Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Mona

Vyslopaný mám už téměř všechno- říkám TÉMĚŘ...Ale kdyby nebylo mojí skálopevné vůle,byla bych na suchu doprdele jak se dělá smajlík????

Konča

pokaždé, když manža jde ven na rauch pauzu, tak si libuji, že nekouřím. Bo bych už dávno umrzla. Jsem si pěkně doma v teplíčku jupííí:-)))) Užijte si neděli a nekuřte, je to hnus smradlavý.

Ivča

zdravím v rychlosti, včera jsem přijela dom taxíkem ve 2 ráno, - firemní večírek na kuželně, všechny zápasy naše družstvo vyhrálo, byl to boj na krev se spoustou alkoholu. Za chvíli má přijet syn, chce zavařit maso, koupil prase, či co, tak mě čeká samá práce. Včera jsem si to libovala, že nehulím, nemusela jsem stále někam utíkat a mezi hodama si dávat práska, jako někteří. Veřer asi zase zapaříme, syn tady bude spát, zítra mám dovču, tak snad z toho všeho vystřízlivím, abych mohla v úterý do práce. Mějte se krásně, dnes to vypadá i na sluníčko, ikdyž mrazivo. A nekuřte!!! Je to fakt humus.

leila

Doopravdy by to chtělo se zbavit jedné závisloti po druhé a né v horizontu týdnů ale měsíců.Nikotýn je pěkné svinstvo a když chybí,umí to s psychykou zacvičit i po hodně dlouhé době.I champík je svým způsobem pěkné svinstvo-i když na něj na druhou stranu nedám dopustit,protože bez něho bych to nedala! Brala jsem ho 4 měsíce,poslední dva měsíce jen půlku denně,před třemi týdny jsem ho vysadila úplně a cvičí to se mnou ještě teď- Byla jsem dost podrážděná ,stále se v noci budím ve dvě,ve tři a pak nemůžu dvě hoďky spát a ráno jsem jak zflákaná .Přesně takovéto stavy jsem měla,když jsem Champík snižovala ze dvou tablet na jednu a pak na půlku.

leila

Včera jsem byla na běžkách a bylo to jako v pohádce i tady v Polabské nížině.Všude bílo,zasněžené stromy,zamrzlé Labe- zima jak má být. Lepší než teplo a bláto.Jo a jdu si vypít grog,ten k tomu patří. Nebylo by špatné i to selátko, to se mi tedy při čtení ale sbíhaly sliny )))

irena

už je to 700 dní , jak to uteklo ....ale za vodou ještě zdaleka nejsem ...pořád jsou situace kdy mám strach sama ze sebe ,že to nevydržím a zapálím si.Díky této diskuzi pořád ještě patřím mezi nekuřáky ..a musím přiznat i k vůli manžovi, to bych nepřežila , kdyby se mi vychechtával že jsem neuspěla..a samosebou že šampík pomohl nejvíc ,jenom 3 měsíce a pak to bylo nějakej čas hrozný. Dneska mám dobrý heslo :ladík....tak u té příležitost zdravím L¨ádíka a všechny ostatní....

Konča

jsi hvězda, gratuluji a posílám fanfáru♫♫♪♪♪♫♫♪♫♪♪♪. Tak tebe už opravdu nikdy nedoženu:-D ale nevadí, hlavně že nekouříme. Příští týden taky budu mít malou oslavičku. Padne 168 zrovna v den co máme firemní vánoční večírek. Ivčo taky pojedu dom taxíkem - klasika. Zvýším denní dávku šampíku a snad si na večírku nezapálím - to už by bylo v prd... 2x pokazit přesně po 5,5 měsících.

Megan
1x

Zdravím všechny ze zasněžené Třebíče. Sákra, zase v tom sajrajtu fialovém musím jezdit, páč mám službu. Se mějte krásně a nehulte. PS, už se fakt těším na jaro, kdy budeme tři dny ve Chvalovicích. Už aby to bylo. PS2 Ireně moc blahopřeji k 700!!!!! Jsi vážně dobrá

Ivča

700, to je nádhera. Máš pravdu, že jistý si nemůžeme být nikdy. Jenom, že to možná já už tak často neřeším, ale vyléčený kuřák je stále v ohrožení. Ale my jsme holky a kluci šikovný a už nikdy ani práska!!! Končo, ty už to taky máš v hlavě srovnaný a vydržíš i na firemní ožrávačce. Držím palce!!! Včera jsme doma zapařili se synem asi do 3 do rána, on je taky bývalý kuřák, tak si vždycky fandíme a svorně se chválíme. Prase je částečně v mrazáku, částečně zavařený, všechno jsme zvládli a řádně zapili neb to byla makačka. A zítra zase do práce. Tady drobně chumelí, přez noc napadlo asi 10 cm, ale je teplo kolem 0. Mějte se krásně, pěkný zbytek pondělí. Já jdu hledat na netu nějaký samolepící dekorace na stěnu. Chci doma změnu. Nikdko mě nefandí, ale já vím své.

Konča

Já vím, že už mám za 36 let svoje odkouřeno, ale to se nerovná mít srovnáno v hlavě:-( Stále jsem a budu nad propastí. Věřím, že s čuníkem byla makačka. Ale kdo se postará, tak potom MÁ:-) Já mám zkušenost se zabíjačkou v paneláku (čuník byl zabit a rozpůlen na zahrádce, následně se obě půlky se dovezly ke kámošce do vany a zpracovaly). Taky jsem doma měla staženého celého berana ze kterého jsme s kámoškou dělaly domácí klobásky. Ale 20 kuřat vyvrhnout a očistit od peří jsem nezvládla. Dělala kámoška na balkoně v paneláku. Taky jsem doma bourala 10,5 kg krůtu - ale ta už byla naštěstí očištěná. Jo postarat se o žvanec na to mě užije:-)

Ivča

Makám, až se ze mě kouří, teď první chvilka, tak jukám, co je tady nového a ono nic. Nikdo nikde. Končo, takový nadšenec jako ty teda nejsem. Ted jsme taky koupili krůtu, měla si 10 kg, ale to dělá manža, já to neumím. Ale cpát se potom, to mě jde. Už mám zase kilo nahoře. Se picnu. To není normální. Každýmu se to někdy zastaví,mě asi nikdy. Ale nekouřím a doufám, že už nikdy kouřit nebudu. Pěkný den. A nehulte!!!

Konča

a sladkém:-( U mne věc nevídaná:-( Manža nestačí valit bulvy. Chutě mám jak těhotná. ALE NEKOUŘÍM!!! A dlouho se tu neukázala kukačka?

leila

a smekám- vždyď je to téměř dva roky! Teda mám za sebou čtvrtku prasete,obří krůtu,ale že se dá udělat zabijačka v paneláku mne nenapadlo )) Končo čokoláda je návyková ;) Já si ji kupovat nesmím,protože jsem schopna sežrat velkou studentskou,nebo bombonieru na posezení ((

irena
1x

...jenom si vrtím ocáskem, jste všichni tak dobří!.... .Já dělala v paneláku klobásy z berana..(pak se to vyhodilo ,protože mi smrděli capinou) a ty slepice a bylo jich jenom 6 a byl to horor. Živé skákaly ve vaně a připravovaly se na brzkou smrt.A to jsme ještě měli kokra ,a toho pasedlo lovecké šílenství a z rodiného pejska se stala krvelačná šelma. Závodili jsme s ním kdo dostane víc slípek.( ..no trochu kecám,ale bylo to skoro tak) Takže výsledekm těchto šíleností je: nikdy víc. I když to bourání masa a klobásy se dají zvládnout. a ještě k té čoko.... tak jak píše Leila já ji nemusím ale nedej bože, když se k nějaké dostanu, to mi ji už nikdo od huby neodtrhne.A tak to mám bohužel ze vším ,i s těma cígama to tak bylo : buď všechno nebo nic.!

Konča

Taky máš super zážitky :-DDDD živě si to představuji:-DDD Dnes už je všechno ke koupi, ale tehdy, když na vše byly šílené fronty, se jeden musel o žvanec postarat. Nekouřím, ale asi brzy začnu. Už druhý týden mi nad hlavou a pod nohama zedníci tlučou kladivama, sbíjejí sbíječkama a rozbrušujou rozbrušovačkama. V domě snad z 18 století začali dělat výtah a opravovat sklepy. Nervy už mám na pochodu z toho neustálého kraválu. Hrůůůza. Asi mi brzo odvezou k Chocholouškovi. A kdyby se náhodou ve zprávách objevilo, že na Hané díky rekonstrukci spadl barák, tak jsem pod sutinama.

janina

páč si pamatuji její velmi chmurné začátky.Vydržela a je frajerka!!!!!Jámám příští týden 2 roky, furt tomu nemůžu uvěřit....všem držím palce, nehulte, je to osvobozující!!!

irena

..poslední dobu jsem na ni myslela kde je jí asi konec, jak dopadla po povodních ...a.ona je tu. Paráda a moc děkuji a tobě zrovna tak..veliké blahopřání..jsme holky šikovný.Teď ale nevím přesně jsi to ty co říkala, že bude kouřit až jako stará babička ,že už se těší? Nebo to byla NO-ONe? ...ta má dva roky už za sebou...(.ozvi se!)

Konča

2 roky, skoro 2 roky. Jste HVĚZDY!!! Tiše závidím. Janině posílám VELIKOU GRATULAČKU!!! Já to mám dnes za 160.

irena

...ale ty jsi přece taky veliká hvězda,dyť už nás pomalu doháníš...a vůbec nejde o dny ale o snahu a přesvědčení(ha ha)..takže Ivanko píšu ti tu fanfáru co neumím napsat ...jen tak dál!!!!!!

Konča

Díky :-) Já si před chvílí spravila na náměstí své od sbíječek pocuchané nervy. Byl tam borec (Slovák) a fantasticky hrál vážnou hudbu na klasický xylofon. Z repráku mu hrál doprovodný orchestr a on na xylofon vyťukával melodii. Hotový profík. Málem jsem přetáhla obědovou pauzu, nejraději bych tam vystála důlek. Moje duše byla pohlazena:-)

Ivča

Končo 160, to je nádhera. Janina bude mít 2 roky, hlavně se držte a nepovolte. Už nikdy!!! Prostě si to zakážeme a hotovo. Včera mě jeden pán, co prý nekouří už 20 let říkal, že pokud už nekouřím víc jak rok, tak mám vyhráno. Ale já vím, že to tak není. A vůbec na to nespoléhám. Jinak zima hnusná, včera jsem zapadla ráno u nás, bílýma rukavicema jsem házela štěrk pod kola, nikde nikdo , aby mě pomohl, ale nakonec jsem se z toho vyhrabala sama. V kopečku mě to hodilo do závěje a bylo. U nás se nesolí a je to jako sklo. Já už chci jaro!!! Jsem stále v depresi a musím to vylaďovat panákama, abych přežila do jara. Mějte se krásně při čtvrtku. Kde máme Ládika? Nějak s náma nemluví. Je nás tady čím dál míň. Kde jsou všichni????

Konča

taky jsem včera večer fernetkovala. Aby mi splaskla hlava. Z toho kraválu ji mám jak balón. Takže jsi včera volala odtahovku? Taky si myslím, že na nás všichni z vysoka.....

Ivča

odtahovku jsem nevolala, dostala jsem se z té závěje nějakým zázrakem sama. S tím kraválem u Vás, to musí být opravdu na zbláznění. To jde přežít jenom s flaškou v tvém případě ferneta. My máme doma ticho tichoucí, ale musíme si dát každý den panáka zase z jiných nespecifikovaných důvodů. (vždycky se nějaký najde). Já jedu už domů. Když se podívám ven, tak to je hned na panáka. Sype se a sype a to tak, že velmi.

Marja

Jste tady pořád staří známí a i někdo snad nový.Já stále kouřím a smířila jsem se stím, že budu pořád.Tak jsem tady i postupně přestala číst.OVšem smrad a finance mi opět začínají vadit u cigaret. Tak jsem znova tady k vám nahlédla, proto že vy jste nejlepší motivace k nekouření.Zjistila jsem, že mám diskuzi uloženou s poslední stránkou a že to bylo v září. Snažila jsem se dočítat,ale to množství se nedá, tak jen tak něco málo. Jestli jste někdo ochotný tady trošku mi napsat, co se zhruba událo, budu ráda.Co Friduča, měli jste sraz, začal někdo kouřit, Ifko, ty fakt nekouříš? Asi vás začnu zase číst pravidelně, ale moc ozývat se nebudu, dokud s tím neseknu.A začínám být nažhavená, seknout s tím. Včera mi bylo neuvěřitelných 60 let a asi nastal zlom. Všem vám upřímně gratuluji, kdo jdte vydrželi. Zahlédla jsem Monu, ty jsi tady takový vytrvalec a to je dobře.Držte se i nadále.

Ivča

Zdravíčko, štěstíčko. A taky sis mohla dát sama dárek a pokusit se znova nekouřit. Jestli můžeš champix, tak by to určo šlo. Držím palce k dalšímu odhodlání. Co je nového ti určitě napíše Ifka, byla na srazu, já jsem se bohužel nevydala a udělala jsem chybu. Tak snad příště. Zdravím všechny při pátku. Ráno chumelenice, že nebylo vidět na krok, ale dorazila jsem do práce v pohodě. Tak a já jdu makat. Dnes 1 rok a 20 dní nehulím.

Konča

to jsem netušila, že budeme muset čekat do Tvých narozenin až se nám konečně ozveš:-) Mám tu zrovna frmol, ozvu se později. Jo a fakt nekouřím. :-)

Megan

Ahoj lidičky. Tak moc zdravím Marjo a přeji všde nej nej k narozeninám. To víš že jo, prď na kouření, je to svinstvo. Ohledně lidí co byli na srazu v Praze tak snad nikdo nekouří. U Kakamili nevím, nějak přestala psát. Já včera přeskladával 7 palet cihel. Ruce mám jako opičák a za zima. Brrrrrr Hnus bílej fialovej.Mějte se krásně a hlavně nekuřte

Konča

Ještě že neděláš v cihelně. To bys ty cihly přeskládaval pořád:-) Něco jsem ti přeposlala do mailu ať máš lepší náladu:-D Já mám konečně po pátečním blázinci a na uklidnění nervů jsem si opět donesla kusanec grilovaného selátka. A hnedle tu sbíječku slyším jakoby z dálky. Do sklípku nakonec dorazili tito bojovníci. Mona, Irenka s manžou, Megan, Ládík a moje maličkost. Foto k vidění na známé adrese na rajčeti. Sraz se vydařil. Srandy kopec. Dobrého vína a jídla až moc - to se nedalo zvládnout. Na cígo nebylo ani pomyšlení. Na jaro se předběžně domlouval sraz, ale tentokrát na celý víkend i s výjezdem do Rakouska do lázní Laa. Já jsem pořád na champixu. Beru 1/2 prášku za den. Úplně mi to stačí. Od 3.7. co nekouřím jsem až doteď spotřebovala 1 a půl velkého balení (cca 3000 Kč), ale ušetřeno daleko víc. Přestal dusící se kašel a chrchlání. Paipo jsem naposledy potahovala někdy v září. Ještě týden a vyrovnám svůj loňský rekord - 5,5 měsíce (168 dnů). Tak už s tím taky konečně sekni. Stojí to za to.

Marja

Díky za zprávy.Hlavně lidičky vytrvejte.Fakt je těžké začínat znova a znova.A co Friduča.Tam jsem si byla tak jistá, že už je za vodou.Ale je mladá, určitě to znova zvládne. Končo, když tak dej sem prosím tě přesně adresu na to Rajče.Já se tam moc nevyznám. Mám to od Friduči a ještě jeden odkaz, ale tam asi nové fotky nebudou. Dnes končím, mám tady vnoučka.Musím přestat, už kvůli němu, má mě moc rád, má pět roku a už chce se mnou kouřit.Jsem mu vzorem, ale tohle bych nechtěla.Mějte se a držte se.A přibyli nějací noví nekuřáci?

Ivča

hnus fialovej. Je to mokrý a to má dnes začít mrznout. To to zase bude vypadat. Jinak nekouřím, včera jsme trošku s manžou zapařili, tak jsem zas vyndala paipo, ale to jenom proto, abych toho tolik nevypila. Zjistila jsem, že to funguje. Když mám něco v tý dr.ce, tak toho do sebe tolik nenaleju. Mějte krásnou neděli, já jdu mrknout na net na nějaký sněhový frézy neb toho sněhu už máme plný zuby . Marjo, dej vědět, jak pokračuješ - výborný rozhonutí s tím opět seknout. Držím palce.

Marja

Fotky ze srazu jsem si již prohlédla poznala jsem jen Ivu, Megana a monu. Mono, ty jsi čím dále krásnější a vy všichni samozřejmě také.To je tím nekouřením.A Miloš nebyl? Jste s ním ještě v kontaktu?

Mona

Opravdu ti moc gratuluji k narozeniním a moc ti přeju,abys dokázala seknout s kouřením.. V pátek jsem byla u nás v baru na kártách a hulo se tam. Takovej hnusnej smrad jsem už dlouho necejtila. . Víš manžel,kterej mi vyčítal kouření celej život se teď nechal slyšet,že od tý doby,co nekouřím,jsem se změnila. Má možná pravdu,ale mě je to fuk.Já jsem ráda,že jsem to zvládla...A tobě moc,moc,moc přeju to samý... Jo a díky za poklonu,to mě už hodně dlouho nikdo nepochválil,to potěší a vím,že to myslíš od srdce-jinak bys to nepsala.

irena

já ti taky přeju všechno nej ,nej , nej k narozkám ...přeju ti i to nekouření....já to svoje dala vnučce k narozeninám a ta z toho měla hroznou radost . Tehdy měla 11 roků a tvrdila že je to ten nejkrásnější dárek jaký dostala.tak trochu jsem se tím zahákovala protože jak bych to teď mohla vzít zpět? Jasně že nechci kouřit , ale zrovna včera doma po další ,hrozné hádce jsem si uvědomila co se ze mně stalo: vzteklá nesnášenlivá mrcha.Místo abych si vážila ,že ještě pořád mám manžela, který mě má rád, dělám mu i sobě ze života peklo, bazíruju na jeho chybách, svoje si nepřipouštím. Jsem vzteklá ,nemám z ničeho radost na nic se netěším, vyčítám manželovi pití, protože já nemůžu.Závidím ostatním jak se baví a sama nikam nechcu jít protože myslím jen na pití a na kouření a mám hrůzu z toho ,že selžu a začnu taky. Jsem tlustá ,sedím doma a lituju se. Včera jsem vážně uvažovala o tom že začnu zase kouřit.Já přímo cítím jak se mi každým tahem z cigarety vlévá do těla pohoda a klid. A teď když čtu Monu tak vidím úplně jasně jak jsem na tom .nekouřím,ale strašně jsem se změnila a bohužel ne k lepšímu.....

Ivča

že nás to nekouření změnilo. Mě taky. Ikdyž já jsem udělala pár průserů hned ze začáku nekouření a teď už si dávam pozor. Stalo se tenkrát, že při jednom posezení se sousedy jsem do manžela tak ryla, aniž bych si to uvědomila (taky jsem měla hodně vypito, protože místo cigaret jsem do sebe lila skleničky jednu za druhou) až mě napadl slovně a já jsem se na něj vrhla jako rozzuřená bestie a normálně jsme se porvali. To se mě nikdy před tím nestalo. Druhý den jsme si to vyříkali a od té doby si opravdu dávám pozor. Ta droga nám vymyla mozky a teď po tolika letech bez ní to je velký problém. Chybí a někdy mám pocity jako Irenka, tak raději vytáhnu paipo. Říkám si, holka, vždyť to dalo tolik dřiny s tím seknout, tak musíš vydržet. Tak si musíme držet palce a nevzdávat to. Vždycky si vzpomenu na sousedku - vdova v důchodu, hulí 2 krabky denně a ty peníze ji strašně chyběj, protože důchod má kolem 9 tis. a to je strašně znát. Přeju Vám kráásný den a nevěšte hlavu, snad bude líp.

Standa

22. července 2010 12:20:20 jsem tu psal o těch psychických problémech a vidím, že je opravdu tak. Nemyslím si, že bych byl na něčem obzvlášť závislej, ale občas si nějak prdle připadám :-) Ať to nemusíte hledat: "A pak mám jednu další zkušenost, kouření je opravdu nemoc, jak fyzická tak psychická. Nejvíce zajímavé je, že to změní psychiku člověka. Čiko dělá v mozku takové změny, že je člověk úplně někdo jiný, než by vlastně měl být. Nebo byl kdysi, za mlada, když ještě nekouřil. Takže vzhůru do mládí :-)" Kdo ví, jak to vlastně je, sem z toho jelenice. Třeba nějaký odborník (MUDr.) napoví.

Konča

doufám, že mě to taky nečeká? :-( Litovat - už jsem se litovala loni než jsem si 21.8. zapálila. Chvíli dobrý, ale hned na to mě štvalo, že jsem si zapálila. Ivču si vůbec nedovedu představit coby rozzuřenou bestii-to udělal ten alkohol. Byla a je to dřina s tím seknout, souhlasím. Nyní se musíme naučit žít nez cigár. Vždyť více jak půlku života byly cigarety našimi nejlepšími kamarádkami i milenci. Holky my to přece DOKÁŽEME!!! Já jsem nachcípaná. Už to na mne lidi nachrchlali a já to už taky předala manžovi. Ale nekouřím:-)

Ivča

a taky Irenka. Myšlenky na kouření se zakazují!!! Je teda hrozný, že po dvou letech máš takový depky. To je tím, že teď si nemůžeš dát ani skleničku. To je fakt drsný. Ale vydrž, bude určitě zase líp. Tak se opatrujte, já jedu domů. Já mám depku z tý zimy. Ráno jedu - tma, odpoledne jedu, téměř tma, Nejhorší je, že teď nemůžu ani do lesa, protože bych se tam bořila po kolena. To zase budu kynout.

Mona

mluvíš mi z duše. Ale já si pořád řikám,že 3 roky je krátká doba proti 30ti rokům kouření. Já to mám stejně jako ty. Jsem hádavější a nejsem tak v pohodě jako dřív,pořád ale doufám,že se to uklidní.Vzpomínám si na začátky odvykání,kdy jsem jedno sobotní odpoledne probrečela v posteli-to už teď nemám. Snad bude líp!!!! Musíme vydržet!!! Jaro se blíží a bude líp. pojedeme k Adámkovum ne?

Marja

co to píšete.Ireno, to nemůžou být ty nálady nekouřením. Ani u Mony.Já si myslím, že jste pořád stejné.Oni ti chlapi /promiň Megane a další / dovedou pěkně rozčílit.A dříve, co jste udělaly, zakouřily si a bylo hned lépe.To vidím u sebe,ale stejně to cigáro nepomůže. Já si právě vzpomínám, že když jsem nekouřila, tak jsem byla hrozně klidná. Teď jsem nervózní v nekuřáckém prostředí, čekám a´t už mohu vypadnout a venku si zapálit.To, že to stojí hrozně moc peněz, to ani nemluvte.A kdeže devět tisíc důchodu.Ani náhodou. Ale já si přivydělávám a tak mám zatím i na ty cigara.To nebude ale pořád.A dále ten smrad je hrozný, jen si vzpomeňte.Buďte rádi, že jste vydrželi a nepokoušejte.Buďte na sebe pyšní a ať si každý myslí co chce a jak jste se změnili.Co se mě týká, já se hrozně bojím přestat najednou po 40 letech kouření. Prý to není dobré, řekli mi to i někteří lékaři. Tak fakt nevím.Ale už vás zase čtu a to je nejlepší motivace. A moc vám děkuji za přání k narozeninám. Byl to takový zvláštní den i když moc pěkný.Já se stejně cítím na 40. A jak je na tom Friduča, nevíte, kolik kouří? A jak se cítí?

Marja

Tak jste mě zase nažhavili, že jsem se rozhodla, že zítra ráno si nezapálím. Ne, že už nikdy.Ale začnu to odbourávat. Ráno jsou vždy tři a kafe a pak teprve začínám žít. Tak zítra nebudou ty první a dále uvidím nepůjdu na to násilím,ale pěkně pozvolna, zapracuji na tom.Nebudu to odkládat zase do nekonečna a zítra začnu, Budu myslet na vás, to hodně pomůže, jiní nepochopí.

Ivča

a strašně moc držím pěsti. Jestli to u stojíš bez champixu, tak jsem hvězda a obdivuju každého, kdo přestává bez toho zázraku. Ale stejně ta rána s kafčem a cigárem, to nemělo chybu, taky na to často myslím. Je to strašný, jak to máme pod kůží. Ale fuj, to mám blbý myšlenky. Marjo, podávej info, jak jseš na tom a vy všichni další nehulte a buďte v pohodě. PS: Kde máme Ládíka a Fridu??????????????????? A ostatní Kaka atd.????????????????

marjo

..seš hrozně hodná,ale jsou to nálady od nekouření ..samozřejmě chlapy můžou za většinu problémů ,ale toto je jasný.Já se i tak cítím úplně jina , kdybych se potkala tak se ani nepozdravím,jasná schizka bijou se ve mně dvě moje já.nekuřácký s kuřáckým . Ivčo máš pravdu s těma ránama ale zase ušetříme spoustu času než se vydesinfikujem ,navoníme odmoříme místnost kde jsme kouřili,já jsem vždycky lítala jak poděs abych po sobě ten smrad zlikvidovala ty ubohý 2 roky se opravdu nedají srovnat s 35-ti letou kuřáckou kariérou, tak až mi bude 92 tak se to snad vyrovná ...musím si ještě chvilku počkat..tak teda holky a kluci vydržme ...kouření je hnus......fuj!

Ládík

Stále Vás sleduji. Jste dobří, jen je tu v poslední době trochu, ale jen trošičku, pokleslejší nálada. Psal jsem to dnes na fifinkách. Chtělo by to i novou čerstvou krev nebo nějaký velký výsledek. Ten máte zajištěn - = = = = v pátek Konča zlomí tu 168 a bude oslava. Pozdravuji, a jak jsem to již dneska psal vedle. : my z okresního přeboru, stále jen vzhlížeme k těm velkým a nedostižným hvězdám z extraligy. To je prostě jiná soutěž. Jste dobří. Fakt.

Konča

a ostatních, co již nepíší, to tady není ono. My tři grácie na I to tady sami nevytrhneme. Já podávám hlášení, že dneska to mám za 165.

Konča

Jak ti to šlo?

Marja

Ráno jsem to zvládla, jen jsem se chvilku motala, a chodila sem a tam.první cigu až v půl deváté, asi bych vydržela i déle,ale přišla zpráva, že mi vezou vnuka, má horečku.A to měla být dnes besídka ve školce. Tak špatná nálada přispěla k tomu, že už jsem si zakouřila.myslím, že to snížím dost a pak budu řešit co dále. To, že někteří už nepíši - určitě se časem ozvou. Vydržte nekuřáci, pamatujte, ani jednu.Je těžké začínat znova.

Konča

nikoli však nemožné. Marjo jde to. Ale bez šampíku bych to nikdy nedala.

Konča

Před chvílí jsem dostala toffifee bombošku. Něco bych už slupla bo se hlásí žaludek, ale zavřít můžu až ve 12.15 h. a naproti v bufetu ještě ani polívku nemají hotovou. Co včíl??? Sežrat, otevřít kukuřičné suchary co tady mám nebo vydržet až bude polívka - tu by měli mít už brzo.

irena

...nejlépe je otevřít a sežrat všechno a pak si dát tu polívku

irena

..dobrý pečení ,ale horoskop jsem neotevřela...bohužel...

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce