Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
irena

Simi, já chodím do Centra a jsem u OZP a ta nic nedává :))))

simi

tak já Ti pujcim moji kariticku a muzeme z toho obe neco mit..-))))pokud se sabneme na pul...-)))

Lenka

NAzdárek.Jsme s manželem u HZP a ta proplácí 500,-,stačí účtenka z lékárny a průkaz pojištěnce. Nechodíme ani jeden do centra

simi

Nooo.... a tak tohle se mi zdá normalni pristup,takhle jsem si myslela ,ze by to melo fungovat i u VZP...-)))))))))))))Jani cooo???Nebylo by to na nejakou PORADU s VEDENIM???..-)))))))))

Champixman

Diky Simi, uvidime co este z toho bude, protoze zatim mam jenom to potvrezení v pojistovni ale urcite neco vymyslí. Urcite dám vediet.

Klokoň

mám radost, že sršíš humorem, ale měl by sis vzít příklad z Radky, ta když si dala jednu po týdnu, tak se vrátila a začala počítat zase od nuly a nemachrovala tu jako ty. A ještě loudíš gratulace. To je nefér. Přitom jiným ani nepopřeješ a ty nefixlují. Já to udělám za tebe. Mate, Singrid, Leno moje gratulace, jak jste hrozně moc dobré. Ještě koukám, Ewo, tobě taky. Hrozně se tu všichni snažíte. Tak držím pěsti.

Máfos

Gratuluji všem Janě k 1 měsíci, Sigrid ke 3 měsícům, Ewě ke 2 měsícům, Leně ke 3 měsícům, Mate k 2 měsícům a především Friduše ke 3 dnům. Fridušo, máš to nejhorší za sebou. Mému policajtovi sděluji, že pro něho nekouřím 32 dnů. Ať se každý přizná zda to nezkusil alespoň 1x si zapálit. Věřím, že téměř každého napadlo to zkusit a někdo i zkusil. Klokoni, jestli tě někdy potkám, tak jsi synem smrti.

Jana

k už celkem mazáckým výročím :-)))) Jste úúúúúžasné!!!!!!!! :-) Moňo, Tobě také gratuluji k těm 22 letůůůům :-)))) To zaslouží poklonu :-)))

Lena

Milí,chytří,přátelští,v oňaví,mladí,charakterní,di sciplinovaní,nehříšní,ves elí,úžasní,inteligentní, spolupracující,pomocnou ruku poskytující a rozhodně ne tak žvanící,jako já, internetoví přátelé.Hrozně moc se kaju,ještě víc se stydím!Děkuji Vám,za krásný gratulace a mooooooooooooc se omlouvám,že už tak nějak nestíhám sledovat kdo je kdo.V těžkých začátcích Vám přeju hooooooodně trpělivosti a moooooooooooc argumentů k dosažení jedinýho možnýho správnýho cíle!!!!Fakt dík a gratulace všem,co se vůbec odhodlali k prvnímu kroku a sehnali si Šampík a další gratulace k prvním hmatatelným výsledkům a další k druhým hmatatelným výsledkům a ....sláva vítězům a Šampix poraženým.:DDDVaše Leňa :-))

zdenka

Protože jsem na toto forum chodila v začátcích, pak si ale osud se mnou ošklivě zahrál, vše je jinak, přesto mám velkou radost že toto forum dál běží a hlavně je vás tady daleko VÍCE a to je super, jinak zdravím všechny které znám z dřívějška ale i ty nováčky, jste prima. Držte se!!! AHOJ VŠEM!

Leňa

Zdeni,Ty mě neznáš,ale já Tvůj osud ano.Proto mě zajímá,jak jsi na tom.Vím,jakou hrůzu sis prožila,ale taky vím,jak je život krásnej a i když připraví ty nejhroznější zkoušky,vždycky stojí za to se zvednout,otřepat a jít s úsměvem dál...život za to stojí....lidi za to stojí....Ty za to stojíš!Měj se krásně a zase se někdy ozvi.

Karel

Jak se vyhnu absťáku? Zn. Spolehlivě

Leňa

1.)musíš být vnitřně 100% přesvědčenej,že nechceš kouřit.....2.)seženeš si Šampix(Champix).....3.)začneš zobat.....4.)skočíš.....5.) přestaneš hulit.....6.)při potížích se nám svěříš.....7.)budeš bojovat......8.)ještě budeš bojovat........9.)ještě..... ...10.)vítěz!!!!Stačí Ti to takhle?

Honza

Karle, jako všici tady, di do Champixu. Prášky pomužou zvlášť jestli si fakt silenj kuřak.

sigrid

Vám všem díky. Úplně mě to dojalo.

Klokoň

Máfosi. Vždyť to je pro tvoje dobro. Už jsem ti to psal mockrát, že my chlapi jsme ješitní a že nám ta ješitnost hází klacky pod nohy. Já jsem si taky málem zapálil asi po měsíci. Zachránila mě moje přítelkyně, která tenkrát ještě kouřila. Řvala na mě, že se všude chlubím, jaký jsem chlap a jak jsem s tím kouřením zatočila a přitom nejsem nic, než jenom vychloubačnej slaboch. Řvala pak na mě ještě jednou, v hospodě, po pár pivech. Pak mi to došlo a přestal jsem se chlubit. A navíc tady je to samozřejmě o tom, že tě druhzí chválí, ale taky musíš chválit ty je. Jinak je ti sobectví. A ty se pořád zaměřuješ na ty nováčky, protože myslíš, že pro ně jsi idol. Jenomže ty, co toho nechají nově, ty pochválí každý. Ty, co už to mají za sebou déle, mívají také slabé chvilky a možná potřebují pochvalu víc než ti, co jim tleská, na pět minut každý. Bylo by to hezké, kdybych předělal aspoň jednoho mužského. Jenom nevím, jestli jsem si s tebou neukousl moc velké sousto. A taky nemám čas sem chodit pořád.

Klokoň

až mě potkáš. Jestli si myslíš, že tím něco vyřešíš ;-).

Míla

Ahoj všem bojovníkům, hlavně Ch-manovi, Sigrid, Frantovi, Moně, Leně, Janě a všem ostatním, kteří mě moc neznají. Chci vám říct, že se po 6 měsících nekouření konečně dostávám do normálních kolejí, protože můj mozek přestal vnímat nekouření jako stres a tak ručička na váze pomaloučku začala klesat !!! Takže se nebojte, když vydržíte, nebudete tloustnout, ono to přijde, jen to trvá a my jsme netrpěliví. Mám hroznou radost, tak jsem vám to musela říct. Držte se, vím, kolik sil musíte zmobilizovat, abyste vydželi, ale věřte, je to čím dál lepší a už to ani nebolí, a ta radost zůstává, obzvlášť, když někde vidím na větru vystrčeného nějakého kouřícího chudáka, je mi dobře, že už to nemusím. Tak pa pa a držte se, stojí to za to

Martina

Ahoj Mílo, dlouho jsem tu nebyla a zrovna když sem kouknu tak na tebe narazím, tak docela s tebou souhlasím jak si to popsala, jen s tou váhou by to mohlo být lepší, já jsem něco zhubla, ale ještě bych potřebovala tak 4kg a ty se prostě nehnou.Jinak mi cigára už jen smrděj a i když jsem dostala novou elektronickou cigaretu, tak už ji skoro nepoužívám a kouření mi nechybí. Je ale pravda, že mi jídlo chutná podstatně víc a tak jsem pořád na nějaké dietě a stejně dál nehubnu, snad se to zlomí. Mílo měj se fajn a všem ostatním držím palce, je to těžký, ale stojí to za to, dneska to je sedm a půl měsíce co nekouřím, nikdy jsem nevěřila, že to dokážu a tak tloustnutí je opravdu problém podružný, ale řešit ho prostě chci. Martina

sigrid

chodím z jiných důvodů na pravidelné kontroly na internu. Paní doktorka se zabývá i obezitologií a poruchami metabolismu. Poplakal jsem jí na rameni, vysloužila si velkou pochvalu za nekouření a hrst rad - organismus prý po "vystřízlivění" z nikotinu za a) všechno lépe metabolisuje a b) chuť k jídlu se zvyšuje, anžto a protože nikotin jak inhibuje chuť, tak zrychluje metabolismus. Přírůstek váhy by neměl dělat víc než 10% výchozí hmotnosti, jinak je to tím, že se člověk přežírá či nehýbe a trvá to cca 6 - 12 měsíců než se stav upraví. No, ale stejně mi napsala Maridii, která jak tlumí chuť tak podporuje metabolismus ;-)). Mějte se děvčata obě krásně, pa s.

OSKARKA

Zdravím všechny nekuřáky. Dva týdny jsem četla jen vaše příspěvky a tiše záviděla a uklidnňovala se, že den D příjde a PŘIŠEL ! ! ! Jsem 3 den bez cigarelt, myšlenka přijde ale abstinenční příznaky nejsou. Kouřila jsem 30-40 denně. Champix jsem překuřovala 14 dnů. Věřím, že jednou budu moci řící jsem nekuřák ! Kdo váháte běžte do toho opravdu to stojí za to cítím se svobodnější. Zdraví Oskarka. PS: ráda bych uvítala zkušenosti s délkou léčby a po ukončení ? ? ?

Pavlína

Ahoj Oskarko, mám kamarádku, která přestala brát šampík před 5 týdny a dodneška nekouří. Když jí z těla šampík vyprchal, občas chuť na cigárko dostane, přibrala další 2 kg (celkem přibrala cca 5 kg) a zdá se jí, že je nervóznější. Absťáky prý nemá. Dá se to vydržet a jinak je v pohodě. Já beru šampík (díky ní) 7.den, kouřím pořád, sice mi to nechutná, ale tento pátek je můj den "D". Tak uvidím. Pro ostatní spolubojovníky mám informaci (nečetla jsem historii, tak možná, že už to víte), ale kdo si dojde do protikuřácké ordinace pro recept, dostane startovací balíček na 14 dní ZADARMO a některé zdravotní pojišťovny přispívají po ukončení léčby 1000 Kč. Šla bych do toho i bez finanční injekce, ale i tohle je příjemné. Takže všem přeju hodně štěstí v odvykání.

Friduča

Dobré ránko, tak já mám dnes 6 dne bez a 2 dny bez prášku ... :) :) Uvidím, jak to půjde a možná ho už nenasadím ... zatím se nic nezměnilo ... já vím, že všichni říkáte, že se to nemá uspěchat ...ale já to prostě zkusím ... :) :) Zobnout můžu znovu kdykoli ....No ne ? Chuť nemám vůbec .. a je to tím, že mi to prostě nechutná ... fakt si připadám, jako tenkrát ... když mi bylo 21 let a začínala jsem ... :) Tak uvidím ... :) :) Všem blahopřeju a držím palečky ... :) :)

Lenka

Ahoj lidičky.Dneska mám svou menší oslavu,tak se chci podělit a udělat menší rekapitulaci v braní Champixu. 5.2. první den zobání 17.2 první den nekouření váha-pořád stejná,ze začátku šla i dolů nežádoucí účinky - bylo jich dost,ale jsou všechny pryč. nynější zobání - 1mg na den a dnes 17.3. MĚSÍIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIC bez cigarety. Držím všem palečky.Když jsem to dokázala já,zvládnou to všichni. Friduš....není to moc brzo dát prášky do šuplíku?????????? Oskarko blahopřeju a držím pěstičky. Jinak všem ostatním hodně úspěchů ,některým blahopřání k jednomu a více měsícům bez(omlouvám se ,ale je tu tolik jmen.............) JOOOOOOOO a musím pochválit mého muže.Bez cigarety je 17 den(s náplastí).Pa pa pa A co vy všichni ostraváci,už se Vám lépe dýchá?

Dan

Zdravím všechny spolubojovnice i spolubojovníky a hlásím, že mám za sebou 35 dní bez cigarety. Zatím bez problému. Všiml jsem si jednoho detailu - spousta lidí tady píše něco v tom smyslu "když jsem to zvládl já, zvládne to každej". Je to pravda, já jsem měl taky ten pocit, že budu kouřit až do pohřbu (vlastně do smrti), takže co z toho vyplývá?? Že i beznadějný případy končí s pomocí šampíku s kouřením. (Teď to vypadá na reklamu, takže pokud by chtěl výrobce číslo účtu, kam má poslat honorář... ;-))) Abych to trochu napravil, podotýkám, že jsem to po 14 dnech nekouření zabalil a jsem 20 dní bez šampíku... Držím pěsti fšem, ahooooj

Míla

Tak jsme se shodly vlastně na všem, že ano, děvčta? marti, zdravím tě, myslela jsem si, že už sem ani nechodíš. Sigrid, jak ti to řekla doktorka, je to tak . Po půl roce se mi najednou začíná vše vracet do normálních kolejí.Tak to jen pro povzbuzení všem ostatním, aby nevěšeli hlavu. Tak se držte bojovníci ať noví či starší, stojí to za to.

Klokoň

Máfosi, netrucuj (hi).

Kluk

všem přítomným, stálým i novým :-) Zhruba před měsícem jsem se doslechl o zde probíraných tabletkách, tuto diskusi našel a řekl ANO... Dnes s přítelkou otevíráme to druhý větší balení Šampíku a můžeme jen potvrdit - funguje skvěle! Takže všem kteří přemýšlí, jestli peníz obětovat - pakliže s tím zlořádem hodláte fakt zkončit, rozhodně do toho jděte. Dost záhy přejde chuť "nahodit" cígo na pysk a to i u piva, a když přece jen neodoláte, tak ho po třech "prásknutích" stejně zahodíte - vůbec to nechutná... Takže hodně zdaru a radosti všem, kteří už absťáky nemají a ještě víc těm, kdo třeba teď první prášek zapíjí :-)) P.S. Někomu asi nebude po prášku chvilku dobře, tak dělejte jako já - rozpůlit a vzít nadvakrát (už to tu někdo zmiňoval), pak je to v pohodě :-))

Friduča

No já vím, že dle informací je to brzo ... ale já ho od pátku neberu a opravdu nevidím rozdíl ... Tak proč bych to do sebe měla cpát zbytečně a navíc bylo mi po něm zle ... takže minulej týden jsem si dávala půlku ráno a půlku večer ...!? Pokud selžu, tak zobat můžu začít, ne ?ale začínám bez větších problémů 3 den ... Na Champixu jsem - teď v sobotu to bude 4 týdny ... Po 8 dnech jsem byla na jedné denně a teď jsem 6 den BEZ ... a to v sobotu i na akci .. takže i při alkoholu jsem vydržela ... A 3 den i bez prášku ...Tak mi prostě připadá zbytečné ládovat to do sebe, když mi to jde ... :( :( Kdy se má přestat ? Doporučujou 3 měsíce vydržet ...na Champixu ... Ale je to nutné ??? Já budu bojovat dál bez ... pokud budu mít nějaké nutkání, tak si ho zobnu a je to ... Ne ?

sigrid

na to, jak dlouho Ti trvalo s tím seknout, dost hazarduješ. Nebezpečí se skrývá v tom, že můžeš mít abstinenční příznaky, které se neprojevují chutí. Ale, your way :-).

Jiřina

Taky jsem přestala brát,nekouřila jsem měsíc.Potom jsem 3 týdny hulila a tet jsem 14 dní na champixu a pořát hulím .Nevím jestli to zvládnu nemám zrovna vhodný období .Snad to přijde a přestanu ale už vím že to budu brát dlouho . když se to povede.

irena

Určitě to příjde! Taky jsem měla HODNĚ špatné období, když jsem začala brát. Než to přišlo, tak to trvalo 3 týdny- jsem opravdu silná osobnost, co se kouření se šampíkem týká :))) Šampík beru přes měsíc , dvanáctý den nekouřím. Včera jsem si přinesla další balení na měsíc a rozhodně není poslední. Počítám, že se šampíkem skončím možná v létě.... Vydrž, povede se to!!!

Friduča

Dobré ránko, všichni to dokážem .. ale jen ten kdo chce ... Já jsem do teď přesvědčená, že na tom má zásluhu z 90 % naše vůle ... Jediné v čem mi Champix opravdu pomohl a čemu bych asi nikdy nevěřila, že mi po něm ta cigereta prostě nechutná ... Nicméně s tím horším ( pro mě ) a tím je zvyk a to, že ti chybí v ruce a najednou máš spoustu nevyplněnejch chvil, tak s tím nám nepomůže ... Já začínám 4 den bez a ,, zatím ,, nemám problém ... Ale pozor - já ho neměla ani, když jse mpřestávala dřív bez Champixu ! Mě prostě chyběla ta cigereta fyzicky ...A jsem strašně ráda, že teď tomu tak není ... V posledních dnech jsem neměla ani jedno nutkání ... Nechci to zakřiknout ...Ale prostě si myslím, že mi víc Champix nepomůže ... že dál je to jen a jen na mě ...A na mé vůli !!!Jiřko to dáš .. neboj !!!! Držím ti palečky ... !!!!!!!

Dulina

Tak vás všechny po delší době zase zdravím. Champixmane, Franto, Lído, Martino, Leny, Sigrid, Mono, Mílo, Leňo, Jiřino, Lenko, Mate, Ewo, Simi, eicul, Máfosi a Klokoni - vy mě vždycky pěkně pobavíte :o))))) Všem velká gratulace !!!!!!! Také stále myslím na naši pětku, jak se daří Jani, Dauš, Yvo, Dane????? Zdavím i Friduču, Radku, Irenu a nováčky Oskarku, Iwu, kluka a Pavlínu. Je to 5 a půl týdne od zapálení si poslední cigarety.Ale musím říct, že takovou krizi, jakou jsem měla poslední víkend, jsem ještě neměla. Šampík beru, sice 1mg denně, pořád bylo vše OK, ale v sobotu mi bylo hodně bídně, hrozná potřeba kouřit, jako kdybych přestala den před tím a ne před 5 týdny....ale ustála jsem to, sice nevím jak, páč cíga by byly po ruce a já už byla přesvědčená, že si dám. No nečekala jsem to, byla to velká zkouška a já obstála.....kéž bych ale něčeho podobného byla příště ušetřena!!!!!! Jinak takové ty jedovaté vtíravé myšlenky na cígo mám teď víc než na začátku, tak doufám, že to přejde ! Doufám, že se nikdo nevyděsil natolik, aby ho to odradilo. Ono je to se šampíkem opravdu lehčí, ale zadarmo také ne, ta vůle JE důležitá a bez boje se to neobejde. Taky jste otrávený z toho počasí??? Já hrozně, u nás sněží ( klasika - máme službu před vchodem). Potřebuju jaro, teplo, sluníčko!!!!! Mějte se všichni hezky a NEKUŘTE !!! :o))))

Mona

po několika dnech. Všechny zdravím. Posledních několk dní mi není nějak dobře od žaludku,ale trochu cítím,že by to mohlo být nervového původu. Doufám,že za to nemůže Champix,ale jen si to namlouvám.Stále zobu. Dnes se mi zase zdály sny přinejmenším prapodivné. V tom jednom jsem si koupila 2 KRABIČKY CIGARET A SKORO CELÉ JE VYKOUŘILA. Ráno jsem se vzbudila polomrtvá hrůzou a hlavně zklamaná. Taky se tady dost psalo o hubnutí. Včera jsem dočetla jednu knihu o hubnutí,jmenuje se to VYSOKÁ ŠKOLA HUBNUTÍ. Je to od nějaké slovenky,která během roku zhubla asi 38 kg,ale přitom nedržela žádnou dietu. Prý se to všechno skrývá v hlavě. Nečetli jste to někdo? Chtěla bych znát na to nějaký názor.Držte se kamarádi. Pa

irena

Ahoj, Mono, knihu Edity Sipeky Vysoká škola hubnutí mám už několik let, ale nic jsem si z ní nevzala,protože jsem stále stejně příšerně tlustá. Zatím jsem asi nic nepřibrala(nekouřím terpv 12tý den), ale už se na to duševně připravuju..:) Budu se muset naučit jíst zeleninku(brrrr) a prý nejlépe funguje jíst malé porcičky jídla po třech hodinách.

irena

teda - funguje na snižování váhy

Mona

Teda Ireno,mě ta knížka připadá úžasná a být u nás taková nějaká skupina,tak se ihned přihlásím.Akorát by mě vadily ty vločky,br,br.... Přeju hodně štěstí do nekouření. Když tak koukám z okna,z mého předsevzetí,že půjdu se psem odpoledne do lesa asi zase sejde. Ach jo,ta vůle....Ale mám omluvu-u nás HUSTĚ SNĚŽÍ...

irena

Mně taky ze začátku nadchla, ještě pak vydala pokračování....ale jak jsem napsala, v hlavě mi z ní nic nezůstalo, jen termín hypotalamus, či jak to tam psala (a ted je vidět, že asi přeci jen něco v hlavě zůstalo), ale to je spíš mým pokročilým věkem a postupující "sklerózou". Já si pořídila něco z klubu STOB a možná na to někdy dojde, ale prvotní je teď NEKOUŘIT!! Už jsem chytla chumelenici na ulici a až půjdu se psem, tak bude doufám sucho, hahaha, aby se pes moc neurousal, hahaha. Měj se moc krásně!

irena

samozřejmě mě nadchla, omlouvám se za ten pád

Lenka

ZAtím nemám problém s váhou, cpu se se pořád stejně,ale je pravda,že moje práce je fyzicky náročná a všechno vyběhám.Knížku jsem neměla možnost si přečíst,ale při hledání na netu jsem našla zajímavou informaci od lékařů.Byly to nějaké stránky o odvykání kouření ,spojené s přírůstkem hmotnosti.No a tam se psalo,že před každým jídlem se mají vypít 2 lžičky olivového oleje. Já to vyzkoušela jenom jednou a žaludek to fakt zaplnilo.Ale za hoďku jsem sežrala co se dALO.TAK NEVÍM................

Mona

krásný den,ted jsem si uvařila kafe a hned se vrhla na naši kecárnu.Ani mi nevadí,že si k tomu kafi nedám cigáro. Vadí mi spíš,že je tak hnusně,těšila jsem se že budu o Velikonocích dělat na zahrádce-neb manžel odjíždí do Anglie na fotbal. Představovala jsem si,že nebudu mít už žádné vajgl-pauzy jako dřív,když jsem každou chvíli přerušovala práci a chodila na cigáro. Ale počasí tomu chtělo jinak,musíme si počkat. Jinak mám zas další knihu,princip spočívá v příjmu Kcal-max 1500 denně. Tak to zkusím. Jsem fakt blázen,ale budu vás informovat. Všem palce držím k pevné vůli. Irenko tobě zvlášt,ty jsi teprve pár dní bez cíga vid? Už to bude jen lepší-to je pro začátečníky..

zdenka

Martino,Mílo, 5.4. je opět sraz, dejte o sobě vědět, pokud máte další zájem napište. ahoj všem.

evva

ahojík......sraz?......kde?.. ..kdy?.....já chci taky :)))))))))

Mona

Napište všechny důležitosti k tomu srazu,kde kdy a co a jak. Ráda si vyměním se všemi zkušenosti.

Friduča

Dobré ránko... :) :)Tak já začínám svůj 8 den úplně bez ... A jsem stašně ráda, že bez potíží ... Ráno jsem si dala raději půlku prášku, po tom co jste tu do mě trošičku šili ... :) Jinak na srazík - pokud budu vítána, taky moc ráda dorazím ... Nekuřákům zdar !!!! :) :)

Kluk

12 dní bez a žádnej problém... Zdravím všechny spolubojovníky a taky pár písmenek přidám :-)). Jedu druhý balení a když se mi náhodou malinkej "tik" dostaví, vzpomenu si, jak hnusně cigáro DÍKY Champíku chutná a je vyřešeno... A nestačím se divit - tady se jede i se srazama???!!! Tak někdo poreferujte, jak taková akce vypadá! Prima večer (nikam nechoďte, venku neskutečnej hnus místo jara) všem zdejším "kozákům" i nám "champixcucákům" :-))

Zdenka

Mělo by to být toho 5.4, ještě se to dohaduje v kolik, podívejte se na druhé nekuřácké forum, tam budete vědět víc, Martina a Míla s námi byly toho 27.12, tak se uvidí zda nás bude více, mělo by to být v nějaké hospodě v Kobylisích, je to u metra. Je to na vás, ale bylo by prima když by se nás sešlo hodně.

Champixman

Nazdááár nekuráci! :-) Zdenko stiahni prosim viac info ja neviem kde je druhe forum a nece sa mi to hledat. :-) Ale tesim sa ze sa nepracuje, takze rad by som sa tam objavil a ponukol vas vsetkych jednou nemenovanou krabickou cigariet :-)))))

Mona

Před chvílí jsem tady četla kontakt na to druhý nekuřácký forum. Chtěla jsem se tam podívat ohledně toho srazu a kontakt je fuč. Je to možný? To už mi po Champixu hrabe nebo co? Prosím jestli někdo víte víc podrobností o tom srazu,tak napište sem všechno. A možná i ten kontakt na to druhý forum,ráda bych se tam taky podívalaMyslíte,že to někdo mohl smazat?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce