Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

cipralex

Máte někdo zkušenosti s užíváním cipralexu večer?Já beru 10mg přes týden a narušuje mi spánek.Cítím se zmatená a v noci se potím.Jestli ta dávka není moc silná.Začínala jsem na 5 mg a zdálo se to být lepší.Mám jej ale krátce,takže nevím,co můžu čekat.Pokud bych jej užívala ráno,mám strach,že to nebude dobré.Lékař vám většinou řekne vydržet.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Rezi

Beru Cipralex 12. den na poporodni depresi a je mi strasne. Pritel si musel vzit dovolenou a stara se nejen o miminko, ale i o mne, protoze ja vetsinou nejsem schopna ani vstat z postele. Ta strasna unava, pocit tlaku a napeti jsou nepopsatelne. Trva to cely den a vecer mi byva dobre (ale tak to bylo, jeste nez jsem cipralex zacala brat). Ty opravdu spatne stavy prichazeji nekolikrat denne ve vlnach.... postupne a pak i postupne odezni, ale ani mimo ne to neni zadna slava. Nejsem schopna myslet, ani mluvit, nebyt nutridrinku, snad bych umrela hlady. Strasne se bojim, ze to bude trvat jeste dlouho. Musim zacit zas normalne fungovat. Hrozne se stydim a je mi trapne, ze se nedokazu postarat o dite a domacnost, jako jine zeny.

Melatonin

Dobrý den,ráda doporučím od firmy Aurum, Melatonin:)

Melatonin

Dobrý den, mohu jenom doporučit Melatonin, od firmy Aurum:)

Melatonin

Dobrý den, ráda vám doporučím Melatonin od firmy aurum

Petr

já jsem bral cipralex na panické ataky, ale během prvního týdne mi hodně stloustlo břicho a prsa, i když jinak jsem dost hubený,teď vypadám příšerně, ale hlavně se přes to břicho špatně ohýbám, přestal jsem ho brát, ale je to už přes rok a nejde to shodit .

Karel

ahojte tady co užívate ciprakex a jiné AD chci se někoho zeptat jestli užíval cipralex dloudobě , ja ho užužívám 6 rok 20 mg ráno a dlouho to bylo ok. a poslední 5 dní deprese , uzkost, škoda mluvit tak mám strach aby se mi to nevrátilo ktomu užívám mirzaten a depakin chrome u doktorky jsem byl a přidala mi mirzaten z 15 na 30 mg večer před spaním a nic víc tak nevím co si mám myslet lečím se už 15 let a prošel jsem si peklem je to na nic jenom trápení lečbu jsem nikdy nijak neporušil a alkohol to take ne tak nevím jesli to je aji tym počasím nebo su přepracovan dost pracuji dělál opravy na autech prostě vše ale práce mě baví ale tet se musím přemáhat je 50 let ale jiné broblémy nemám doma v pořádku tak vás tady prosím kdo má někdo z kušenost s delším užívánim cipralexu dik moc a všem přeji pohodu klídeček ...... Karel

Kristýna
3x

Dobry den Karle, taky užívám asi 5-6let už ani nevím escitil + mirzaten, vše bylo perfektní ,ale najednou se mi vrátila panika+depka.zmenili jsme lélék už na paroxetin, ten byl brutální po měsíci nic nezabral,k tomu brutální vedlejší účinky ,musela jsem je že dne na den vysadit.vyzadala jsem si zpět escitil, teď tři dny 5mg a je mi celkem dobře.mela jsem pocit že už escitil nezabírá , ale teď po tom paroxetinu , to prostě chci zkusit znovu, stále myslím na to jak mi bylo dobře s escitilem.

Jaroslav Oral
3x

Kristýna-Ahoj jj Escitil je perfektní do té doby než se ho budeš chtít zbavit na dobro. Taky jsem ho z radostí bral a to je 8 měsíců 10/15Mg denně ráno. Ale když jsem začal vysazovat jak koliv opatrně,postupně tak sem si stejně prožil 4 týdny peklo než se to vrátilo vše do normálu. Začalo to bolestí hlavy,bolestí břicha,nechutenstvím,motáním hlavy ale drastické motání hlavy,výkyvy nálad,pocení,horečky,vrácení deprese,úzkost,zmatenost,nezájem prostě všechno tohle jsem si musel znovu prožít i při vysazování takže už bych to nikdy nebral. ne ne ne ne ne ne ne.

eliska

cipralex beru 5 let a dobrý. jenom mám horší usínání a také nadýmaní.prý po dlouhodobém užívání mám větší šanci na demenci a aishamra.no to by mi ještě scházelo...... lék beru na občasný jemný třes z nervového vypětí .ale jinak jsem pozitivní člověk,jenom se bojím té demence....

Dagmar
2x

Moc zdravím všechny,taky beru ad, ale dva dny ex. Ali-zdravím si velká optimistka,chtěla bych na tebe kontakt,moc hezky napsáno,pozitivně,procítěně...Napiš když můžeš Dagma.6@seznam,cz díky

zuzka

Prosim poradte, mel nekdo pri uzivani AD problemy se zhorsenim videni a citlivosti oci na svetlo? Po 3 tydnech uzivani jsem jo musela vysadit, zacala jsem videt hrozne přeostřeně, ostre obrysy,vidim vse svetlejsi a vadí mi svetlo. Uz tyden AD neveru, ale oci se nezlepsili. Nemuze mi to zustat naporad? Zmizi to vubec a do jake doby? Dekuji

Kukuc
1x

Ahoj, mam to podobne, jak to dopadlo u tebe?

pavlusa

Ahoj.Brala jsem Cipralex 10 mg v tehotenstvi, deti maji obe ADHD,psychiatr mi tvrdi,ze to nemuzou mit po Cipralexu.Mate nekdo zkusenosti s uzivanim Cipralexu v tehotenstvi,a mate deti zdrave nebo s nejakymi obtizemi typu ADHD.Dekuji

Jaroslav Oral
2x

Ahoj Zuzko taky jsem měl hodně zhoršené vidění bral jsem skoro rok Escitil 10MG/denně a vidění se hodně zhoršilo ale mě se to teda vrátilo do normálu tak do měsíce od vysazení ale byl to boj co vám budu povídat.skro jsem si myslel když jsem začal vysazovat že se mi deprese zase vrátily ale ne prostě to byly jen příznaky z vysazení musí se to překonat a hlavně to nezačít brát znovu pokud se toho svinstva teda chcete někdy zbavit.Nejhorší teda ze začátku bylo to že se mi to skoro vrátilo na tak špatnou úroven než když sem AD začal brat. Ted vám napíšu opravdu to jak sem to cítil není to z žádné příručky. Takže zase se to rozjelo zmatenost,dezorientovanost,nevím jestli to pochopíte ono se to špatně popisuje ale normálně vás přestane zajímat čas,je vám celkem jedno jestli je večer nebo den,jestli je teplo nebo zima,třeba v práci to byl extrém díváte se na kolegy kamarády jak se baví a vůbec se nemůže vžít me zi ně,prostě se doto hovoru nevcítíte,pamalu si myslíte že je neznáte vy je samozřejmě znáte ale takové to lidské teplo tam prostě není,potom si začnete myslet že na vás něco vymýšlejí,strašně málo lidem věříte,jste v takové bublině,něco sěláte ale děláte to tak že to jen děláte,nemyslíte na nic jiného,protože vás to tak zastíní že prostě nemyslíte na nic jiného,žačnete si myslet že jsou všichni nepřátelé,necítíte dokonce ani hodnotu peněz je vám to skoro jedno protože jste strašně otupělí z ničeho jako tak nemáte radost,strašně těžké je se na něco těšit,jo můžete se snažit se těšit ale opravdu to moc nejde.Hlavně je ještě hrozná zkušenost nerozhodnost lidi to je fakt nářez. Strašně těžko se to popisujete prostě žijete každodenní život ale jak říkám je to takové přežívání.Klidně bych to popsal více ale ted mě nic jiného nenapadá.Tak se mějte a bojujte.

Sunflower

Ahoj ak si toto ešte prečítaš a si ochotný si o tejto tvojej skúsenosti a stavoch popísať, prosím ozvy sa mi na [email protected] ďakujem

Jean

to je móda dneška, chlamydioza :-D

Jaroslav Oral

Jean:To teda díky za módu,to svinstvo už bych nikdy nechtěl zažít,Je to fakt jak žít ve skleníku,kde se vás nic nedotkne,skoro nic necítíte,je vás skoro vše jedno,nějaká disciplína na tu zapoměnte,jezdit autem je tak na pořádnej průser,jde to ale je to horor.Spaní o tom ani nemá cenu se bavit,skoro nejde usnou,živé sny a další perličky. Fakt nejhorší je to jak všechno strašně málo prožíváte a necítíte lidi to je horor.

Jarek

Zdravim vsechny, Chci se zeptat na zkusenosti s lekem cipralex. Prvni tyden jsem bral pouze pulku prasku vse se zdalo v pohode. Včera jsem vzal prvni celej. Po pul dni me zacali navaly horka, stridajici se zimou a pocením rukou i celeho tela. Ikdyz musim rict ze tomu vcera predchazela lehce stresova situace. Dnes je to o neco lepsi, ale deje se to porad potim se a strida se me horko zima. Nejvic kdyz na to musim myslet, takze se snazim vyhledat nejake cinosti. Hodne sil vsem, myslim na vas.

Lena

ahoj,beru Cipralex od února,těžké začátky,trvalo dlouho než jsem pocítila zlepšení.Nyní druhý den hrozné zhoršení,úzkosti,deprese,nemůžu spát,mám strach,nevím co dělat,cítím se v tom hrozně sama,proto píšu.

Jean

je to asi chlamydie pn. AD to neléčí !

Katka

Beru měsíc-Cipralex 1Omg prvních 14 dní ok ale 15 den mi začalo že mám hořkost na jazyku . Má někdo taky takové zkušenosti , dekuji já ještě beru Kinito a apo panto . Děkuji

Jean

Na co to bereš ? AD Ti asi nepomůže :-)

Kema
1x

Jeane,či jak se jmenuješ,jdi s těma kravinama co tu píšeš do zádele.Zrazovat někoho od léčení může jen dement.

Jean
1x

antidepresiva nic neléčí, jsi naivní :-)

Martina

Ahoj všichni cipralex beru pul roku,začátek byl opravdu masakr za který mohl můj psychiatr hned mi nasadil celou tabletu místo půlky myslela jsem ze mi zhori duše neznala jsem tyhle stavy nikdy.Pak mi poradila psycholožka ze je to výborný lék,at zacnu postupně ctvrtkou půlkou a pak cely.No bylo to o něco lepší,ale o tak mi bylo fakt zle.Po pul roce se to o něco zlepšilo,ale stejně nejsem úplně šťastná cekam na zázrak.žádný apetit na sex tak jsem se i raději rozešla s chlapem.

Plejtvak

Co se chuti na sex týče, máte pravdu. Nevím jak to přesně působí na ženy, já beru 1 tabletu cipr. denně už tři roky. A u chlapa se to projevuje tak že má problém dosáhnout vyvrcholení a momentálně mi sex vlastně nechybí. Není na něj chuť a potřeba. Je mi jasný že to je vedlejší účinek cipralexu, ale ohledně depresí a těch hrozných stavů po smrti přítelkyně mi tenhle prášek moc pomáhá takže nějaká nechuť k sexu je malá cena za klid na duši.

Hrutrol

Katka: Horkost na jazyku taky pocituju, asi to bude cipralexem

Hrutrol
1x

Lidi taky vam doktor predepisuje neurol spolu s AD? Jen vam chci napsat at s timto praskem nakladate velmi opatrne. Zavislost casto vznika uz po 1-2 tydnech, pokud berete 2,3 denne pravidelne. Pokud vase obtize jsou k vydrzeni, je dobre to resit jinak. To same se tyka i podobnych benzodoazepinu jako lexaurin, xanax...pokud nemuzete spat reste to radsi mene navykovyma hypnotikama se zolpidemem po tech se krasne usina. Cau a at se dari.

Plejtvak

Začal jsem brát cipralex po tom co mj zemřela přítelkyně. Víc než rok jsem se trápil, nakonec jsem začal mít probémy se spaním. Měl jsem deprese, byl jsem prostě v pr..., nakonec jsem poslechl kamarádku a šel ke cvokaři. Beru jeden denně a je mi mnohem lépe. Vlastně je mi dobře. Na přítelkyni vzpomínám ale jsem v pohodě, zaplať pán bůh za tuhle pilulku. A kdybych se tak dlouho nebránil tomu jít k lékaři, mohlo mi být líp mnohem dřív.

květinka
1x

zdravím všechny =) mám problém s úzkostnými stavy a sociofóbii nic méně jsem svůj problém začala řešit a zašla za odborníkem.Důležité je si svůj problém hlavně přiznat a chtít s ním něco dělat ! A to už jste na polovině cesty !!! Jinak tyto stavy se bohužel nepovede vyléčit jinak než prášky , které vyrovnají potřebnou hladinu . A naše pocity se správně roztřídí . Můj první den s cipralexem no jak to říct hezky =D hrůza nechuť k jídlu , otupělost , malátnost , aaaaaaa....... První týdny jsem měla pocit , že je mi hůř . A stav myšlenky na smrt přišel . Ale razantně si musíte uvědomit co chcete a proč to děláte . No a po pár dalších týdnech se tělo začalo vyrovnávat . Našla jsem si čas kdy cipralex užívám . A za mě je nejlepší brzy ráno! A mimo to nejsem člověk co vše řeší práškem . Ale jednou jsem se vložila do rukou odborníka , tak je užívám pravidelně . A co vím když si s léky někdo pohrává je pořád na začátku. Nabíhají prostě po dlouhé době . Mimo to stav se mi postupně lepší . A to je hlavní jsme na cestě ven . A mimo to důležitou roli zde hraje i psycholog zbavte se pocitů , že to nepotřebujete a běžte tomu vstříc . Co je za mě důležité najít si psychologa co vám sedne . Pak už budete mít jistotu , že děláte vše pro to aby se vám podařilo uspět . Takže držím pěsti !!!!! Krásný den a adventní čas venku je nádherně !!! Mimo to pro typ našich problémů je důležitá strava a pohyb ! Což přispívá k zlepšení stavu .

Kristýna

Mohu se zeptat, jakou dávku Cipralexu ráno berete? Teprve s ním začínám a po první dávce kapek (večer) jsem nemohla vůbec usnout.

Vlaďka

Dobrý den, beru Cipralex asi 17 let, připadá mi to už moc dlouho, ale když jsem chtěla před pár lety začít snižovat dávky, doktorka mi to nedoporučila, protože jsem měla před operací, pak před další... takže uteklo 17 let a až teď jsem místo jedné tablety začala brát jen půlku denně. Cítím se divně, jsem rozhozená a nejsem to já, tak nevím, jestli se mám vrátit zase k původnímu dávkování.

Martina

je taky dobrý Sertivan....není tak silný a taky jsem potom se konečně i dobře vyspala a druhý den jsem hlavně fungovala ....předtím jsem měla jiné AD a byla jsem absolutně nepoužitelná..změnila jsem lékaře a ten je mnohem citlivější..

Beci

Ja musela cipralex po mesici vysadit. Brala jsem sice jen 5 kapek,ale reakce strasna.Bolest nohou ,paleni uvnitr tela,tres,zvraceni a panicka uzkost. Koupila jsem si kapky sisaku balkajskeho a je mi lip. Vice verim prirodni medicine.

Petr

Zacal hsem uzivat Cipralex v kapkach. Na zacatku jen 3 kapky a byl to masakr. Zablokovane zada, nocni zvraceni, arytmie/buseni srdce, panika pri sprchovani nebo koukani do pocitace, obrovsky tres... proste katastrofa. Vetsi humus jsem v zivote nezazil.

Iva

Tak to určitě nebylo z cipralexu a pokud pomohly bylinky tak nic vážného nemáte.

Anna
1x

Děkuji Dr.Ogunze Pomohl mi s rychlou léčbou fibroidu a jeho velikost byla 9,8 x 10,7 cm. Pak jsem začal léky užívat pouze jeden měsíc a teď jsem z toho úplně vyléčen. Dokázal jsem to udělat bez jakéhokoli chirurgického zákroku, nyní mohu žít jako každý normální člověk a mohu jíst jakékoliv jídlo dle mého výběru a teď jsem těhotná, takže pokud potřebujete takovou pomoc, kontaktujte jej přes whats-app +2348074122178 nebo mail: ([email protected]) nebo ([email protected]) Jsem šťastný a on může vyléčit následující nemoci {1} HIV a AIDS {2} Diabetes {3} epilepsie {4} Rakovina krve {5} HPV {6} ALS {7} Hepatitida {8} Kouzlo lásky, aby tě získal zpět {9} herpes virus {10} striže {11} bylin na snížení tuku nebo tlustého břicha {12} slabá erekce a mnohem víc

Helena

Zdravím, byl mi předepsán Cipralex na chronickou bolest zad. Beru ho již 3 měsíce. Začátky hrozný. Ale po měsíci úleva a to i psychická. Jen teď po 3 měsících, začínám 4 měsíc mám pálivé bolesti nohou a bušení srdce. Nevím zda je v pořádku po takové době mít tyto pocity.

Lecena

Ahoj vsem, na tetanicke stavy a asi i PP mi byl doporucen Cipralex v kombinaci s horcikem. Rok jsem se snazila zvladat stavy pouze s horcikem, nejobtiznejsi vzdy byl podzim/zima. Ale letos na podzim se ozvaly velke potize znovu, nebyla jsem schopna normalne fungovat - bolest hlavy, brneni koncetin, uzkosti, uzkosti, uzkosti, mzitky pred ocima, slabost, nevolnost a nechutenstvi, pocit na zblazneni, pocit, ze takhle se neda zit, vycitky vuci rodine, ze to se mnou maji takove. Usoudila jsem, ze ted uz se AD nebudu vyhybat. Beru je 6.tyden, prvni dva mi prislo, ze neucinkuji. Nemela jsem nejak silene nezadouci ucinky-bylo mi porad stejne strasne jako pred nimi, kazdou noc jsem se vzbudila kolem pul ctvrte s pocitem naprosteho vyspani, casto uz jsem pak do rana nezabrala. Treti tyden byl takovy lepsi, citila jsem nepohodu, ale vnimala jsem zlepseni, zacal se u me ale objevovat takovy tizivy pocit na hrudi. Uklidnovala jsem se, ze jde o NÚ a tak se to dalo docela dobre zvladat. Ale porad jsem mela obavy, ze mi nezabiraji. Paty tyden uz jsem mela pocit, ze jsem to znovu "drivejsi ja," rikala jsem si, jak se vracim k normalu, smeju se, tesim se, planuji....vecer jsem usinala s prijemnym pocitem, ze je mi dobre!!! Ted jsem 6.tyden a posledni dva dny mam opet problemy. Vcera uzkost, dneska stavy podobne tem pred leky. Co je ale rozdil-lepe to zvladam psychicky, nehroutim se. Rikam si, ze jsem pred par dny zase o kapku navysila davku a tak je to mozna tim. Navic s problemy bojuji dlouho a nemuzu cekat, ze to zabere ze dne na den. Verim v lepsi zitrky a chci povzbudit vsechny, kteri se boji NÚ. Ja kdyz to cetla, mela jsem nutkani to ani nezacinat brat. Ale kazdy ma projevy jine-u me to slo snest. Beru kapky a zvysuji vzdy po tydnu. Opravdu to chce minimalne ten mesic, spise dele.

Petr
11x

Nechapu, jak se do skupiny o Cipralexu ci jineho leku muze dostat clovek, ktery ho nikdy nezkusil. Je to jako mluvit o Ferrari, ve kterem nikdy nejel. Vsechny odborne rady typu zkuste zmenit zivotni styl, jezde zdrave, zkuste bylinky atd... tak vam predem rikam, ze jsem zkusil od vsech doplnku stravy na uzkosti, bylin, zensenu, 3 typu psychoterapii, akupunktury, peptidu... zkusil snad vse a nic z toho nenahradi Cipralex. Zminovane vedlejsi ucinky v letaku ma kazdy lek od ibuprofenu, antibiotik... Kazdy lek ma zpravidla jeden ci dva vedlejsi ucinky. U cipralexu sexualni dysfunkce a max. sucho v ustech. To ze nekdo po nem pribere je vec dotycneho cloveka, nikdo netloustne ze vzduchu ci vesmirne prány. Nazory typu snizuje to IQ, budete zombie... IQ jsem si meril v 18ti letech odborne v Mensa CR s vysledkem 148 z moznych 160. Nyni po 15 letech jsem si nasel test na internetu a doufam si tvrdit, ze vysledek by byl stejny. Cili snizovani IQ je naprosty nesmysl. Az mi nekdo tady z tech chytrych lidi, kteri odsuzuji cipralex napise jinou stejne ucinnou alternativu, budu rad, avsak komentare typz nejezte to, je to svinstvo jsou absolutne bez kontentu. Jednou jsem cipralex vysadil na dva roky, bez problému. Budu se chtit zabit s cipralexem? Pravdepodobnejsi je bez nej. Zaverem pro lidi, kteri ho jeste nebrali a boji se vzit prvni prasek, po tom co se tady doctou od ostatnich. Pokud vam nekdo predepsal tento lek, vedel proc a berte ho. Horsi stavy at uz uzkosti ci deprese s nim mit nebudete, ba naopak s vysokou pravděpodobností vam pomuze, klidne i vyleci v casove ose par mesicu ci let. Z vedlejsich ucinku se pripravte na sexualni dysfunkce a sucho v ustech, ktereho byste si stejne nevsimli bez cteni techto radku. Jine vedlejsi ucinky lek nema. Kdyby si nekdo z vas precetl nove studie sledovani mozkovych tkani, docetl by se, ze cipralex pusobi nejen na psychiku cloveka, dokonce v case napravuje zmeny na mozkove hmote, kterou tam dusevni nemoc bez lecby zanechala. Osobni doporuceni 15 mg brat na noc pokud mozno ve stejny cas plus minus hodina. Davkovani ma ale kazdy jiny, potreba vyzkouset. Posledni rada na zaver? Necist komentare lidi, kteri nikdy nemeli podobny problem a nikdy nezkusili. Zivot ma mozna trosku min emoci na cipralexu, ale drtivou vetsinu negativnich to odstrani. Pozitivni mozna take nejake, avsak clovek ma po x letech opet jasnou mysl, je klidnejsi a ma moznost udelat velke zmeny v jeho zivote a pripravit se na zivot ze AD. A kdyz to nepude bez nich? Tak je clovek bude jist porad, lide taky berou prasky na tlak cely zivot. A jestli se v budoucnu prijde nato, ze nam po nich naroste treti hlava a dalsi noha? Tak aspon farmateuticke firmy muzou zacit zkoumat jak to opravit :-) dnesni doba nenabizi jine reseni, musime dekovat zato, co mame k dispozici. Jenom pri pomysleni, ze to bere 5% populace, tak to jsou stovky milionu lidi a to uz by se narostly dalsi hlavy, nohy, oci, zmeny v mozkove tkani davno projevili a konspiracni teorie, ze to tutlaji si prosim ponechte od cesty. Prirodomilci a bylinkari dejte jine reseni vyzkousene na sobe a muzeme diskutovat dale, ale lide, co sem chodi, chteji pomoci od utrpeni a to jim neberte - nejsou to pravdy co pisete.

Lubor

Souhlas

Verca

Ahoj, trápí mě to stejné, včetně tetanie, z té se mi vlastně znovu spustila úzkostná porucha. Jsem na začátku 13 den, a je mi pořád zle, jsem slabá , unavená, píská mi v uších, přes den to jde, ale v noci nemůžu spát a pravidelně v 6 se budím hroznou úzkostí. Jak se cítíš teď, a jak dlouho už AD bereš?Pomáhají ti i na tetanii? Děkuju moc

Boris

Dobrý deň,aké máte s odstupom času skúsenosti s uživanim Cipralexu?

Kiri

Verca ako ti je teraz, po tej dobe, spánok sa zlepšil?

Verca

Dnes jsou to 3 měsíce co ho užívám, a až poslední 3 týdny mohu říct, že se začínám cítit normálně, měla jsem snad všechny vedlejší priznaky, bolest hlavy, nevolnost, nechutenství, celková slabost, pocit jako při chřipce, elektrické výboje, mravenčení , zhoršení stavu, strašné myšlenky. Trvalo to asi 5 týdnů, a mohu říct jen to, že stálo za to vydržet, a já mohu zase normálně žít , i teď se úzkost a depka občas objeví , ale v nepopsatelně menší míře a jen na chvíli. Proto radím vydržet , i takto dlouho je možné čekat na účinek.

Pulrocka

Zdravim, je tu nekdo, komu zabral az po pul roce? Prijde mi, ze az po teto dobe se citim lepe....

Lubor

Ano, cipralex má účinnou látku escitalopram, který se vyrábí i pod jinými obchodními názvy jako Elicea, Itakem atd. Vždy mě dostal v minulosti z nejhoršího a zabral tak po měsíci, Než se projevil účinek užíval jsem Rivotril, ten je ale dlouhodobě návykový. Po několika letech jsem měl dost velkou stresovou událost a dostal jsem ho znovu, ale tentokrát zabral až po několika měsících. Žádné vedlejší účinky jsem nepozoroval, kromě utlumení libida a ani při vysazování. Záleží jakou máte diagnózu, nejlépe zacílí psychiatr. Jinak jsou to babské řeči. AD je celá řada, je třeba vydržet, určitě pomáhají a mohou se užívat dlouhodobě mnoho let. Problémy , které nás srazili na kolena sice nevyřeší, ale dají sílu je řešit a přinášejí úlevu! K tomu je třeba o svých pocitech mluvit a najít oporu v rodině , přátelích a zaměstnat se a bude vyhráno.☺

Mončičák

Dobrý den Cipralex beru již devět let 10 mg.dva měsíce jsem trpěla húř než pes ,ale pak velky skok a dobrý,Ted po deviti letech jsem prošla velkým stresem a musela se zvýšit dávka na 20 mg beru to ted třeti týden ,ráno úzkosti třes neklid ,ale musim to vydržet ,ale vy co tim procházíte tak chápete o jakých stavech píši,Už jen ted trpím každe rano a čekám až zabere třítýdenni navýšeni cipralexu..Nejvice se i bojim být sama doma,snažím se doma udělat to co je potřeba ale z velkou námahou,Manžel s dospělými dětmi se mi snaží pomoct ,ale stejně tu uzkost a třes ze mě nedostanou,Hrozne stavy.Kdo to prožil nebo prožívá tak chápe.Ale už se jen ptám za jak dlouho se zvednuti cipralexu zlepší?má s tim někdo zkušenosti ?

Jarek

Ahoj tak i ja beru Cipralex zřejmě panicka porucha ze začátku jsem to citil jako virozu musim říct ze prvních 14dni hrůza des každý ráno 10mg odpoledne to bylo lepší ale strašný výkyvy nalad a nemohl jsem spát nyní je stav mnohem lepší zhruba po měsíci se citim lépe ale ještě to není ono občas třes piskani v uších jinak většina vedlejších účinků zmizela tak jsem zvedav co dál.. Ma někdo podobné zkušenosti?

Pavel

Beru Cipralax 10 mg a při sexu mě bolí hlava a to dost. Může to být tím? Beru ho na noc

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce