Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Rivotril

beru rivotril jiz 5 let zkousela jsem ho vysadit ale nedokazala jsem to mela jsem pocity -zavrate zvraceni tres pocit ze omdlim poradi mi nekdo jak z toho ven.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Petr

Petro, díky, díky, jsi úžasná, jak vše zjistíš. Na webu je mnoho odkazů na Fagron, ale já nenašel ten správný, asi. Díval jsem se na Fagron as/ekatalog cz - schválně nepíši s tečkami, aby mi administr. nesmazal, ale nenarazil jsem na tabulku s léky. Jenom se na těchto stránkách nějak neorientuji. Budu bádat dál, snad se mi podaří najít ten správný fagron. Je úžasné, jak jeden druhému otvíráme cesty, abychom mohli zmírnit naše utrpení. Petro, zůstaň tu dál, neodcházej nám. Jsi naše jediný ženský sluníčko, které si vždy ví rady. Máš hodně nastudováno a to pomáhá i nám. Petro, určitě by Ti každý z nás chtěl moc pomoci, jenom nevíme jak. Tak snad aspoň tím, že si píšeme a že si každý "vylijeme" svoje srdíčka. Chápu, že ten třes je pro Tebe šílený. Vím, co to s člověkem dělá, když je viditelný třes a i když je "jenom" ten vnitřní. Je to opravdu "výživné". Musím dát za pravdu Jožkovi, když jsi psala o své procházce do lesa. I já se v tom lese viděl, protože jsi to úplně živě popsala. Všem přeji dobrou chuť k obědu.

Petra

Petře, zkusím Tě navigovat. Na google napiš SyrSpend SF, prasky k rekonstituci, rozklikni a objeví se text , ve kterém je červeně tabulka kompatibilit :Fagron pro Vás provedl již více než 100 stabilitních studií léčivých látek s vehikuly SyrSpend® SF. Pravidelně pro Vás aktualizujeme tabulku kompatibilit.

Michal

Ahojte druhý den na 0.125mg z 0.25mg..... Drzte se :)

Petr
1x

Petro, děkuji moooooc za tuto informaci a perfektní navigaci! Určitě se s nimi spojím, aby mi poradili a případně vyrobili. Dám zprávu, jak jsem pochodil. Jinak já spal v noci 3 hod vkuse. Celý svět je krásnější.

Martin

Jozef tak to už je teda koniec riva na slovensku?už ho nikdy nebudú distribuovať?to koli obalu?

Jozef
1x

Martin, podľa toho asi totálny koniec. Ako ti to ide na zníženej dávke?

Jozef

Martin. V balini 2mg rivo......, boli 0,5mg. Tým ROCHE vážne porušil podmienky bezpečnosti lieku. A preto uz nepodpísali ďalšiu registráciu pre distribúciu na svk.

Martin

a na ktorej stranke informuju o liekoch ked ich idu stiahnut?posli mi link aby som dopredu vedel ked zas niečo pokazia.beriem este seroxat tak aby aj ten bol dostupny

Jozef

Tak ľudia teší ma, ze sa nám začalo trošku dariť . Ja tiež držím na 0,3 . To sú tri kvapky. Peter , Michal, Peťka, Martin dáme to...

Petr

Krasne je to dnesni radovani. Je potreba si uzit kazdy den, kdy je vse zalite sluncem. A kdyz neni a jde to, tak si tyto krasne dny stale pripominat. Kluci, rivo v Cesku je, takze je i pro vas.

Martin

Ja idem dnes dať štvrtku s tabletky preč takže dám trištvrte tabletky na noc.takze musím ísť do čiech pre rivotril...potom píšem ako som dopadol

Petr

Martine, mas zjistenou lekarnu v CR, kde Ti rivo vydaji?

Martin

jozefe mam par lekaren kde zavolam tak zajtra budem viac vediet.ale diky za tip uvidime či bude ale ako pisali tak v čr by ho mali mat vsade tam sa normalne distribujuje....

Michal

Mě teda kamarádi bolí svaly :) nohy hlavně-nevím zda to souvisí s PP, záda, oči, trošku úzkost.... ale já to čekal, takže první vlnu náporu musím dát :) protože teprve na 0 to začne být psycho si myslím :), ale na těch 0.125mg budu klidně 2 týdny, budu se dopovat magnesiem, vitamíny a nevíte jak je to s třezalkou? Může se? Vím, že s AD ne? netušíte někdo.... chlapi zvládneme to.. braťia jinak krásný svátek :)

Jozef

Diikkk Michal k sviatku. :-) Neviem co je trezalka, ale viem ze k TRITTICO nesmiem ľubovník bodkovany. Drzim peste Michal. Béčka veľa béčka lebo chuť do jedla klesne aspoň u mňa na začiatku...

Martin

a na ktorej stranke informuju o liekoch ked ich idu stiahnut?posli mi link aby som dopredu vedel ked zas niečo pokazia.beriem este seroxat tak aby aj ten bol dostupny

Michal

Martin klid :D Serotax-paroxetin, tu budu jeho účinnou látkou je paroxetin a těchto léků je xy, RIVOTRIL je originál, takový vítěz Ligy Mistrů mezi léky :D což je problém... nestresuj se, spíš řeš ten Rivotril a proč bereš jen 10mg, respektive proč bereš Rivotril ???

Martin

Seroxat som bral 20mg celú tabletku ale už vysadzam 3 mesiac a beriem polovicu tabletky čiže 10mg a v pohode občas úzkosť depku ale to dám...rivotril mi vždy na noc pomohol ale idem aj ten vysádzať keď ho už nieje dostať na svk. Kedysi som mal problém s alkoholom a tak potom som prestal s nim a chytila ma depka tak mi predpísal dok. Seroxat a na noc rivotril.

Petr

Martine, nevysazuj oba leky najednou. Hezky po poradku.

Martin

Takže v u vás v ČR.nieje problém s rivotrilom ?nechápem to do čr ho dovážajú a k nam to je problém doviezť?A čo ty ľudia čo berú veľké dávky čo s nimi?šak to nechápem teraz ako čo budú brať?to čo ich zabijú 🤨

Michal

Kdo ví , jak to bude... ale v ČR Rivotril je.. a bude :) alespoň prozatím, takže chápu, že bereš AD na úzkosti a deprese z nadužívání alkoholu, ale nechápu proč to snižuješ, když máš pořád uzkosti a deprese už po snížení 10mg, AD se mají brát nějaké období a zkouše ideální dokud nedosáhnou kýženého očekávání a až vymizí všechny příznaky mají se vysazovat, ale vysazuj jsem pro protože AD jsou taky sračky, kdo píše, že ne a chlácholí se, že potřebuje zvýšit serotonin apod lže sám sobě... dáš to... :) a klid dýchej, nestresuj Marťas :)

Martin

Caw šak AD už beriem 8 rokov takže pomohli tak vysádzam a tie depku pripisujem že už neberiem take množstvo....šak nebudem ich brať do nekonečna .....Som pri nich taky utlmeny A MAJU vplyv a na iné mužské veci...😏

Michal

8 let? Tak to good luck kámo, to jen tak nevysadíš :(

Martin

Pomaly ten serox hádam zvládnem...Tak poil roka dávam dole štvrť tabletky a zatiaľ to ide

Michal

No najdi si na fb stránku Paroxetine Paxil Serotax SSRI Withdrawal a budeš se divit... já ho sám, kdysi užíval... 8 let je proklatě dlouho... nečekej, že to bude bez následků bohužel :/

Martin

Akože mi ostane nijaká psycho porucha alebo ako myslis

Michal

Spoustu - tisíce- i více lidí má velké zdravotní problémy po vysazení, ba naopak některým se to ani nedaří vysadit.. velké stavy, to je aspoň odpověď na ty lži od psychiatrů, že jsou AD nenávyková, je to lež.. nakoukni na ty stránky.... budeš se divit nebo se podívej na autobiografický dokument na youtube ... Bez života - antidepresiva, týpek točí jak vysazuje po letech paroxetin... no budeš se divit..

Petra
1x

Ahoj Michale, máš pravdu, ale ten týpek tam po deseti letech sníží z 20mg na 10 mg a pak skok na nulu, no to je blb korunovanej, takhle může vysazovat po půl roce braní, ale po deseti letech vysazovat rovná se pomalu a postupně systematicky snižovat maximálně o osminky. Těch deset let to bral ne pro srandu a z nudy, ale protože měl psych. problémy a ty mu bohužel braním parox. jen tak nevymizely a když to tak překotně vysadil, tak se k jeho vlastním problémům připojil ještě absťák z chybějící chemie v mozku, no já teď beru parox. 10mg rok a půl a nemůžu ho vysadit, vysazuji rivotril, dokud nevysadím rivo, nemůžu vysadit AD, to by mi ublížilo. Pro mě je vysazení riva prioritou, protože mi tolerance na něj způsobuje třes, strašně mi rivo ublížil, strašně, ani se to popsat nedá kluci.

Michal
1x

Petro, no tak je jasné, že když někdo takhle vysadí, tak to je potěš koště, ale fakt nevím, jak to funguje, nevím proč, co a jak, ale něco ty léky při dlouhodobém užívání v mozku změní, změní tím stylem, že už to není jako dřív a dostaví se nějaké problémy... záleží samozřejmě člověk od člověka a také množství a doba užívání, no to jako upřímě být na Tvém místě, tak bych raději Rivo úplně vysadil a nasadil ten paroxetin 20mg, dokonce těch 10mg je strašně málo-málo účinně, někdo bere i 40, 60mg... co vím 20mg je standartní dávka, těch 10mg je fakt nic moc...stejně je to v prčicích ty léky, to je takový farmaceutický bludný kruh... já snad věřím jedné jediné doktorce na světě, je suprová a ta mi řekla, Michale máš pravdu, moc lidí to tak neřekne s těmi léky, ale ano jsou to jedy, benza, AD cokoliv, ale řekla jednu důležitou věc.. ČLOVĚK MUSÍ ZVÁŽIT, ZDA JE JEHO ŽIVOT PLNOHODNOTNĚJŠÍ BEZ LÉKŮ NEBO S NIMI, PEVNĚ TO ZVÁŽIT A ROZHODNOUT SE, PAK-LI ŽE S LÉKY, BRÁT UZAVŘÍT NEPITVAT SE V TOM A UŽÍVAT JE.... a má pravdu, já se teď snažím být čistý, ale co z toho? Možná x let trápení kdo ví..nebo něco brát, ale být vklidu, zajít si do kina, na dvě piva, zaběhat, cokoliv..... raději žít 5 let plnohodnotně než 15 se trápit... to je můj názor..

Martin

Presne súhlasím keď bude treba tak 10mg budem brať aj do konca života len aby mi bolo dobre......trápiť sa do konca života v doskách nechcem ale skúsiť vysadiť musím.ked to nepôjde tak ešte pomalšie a ak to nepôjde tak budem brať 10ng stále...však na pečeň to nevadí a asi tak.inac ro video som ani nedopozeral keď som videl že hanták rýchlo vysádza z 20 na 10 a 0 pi 10 rokoch jasné že mozog si to pýta...Ja tiež vysádzať po 8smich rokov ale 1rok som bral 15mg a druhý 10 a stále som na 10mg teraz idem nato Rivo to je hnusnejsie svinstvo ako seroxat.

Martin

Presne tak súhlasím stebou petra pomaly sa toho zbavíme.ja tiež vyžadujem najprv rivotril pomaly a potom seroxat.aj ja som bral 20mg ale potom pol roka 15mg a zase za pol roka 10 mg teraz idem pol roka 10 a pôjdem na 5mg.ale teraz idem Rivo po troške vysádzať a potom budem seroxat.rivo je prednejšie ☺

Jozef

MARTIN ODPORÚČAM TI NIC NA FB, ANI NA YOTUBE POZERAŤ POČÚVAŤ. DA ŤA TO DOLE . DOSTANEŠ STRACH, A STOHO DEPKU. SME TU ABY SME SA POVZBUDILI A NIE ABY SME POZERALI A ODPORÚČALI SI POZERAŤ PRE NÁS, A V STAVOCH AKÝCH SME NEJAKÝ HOROR. ACHHH AŽ AGRESÍVNE MICHAL OD TEBA. SORRY

Petra

Martine, nehrozí. Jen se to má vysazovat hodně pomalu. Vysazování rivotrilu je horší.

Petr
3x

Hoši, díval jsem se teďna ohňostroj. Krásný sváteční večer i na Slovensko.

Petra

Petře, Tobě také krásný sváteční večer. A přeji Ti aspoň pár hodin spánku, zasloužíš si to Petře.

Petr

Petro, DIKY! Dojala jsi me. Tobe tez preji krasny zbytek svatecniho vecera.

Michal

Marťas no zkus ještě zavítat na fb, jak jsem psal Paroxetin má také svou daň, kdyby jsi to chtěl vysadit, radši to nech nebo ve vhodnější dobu jaro/léto, jinak si neužiješ vánoce kamaráde..

Petr
2x

Michale, trochu s citem, opatrneji. Uz tak jsme vsichni vydeseni ze snizovani. Kazdy potrebuje na teto tezke ceste slova povzbuzeni a dobre rady.

Michal

Petře, jakožto bývalý uživatel to dobrá rada je :) Samozřejmě přeji každému z nás ať mu je co nejlépe, ale jakožto bývalý uživatel i paroxetinu, vím co píšu, jsem realista toto je bohužel realita.. :/

Jozef

Ľudiaaaa. Teraz mam paniku. 😱 MNE MOJA PSYCHOSKA DALA TO TRITTICO KTORÉ SME TU AJ TAK TROŠKU PREBRALI, AJ KED VIAC JE TO TU PROBLÉMOM RIVO..... ALE K VECI.... TRITTICO JE TIEŽ AD. BEREM JEDNU TRETINKU A TERAZ K TEJ TRETINKE SOM PRIDAL PÓLKU S TRETINY. NIKDY SOM NEBRAL AD, ANI SOM NETUŠIL O TAKOM NIEČOM, ZE JE. BRAL SOM LEN RIVO...., A TEN VŠETKO PORIEŠIL. JA, SA VAS CHCEM SPÝTAŤ ČI MÔŽE VZNIKNÚŤ NEJAKÁ ZÁVISLOSŤ OD TRITTICO..... BEREM HO DESIATY DEŇ, AJ KED SOM HO MAL PREDPÍSANÝ PRED MESIACOM ,LEBO SOM SA HO BÁL. PEŤKA , PETER. ÚPRIMNE KED SA BUDETE NA TO CÍTIŤ NAPÍŠTE ČI RADŠEJ TO NECHAŤ, KYM S, AD NEMÁM ŽIADNU SKÚSENOSŤ, ALEBO POKRAČOVAŤ AKO S POMOCNÍKOM NA VYSADZANIE RIVA... TO FAKT RADŠEJ TEN NEUROL AKO MAŤ UMELO SEROTONIN TOOOO..... UZ LEN TO ŽE LIBIDO TO DÁVA HORE FEST, ČO U MŇA JE AJ BEZ TOHO V POHODE. FAKT TIETO LIEKY CO TU ČÍTAM TAK VEDIA UROBIŤ SRAČKU V HLAVE. TO FAKT MIERNY VÝRAZ K TOMU CO SI MYSLÍM O TOM. TAK BRUUUU VÁM, IDEM OSLAVOVAŤ BRATIA .

Michal

Jozef, každé léky mají svůj negativní dopad na člověka, KAŽDÉ, ale v Tvém případě si myslím, že je lepší varianta užívat Trittico než-li Rivotril a myslím, že se na tom tady shodneme všichni, takže klid a měj hezký večer, ale samozřejmě i Trittico není pro tělo přirozené...

Petr
1x

Jozko, ja za sebe- rivo i neurol patri do skupiny BZD, ale rivo se asi vysazuje hur, to uz vis.Ty musis vedet, jestli potrebujes brat vice leku. Petra by Ti k tomu napsala vic a urcite dobre vysvetlila. Tak snad sem brzy zavita a da radu. Jozko, drz se a hlavne se moc nenervuj, pak se Ti zhorsi psych. stav. Ja vim, ze si kazdy chceme nejak ulevit od problemu, ale ne za cenu polykani dalsich prasku. Staci to, co nam predepsali doktori a tak nas dostali tam, kde ted jsme. Jozko, vydrz a hod se do klidu.

Jozef

Áno Peter už tak nám naložili toho dosť tym že nám prepísali rivo.... teraz zvádzaš boj s rem.... krutý boj. Si vďačný za tri hodiny spánku ,a tesim sa stebov, že sa tešíš, a verim, že to bude iba lepšie s tvojim spaním. Ale fakt teraz som v strachu takom, že TRITTICO som dal s tej jednej tretiny pólku. Vies myslim si, že tu by sme sa mali podporiť v tom ako to dávame, a nie deaktivovať nejakým videom na yotube závislého týpka na AD. Radšej si pozrite video, kde sa zišli ľudia s podobného diskusného fóra ake máme my, a su pi vyradení liekov na ktorých boli závislý ,a hovoria o tom aké to je žiť bez nich. Ako vnímajú svet teraz s čistou hlavou. A ako im je super bez BZD analgetik, rôznych liekov ktorím boli otrokmi ako sme my momentálne. Myslim si ,že pozerať na niečo co je ore nás hororom, tak to nikde nevedie iba k strachu, že to nedáme . V niečom s Michalom úhlasím ,ale viesť diskusiu tom ,ze nepriamo tu budeme písať nedáš to, je uz dosť psycho stav. Som rád, teším sa, že mal som lepšie dni, no toto ma trošku rohodilo. Peter ,Peťka, Michal ,Martin Peknú noc. A dáme to. ☺

Petr

Michale, Tve zkusenosti s vysazovanim jsou urcite prinosne. Ale my se toho svinstva chceme zbavit, takze neni treba vice desit. Nekteri z nas uz vi, co vysazovani obnasi a je urcite dobre o tom hovorit. Ne vsichni musi mit stejne problemy pri snizovani. Psat slova.... jinak si neuzijes vanoc... muze kazdy pochopit jinak. Nekoho to muze poradne vydesit. Ale OK Michale, myslis to dobre.

Michal

Jasně nemyslím to ve zlém, taky mi není dneska dobře a to mám sníženou dávku jen 2 dny, mám pocit, že mám teplotu/horkost těla a strašně mě bolí svalstvo na nohou-lýtka... děs, doufám také, že to někdy překonám... už nemůžu uhnout :)

Jozef

Ufff ten prediaktivny text. Deaktivovať je myslené demotivovat. Vyradení, vysadených liekov. 😏😏😏😊😊😊

Michal

Demotivovat určitě nikoho nechci ba naopak lets go guys and girl :D We do it!!! :) Ale bude to asi těžší než jsem předpokládal :) necítím se ok, asi začnu škrábat nožem hahaha :D :D :D , sranda musí být i v nouzi, NE, já 11 dní ještě nechám tuto dávku a pak uvidíme, jak na tom tělo bude :) Možná se připojím potom k Jozefovi a začnu brát Trittico třeba :D

Jozef

Ahoj Michal, chcel by som sa sa, ospravedlniť ak som nejak zle zareagoval na tvoje príspevky. Ale nooo. Trpím fobiou z liekov. Proste mna vie dostať samotný názov lieku.....Je problém do mňa dostať liek, a to nemusím prečítať ani vedľajšie účinky liekov. 😂😂😂😂. Michal ešte raz prepáč. A to Trittico skús. Mám 10ty večer za sebou užívania TRITTICA a mam pocit, že úzkosti ktoré aj ty opisuješ,následkom vysadzania riva...., su miernejšie ,a ľahšie zvládnuteľné. Michal drž sa.

Petr
1x

Dobre rano Petro a hosi, Jozko, mas to v hlave srovnane a tak sam vis, co je pro Tebe dobre. Je to tezke, ale zkus poslouchat svoje telo. Jestli to Tvuj stav dovoli, delej vse pro to, aby ses odreagoval. Je dobre vyhybat se stresum, vcetne negativnich videi. Snad Ti Petra brzy poradi, jak s Tritticem. Preji vsem pekny den a dame to. P.S. dnesni noc cca 1 hod spanku, ale lepsi nez nic.

Michal

Peťo, to je silene tak malo spat :( a to jsem nespavec :( ... nenajde Dr.nejakou alternativu, jak Ti ulevit?! Zkousel jsi Kventiapin na spanek moc dobry....drz se! Ja jdu vzot 3 den 0, 125mg a spat po nocni nicmene zmena jde citit! Ale je to v ramci moznosti.... vsem co nejhezci den preji! :)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce