

Irenko, prosím tě, kurýruj se ať jsi příští týden opět fit. Trpím s tebou neb to též mívám a je to fuj :-(

Jan Cidrych
2x

STATISTIKA .Vy máte přehled,kolik z Vás už sem nepíše? Kolik z Vás zase hulí? Má někdo přehled? Děkuji .

Stenlák

Ahoj lidičky , Také přeji nádherný den a děkuji všem hodným přejícným . Dneska je fakt luxusně . Listí je zabarvený nádherně v tom slunci . Tak doskládám zmíněné uhlí a doufám že pak si dám oraz . S

Ivča

Ahoooj, všichni krásně bojujete, držím palce a fandím. Irenko, fakt musíš být fit, nalákala jsem Tomáše, že musí jet kvůli Milošovi, takže dělej co umíš. Svařák, grog, grog se smetanou, vodu s citronem, čaj se slivovičkou a všechno dohromady a uvidíš, jak ti bude krásně:-)) Mastím výplaty, tak není moc času. Venku je jaro, nemá to chybu. Tak si to užijte ještě, než začne padat to bílý svinstvo.

Sylva

tak u nás tedy žádná sláva co se týče počasí (hold - sever) a je hnusná inverze. Když jsem kouřívávala, tak jsem ten smrádek nikdy necítila - teď už jo. Irenko, brzy se vykurýruj. Stenláku,moc se nepředři.Končo,už jsi se dost vysmála?je to dost dobrý, že jo? No jo, jdu ještě pracovat. Mějte se moooc krásně, voňavě. Ps: pořád žužlám paipo.

Stenlák

Ahoj oni to počasí tak hlásí západ zatažený s inverzí a východ ok . Věřím ti s tím čichem já bydlím v lese a teď ho teprve cítím a je to naopak velmi příjemný . Nepředřel bylo to jen 10 metráků . Jinak se držte kouřící - nekouřící . S

krutibrk

Chudáci lidičky máte ho tady a jen tak se ho nezbavíte.Třicítka je profláklá po celém netu.

Jan Cidrych
3x

krútí brku .Já jsem to světlo na konci tunelu ,jsem ta štafeta a následujte mne. Co je špatné na 30+30? Není to lepší než pětkrát ro roka recidivy? Máš to chlapče pomýlené. Není lepší TŘICÁTÝ ROK NEKOUŘÍM než "UŽ ZASE HULÍM" ? Jsem pouze příklad a chci jenom ukázat ,že to jde., Jde to bez champixů a masírování .Jste to všichni ušlechtilí lidé,hrdinové všedních dnů,,slušní s vysokou zodpovědností k sobě i druhým .Kolik z Vás se mi v minulosti posmívalo a kolik z nich hulí? TO JE TA PRAVDA.Skromnost,cílevědomost a trpvělivost .Přeji úspěch všem slušným a normálním lidem .Bojovníkům ,ne masérům od tří líp

Friduča

Tady bylo do oběda taky hnusně.. Mlha přede mnou, mlha za mnou, ale pak vylezl punťa a byl pokoj :) Vedro sice už nebude, ale lepší sluničko, než mlha...Irčo, čajíčky a léky.. ať jsi do příštího víkendu jako rybička :)))) Moc se na Vás těším !!! Uhlí je dobrá volba = fyzická práce a zabaví se celej člověk :))) Nezávidím, my už naštstí máme plyn a u maminy tedy stále koks, ale tam to šoupnou do okénka a jen se to pohrabe ve sklepě.. což je pohoda... TAk se držte !! No Miruš ??? kde pak je ti konec ????

Kamil

Ahoj a dobrý večer. Tak je to slabý odvar Vašeho čaje, ale i přesto dnes mám desátý den bez cigarety. Tadáááá. Pro mě úspěch...

Friduča

Kamile, jakej odvar ? Neboj ono se to začne hezky načítat :)))) Jsi pašák !!!!!!Jen tak dál !!!

Konča

Kamile, jsi frajer, moc ti to přeji, však je to jen a jen TVOJE ZÁSLUHA:-) raduji se s tebou, a to fakt nekecám. Opravdu mám velikou radost, když se komukoli podaří nekouřit alespoň půl dne. Vše navíc nad půl dne je hrdinství. Držím pěsti do další desítky.

Kamil

Slabý odvar těch osmdesátek devadesátek a tak...

Kamil

A frajer budu až budu i bez prášku a bez pomyšlení na cigaretku... Ale děkuju moooc umíte podržet...

Stenlák

Ahoj Kamile . To není slabý odvar to je prima úspěch . Je pravda že jsem asi přehlédl jak dlouho jsi kouřil a kolik . Jenže já užívám soukromé peklo a nemám prostor moc pro další . Držím ti palec . bude to lepší určitě přijde par chvil kdy to bude horší ale to dáš .

Friduča

Stenli, já mám druhý den taky řádnýho nerva.. Jsem nervlá jako blázen.. Jsou to nájezdy, které přichází a zase odchází... CHMP nezobu ( už ani nevím kolik dní.. musela bych to někde dohledávat přesně...) a to se mi nechce, tak nevím zda to může být absťák po CHMP.. Ale na cigeretu nemyslím vůbec... s tím problém není...Včera jsem nemohla spát a 3x šla přetočit film, u kterého jsem se snažila usnout...vstala jsem dokonce věšet prádlo... Tak dneska půjdu do peří brzo a doufám, že to bude lepší.. je to fakt nepříjemný...člověk to nemůže ovlivnit...

Lenka

Fridu-včera byl asi špatný den-taky jsem nemohla spát-a spolucvičenky dnes večer si taky stěžovaly-tak to svedem na počasí....i ty Stenli-je to počáskem...a bude líp!! A jak to má kdo s pohybem a váhou-nerozhýbem i toto???Já dnes vesnické cvíčo--a super-a váha zatím nestoupá...bojím bojím.. Kamile-vzhůru do dalších dnů bez cigárek-blahopřeji. Hezký večer,dobrou.. Lenka

Jan Cidrych
5x

Stenlák je jednička. Nebrečí,cvičí,skládá uhlí a je upřimný. Nevím jaké vtípky o mě kolují ale jsem toho názoru ,že důvod ke spokojenosti mám tady jenom JÁ . Už jste někdy viděli ,že by zbavení se závislosti bylo jednoduché? Kolik let jste hřešili a ted chcete vše smáznout mávnutím kouzelným proutkem? Trpíte všichni a tak zatněte zuby a trochu pozitiva. Vám pořád nedochází ,že Vaše vzájemná pomoc proti problému není brečení a stěžování si ,ale popisování úspěchu. Ano pozitiva .Pěkný podzim ,pocházky, a to nejdůležitější. KONEČNĚ PRO SEBE NĚCO POŘÁDNÉHO DĚLÁME. vypisovámím bolestí a nespavostí si nepomůžete . Tak třeba .HURÁ DALŠÍ VZDALOVÁNÍ SE OD POSLEDNÍ CIGARETY ,BUDE LÍP Tak takovým bojovníkům držím palce a ne brečítkům

Ivča

Ahoj všichni. Stenláku, taky tu přírodu nějak víc miluju, co nekouřím. Taky bydlíme téměř v lese a včera jsem přijela z práce, vzala psa, hole a hurá na tůru.Snažím se každý den. Úplně jinak vnímám ty vůně lesa všeho co k tomu patří. Nádhera. A ikdyž sníh nenávidím, tak není v zimě nic krásnějšího, než jít lesem v čerstvě napadlém sněhu. Bomba. Kamile, gratulace k 10 dnům, super. Je to obrovská radost, viď? Bude to čím dál lepší. Ale nechci tě strašit, ta chuť nebo myšlenka na cigáro nás asi bude pronásledovat celý život. Alespoň já to tak mám. Je to taky tím, že jsem kouřila přes 30 let a doma mám kuřáka. Ale je to chvilkový a dá se to zvládat. Vím, že už nikdy nechci a hotovo. Drže se všichni, užívejte krásný dny bez cigaret a držte se. Hlavně nováčci, Moc vám držím palce. Lenko, že bych taky začala chodit na vesnický cvičení? Musím zjistit, jestli se vůbec u nás něco děje. Dřív jsem dělala fitbox, ale pak jsme se přestěhovali na vesnici a byl konec. Přestala jsem kouřit a kila letěly nahoru. Všem super den.

J Cidrych
6x

Musím reagovat na Ivču .Přítelkyně má chalupu v lese. Ta vůně stromů,přírody ,čistý sníh v zimě ,teplo krbu uprostřed lesů ,to je náboj. Každý nemá chalupu ,ale každý může do lesa nabít svou energii. Vím ,že jsem Vám trnem v oku ,já to neřeším. Jednu věc Vy posměváčci Vám ale řeknu. Když jsem na vánoce přestal kouřit ,sám a všemi opuštěn ,tak jsem si říkal .Kašli na to máš sebe a své pevné předsevzetí a toho se drž. nebyl internet ,nebylo masírování,nebylo povzbuzení. Přesto jsem nikdy nezaslzel po své poslední cigaretě a to jsem kouřil čtyřicet až šedesát cigaret denně. Myslel jsem ,že informace ode mne pro Vás o 30cátém roku bez cigaret je vysoce povzbuzující. Brečítka i když jsem měl závod prohraný ,tak jsem ho nevzdal. Víte kolikrát jsem nastupoval jako sportoec proti profíkům? NIKDY JSEM ZÁVOD NEVZDAL

J Cidrych
5x

Musím reagovat na Ivču .Přítelkyně má chalupu v lese. Ta vůně stromů,přírody ,čistý sníh v zimě ,teplo krbu uprostřed lesů ,to je náboj. Každý nemá chalupu ,ale každý může do lesa nabít svou energii. Vím ,že jsem Vám trnem v oku ,já to neřeším. Jednu věc Vy posměváčci Vám ale řeknu. Když jsem na vánoce přestal kouřit ,sám a všemi opuštěn ,tak jsem si říkal .Kašli na to máš sebe a své pevné předsevzetí a toho se drž. nebyl internet ,nebylo masírování,nebylo povzbuzení. Přesto jsem nikdy nezaslzel po své poslední cigaretě a to jsem kouřil čtyřicet až šedesát cigaret denně. Myslel jsem ,že informace ode mne pro Vás o 30cátém roku bez cigaret je vysoce povzbuzující. Brečítka i když jsem měl závod prohraný ,tak jsem ho nevzdal. Víte kolikrát jsem nastupoval jako sportoec proti profíkům? NIKDY JSEM ZÁVOD NEVZDAL

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce